Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Anetkamm - jeszcze 2 lata temu ważyłam więcej i nie bardzo mi to pasowało. Zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć i schudłam. Starałam się mieć wagę w dolnej normie, bo wtedy najlepiej czuję się ze swoim ciałem. Mam nadzieję, że nie przytyję więcej niż 15 kg, ale cóż. To się okaże. Wiem na pewno, że po ciąży wrócę do regularnych ćwiczeń, zresztą - teraz rozglądam się za basenem i rowerem :-)

swoją drogą waga to jedno, a proporcje tłuszczu i mieśni to drugie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sevo i Moniko :-)


co do witamin - biorę Pregnacare, niedługo przerzucam się na nasze polskie witaminy też z dodatkowymi kapsułkami z omegą :-))) gin mi mówiła, że w pierwszym trymestrze bez sensu brać witaminy, ale... stwierdziłam, że skoro nie szkodzą, wolę je łykać i mieć spokojne sumienie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IzabelaMaria przykro mi z powodu twojej siostry. Myślę, że upamiętnienie jej poprzez nazwanie jej imieniem córeczki to piękny gest.
U nas jeśli będzie chłopiec to damy mu na imię Borys to już w miarę pewne, jeśli dziewczynka to prawdopodobnie Nadia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dziewczynki podoba mi się imię Alicja, a dla chłopca Benjamin-ale nie chciałabym żeby go wołali Ben. Mąż ma dwa typy dla dziewczynki, ale nie mogę sobie przypomnieć jakie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂

dziś na 17.40 mam wizyte u gina,trzymajcie kciuki! 🙂

a co do imion
chłopiec: Mikołaj,Mateusz,Bartłomiej (ostatnie odpada bo ma na imie tak mój siostrzeniec kochany).
dziewczynka: Marcelina,Roksana,Alicja,Anastazja,Laura.

ale mnie zmuliło i do wc musiałam iść,żegnaj zjedzony obiedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Ja mam póki co imię dla dziewczynki- Marysia- tak miała na imię moja śp. Babcia i tak ma na imię Babcia mojego męża 🙂 Babcia męża będzie zadowolona, i myślę, że moja też by była 🙂 Dla chłopca imię wybiera mąż- aż się boję jakie wybierze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam imiona takie hmm normalne? 😉 Bo jak byłam na praktykach w przedszkolu i szkole to wiele jest modnych imion- tyle, że one przestają być niepowtarzalne przez to, że co druga dziewczynka ma tak samo na imię. Ale wybór imienia to sprawa indywidualna. Niektórym się z kimś kojarzy fajnym czy ważnym dla nich i dlatego takie wybierają. Apropo imion. Dziewczyna jest ode mnie 3 lata młodsza i ma na imię Cindirella-Kopciuszek. Uważam, że już to trochę krzywdzące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seva niech rośnie zdrowo Twoja Kruszynka!

IzabelaMaria do porodu jeszcze sporo czasu, tak mi przynajmniej gin powiedziała ;-))) chciałabym zupełnie naturalnie rodzić z możliwością chodzenia po korytarzu, wchodzenia pod prysznic, bez nacinania krocza, koniecznie z mężem. ale cóż, nie wiem da się spełnić wszystkie moje "zachcianki"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko 😉 co jak co, tego tematu nie da się uniknąć!

Jak myślę o porodzie etc. to to... będzie mały pikuś przy wszystkich ewolucjach przez które przejdziemy przez najbliższy rok, heheh. Wracamy na raty z Anglii, wprowadzamy się do rodziców na 1 pokój, następnie mąż wyjeżdża do pracy do Poczdamu (będzie przyjeżdżał na weekendy do domu) i... pod koniec przyszłego lata znowu najprawdopodobniej wyjedziemy 😉 toteż na razie skupiam się na wyprowadzce i pomysłach na przerobienie pokoju pod potrzebę naszej trójki 😆 No i byłoby SUPER gdybym znalazła jakąś spoko pracę od października do grudnia... Wiem, w Polsce nierealne, ale nie umiem wyobrazić siebie siedzącej w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się nie pochwaliłam 😉 Skończyłam dziś sesję 🙂 Także mam wolne. My z chłopakiem planujemy mieszkanie u niego. Będziemy sami na 2óch pokojach. Co do pracy,we wrześniu robię 2 tyg. praktyk w szkole, od października znów wracam na uczelnie- chce dziennie dokończyć studia. Zobaczymy jak dam radę 😉 A to będziesz miała pracowite te miesiące do porodu widzę 🙂 Dasz radę 😉!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich koleżanek ze studiów podobnie zrobiła - pozdawała wszystkie egzaminy przedterminowo, wykładowcy bardzo jej na rękę poszli - myślę, że i Tobie powinni być przychylni. Też skończyłam studia, w środę mamy tutejszy odpowiednik Absolutorium 🤪 także też się cieszę, że studia mam za sobą i że wszystko do przodu.

Studiujesz pedagogikę? I graty z okazji zamknięcia sesji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż to trzymajcie za mnie kciuki, bo ja mam za kilka dni obronę. 101 zagadnień a zamiast się uczyć zasypiam nad nimi.
Jeśli chodzi o poród to chciałabym rodzinny z mężem, naturalny i żeby nie był taki ciężki i bolesny jak pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia - kciuki trzymane!

IzabelaMaria - fajny kierunek, można go potem łączyć z różnymi specjalnościami. Moja ciocia uderzyła w logopedię i... rodzice noszą ją na rękach 😉


Okkk, spadam.... do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was styczniuweczki przepraszam że sie nie odzywałam ale miałam okropny okres tylko spałam. Nic nie mogłam zrobić i do tego mdłości 😞 😞 😞 Już jest dobrze dzisiaj mam wizytę o 15-30 wiec trzymajcie kciuki 🤪 🤪 🤪 mój termin to 12 styczen (miesiaczki) 14 stycznia (USG)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...