Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

do lasu tropikalnego można jeszcze dokupić;

http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/K2564/Lezaczek-Fisher-Price-Las-Tropikalny
http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/K4562/Mata-edukacyjna-Fisher-Price-Las-Tropikalny

przydaje sie, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika teraz baldachimy robią z lekkich materiałów, ładne są. 😉
Vespera obie karuzelki ładne i drogie, tylko wszystko dla dzieci jest drogie-niestety 😞. Producenci i sprzedawcy narzucają ceny a rodzice i tak kupują, bo co mają zrobić 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dzisiaj nastrój na poszukiwanie insporacji do pokoiku 🙂

co powiecie na motyw z rycerzami dla chlopca? Tu znalazlam całe komplety; naklejki na ściankę, lampki, poduszki, miarki wzrostu itp: http://www.kidstown.pl/product/id/2150,b-kitny-rycerz-naklejana-miarka-wzrostu

cudne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne odkrycie: Monitor bicia serca nienarodzonego dziecka

http://www.babyclub.pl/product-pol-3307-Monitor-bicia-serca-nienarodzonego-dziecka-Sweetheart-100.html

myslicie ze to dziala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Monika teraz baldachimy robią z lekkich materiałów, ładne są. 😉
Vespera obie karuzelki ładne i drogie, tylko wszystko dla dzieci jest drogie-niestety 😞. Producenci i sprzedawcy narzucają ceny a rodzice i tak kupują, bo co mają zrobić 😉




Nikusia rodzice czasami kupują ale to nie znaczy ze dziecko jest zadowolone 😉 Dzieci wbrew pozorom nie lubią zbyt dużo kolorów, bo to je rozprasza. Lepiej dwukolorowe i dziecko bedzie zachwycone 😉 Pisze o najmniejszych dzieciach, bo te większe to już nie moja działka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
widziałyście kiedyś dywany w 3D??

http://www.kidstown.pl/category/305,dywany-play-dywany-3d-przestrzenne-nowo-w-polsce-

wow 😮


Tak, dywany-wycinanki polskich disignerów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
dziwne odkrycie: Monitor bicia serca nienarodzonego dziecka

http://www.babyclub.pl/product-pol-3307-Monitor-bicia-serca-nienarodzonego-dziecka-Sweetheart-100.html

myslicie ze to dziala?

Sorki,ze sie wtracam,ale chcialam powiedziec,ze to urzadzenie dziala i jest bardzo fajna sprawa.Nie wiem jakiej firmy,ale moja kolezanka takie miala i czesto od niej je w ciazy pozyczalam i mojego szkraba podsluchiwalam 🙂No i zawsze jak do poloznej chodzilam,to mi tez takim czyms serduszko puszczala..nawet mam pare nagran na komputerze 🙂 🙂Cos pieknego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o monitorze bicia serca dla nienarodzonego dziecka. Mamy sobie chwaliły. Tylko korzystasz przez ok pół roku, chyba że planujesz kolejne ciąże lub potem dla kogoś.
Skoreczka teraz dla niektórych rodziców (szczególnie przy pierwszym dziecku) koruzelki, leżaczki i maty edukacyjne są standardem. I oni kupią bez względu czy będzie kosztowała 70, 150 czy 200zł a jak jest znanej firmy to jeszcze lepiej. I to napędza koniunkturę. Nie uważam tego za coś złego, bo każdy rodzic ma prawo kupić dla swojego dziecka to co uważa za stosowne, a czy to się dziecku będzie podobało to najczęściej dopiero po urodzeniu "wychodzi" 😉.
Ja sama jak oglądam linki wstawione przez Vesperę to podziwiam, ale teraz już dużo spokojniej podchodzę niż przy pierwszej ciąży. No i teraz jest doba internetu i człowiek się nakręca oglądając te wszystkie piękne, kolorowe i bajeczne rzeczy 😁 a dobry sprzedawca to taki, który tak wyeksponuje lub opisze towar, że uważasz, że jest Ci niezbędny 😉 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia na pewno ludzie kupią co im się podoba. Ja jednak też spokojnie podchodzę do zakupów. Mój synek bardzo lubi autka i od czasu do czasu kupuję mu bo wiem że to jego małe hobby. Poza tym to reszta rzeczy leży po półkach, dlatego mam takie spokojne podejście do zakupów tego typu.
A co inni kupią to mi pozostaje albo podziwiać albo zostać obojętna 😉
A dodam jeszcze ze leżaczek np. z Fishera jest fantastyczny i jego polecam.

Co do tego monitora serca to przy pierwszej ciaży chciałam mieć cos takiego, obeszłam sie jednak \" ze smakiem\". No cóz nie zawsze moje marzenia się spełniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie przerażają trochę koszty tych koniecznych rzeczy, które muszę kupić 😁 😁 😁 a jak kupię to wtedy będę się nad innymi zastanawiać 😁 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Kiedys ktoś fajnie napisał:" trzeba tez zostawić coś dla gości którzy przyjdą odwiedzić maluszka po urodzeniu" 🙂

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
no cóż trochę w tym racji jest, ja dla syna dostałam ubranka i pampersy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie moniora serca; a jak rozróżnić czy słucha się serduszka dziecka czy pulsowania krwi we własnych żyłach? Mam wielką ochotę kupić sobie ten monitor. Jestem straszna panikara i taki monitor by mnie uspokajał. więc myślę, że dla samego świętego spokoju warto..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ! 🙂) jestem w 15 tyg ciąży i w tym tygodniu dopadło mnie przeziębienie.... Czy to może zaszkodzić mojemu malęństwu?? 😞 to moja 1 ciąża i bardzo się martwię. Nie mam gorączki, byłam u lekarza i dostałam syrop wykrztuśny i sól morską do nosa, bo mam straszny katar. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Myszka21
Słyszałam kiedyś, że grypa potrafi być groźna dla przyszłej mamy jak jest z przeziębieniem to nie wiem, ale sama miałam w pierwszym trymestrze pierwszej ciąży i nie miało to wpływu. I tego Tobie też życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do Nikusia102
Gdyby nie katar, który mnie męczył to w ogóle nie widziałabym, że jestem chora, bo dobrze się czułam. A gdy byłam u lekarza to powiedział mi, że to pewnie przez klimę w aucie,Teraz muszę poczekać do piątku-do wizyty u lekarza, żeby przestać się martwić.
Mam tylko nadzieję, że maleństwu to nie zaszkodzi .Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko21 kuruj się, ubieraj się odpowiednio do warunków pogody, do samochodu bierz np. sweterek lub szal 🙂 też wolę podróżować w chłodniejszym wnętrzu samochodu, ale prawie zawsze zabieram coś dodatkowego na siebie 😉 Patrz tylko, żeby się mocniej nie zaprawić i głowa do góry, z tego co wiem, przeziębienie nie jest takie straszne. Tak jak pisała Nikusia - problem zaczyna się przy chorobach wirusowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...