Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

a mnie coś "podwozie" pobolewa. W nocy też bolało, rano spokój i teraz znowu. Nic się więcej nie dzieje, nie mam regularnych skurczów. Pocieszam się, że jak jest nisko to przy urodzenie będzie miała krótszą drogę, ale niech jeszcze poczeka z 14 godzin 😁 😁
Pamii18 mój syn jest w takim wieku, że wszystko zauważy. O wszystko zapyta itd.
Ja też mam torbę na porodówkę spakowaną, ale jak 02.01 pójdę na oddział to jeszcze coś będę musiała dorzucić.
Skoreczka a mi się dziś nic nie chce. Muszę się zabrać, bo inaczej cały dzień taki będzie a tu jeszcze szykowanie do Sylwestra. 🙂
Kasiulka ja taką tuniczkę sobie pod choinkę zażyczyłam, właśnie dlatego, żeby mieć motywację po urodzeniu. Ciekawe ile mi to zajmie 😜 🙃
Ewelina jak będziesz miała za dużo wrażeń to wróćcie do domu, chyba nikt Ci tego nie będzie miał za złe, jesteś wysoki w ciąży i możesz się źle czuć. 😘
Mra ja na porodówce jak przyszło do skurczów partych, które długo trwały powtarzałam sobie, że jeszcze jeden i zaraz koniec, jeszcze jeden, jeszcze jeden itd tak samą siebie pocieszałam. Trochę mi położna przeszkodziła mówiąc, że jeszcze kilkanaście cm. To wtedy miałam kryzys i chciałam uciekać (jakby się dało oczywiście) 😁 😁

dziękuję za życzenia i ja Wam życzę:

Szczęśliwego Nowego Roku, żeby Nowy Rok był lepszy od starego a oprócz tego szybkich, mało bolesnych porodów, zdrowych dzieciaczków i spełnienia marzeń. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie przemęczajcie się dziś za dużo bo jutro jak wszystkie ruszymy na porodówkę to zabraknie miejsc 😁 😁 😁 😁
U mnie popadał trochę śnieg i zrobiła się chlapa 🥴 🥴
Ja też pomału układam sobie w głowie scenariusz o którym mam zamiar myśleć na porodówce podczas skurczy 🙂 tylko ciekawi mnie czy uda mi się go odtworzyć 😉
Elka Wszystkiego najlepszego z okazji waszej Rocznicy Ślubu 🙂 🙂 🙂Zdjęcia śliczne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka Gratulacje i Wszystkiego,co Najlepsze z okazji Rocznicy 🙂

Wczoraj udało mi się jakimś cudem troszkę ogolić,żeby mnie nie męczyli w szpitalu 😁 pomocne lusterko ułatwiło mi sprawę 🙂 ale z moich póz można było się uśmiać 😁 trudno jest jak nie widać nic pod brzuszkiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Musze powiedziec ze mnie przechwaliłyscie wczoraj miała kryzys ehhh poprostu zmeczenie mnie dopadło i mysli ze co z tego ze daje sobie rade jak jest to jakims kosztem i łzy to mi same leciały moze to jeszcze wina tego ze dzis sylwester wiec trzeba coś naszykowac no i mała wojowała i w nocy i w dzien no ale dzis po nocce jest lepeij .bo sie troszke wyspałam

Skoreczko ja synka karmiłam bez kaptórków ale teraz nie dałam rady starałam sie ale mała tak mnie w szpitalu pogryzła jak nie miałam mleka ze sutki miałam popekkane wiec wysłałam meza do apteki i nikt nic nie wiedział w szpitali nikt sie nie doczepił i połozna w domu to chyba nawet nie zauwazyła ale wole karmiz z kapturkiem niz wogole przeztac karmic z powodu bólu teraz z jedej piersi karmie bez kaptórka a z drógiej z kaptórkiem bo mnie bardzioej boli ale w poprzedniej ciazy tez lewa piers mnie bardziej bolała wiec pewnie sutek nie jest zbudowany tak jak trzeba mam nadzieje ze pare dni i z drógiego tez bede karmic bez kaptórka 😉
A co do sparcia masz racje bo ja jak wriociłam to mi tesciowa wmawiała ze mam karmic dwa miesiace i skonczyc albo nawet miesiai wkózała mnie bo jak jej mówiłam ze chvce dłuzej karmic a ona opowiadała jak ktos przychodził ze bede karmic tylko dwa miesiące... bteraz sie nie odzywa narazie...

Kobziorek trzymam kciuki

Skoreczko tak fajnie jak ktos pilnuje zeby oddychac u mnie maz tak sie wczuł ze kazał mi oddychac nawet jak parłam 😉

Kacha za ciebie tez trzymam kciuki morze na szpitalnym usg wymiary beda lepsze albo dzidzia drobniutka jest...

Elka wszystkiego naj z okazji rocznicy

No i dziewczynki szczesliwego nowego roku dla was waszych dzieeciaczków i ich tatusiów oczywiscie szczesliwego i szybkiego rozwiazania . Do zyczen dołacza sie czkajAca na moich kolanach Kinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wszystkie składacie życzenia 🙂

A ja Wam życzę w Nowym Roku wszelkiej pomyslności, spokojnych porodów, uśmiechu na twarzy na widok maluszków i spełnienia marzeń 😘 😘 😘


Anabel jutro bedzie lepiej 😘 Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Ostatnia doba jutro będę tam,
ale na razie ciągle jestem tutaj, (...)"
Cześć Dziewczynki 🙂 Jeszcze trochę i mamy styczeń, zostało 12 godzin:woohoo
Nockę miałam kiepską, poranek też ale pocieszam się, że to już końcówka 🙂
NIkusia, tekst synka bardzo dojrzały. Rośnie Ci mały myśliciel 🙂
Elka gratulacje z okazji rocznicy ślubu 😘 Fotka śliczna 🙂
A na ten Nowy Rok życzonka ode mnie:
Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Udanej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
Dzidziusia zdrowego,
i dodatkowo dla zapakowanych
Porodu szybkiego, 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się z lepsiejszym humorkiem 🙂 Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie miłe słowa i wsparcie 😘 to bardzo, bardzo ważne 😘
Zasnęłam dziś dopiero nad ranem... No nie umiałam zasnąć, chyba nerwy ze mnie wychodziły...
A o bólu podwozia to już nawet pisać nie będę bo to by się już nudne zrobiło 🙃 😁

Beata no, no, no torba spakowana 🙃 brawo!!! Ja jeszcze się nie spakowałam... Ale już nie ma odwołana, już się nie wymigam i jutro pakuję manatki 🙂 bo w poniedziałek do szpitala 😞 chociaż nie zamierzam się wypakowywać... ale różnie może być. Naszykuję wszystkie dziecięce rzeczy mężowi.

Nikusia wzajemnie będziemy sobie pozytywne fluidy przesyłać 😘 Będziemy w kontakcie 😆

Magditta wyobraź sobie, że ja dziś w nocy też pałaszowałam w lodówce 😎 😎 😎

Gosik
a jednak jest tak, jak dziewczyny pisały. Odstawienie nie oznacza, że akcja się zacznie 😆 ciekawe kiedy Cię weźmie 🙂
Kruszyna 🤪 uwielbiam Cię 🤪 grzej dla mnie miejsce 🙃 😁
Anabel dziękuję za wsparcie 😘 Ty jesteś wielka! Chwile słabości każdej się należą, a po burzy przychodzi słońce 😉 i znów znajdziesz siły 😘
Mra 🤪 jeden dzionek Ci został na odliczaniu 🙂 🙂 🙂 Ale Ty chyba nigdzie się nie wybierasz, co? 😁 🙃


Życzę Wam aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i aby marzenia stały się celami, a cele osiągnięciami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dopadł mnie dziś stres przed porodem. 😮 😮 😮
Idę się zająć pieczeniem, żeby nie mieć czas na myślenie. Przyjdę jeszcze potem poczytać co pisałyście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia, 😉
I za oklaski 😘
Elka najlepsze życzenia z okazji 2 rocznicy ślubu 😘 😘
Beata to chyba dziś wszystkie gdzieś w biegu. 🙂
Kruszyna ja nie układam scenariusza, na razie mam założenie że muszę to przeżyć 😜 z tym że wiem co będzie 🥴 dziś mam stracha 😮
Kasiulka ja też wczoraj kombinowałam z lusterkiem, najpierw miał mąż mnie ogolić, ale skoro go nie było to spróbowałam sama 😉 i nie wiem czy to mi uświadomiło, że to już tuż tuż 😮
Anabel nie da rady być ciągle szczęśliwą i pozytywnie naładowaną. Jakby nie było tych gorszych dni to nie potrafilibyśmy docenić tych lepszych 😘 😘
Co do bólu w jednej piersi to może być też zależne od tego czy jesteś prawo czy leworęczna i do której piersi Ci się lepiej przystawia. Mam nadzieję, ze się szybko wygoi, ja też z Kubą się ratowałam kapturkami. 😉
Monika i zostało ok 8 godzin do stycznia. A mój syn faktycznie czasem mnie zaskakuję dojrzałością a czasem denerwuję nieodpowiednim zachowaniem. Jak dziecko 😁 😁
Kacha dobrze, że humor lepszy. Zawsze w grupie raźniej, a jeszcze jak ktoś miał podobny przypadek i wiesz czego się masz spodziewać to już całkiem. 😉 Ja też pałaszowałam z lodówki w nocy 🙃
Urszulka Ty masz tyle czasu co ja i jak stresujesz się czy na spokojnie?
Elka ale widoczek, a u mnie nie jest biało tylko deszcz kropił.
Kasiulka ja lubię na śnieg popatrzyć jak jestem w domu w ciepełku a za oknem biało i pada.
Super 🙂

Rano zabrałam się za sałatkę śledziową, ciasto też już mam gotowe, jeszcze mięsko ale to wieczorem żeby ciepłe było. Mam stresa to sobie zajęcia wymyślam. I już stwierdziłam, że jak już skończę to mi wody odejdą i na porodówkę pojadę 😁 😁 (chyba bym padła ze śmiechu) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia wróciłam właśnie ze spaceru długiego 😁 mąż mnie chciał jeszcze bardziej przegonić, ale nie dałam mu się 😉

Kacha wybrać bym się chciała, ale nadal ani skurcze mnie nie chwytają, ani wody nie odchodzą, a czopa to chyba w ogóle nie zobaczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Nowym Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo spokoju, miłości i radości, a także wspaniałych porodów, które będziecie miło wspominać, zdrowych i cudownych dzieciaczków i mnóstwa namiętności małżeńskiej 😉

Nikusia Twój synek jest super 🤪 Uwielbiam go 😜

Elka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😘

A ja się golę "na macki" 😁 Z lusterkiem nie potrafię 😜

Coś jeszcze chciałam napisać, ale zapomniałam i jeszcze na dodatek się spieszę 🙂 Buziaki dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze sylwestrowy przestoj na forum wszystkie ciezko dzis pracujemy ciekawe ile z przepracowania wyladuje na porodówce jutro lub pojutrze 😉

No ale zostało wam dziewczyny pare godzin i wasze dzieci beda juz o rok młodsze od Kingusi w sumie jestem z was dumna nie myslałam ze tyle z nas dosiągnie do tego stycznia 😉

Jeszcze raz wszystkiego najjjjj 😉 uciekam choc zostało mi tylko wskoczenie do wanny i czekanie na gosci no i czekam az mi synka oddaja bo pojechał rano z ciocia do lasu ozneij do dziadków i jescze go nie przywiezli tak rzedko go ktoś zabiera ze az steskniona juz jestem 😉 coś czuje ze to groni nadopiekunczoscia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś wyjątkowo skusiłam się na drzemkę 🙂
Anabel no to już czas najwyższy przestać cię chwalić 🙂 A synka pewnie zaraz odwiozą do stęsknionej mamusi 🙂
Nikusia twoja godzina zero zbliża się wielkimi krokami 🙂 🙂 Popatrz od jakiego czasu żyjesz w niepewności,że zaraz urodzisz 🙂 A Emilka siedzi grzecznie w brzuszku i czeka na swoją kolejkę 🙂 A ja Nikusia nie mam świadomości co mnie tak naprawdę czeka i w ogóle się nie boję więc przywołuje już myślami najlepsze wakacje,chwile aby później o ile to mi się uda wracać do nich 🙂 🙂
Elka jak ja ci zazdroszczę uwielbiam zimę i tak piękne widoki 🙂
Mra ach ten twój maż niech da ci trochę odsapnąć 🙂
Dziewczyny dziękuję za życzenia 🙂
A ja wam Życzę żeby ten Nowy Rok był dla Was najlepszy,żeby przyszły same jasne dni,żeby sny były kolorowe,wieczory pełne nadziei,a poranki beztroskie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...