Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

31072010 napisał(a):
a ja mam dzisiaj termin i wizytę na 14-stą, strasznie się boje ale chcę już tulić córeczkę 🙂 mała bardzo się wyciszyła w brzuszku i trochę mnie to martwi


no i po badaniu okazało się ,jak to lekarz określił" od dołu kompletnie jeszcze nie przygotowana do porodu" ,jutro mam KTG w szpitalu i powiedział że wtedy pomyśli co ze mną zrobić:/
super ze u Was dziewczyny już tak postępuje wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kruszyna mam nadzieję że wrócisz do nas szybciorem!!... na szczęście to już końcówka więc może i poród wywołają 🙂

Skoreczka ja też mam takie bóle niby szyjki xD... nie wiem co to... może rozwarcie się robi...powolutku, w końcu u mnie już na 1 cm jest...
a i ja się nie wykruszyłam jeszcze 🙂 także pobędę z tobą !! 🙂

Kahira ale co cc się szykuje na środę?? 🙂 Jej jak napisałaś ,,pod nóż" to mi ciary przeszły xD...

Mra, no to może coś się rozhula?? 🙂... i będziesz następną na liście ?:P

Kobzior super że już jesteście w domku!! 🙂... trzymamy się w dwupakach !! 😁

Magditta hehe ,,mamo tu jestem" rozbawiło mnie 🙂... kto wie może i ty się wypakowywać zaczynasz?? 🙂

Mra uuu doczytałam teraz że zanikło.. cóż... i na ciebie przyjdzie kolej w swoim czasie 🙂...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior dobrze,że wszystko się wyjaśniło i jest w porządku 🙂
Magditta ja też chodzę co chwilę i zmieniam wkładki 😮 😮 Jeszcze trochę i ujrzysz Maksia zobaczysz 🙂
Mra wierzę,że siedzisz jak na szpilkach i czekasz a tu nic i to jest najgorsze 🥴
Gosik ja mam tez bardzo wyraźną krechę przez cały brzuch 🙂
No i niektóre części ciała zmieniły kolor 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRA :No i lipa Dziewczyny, nic więcej już mi się nie sączy, czyli poszła mi wydzielina po badaniu i tyle 🤢 a już zaczęłam się cieszyć, że akcja się szykuje ☺️ tata mi jeszcze powiedział, że nie wierzy w te 2 cm rozwarcia, bo jestem pierworódką i u takich rozwarcie idzie od wewnątrz, nie zewnątrz szyjki, więc tego przy badaniu ręcznym niby się nie da wyczuć 😮 no to już w ogóle nie wiem. A szyjka/pochwa/whatever tam na dole boli mnie okropnie od badania i czuję cały czas parcie - i nie wiem, czy na siku (bo sikam co chwilę po parę kropelek) czy mi się może rozwarcie robi. Spałam 2 godziny, żeby się wyłączyć od myślenia 😉 no i kurka, znając swoje szczęście, przekulam się jeszcze przez ten weekend...


-a ja pewnie razem z Tobą się przekulam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ napisał(a):
Magditta co za tekst, hahahah! 🤪 😁 😁 😁 🙃

Kobzior też myślałam, że wrócisz z Kają 🙂 ale że wróciłaś z dobrymi wieściami, to przebaczam Ci, żeś jeszcze w dwupaku 😉 😎 (okkk, głupi żart, wybacz 🙂 )

No i lipa Dziewczyny, nic więcej już mi się nie sączy, czyli poszła mi wydzielina po badaniu i tyle 🤢 a już zaczęłam się cieszyć, że akcja się szykuje ☺️ tata mi jeszcze powiedział, że nie wierzy w te 2 cm rozwarcia, bo jestem pierworódką i u takich rozwarcie idzie od wewnątrz, nie zewnątrz szyjki, więc tego przy badaniu ręcznym niby się nie da wyczuć 😮 no to już w ogóle nie wiem. A szyjka/pochwa/whatever tam na dole boli mnie okropnie od badania i czuję cały czas parcie - i nie wiem, czy na siku (bo sikam co chwilę po parę kropelek) czy mi się może rozwarcie robi. Spałam 2 godziny, żeby się wyłączyć od myślenia 😉 no i kurka, znając swoje szczęście, przekulam się jeszcze przez ten weekend...


Mra_ mam identyczne sikam po 2 krople co 5 minut, napitala mi na podwozie, spalam bo już mam dosyć i znając SWOJE szczęście będę rodzic po niedzieli a już mam dość czekania!!!!! Czyli jest nas 3 z identycznymi odczuciami a ty i 310972010 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się porobiło, że tylko się nakręcamy i nie ma już innych tematów tylko kto kiedy urodzi 🤪
Ja to muszę przyznać, że wchodzę na brzuszek głównie zobaczyć czy któraś nie dołączyła do grona rozpakowanych 😜
Ta końcówka jest naprawdę najgorsza pod względem oczekiwania na Maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii18 no właśnie mam wskazania do cc już od początku ciąży. Niby jest nikła szansa na sn, ale to raczej marna szansa. Także w środę mam się stawić i mają porobić jeszcze jakieś badania ( usg grubości blizny po poprzednim cc i takie tam) i wtedy będzie podjęta ostateczna decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Tak się porobiło, że tylko się nakręcamy i nie ma już innych tematów tylko kto kiedy urodzi 🤪
Ja to muszę przyznać, że wchodzę na brzuszek głównie zobaczyć czy któraś nie dołączyła do grona rozpakowanych 😜
Ta końcówka jest naprawdę najgorsza pod względem oczekiwania na Maleństwa.

Ja mam tak samo 🙃 zaglądam i zastanawiam się czy jest kolejna styczniowa mamusia 😉 A jak jest to zazdroszczę bo też już bym chciała tulić maleństwo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira... aaa no to może już ze szpitala z maleństwem wyjdziesz 🙂...

Monika jeszcze troszkę 🙂 i wszystkie będziemy tulić maleństwa 🙂 w końcu sama wiesz jak ten czas leci, jeszcze niedawno zobaczyłaś 2 paski na teście a teraz już dni dzielą cie od spotkania z kruszynką 🙂...

NIe wyspałam się xD... musiałam wstać wyprawić męża do pracy... dziś pierwszy dzień po urlopie świątecznym 😜... ciężko było 🙂... trzeba będzie znów przywyknąć... jeszcze gdzieś o 8-9 ma przyjechać wujka żona po ciuszki... te które mi pożyczyła tzn nie wszystkie tylko swojej kuzynki... bo kuzynka obiecała że pożyczy swojej koleżance i się okazało że ma dziewczynkę więc muszę oddać część jej 🙂... na szczęście mam sporo swoich :P...

Pozamiatałam, ogarnęłam, umalowałam twarz ale tylko pudrem... i siedzę w piżamie... xD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyżbym dzisiaj była druga, no nie spodziewałam się! Tak więc ja nadal z brzuszkiem i czekam na jutro. Trochę noc miałam ciężką, bo synek chyba naszą rozmowę podsłuchał o szpitalu i zrozumiał więcej niż bym się spodziewała. W rezultacie pół nocy mnie do siebie wołał, żebym u niego w pokoju siedziała. A teraz odsypia, no ale ja już o 8 rano czułam się wyspana, więc się snuję po domu.
pamii18 napisał(a):
Kahira... aaa no to może już ze szpitala z maleństwem wyjdziesz 🙂...

Oby oby, trzymajcie jutro kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Noc spokojna i ja nadal zapakowana 😁 Dziś chyba wezmę się za mycie podłóg, może coś przyśpieszę 🤪 🤪 🤪 🤪

Kahira jest to bardzo możliwe, że twój synek wyczuwa nastrój podniecenia, że coś się ważnego jutro wydarzy dlatego chce się do mamy przykleić 🙂 Jejku ale ci dobrze, Ty wiesz, że Dzidzi już jutro będzie z Wami ...

Ciekawe kiedy nasze noworoczne mamusie wyjdą do domków z Maluszkami?? No i ciekawe która dziś...zaczynamy się przeterminować 🤪 🤪 🤪

Pamii trochę nie fajnie, że musisz te ubranka oddawać, ale cóż tak to bywa, dobrze, że jesteś zabezpieczona w swoje 🙂 a zaczynam się zastanawiać czy jak Makuś urodzi się taki wielki jak usg pokazuje to czy w ogóle w te malutkie się zmieści 😮 😮 😮 Teraz te dzieci to nieźle "nakoksowane" witaminami są dlatego takie duże 🤪 🤪 🤪

Beatka masz racę teraz tematem numer 1 na naszym forum jest wyglądanie kolejnej mamusi z dzidzia na świecie 😁 Powiem Ci, że ja teraz tylko o tym myślę 🙂
No właśnie Mra_, 31072010 co tam u Was , dalej jesteśmy zapakowane???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta napisał(a):
Jejku ale ci dobrze, Ty wiesz, że Dzidzi już jutro będzie z Wami ...

No właśnie chodzi o to, że nie wiem 🤢 Zależy od badań. Od 32 tyg nie miałam usg, a lekarz stwierdził, że sobie w szpitalu zrobimy, nie miałam jeszcze ktg ani razu. W sumie to chyba wszystko od tego usg zależy, jak gruba jest blizna po cc i czy Borys jest dostatecznie duży, by go wyciągnąć. Tak więc może się okazać, że będę jeszcze jakiś czas czekać, choć wolałabym wrócić do domu jak najszybciej ze względu na synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Ci Kochana ze życzenia i oklaski. Troszkę zaczynam się tym wszystkim denerwować.
Właśnie się dopatrzyłam, że u Ciebie dziś godzina zero. W takim razie mocno zaciskam kciuki, żebyś się nie musiała przeterminować, ja ostatnią ciążę 9 dni przenosiłam i wiem jak to jest. A jak się czujesz? Zanosi się na coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira napisał(a):
Dziękuję Ci Kochana ze życzenia i oklaski. Troszkę zaczynam się tym wszystkim denerwować.
Właśnie się dopatrzyłam, że u Ciebie dziś godzina zero. W takim razie mocno zaciskam kciuki, żebyś się nie musiała przeterminować, ja ostatnią ciążę 9 dni przenosiłam i wiem jak to jest. A jak się czujesz? Zanosi się na coś?


Właśnie nie zanosi się 😮 😮 😮 Dzis mam termin z pierwszego usg a 5 stycznia z miesiączki. Doktorek dał czas na spontaniczne rozpakowanie do soboty czyli do 7.01.!!!! Nerw mnie łapie, chyba rzeczywiście pomyje te podłogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
mam wiadomość od Skoreczki, ale spokojnie bez paniki 😉 Nadal jest w dwupaczku tylko neta nie ma i wszystkie mamy od niej pozdrowienia 🙂
Ja też 2 w1 🙂 Noc w miarę przespana. Ale jaką piękną pogodę mamy za oknem, jak wiosną słonko świeci 🙂
Zaraz Was poczytam, tylko śniadanko sobie zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was z brzuszkiem 🙂

magditta faktycznie może pomyj te podłogi 😉 Pochodź po schodach itp. 😜

pamii trochę dziwnie z tym oddawaniem ubranek, mi by jakoś tak nieprzyjemnie się zrobiło jakbym byłam na Twoim miejscu. Dobrze, że masz część swoich 🙂 A piosenka faktycznie pobudzająca 🙂

Kahira oczywiście na trzymanie przez nas kciuków możesz liczyć! Żeby badania wyszły OK i żeby Ci zrobili jutro cesarkę oraz żebyście szybciutko do domu wrócili, żeby synek się nie denerwował bez Ciebie 😘

Monika ja też przez sekundę myślałam, że u skoreczki się zaczęło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta dziękuję:* Zdrówko najważniejsze 🙂 A porodu to się zaczynam bać 🥴 A Ty kochana dziś masz godzinę zero 🤪 Też chcę dziś trochę posprzątać 😉 Może przyspieszę poród, a jak nie to będę mieć porządek jak goście przyjadą. No bo przyjadą, a jakby inaczej. Przecież do terminu mi daleko 🙃
Pamii, no ale wyszło z tymi ciuszkami 🙃
Kahira, ja też trzymam kciuki 🙂 I to mocno, mocno 😘 Może jutro będziesz tulić maluszka w ramionach, ehh też chcę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Lejdis,

ja nadal w dwupaku. Padłam wczoraj o 22 i... obudziłam się o 3 w nocy. Na siku. A potem zasnąć nie mogłam i w Angry Birds grałam prawie godzinę, aż niemalże się sfrustrowałam, że 2 plansz nie mogę przejść i położyłam się spać 🙃 mąż kładł się do łóżka o 3 i czytał gazetę + był zdziwiony, że ja aktywna w nocy. Myślał, że coś się zaczyna 😁 Rano miałam ktg zrobione, tylko 1 skurcz 😠 dziecko w ogóle teraz śpi i jest mega cisza i... tak jak Magditta zaczynam się zastanawiać, czy się trochę nie \"zmęczyć\" 😉 może wskoczę na rowerek stacjonarny 🙃 🙃 🙃

Magditta no to masz jeszcze 2 dni luzu, potem już będziesz siedzieć jak na szpilkach 😉 mnie gin powiedziała, że zaczniemy kombinować, jak nie urodzę do końca weekendu - prawdopodobnie wyślą mnie na wywoływanie 14 stycznia 😠 no kurde, chcę urodzić już i to sama z siebie 😉

Pamii ja się ładnie ubrałam, ale makijażu nie chciało mi się zrobić. Zrobię, jak mąż zacznie wstawać 🙃

Jak tam nastroje?

Dziękuję za oklaski 🤪 chciałam pododawać i Wam, i zdążyłam zaklaskać tylko Beacie i Monice 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...