Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez jestem Kochana przekonana, że wszystko będzie dobrze 🙂 na pewno po porodzie okaże się, że że Masz Kruszynkę, ale zdrowiutka i najukochańszą 🙂 Trzymajcie się cieplutko, a już niedługo będziecie się ściskać i całuskować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dziewczyny ja też tak myślę, ale czytałam przed szpitalem o tym w necie. Miałam rację, że lekarze mi nic nie powiedzą. Leciała sama terminologia medyczna, z tym że ja sobie spisywałam a mąż na necie sprawdzał 😉. Dziś jedynie na USG pani doktor mi coś napomknęła, że to też może oznaczać chorobę (o czym ja oczywiście wiedziałam), ale kazała się nie nakręcać. I mam zamiar tak zrobić, chociaż przyznaję, że myślę. Staram się myśleć pozytywnie, bo i tak niczego nie zmienię.
A Emilka nie jest taka mała bo z dzisiejszego USG wyszło że ma ok 3100g ale lekarka powiedziała, że z powodu tej dysproporcji ta waga nie jest bardzo wiążąca, bo jest obciążona błędem. Za kilka dni jeszcze idę do ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta gdzieś właśnie o tym czytałam,że powiększająca się macica powoduje ucisk na pęcherz i to są skutki mokrych cały czas wkładek 🙃
Mra to ciekawe masz te święta co roku 🙃
Nikusia witaj w dwupacku 🙂 🙂 🙂 Wiesz tak się zastanawiałam który raz jesteś w szpitalu w tej ciąży 🥴 Ciesze się,że Emilka jeszcze posiedzi w brzuszku a wagę ma bardzo ładną 🙂 Wiesz dobrze,że usg może dawać błędny obraz i wierzę w to,że Emilka jest zdrowa 🙂
Zakupy mój mąż pod tym względem jest Kochany 😁 Jemu wystarczy lista i wszystko kupi a ja w tym czasie robię inne rzeczy 😁 Czasami woli jechać sam bo o wiele szybciej to trwa i kupuje to co potrzebne a nie tak jak ja biorę dodatkowo rzeczy co mi się spodoba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja wierzez ze jeste wszystko dobrze i Emilka przyjdzie na ten nasz okrutny świat 02,01,2012 piekna i zdrowa
]
ja sie przespałam odrazu inacej sie czuje dalej sprztam poszłam wieszać pranie z M oczywiscie w zadna swoja bluze sie nie mieszcze wiec załozyłam mojego M i brzuszka w niej tez się nie da juz ukryć maluch mi charcuje ja dalej ide sprzatac 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna mój mąż też taki jak i Twój. Kupi wszystko o co się poprosi 🙂 🙂 🙂 I sam wie co kupic jeśli nie ma listy 🙂

A wracajac do świąt to mamy dylemat co do choinki, bo boimy się jak to bedzie z Mikołajkiem. Pewnie bedzie trzeba ciagle patrzeć. No i zastanawiamy sie nad taka malutką. A mój mąż powiedział mi ze jego kolega w tamtym roku przywiesił choinke do sufitu zeby 2 -letnie dziecko nie zrzuciło 😁 😁 😁 Zawsze to jakis pomysł. Latajaca choinka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna no i przypomniało mi się, że też w jedne święta pokłóciłam się z babcią przy stole (tą wredną) 🙃 i było zdziwko, bo po raz pierwszy nie ugryzłam się w język tylko odpowiedziałam babci co myślę na niezgodny temat. I miałam rację 🙃 cała reszta rodziny była po mojej stronie 🙃

Nikusia to Emilka waży mniej więcej tyle samo co Rita 🤪

Któraś z dziewczyn pytała o prezent dla mamy - swojej kupiłam książkę autora, którego mama zawsze chciała przeczytać, ale nie mogła znaleźć w księgarniach 😎 a teściowej krem na zmarszczki (taki za 42 zł z Garniera), bo sama nie kupuje ich, bo uważa, że są drogie 😉 w tym roku robiliśmy mniejsze prezenty takie do 50 zł z uwagi na dość spore wydatki wyprawkowe. Liczymy na to, że w przyszłym roku będzie nieco lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB mój zazwyczaj wraca wtedy z czekoladą, batonami i colą 😉 a potem się dziwi, że pieniądze na jedzenie przepuszcza na jakieś pierdoły 😉 źle nie jest, trzymam rękę na pulsie 🙃 co tam coli piszącemu mężowi będę żałować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusiu świetnie, że już jesteś z nami. Jestem przekonana, że ta dysproporcja to po prostu kwestia urody Emilki. Mojemu Gabrysiowi zawsze wychodziły za krótkie nóżki na usg i faktycznie do tej pory nosi spodnie rozmiar mniejsze niż bluzeczki. Borys teraz też ma krótkie nogi (niewiele powyżej 3 centyla), ale widocznie takie geny już mamy, że krótkonogie dzieci się nam rodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheheh jak piszecie o mezach to mi sie smiac chce bo moj to nawet z lista nie daje rady a ja juz mu zaczełam szczegułowo pisac np. ślmetana z łowicza 12 % w zielonym kartoniku a on mi przynosi smietane 12 % ale w kubeczku i homogenizowana no i do zupki sie nie nadaje ehhh nie mówiac o tym ze połowy rzeczy nie kupi a liste wyrzuci a pózniej ja mysle co to jeszcze było czego brakuje A jak nie zrobie listy to idzie do sklepu przychodzi z makrelą wedzana i mówi ze stanol przed regałem z warzywami i nie mógł wymyslec co to ja chciałam 😉 i tak to jest z tym moim facetem 😉

Nikusia u mnie mąz sie cały czas denerwował tym ze Jakub jak sie urodził to miał duzzza głowe wedlog mnie miał standardowa ale on chyba rok czasu chodził i mówił ze to nienormalne ale on po tym vacum miał obsesje nawet jak badania pokazały ze wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Tak trzymaj! Fajnie Cie tu znowu \'widziec\' Nikusia 🙂
Pozdrowienia dla malutkiej! 🙂 😘 😘 😘

Nikusia102 napisał(a):
Za to z pozytywnych wieści to mam dziś 38tydzień 🙂 Emilka mam fajną wagę 3100g i jeszcze nie rodzę 😁 😁
I co najważniejsze wreszcie w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz biegam z nerwów do wc, goraca jestem - takie są moje objawy przed pójsciem do lekarza.
Mały sie pręży w brzuszku, tak sobie myslę ze ma mało miejsca, bo tak wciska te swoje kochane stópki w moje ciało 🙃 On sie chyba tez denerwuje 😎

Podjadłam sobie dzis bigosu bo tak lubię 😜 Mam jeszcze ochote ale nie chce przesadzać bo zjem wszystko i dla meża nie bedzie 😉

Taka cisza tu dzis, piszcie cos mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta mamy długie nazwisko jak damy podwojne imie to dziecko chyba nie bedzie zadowolone 😁 Na pewno jednak wykorzystamy na pierwsze i na drugie imie nasze pomysły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie przygotowałam sobie teczkę z wynikami i dokumentami do szpitala 🙂 poprzeglądała tez fotki Mojego Maleństwa 🙂 stąd też takie małe podsumowanie tego jak Mój Makuś sobie rósł w brzuniu maminki 🙂

U nas imię Maksymilian pojawiło się w mojej głowie na samym początku, w sumie od momentu gdy wiemy, że będziemy mieć dzidzię wiedzieliśmy, że będzie to Maki 🙂 Jakby była córeczka to miała się nazywać Elena 🙂 Drugie imię naszego synka będzie po dziadku dla którego Makuś będzie pierwszym wnukiem, czyli po moim teściu 🙂 Tak więc będzie Maksymilian Marian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, jak dobrze, że już jesteście 🙂 Ja uważam tak jak Dziewczyn, że to taka uroda Twojej Emilki 🙂 Nie masz się co martwić, będzie dobrze 🙂 A wagę ma śliczną 🙂
Skoreczka, ja też się zawsze denerwuję wizytą, na szczęście zawsze mam na poranną godzinę. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści 🙂
Zakupy- ja właśnie czekam na męża, który po pracy miał zrobić część zakupów świątecznych. Zrobiłam mu listę tak, żeby nie biegał po całym sklepie tylko szedł i po kolei wrzucał do koszyka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta teczkę prowadzę od początku ciazy. Zawsze jak idę do ginekolozki to cała teke niosę bo zawsze ona chce do czegos wrócić np. do badań prenatalnych czy wyników badań krwi i moczu. Idę jak na lekcję 😁
Co do imienia to źle zrobiłam ze zaczęliśmy wymyslac inne, byłby Błażejek i juz, a teraz mętlik 🙃

Monika dam znać 🙂 zaraz ise szykuje bo za godzinke jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ja juz po wizycie 🙂
z malym wszytsko ok, buzka piekna:Hura!::Hura!: tylko powiedziala mi ze raczej urodze juz na dniach:/
ale nie odstawila mi jeszcze fenoterolu mam go brac do konca roku, bo chce zeby sie urodzil w styczniu 🙂 🙃
nastepna wizyta jak nie urodze 2 stycznia 🙂
tylko przyjechalam teraz do domu i patrze a tu krew mi sie leje nie wiem czy to przez to badanie ginekologiczne.... 🥴 🥴 🥴
moj maz przerazony ze rodze hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...