Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Monika dziękuje równiez i za oklaska i za zrozumienie 🙂 A jutro moze bedziesz miec swoj najpiękniejszy prezent, kto to wie 🙃 🙃 🙃 zyczę Ci tego 😘

Dziękuję 🙂 Właśnie dzwoniłam do rodziców i mama mówiła, że tacie się bociany śniły- może to jakiś znak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Monika może 😁 Twój tata ma chyba zmysł 😉

Kahira, Skoreczka, Pamii - no właśnie nie mam tych danych z pierwszego usg... pierwsze jakie znalazłam to badanie pod kątem zespołu Downa, a to było moje drugie usg 😮 jakby nie patrzeć, termin przypada w tym tygodniu a gin dała mi zwolnienie do 17 stycznia, co też oznacza, że do tego czasu muszę urodzić 😉 co do typowania - to to u nas zabawa, kto dobrze wytypuje dzień narodzin + wagę dziecka + to, czy będzie miała włosy i czy będzie spokojna/krzykliwa dostanie Ritę na pierwsze 3 miesiące 😉 (o nagrodzie ludzie byli informowaniu po typowaniu...) 🙃 🙃 🙃

Zrobiłam sobie ktg - mam jednak skurcze, ale czuję tylko te "szczyty" + są nieregularne, czyli to skurcze przepowiadające. Czyli nadal nie wiadomo 😉

kuksańce w brzuch - na całe szczęście płód jest dobrze chroniony 🙂 dostałam od koleżanki kiedyś z łokcia - stałam za nią, właściwie nachylałam się, a ona tego nie zauważyła żywiołowo gestykulując i pokazując mi coś na monitorze... ja się śmiałam, bo to nawet nie zabolało mnie, a ona była przerażona i co chwilę mnie przepraszała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra na 100% urodzisz przed 17. Dłużej niż 2 tygodnie po terminie lekarze już nie czekają i wywołują poród, a jak nie idzie to cc. Ja w poprzedniej ciąży musiałam się zgłosić do szpitala 5 dni po terminie i tam próbowali wywoływać, a się właśnie cc skończyło. Miałam wtedy dokładnie 41 i 3 dni ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świetnie, że Elka urodziła! 🤪 Szkoda tylko, że nawet na chwilkę nie dali jej maleństwa zobaczyć!
Ciekawe jak tam Kobziorek i Kacha ...

Noo, dziewczyny ja to już zaczynam zazdrościć tym co urodziły, też chciałabym mieć to już za sobą i mieć dzidziusia przy sobie! A ja chyba z udzielających się na forum mam ostatnia termin 😞 I niedługo będę zazdrościła Wam 😜

Mra nikt nie zna dnia ani godziny 🙂 Moja siostra jak miała swoją "godzinę zero", pojechała do szpitala i tam powiedzieli, że jeśli ma na dziś termin, ale nic się nie dzieje, to ma wracać do domu. Wróciła i za 2 dni się zaczęło 🙂

Skoreczka, Kahira podziwiam Was, bo ja jak ze swoimi siostrzeńcami spędzę trochę czasu, to czuję się strasznie zmęczona tymi ich krzykami i bieganiem po domu 😉 Ale zapewne własne dzieci, to trochę inaczej.

Monika może przepowiednia prorocza. Jeśli tak będzie, to dawaj znać 🙂

Anabel daj znać co powie położna, ciekawa jestem, a może i mi się ta wiedza w niedługim czasie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata spokojnie juz niedługo sama sie przekonasz ze krzyki i bieganina dziecka po domu wcale nie jest zła 😉 Mój synek nalezy raczej do spokojnych ale i tak musi swoje wybiegac i wykrzyczec 😉 heheheh w do tej pory mnie to nie denerwowało teraz nie raz sie lapie na tym ze chce go uciszyc jak Kinia spi ale obiecałam sobie ze nie bede tego robic bo chce zeby Kinia w dzien spała przy normalnych odgłosach domowych .No ale to taki odruch ze sie chce uciszac malego zeby mała spała dluzej 😉 zreszta meza tez bym musiała usiszac bo on to dzrze sie jak dziecko 😉 zwłaszcza jak sie bawi z Jakubem 😉

No dziewczyny co tu taki spokuj nikt dzisiaj na porodówke sie nie wybiera???? 😉 😉 😉

VCzekam na ta połozna ... jak ja nie cierpie czekac ... no ale mówiła ze przyjedzie pomiedzi 11 a 12 jeszcze ma troche czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam dziewczynki, że teraz od kiedy zaczęłyśmy rodzic to już sama nie wiem o czym pisać. Jakoś przejęta tematem jestem!!!!
Wczoraj wieczorem mąż mnie ogolił, teraz sprzątam w kuchni /bo coś energii mam nadwyżkę/ i chyba jeszcze raz zajrzę do torby a potem będę już tylko czekać!!!
Mra_ u nas też obstawianie jest 😁 Najwyższa pula był na sylwestra, ale Makuś przechytrzył wszystkich i poczekał do 2012 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja byłam u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala. Mam anemię,wysokie ciśnienie no i te moje obrzęki(zaś podejrzenie zatrucia ciążowego). Mogę sobie wybrać czy dzisiaj jechać czy jutro 🤨 Oczywiście,że jadę jutro bo dziś co mi zrobią za badania jak nie jestem na czczo. A tak na spokojnie jeszcze się dopakuję 🤨 posprzątam w domu i posiedzę z wami na Brzuszku.Jakoś mi dziwnie,że piszę tak o tym spokojnie,ale w ogóle nie czuję się zestresowana tylko mogę się domyślać co mnie jutro czeka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dwupaku 🙂
No i następna mamusia rozpakowana 😁 elka gratulacje miałaś termin wtedy co ja i Ty już po wszystkim 🤪
Ciekawe co u Kobziorka i Kachy 🤔
A do mnie przypelętało się jakieś choróbsko katar, gardło i brzuch mnie boli 😮 kurczę całą ciąże nie chorowałam a tu na sam koniec co za pech 😠 nie wiem czy jest sens iść do lekarza bo co mi przepisze 😮
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinamit86 napisał(a):
Witam w dwupaku 🙂
No i następna mamusia rozpakowana 😁 elka gratulacje miałaś termin wtedy co ja i Ty już po wszystkim 🤪
Ciekawe co u Kobziorka i Kachy 🤔
A do mnie przypelętało się jakieś choróbsko katar, gardło i brzuch mnie boli 😮 kurczę całą ciąże nie chorowałam a tu na sam koniec co za pech 😠 nie wiem czy jest sens iść do lekarza bo co mi przepisze 😮
Miłego dnia


Ewelina ja byłam chora jakoś w połowie ciąży i poszłam do lekarza (głównie po zwolnienie lekarskie) i dostałam wskazówki jak się wykurować naturalnymi metodami, czyli inhalacje z sody, ciepła herbata, mleko z miodem i czosnkiem i oczywiście leżenie pod kołderką. A z leków to sinupret, którego starałam się nie brać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze Emilka zdrowa 🙂 Mi tez Nikusia napisała ze cieszy się ze juz poród za nia i ze Emilka jest słodka 🙂

Kruszyna
wierze ze bedzie dobrze, zachowaj spokoj taki jaki masz. Trzymam kciuki za Was 😘

Chwilke mnie nie było bo wyszłam na spacer z synkiem a tu juz nowości. Teraz to wszystko ruszy do przodu.
Ewelinamit wskazówki dziewczyn są cenne, ja nie wiem co pomaga w ciąży na katar, nie dokuczał mi dzięi Bogu.
Monika zaległy oklask juz powedrował do ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej a ja ja jeszcze jestem i nie zamierzam znikac na poród 😉 😉 😉

Super ze diagnoza lekarza sie nie potwierdziła u Emilki 😉 😉 😉

Była połozna mówi ze z wychłodzenia tez robia sie takie zastoje jak z nawału no i takie coś mnie dopadło mamy sprobowac zwalczyc je przystawianiem małej do pierssi i masazami jak nie pomoze to antybiotyk jade po 15 po recepte zeby miec go w domu a czuje ze juz znowu mam temperature bo mnie otrzasa oooo jakie to nieprzyjemne kazała teraz brac 3-4 paracetamole dziennie bo działa przeciwzapalnie i przeciwgoraczkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...