Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że popracuję tak gdzieś do połowy września, potem przeprowadzka no i nie wiem, chyba w Poznaniu nie będę szukała niczego. I tak marne szanse na normalną pracę 😉 Za to będę mogła pomóc tacie z jego papierami, zawsze chętnie wysyłał mnie z różnymi fakturami i rozliczeniami. I mama namawia mnie, żebym "kuknęła", czy brat się uczy do matury 😉 będę mieć co robić w sumie - od kompletowania wyprawki po lepienie pierogów na święta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

ja ryb nie jadam ale mam teraz duże zapotrzebowanie na mięsko i "konkret". Kiedyś lubiłam słodkie rzeczy, a teraz przestałam. Tylko czasami mnie coś najdzie. co za ulga 🙂 wolę tyć od mięsa i owoców niż od lodów i czekolady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Myślę, że popracuję tak gdzieś do połowy września, potem przeprowadzka no i nie wiem, chyba w Poznaniu nie będę szukała niczego. I tak marne szanse na normalną pracę 😉 Za to będę mogła pomóc tacie z jego papierami, zawsze chętnie wysyłał mnie z różnymi fakturami i rozliczeniami. I mama namawia mnie, żebym "kuknęła", czy brat się uczy do matury 😉 będę mieć co robić w sumie - od kompletowania wyprawki po lepienie pierogów na święta 😉



Pracy to będzie dużo w domu; remont pokoiku, kupowanie mebelków, ubranek, wózka itp. ale to będzie miła praca i już się nie mogę doczekać!! 🙂 dlatego od września lub max początku października ruszam na łowy zakupowe. Potem mogę być za duża, żeby latać po sklepach. Zresztą już teraz się szybko męczę, a w sklepach ani jednego krzesła nie ma. Powinni o tym pomyśleć np. w smyku!

Poza tym będę gotować sobie jedzonko i się relaksować. To mogą być jedne z ostatnich chwil w ciszy na bardzo długi czas hihihi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeeszcze nie wiem jak dłogo bede pracowac na razie chyba jak pojde w sierpniu do lekarza to wezne zwolnienie bo inaczej bede miała urlop bezpłatny wpisany a od wrzesnia jak bedzie wiecej pracy to chce wrocic do pracy i nie wioem na jak długo choc przyznam ze teraz miałam troszke wolnego i bardzo mi sie to podobało ale co z tego skoro mało kasy mam przez to bo domyslam sie ze lipiec tez nam wpisał bezplatny ehhh taka praca....

ide zobaczyć do moicg gołabków pewnie juz mozna je schrupac 😉 mniamc 😉

Miło czytac ze wasze dzieci ladnie jedza mój synek na poczatku tez wcinał duzo a teraz karmienie go to jest tragednia ja przez to jego jedzenie narwicy sie nabawie... na śniadanie codziennie płatki na mleku potem czesem pół suchej bułki na obiad ryz i to tak wymieszany zeby niewiedział ze z sosem jest lub filet panierowany lub nalesnik lub frytki lub jajko smazone z bułka nie chce jesc jogurtów czasem wciagnie actimelka na kolacje kaszka lub grzanki na masełku i tak cały czas z owoców to obrane jabłko i gruszke i marchewke ale tylko surowa .Nie wiem dlaczego tak mu sie poprzestawiuało bo my z męzem jemy duuuzo gotowanych warzyw makaronów itp a obiady jemy razem juz mi czasem rece poadaja,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakos tak nie mam czasu do Was zagladac... a nadrabiac to juz w ogole.
Tylko ostatnie dwie strony przeczytalam...
Ja jak juz wspomnialam bede pracowac jak najdluzej, czyli pewnie do polowy grudnia... Jesli dam rade oczywiscie. Przy pierwszej ciazy tez pracowalam do dwoch tygodni przedp orodem i mialam wszystko przygotowane... teraz jest inaczej. Mam juz jedno dziecko i nie mam na nic czasu, ale za to wiekszosc mam po coreczce. musze kupic tylko przewijak- ale tylko te gabke no i to krzeselko-hamak do siedzenia... poza tym butelki, smoczki i takie tam pierdy... nawet mam pieluszki tetrowe w idealnym stanie...
A!I lozko dla corki, bo zostawi lozeczko dzieciatku.

Poza tym u mnie ok. mam tylko straszne problemy ze spaniem. Tej nocy chyba z 3 godziny spalam i nie wiem juz co robic. ani herbatki, ani cieple mleko, ani spacery mi nie pomagaja. a przciez pracuje i jeszcze codziennie 70 km do pracy robie, wiec az strach.
Ale poza tym ok. w nocy wstaje kilkakrrotnie na siusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas przeszła burza i ulewa...no i od razu zimno się zrobiło.

Anabel rosół to też ulubiona zupa mojego dziecka. Nie pisałam jeszcze ze mleko modyfikowane cały czas mu towarzyszy, on je uwielbia. Właśnie tak to z dziećmi jest, jedzą ładnie, później nie chcą. Mój już też tak pięknie nie je jak kiedyś.

Bichito zastanawia ta twoja bezsenność. Trzeba spać...Mra ma racje powiedz lekarzowi, są czasem leki ziołowe które może bedziesz mogła brać i dzięki temu spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bichito ja też czasem mam problem ze spaniem, ale nie aż tak jak Ty. Mi pomaga ciepłe mleko, albo jak jestem zmęczona, bo się napracowałam. Zgadzam się z Dziewczynami porozmawiaj z lekarzem
Anabel mój syn na śniadanie tylko płatki z mlekiem, chleb to grzanki lub ew z jego ulubionym pasztetem, warzyw wcale, z owoców kiedyś to banan i jabłko a teraz to już nic, jogurty tak, ale te bez kawałków owoców-takie całkiem zmiksowane jak np gratka. Na obiad to suche ziemniaki a mięso to tylko kotlet z piersi lub czasem schabowy. Jak je ryż to tylko ze śmietaną i to w sumie wszystko.
Kiedyś jadł jeszcze pomidorową z ryżem, ale teraz też nie zawsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):


I libido mi rośnie 😁 mam też dłuższe wieczory, za to ciężkie poranki - tak trudno wygrzebać się z łóżka o 6:30!

mi po zakończeniu pierwszego trymestru też wzrosło a teraz czasem ok, a czasem myślę tylko o spaniu. Za to zauważyłam większą wrażliwość miejsc intymnych ☺️. Podobno wiąże się to z większym przepływem krwi, ale 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam Wasze posty o jedzonku i aż zgłodniałam 🙃 , tu jeszcze do 19tej dyżur 🙃 😠
Ja na jutrzejszej wizycie proszę lekarza o zwolnienie bo moja praca zbyt mocno mnie absorbuje i od soboty dosyć mocno pobolewa mnie brzuch. Tak więc jutro nocka a od piątku służba zdrowia ma służyć mi i mojemu maleństwu a nie ja jej 😜 🙃

Co do libido to moje nie zmalało nawet na pół sekundy, a nawet znacznie wzrosło z mocniejszymi doznaniami hehehe - Nikusia wiem o czym piszesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ja współżycie mam zakazane, lekarz na ostatniej wizycie zabronił. Jednak ostatnio i tak harce mi nie w głowie. No ale mąż biedny.
Magitta z ciebie też zrobi się kurka domowa...ale ma to też dobre strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Skoreczka nawet tak nie mów bo na samą myśl o siedzeniu w domu energia mnie roznosi 🤪


To wyobraź sobie jak się przygot....................własnie pisałam a tu dziecko mnie ugryzło................boli........... jak się przygotujesz do roli mamy a dom na przyjęcie maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta mi zmalało na początku ciąży, a raczej ciągle mnie mdliło i nawet bałam się ruszyć, żeby nie biec do wc, jak przeszły mdłości to wszystko się odmieniło. 😉
skoreczka jakbyś miała krążek to też zakaz, szkoda Was, ale czego się nie robi dla dobra dziecka 😉
ja też muszę się zabrać w któryś dzień i przynieść ubranka z piwnicy i remanent w nic zrobić. To już będę wiedziała co potrzebuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Dziewczyny za informacje 🙂 Widze,że wszystkim się fajnie układa 🙂 JA mam teraz dużo zajęć wokół. Ale postanowiłam, że również zrobię mały remont w mieszkaniu 🙂 a co mi tam 🙂 Puki się nie turlam to dam radę 🙂 Tylko nie wiem jaki kolor wybrać. Z Maluchem będziemy mieć razem sypialnię. I jak tam się czujecie po tych ulewach? Bo w Poznaniu nie ma szału, ale normalne ciśnienie się wkońcu zrobiło 🙂 Buziaki i spokojnego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciocia_Boja może jakiś spokojny uniwersalny kolor, bo pisałaś, że chłopczyk będzie (jeśli pomyliłam to przepraszam) , chyba że niebieski. 😉
Teraz są też takie tapety ozdobne, przyklejasz kilka pasków a resztę malujesz-może coś w tym stylu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka nie płakuniaj tylko lulaj 🙂

Nikusia myślałam o fiolecie teraz przeglądałam różne strony i myślę nad lekką brzoskwinią albo coś w ten deseń 🙂

Miłej nocy Wam życzę ja trochę posiedzę, bo muszę przejrzeć jakieś ładne mebelki i różne dodatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

No tak dziewczynki uzbierało sie ostatnio zmartwień a płacz trochę koi ból. Dziś wstałamw lepszym nastroju, zjadłam właśnie śniadanie i czekam aż dziecko wstanie.
Wczoraj na koniec dnia poczułam Fasolka, nie kopniaczki ale wybijający się twardy punkcik na brzuchu. Pojawił się, schował się, i za chwilę w innym miejscu znów sie pojawił. Mąż też zobaczył i był szczęśliwy.
Nikusia ja tak patrze na twój suwaczek i za chwilkę będziesz mieć połowę ciąży za sobą 🙂 W ciaży z moim Mikołajem od 20 tyg zaczęłam kupować śpioszki i różne drobiazgi.
CiociaBoja nie zawsze życie można sobie ułożyć z danym męzczyzną. Tak to jest. Jednak po latach jak juz bedziesz szcześliwa z kimś zupełnie innym będziesz tamtemu w duszy dziękować że odszedł. Wiem co piszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka nie dziwię się, że ci się nastrój poprawił skoro poczułaś swojego maluszka. Zazdroszcze Ci bardzo bo ja już wyczekuję z niecierpliwością na pierwsze próby nawiązania kontaktu z drugiej strony brzuszka. I nie smuć się już więcej tylko łap oklaska.
Nikusia pytałaś o mojego synka- w sierpniu skończy półtora roku i trochę mnie zmartwiłaś, że twój jadł ładnie do 2 roku życia. Mam nadzieję, że mojemu się tak nie porobi, bo on jest strasznie chudziutki, że mu można żebra liczyć. Waży tylko 10,5 kg mimo że ładnie je, to w miejscu nie może usiedzieć i zaraz wszystko spala.
CiociaBoja ja miałam kiedyś pokoik w fiolecie i zieleni (taki groszkowy kolor) bardzo mi się przyjemnie w nim mieszkało. A teraz synkowi zrobiłam taką tapetę na 2 ścianach - http://tapetuj.pl/esprit-5-tapeta-na-flizelinie-1421-39.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira dziękuję 🙂 Ale cudnie ze macie to swoje mieszkanko i meblujecie i malujecie jak chcecie. i nikt sie nie wtrąca. A te kolorki bardzo delikatne, pastelowe i dla chłopca i dla dziewczynki idealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...