Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Co do bólu głowy to myślę że to przez tą zmianę pogody, w każdym bądź razie innego podejrzenia nie mam bo ciśnienie mam w porządku. A co do wyników to niepokoi mnie to, że mogę mieć zagrożenie krwotokiem co wiadomo przy porodzie może być spora komplikacją. Chyba zarezerwuję sobie preparat płytek i krew w razie " w" tfu tfu tfu. No ale na razie nie panikuje tylko za tydzień powtórzę sobie badania.
Kacha jak to zniknął oklask? chciałam ci teraz jeden dorzucić to nie mogę przez 111minut 🙂 bądź cierpliwa to wyrównamy stratę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ja też jestem zachwycona kocykiem. Wyprałam wszystko teraz czekam aż wyschnie i będę mogła wyprasować. 😉 Już się nie mogę doczekać jak całe łóżeczko będzie ubrane i gotowe. A z prania wyszły mi ponad dwa automaty a ja planowałam to w jednym praniu wyprać 😁 😁 😁
Syn poszedł do kolegi na urodziny (poszłam z nim, to jest 5 domów dalej i już miałam problem żeby dojść do domu bo mnie brzuch bolał) a u nas była teściowa więc sobie pogadałyśmy. Katar mam coraz bardziej, żeby mnie tylko nie rozebrało. 😮
Kacha ja na zgagę mleko piję, ale średnio pomaga. Mnie dopada najczęściej wieczorem.
Magditta a ja omijam cytrusy, bo po nich za raz mam zgagę. Nawet jak wcześniej tabletki popijałam sokiem pomarańczowym to teraz już nie. No i jak mnie ostatnio przeczyściło to przypuszczam, że przez pomarańczę.
Kacha to ja Ci dam oklaski, tak dla równowagi 😁 (sorry muszę poczekać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa dzięki dziewczyny 😁 no wziął i zniknął 😎, serio serio 😁

Nikusia nie zapomnij zdać relacji z prasowania 🙂 czy zakup jakościowo się udał?

A mnie nawet mleko pomogło na zgagę ale teraz brzuch mnie boli po tym mleku 😞 jeju 😁 i tak źle, i tak niedobrze 😁

Magditta ja tak jak Nikusia cytrusy omijam. Jedynie herbatę czy wodę z cytryną wypiję. A ta to jestem uczulona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja wypijam hektolitry mleka. To mój "napój bogów" 😁 😁
Jeśli chodzi o pościel to bawełna dobrej jakości, jak przyszła to miała dziwny zapach, ale zeszło po praniu. Muszę zobaczyć czy mi poszewka na poduszkę pasuje do wsadu, bo jakaś długa się wydaje. A prześcieradło małe 🙂 no ale najpierw niech wyschnie to będę testowała. 🙂
Za to kolory są super, materiał porządny. 😉
No i zakochałam się w kocyku. 😉

A mnie teściowa w paprykę zaopatrzyłam, przywiozła mi też serki z cynamonem i inne, jabłuszka, cytryny itd Mam w sumie 8 cytryn w domu 🙃 co ja mam z nimi zrobić 😮 😁 😁

Skoreczka a Ty gdzie się podziewasz??? Wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna właśnie sobie sałatkę owocową zrobiłam i też z cytrusów. Potrzebuję witaminy C, żeby mnie przeziębienie nie rozłożyło. Jak już pościel będzie to na 100% się pochwalę. Mój mąż już też chodzi i mówi, że nie może się doczekać kiedy to gotowe będzie 😉. Nawet mi powiedział, że po co prasować, mogę tak ubrać. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaa, ale mi narobiłyście smaka owocami. Zrobię sobie galaretkę z brzoskwiniami 🙂 będzie na rano, na teraz musi wystarczyć sok wyciśnięty z pomarańczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na zgage pije kakao i jem migdały pomaga , nawet ostatnio migdałki mi sie skonczyły i o 1 w nocy robiłam kakao 🤪 zgagę mam ostatnio po wszstki 😞
właśnie mężuś skręca nasze łoze i okaząło się ze nie bedę mogła miec szafki nocnej bo łózeczko mi sie nie zmieści obok 😞jutro sprzątanko i wszystko będzie gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra ale masz śliczny avatar. I jaki ładny brzuszek 🤪 Nie mogę się napatrzeć 😉
Gosik ja też musiałam w pokoju trochę inaczej ustawić, żeby się wszystko zmieściło. Chciaż przyznam, że teraz mi się bardziej podoba. 😁 😁

Dodam Wam jeszcze linka o objawach zbliżającego się porodu, tych na kilka tygodni przed i tych na kilka godzin. http://isr.atspace.com/r2/rr2.htm

Ktoś mi zabrał oklaski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
U mnie oczywiście ciężka noc, bo nie mogłam spać. Potem oczywiście problem ze wstaniem, no ale zamiast o 6:30 to o 9 😁 😁 więc 🙃
Ratuję się kawką, śniadanie zjedzone i zaraz nas odliczam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo 😉
Ja po ciężkim piątku i nieprzespanej nocy. Wczoraj rano o 8:00 odwoziliśmy z mężem do kliniki naszego pieska na zabieg kastracji, a odbieraliśmy go dopiero ok. 19:00 - więc cały dzień moje myśli krążyły wokół niego 🤨 Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie, tylko że Młody nie może pogodzić się z faktem, że ma założony kołnierz ochronny i próbuje go zerwać. Do tego całą noc piszczał z głodu a dopiero rano mogliśmy mu dać karmę. Nie zmrużyłam oka i pewnie będę dosypiała w ciągu dnia. Dziś kolejny etap "walki z mieszkaniem" czyli kładzenie wykładziny i skręcanie wielkiej szafy - zostanę "pomagierem od podawania śrubek" 😁
ZGAGA też z nią walczę - często pomaga maślanka, herbata z mlekiem - jeśli to nie daje efektu to ratuję się tabletkami do ssania RENNIE smak owocowy (ulga natychmiastowa) i można zażywać będąc w ciąży.
mra_ potwierdzam - wyglądasz zjawiskowo! 😆
Mamuśki życzę Wam udanego, pozytywnego weekendu! A Tobie magditta by ten ból głowy się w końcu od Ciebie odpieprzył 😉 Trzymajcie się zdrowo. Do usłyszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Mi noc nawet szybko minęła, siusiu dopiero nad ranem.
Mi na zgagę to już nic nie pomaga, no może jak siedzę to jest lepiej, ale jak się położę to aż na wymioty mi się zbiera i kaszel dusi 🙃
Nikusia, to łap ode mnie oklaska 🙂 I też czekam na foty 🙂
Mra, wyglądasz kwitnąco 🤪
Kobzior, biedny piesek, trochę pocierpi niestety 😞
Teraz sobie leżę, a na 16 jadę na te urodzinki. Chyba najbardziej to do tego jedzenia mnie ciągnie, ale ze mnie egoistka 😉 Nie myślę o siostrze tylko o jedzonku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze mamuśki 🙂
Kobiziorku wzruszyłam ie opowieścią o Twoim psiaku 😞 niech szybko dochodzi do siebie. Ja teraz siedzę sama w domu i powiem szczerze, że dużo bardziej tęskni mi się za psinka niż mężem 🙂 Do tego, ze jego nie ma w domu to silą rzeczy się przyzwyczaiłam, ale że Lunki nie ma to jakoś strasznie dziwnie 😞

Nikusia ktoś sabotuje mam forum, wczoraj Kacha straciła oklaska dziś ty 🙂

Mra_ pozazdrościła ci soku z pomarańczy i sama sobie taki uczyniłam 😁 mniam.... a widziałam Twoje pierniki na fb- MISTRZOSTWO!!!! Poproszę o kilka w paczuszce dla mnie 😁
Fota- mhhh brzusio taki do wymiziania 🙂 pięknie wyglądasz 🙂 i głowy nie straciłaś 🤪 🤪

gosik przemeblowanko to fajna sprawa od czasu do czasu, a jak jest tego typu okazja, że przygotowuje się kącik dla dzidzi to już szał 🙂 My z mężem tez zaadoptowaliśmy naszą sypialnię na pokój dwa w jednym 🙂 i jestem zachwycona 🙂 choć meblowanko i aranżacja trochę trwało to teraz jest olśniewająco- biało-czarno 🙂
Jejku pogoda daje popalić, znowu szaro i deszczowo u mnie 😞 głowa jakby mniej mnie boli ale jakaś taka otępiała jestem. Może po śniadanku uskutecznię kawkę .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziewczynki opowiem wam co mi się wczoraj stało myślałam że umrę. Koło 21 zaczął mnie boleć brzuch na dole tak jak na okres jajniki. Cały dol i siska. Wystraszyłąn się dzwonię do mojej ginekolog i mówię ona pyta czy mam skurcze ale nie miałam. Mówi żebym wzięła nospe i jak nie przejdzie to do szpitala bo ona na urlop jedzie skończyłam gadać i ten ból mi się tak nasilił że szok do tego taki straszny ból pleców na dole. Już się ubrałam że pojedziemy do szpitala ale siadłam na chwilę i powoli mi przechodziło położyłam się i zasnelam. Jak mnie dziś weźmie to od razu jadę. Nie wiem co to było 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
No i zapanowała grypa jelitowa ;( ...

U nas 6 grudnia przychodzi mikołas a w wigilie gwiazdor

Wczorajsze ktg ok tylko lekarz mówil ze mała chyba akurat spała bo serducho równo biło choc i tak chyba przez sen sie wierciła bo nie mogli ustawic tego ktg bo cały czas uciekała w poniedziałek powtórka z rozrywki i lekaz mówił ze chciał by sprawdzic jak tam rozwarcie... zobaczymy...

ide sobie herbate mietowa zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Nikusia jestem, jestem 😉 Tylko jakaś nie taka jak powinnam, bez humoru. Dziś jednak już jest lepiej. Dzięki za pamięć 😘

Miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pościel już gotowa, tzn wyprasowana i łóżeczko jak dla księżniczki wygląda 🤪
Mąż razem ze mną robił, on już się nie mógł doczekać aż wszystko będzie gotowe. A teraz co przechodzi to zerka 😁 😁 (chociaż przyznam, że ja też 😁 😁 ). Muszę jeszcze wymyć przewijak i poczekać aż mi rożek przeschnie, bo jeszcze nie wyprasowany.
Przypomniało mi się jak kiedyś się złościłam pracując baldachim 😜 😁 😁
Fotki zrobię popołudniu albo wieczorem 😜
Kobzior biedny piesek, mam nadzieję, że dziś już mu będzie lepiej. Ile w tym kołnierzu musi być?? Czy on tylko był założony, żeby nie jadł? Sorry, jeśli to głupie pytania ale ja nigdy psa nie miałam 🙂
Monika jak jesz wieczorem to potem jak się kładziesz to jedzenie wraca, masz wrażenie że zwymiotujesz? To refluks jest, też się męczyłam chociaż ostatnio trochę odpuścił. Staram się jeść na dwie godziny przed położeniem się spać. Jak usiadłam to mi się odbiło i na chwilę było ok, ale jak się położyłam to znowu to samo. Ginekolog mi powiedział, że to normalne. Ja staram się nie jeść przed snem, na kolację nie objadać się i nie ciężkostrawnego.
dzięki za oklaski, 🙂 😁
A na urodziwych podjedz za nas wszystkie, bo jak będziemy karmić to już tak dobrze nie będzie 😁 😁
Magditta super, że Ci trochę ból głowy odpuścił. Mi też kawa pomaga, ale ja nie mam takich mocnych bóli, raczej chodzę otępiała i śpiąca.
Elka to taki dziwny ból, bo chyba nie na zbliżający się poród. Może Ci dziecko naciska? Jak się nasili to faktycznie jedź do szpitala, bo może coś się dzieje?
Anabel a u mnie zapanowały początki przeziębienie. Wszyscy kichamy i nosami pociągamy.
Skoreczka ja już się o Ciebie martwiłam. Dobrze, że jesteś. 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy jak się przebudziłam,to akurat brał mnie skurcz pod prawym kolanem i zaczęłam szybko masować mój się obudził pomógł mi i zaraz przeszło a rano mówił,że myślał,że się już zaczeło 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Anabel bidulko ciebie tez zaatakowała jelitówka?? Fajnie miałaś Ktg ja jeszcze nie 🤨
Elka na pewno strachu się najadłaś 😲 😲
Kobzior wygodnie sobie usiądź i podawaj te śrubki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczęta,

za miłe słowa dałam Wam po oklasku 🙂 tylko Nikusi ktoś dał przed chwilą, więc następne będą mogły być przyznane po 2 godzinach.

Kobzior pogłaszcz psiaka ode mnie. Mój miał to szczęście, że po zabiegu spał i spał, i spał...

Magditta biało-czarny? Wow, podobają mi się takie pokoje, ale nigdy nie miałam odwagi wprowadzić u siebie takiej kolorystyki. Moja przyjaciółka namalowała sobie na 1 ścianie szachownicę 😁

Anabel no to chyba dobrze, że sprawdzą rozwarcie? Obudź Małą przed następnym ktg 😉 🙃 🙃 🙃

Elka może nie skurcze, ale takie napięcia? Krzyż mnie w sumie boli przy niektórych skurczach (taki w nocy przed zaśnięciem mnie wziął).

No, to zapraszam na pierniczki i kawę przedświąteczną 😁

I zdrówka życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...