Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza pogoda mnie dobija, chyba niskie ciśnienie jest.
Wrzuciłam fotkę jak byłam w 9 miesiącu w poprzedniej ciąży. Trochę z daleka jest, ale nie umiem przybliżyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hej Dziewczęta 😁

miałam hardcorowy dzień - musiałam się zwolnić z pracy, bo nie dość, że mi garnek napieprzał to jeszcze popsuł się kawomat i zmywarka do naczyń nie dawała rady. Zadzwoniłam do szefa, że mnie chyba migrena łapie i że idę do domu 😁 szefostwo mam boskie, zawsze mnie rozumieją i nie ma problemu w takich sytuacjach.

Monika - nie zamęczaj się, poczekaj na to co lekarz powie widząc wyniki (wiem, łatwo powiedzieć...).

WielkaB wow, to dość szybko 🙂 to Twoja pierwsza ciąża, tak?

Mąż upiekł mi zapiekankęz makaronu, brokułów, pieczarek i żółtego sera na życzenie. Zjadłam już 2 porcje 😉 ale takie małe 😁 to też Bąbel, ja bym tyle nie jadła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra to chyba dziś taki dzień, bo ja zrobiłam ryż z warzywami czyli z cukinią, cebulką, pomidorem, żółtym serem itd. i zjadłam z apetytem. Za to rano nie miałam wody i umierałam bez kawy a potem sobie zrobiłam z mineralki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja z tą kawą byłam taka zdesperowana, że mi nawet z mineralnej smakowała 😁 🙃 😁
Też mam wiecznie niskie ciśnienie, ale widzę że więcej z nas ma ten problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Was śmieszki i fajnie ze macie humorki.
Ja po wizycie i mam bardzo duzo leżec ze wzg na szyjkę 😞 😞 😞 Brakuje mi już sił do wszystkiego. Krążek zakłada sie od 16 do 20 tygodnia ale lekarz nie jest przekonany czy mi można jak poczytał moje wcześniejsze wypisy ze szpitala. Tak więc nie jest mi znów do uśmiechu.

A ciśnienie dziś mam niziutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, to słabo. Znajoma miała rozwartą szyjkę na 3 cm już od końca 3 miesiąca i musiała leżeć, tyle, że pozwolili jej w domu zostać. Pół biedy, jak się nie ma innego dziecka, ale tak... Yh, nie zazdroszczę. Tylko leż jak najwięcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczko to przykro kurcze moze by do innego lekarza po porade o ten krązek skoczyc nno bo jak by co to zawsze bezpieczniej by było dla dzidziolka ;/ a puki co to lez i odpoczywaj .A w tej ciązy juz byłaś w szpitalu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel nie byłam, bo nie było takiej potrzeby. Czułam sie dobrze, i nadal tak jest, ale skoro tak powiedział to posłucham i przy kazdej okazji bede leniuchować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a ja właśnie wróciłam po badaniu i jestem przeszczęśliwa 😁 wynik mam ujemny 😁 i już nie muszę się niczym martwić 😁 z tej okazji zrobiliśmy sobie z mężem ucztę w KFC. Ja zjadłam frytki i kawałek piersi a dzidzia całą resztę 🙂 aż wstyd się przyznać jaki to żarłok 🤪 no i na deser lody z "maka". Raz po raz taka uczta jest wskazana 😜 zwłaszcza, że najbliższy "mak" i KFC jest aż 35 km od mojego domku 😞 ale w sumie może to lepiej 😉 Pozdrawiam wszystkie i życzę spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po krótkiej przerwie. 3 dni mnie nie było a wy się już tyle rozpisałyście 😜 i zdjęć ile powrzucałyście. Oby tak dalej, bo uwielbiam przeglądać galerię.
Skoreczka oszczędzaj się, bo jeszcze masz przed sobą kilka miesięcy z brzuszkiem. Myślę, że jak wrzucisz na luz, to wszystko będzie dobrze i szpital nie będzie konieczny. No i muszę przyznać, że awatar masz śliczny. Śliczna szczuplutka mamusia i brzuszkiem okrągluszkiem.
Boja trzymaj się dzielnie, tatuś się zmył- jego strata. Myślę, że lepiej teraz niż potem, ułożysz sobie i maleństwu życie po swojemu. Zobaczysz dziecko daje tyle radości, że wypełni całe twoje serduszko do czasu, aż znajdziesz tego jedynego, który będzie chciał z wami iść przez życie. A puki co to my jesteśmy z Tobą i możesz się z nami dzielić wszystkimi swoimi radościami i smutkami.
Nikusia jak zobaczyłam twoją fotke w 9 miesiącu to nie dowierzałam. Gdzie ty ten brzuch chowałaś? Chyba Ci się dzidzia do kręgosłupa przytulała 😁 A co do młodego wyglądu, to u mnie jest podobnie. W szpitalu jak rodziłam syna brali mnie za nastoletnią mamę a miałam 24 lata skończone.
Monika1985 cieszę się że wszystko się wyjaśniło i jest ok
WielkaB gratuluję ruchów
U mnie wszystko ok. Od soboty jesteśmy na swoim, więc wypoczywam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przywitam i bede leniuchować dalej. Monika dobrze ze masz wynik ujemny, czasem same coś sobie do głowy wbijemy niepotrzebnie. Takie z nas mamuśki 😉
Kahira a ty zaglądaj częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny. Ja tez zjadłam śniadanie, posprzątałam i się obijam. Musze jeszcze wymyślić co na obiad, 🥴
Monika1985 super, że wszystkie wyniki są ok
skoreczka odpoczywaj 😉
Kahira super, że już na swoim, to teraz częściej do nas "zaglądaj" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Dzień 🙂 Dziewczyny uwaga wczorajszy tekst "Tatusia" mnie rozłożył na łopatki 🙂 Wiecie,że on rząda ode mnie badań na ojcostwo, chociaż wie,że maleństwo jest jego. A drugie co wczoraj usłyszałam to, że mam mu przedstawiać na wszystko rachunki i wtedy będzie mi płacił. Uwaga wywracam się na plecy. 🙂 Już nie mam sił i biorę to wszystko w żart. A jak poważnie mu się spytałam to kto da dziecku paragon na miłość to nie wiedział co powiedzieć. Czy dobrze zrobiłam,że zadałam takie pytanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze,że u moich ulubionych Mamusiek wszystko ok 😁 A Ty Skoreczka oszczędzaj się jak tylko możesz 😉
Msze wam powiedzieć, że strasznie cieszę się, że w czwartek mam wizytę u doktorka bo od soboty cos dziwnie pobolewa mnie brzuch. Co prawda nie boli strasznie, ale dokucza cały dzień. Więc cieszę się że doktorek to sprawdzi. A może i dzidzie mi pokaże 😁
Co do obiadku Nikusia to ja np.mam teraz cały czas fazę na rybę. Mąż sie juz tak wyspecjalizował, że ucztuję co dzień albo co drugi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciocia_Boja bardzo dobrze mu powiedziałaś, świadczy to tylko o Tobie,że jesteś silną i konkretną kobietę. Ja wierzę ,że dasz sobie radę a takim facetem to już sobie nie zawracaj ślicznej główki bo niestety palantów jest wielu i Ty na takiego właśnie trafiłaś. Zresztą poczekaj chwilę i on pewnie się opamięta, ogarnie i będzie mu łyso pytać się co tam u ciebie i Jego dziecka!!! Qrka fajna z Ciebie dziewczyna, więc nie walcz z nim tylko olej go a zobaczysz, że baaaaaaaaardzo sie facet zdziwi.Z jego niewybrednych propozycji kpij i śmiej się 🙂 bo na formalności macie jeszcze czas więc niech nie cwaniakuje za wczasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magitta a ja sobie dziś uświadomiłam, że dawno ryby nie jadłam, dziś zrobię gulasz z ryżem i surówkę a jak się na zakupy wybiorę to muszę też jakąś rybkę kupić 😉
Ciocia_Boja on teraz będzie wszystko gadać, żeby tylko się nazywało, że to "Twoja wina", ale palant straszny. Jakby mi powiedział o tym, że uważa, że nie jego to bym mu powiedziała, że ja mu niczego udowadniać nie muszę a jak ma wątpliwości to będzie mógł złożyć pozew o zaprzeczenie ojcostwa jak mu sprawę o alimenty założę. A rachunki zbieraj, ale dla siebie. Nigdy nie wiadomo, czy Ci się jeszcze nie przydadzą. A z paragonem na miłość -to tekst rewelacja 😉 dobrze, że nie dasz się stłamsić i masz silny charakter a facet nie wie co stracił. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...