Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mra to mnie boli, ale też czytałam, że to może być spowodowane wzrostem macicy i więzadła. I tak myślę, że to jest to. Jak będzie bardzo bolało to na dyżur do szpitala podjadę.
Dzięki za artykuł 😉 oklaski za to 😆

a kremy na rozstępy to faktycznie masakra cenowa. Jak weszłam na allegro to mi oczy wyszły, bo tam nawet za ponad 200zł są, no ale na co kogo stać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Mra dziękuję!
Nikusia myslę ze u Ciebie to już moga być ruchy dzidziusia...GRATULACJE, piękne uczucie!

Boję sie dzisiejszego i jutrzejszego dnia. Powtarzam sobie, ze jestem twarda baba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB napisał(a):
hej kochane ja mam dzisiaj usg i wizytę aż się denerwuje wstałam o 5:20 szok teraz się muszę położyć chociaż na pól godziny inaczej będę nie przytomna o 19


Będzie dobrze więc wyśpij się bo dużo jest emocji przy oglądani Maleństwa 🙂

Dziewczęta co do kremów to ja i owszem mam na brzuch Mustellę a na biust Perfeca sexi Mama ale chyba za leniwa na to ciągle smarowanie jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Nikusia kurcze ja od dwóch dni tez sie zastanawiam czy to juz ruchy czy tylko to ze bardzo chce je poczuc i wyobraznie płata mi figle 😉

Co do parcia na pęchez porzez dzidzie to ja mam to od poczatku ciązy ale mysle ze to dlatego ze miałam po poprzednim porodzie ponadrywane miesnie i nie wsztystko wrociło do normy...tak wiec od poczatku ciązy wstaje po 3 razy w nocy do wc az sie boje koncówki ciązy...

Wielka B yśpij sie a pózniej koniecznie daj nam
znac jak po wizycie ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka dasz radę
wielkaB postaraj się trochę zasnąć, tak żebyś na USG była wypoczęta i mogła podziwiać swoje maleństwo 😉
jeśli chodzi o kremy to nawet te najdroższe i najbardziej reklamowane nie dają gwarancji. W pierwszej ciąży nie miałam specjalnych kremów czasem tylko się balsamem posmarowałam i nie miałam nic. Za to w liceum jak dostałam kobiecych kształtów to mi się pełno na piersiach porobiło. Tylko teraz juz ich nie widać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Hej Nikusia kurcze ja od dwóch dni tez sie zastanawiam czy to juz ruchy czy tylko to ze bardzo chce je poczuc i wyobraznie płata mi figle 😉

to tak jak ja, już sama nie wiem czy mi się wydaję, bo chcę żeby już były czy to faktycznie. Pocieszam się, że za kilka dni będę pewna, bo jeśli to pierwsze kopniaczki to będzie ich coraz więcej. Pocieszyłaś mnie, że masz termin tak jak ja i też to samo odczuwasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.

Ja i w pierwszej i teraz smaruje sie oliwka z dziekiej rozy z firmy weleda. Nie wyszedl mi ani jeden rozstp wp oprzedniej ciazy i licze,ze w tej bedzie to samo. raz dziennie po kapieli, bo tez troche drogo. Taka buteleczka co starcza na miesiac kosztuje mnie jakies 15 €...

skorczeka- nie ma przeciwcial na toksoplazmoze, jak juz ci ktoras z nas pisala. Wiec podobnie jak ja musisz uwazac i ms rece po dotknieciu surowego miesa, nie jesc nic surowego (mieso), no i mys wszystko dokladnie. a od kotow z daleka.

Ja dzis mialam wizyte u gina.Przejrzala moje wyniki i sa ok. Jestem w grupie niskiegoryzyka jesli chodzi o syndrom Downa i inne chromosommowe wady. nie przytylam ani grama, wiec wciaz waga stoi na 54kg. Nap oczatku sierpnia mam miec badania krwi na jakies wady kregoslupa, a pod koniec sierpnia usg polowkowe i wtedy dowiem sie o plci malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś z mężem jechałam 20km do miasta-droga była wyboista i całe śniadanie zwróciłam. Potem w sklepie czułam się jakby mnie ktoś przez wyżymaczkę przepuścił. 🤢
ale brzuch mnie przestał pobolewać 😆 😆 😆

ostatnio dodałam do naszej listy zakupów kilka rzeczy, które wydawały mi się niezbędne, przejrzyjcie i dopiszcie co jeszcze 😆 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
kochane maluszek rośnie jak na drożdżach i co się okazało jest dzyndzelek czyli prawdo podobnie na 65 % będzie chłopiec a miała być dziewczynka


super, że rośnie i wszystko ok, a z płcią to tak bywa, żeby się nie okazało, że do porodu się jeszcze zmieni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB cieszę się, że wszystko w porządku. Dzidzia jest prześliczna no i kolejny chłopiec będzie 🙂 I wcale się nie przejmuj, że miała byc dziewczynka. Ja w pierwszej ciąży też chciałam córeczkę, a teraz nie zamieniłabym mojego Gabrysia na żadną dziewczynkę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta pisałyście o brzuchach wiec się trochę pod ten temat podłączę 🙂 Byliśmy w ten weekend na weselu i ludzie nie dowierzali ze to 4 miesiąc bo nic nie widać . Natomiast ja widzę, ale jak dobrze przy maskuje to wyglądam jakbym właśnie wstała od sytego obiadu 🙂 A koleżanki jak to koleżanki potrafią być złośliwe więc nie warto się tym przejmować. Najważniejsze że Maleństwa zdrowo rosną Nam 🙂
Która ma następne usg? Ja idę 21 lipca do lekarza bo potem wyjeżdżam na wakacje i mogłabym dopiero pod koniec sierpnia a to bezie za duży odstęp czasu 🙂
WielkaB super że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, czy was też boli/ bolało po jednej stronie na dole brzucha, prawie przy lini bielizny? bo mnie od wczoraj tak boli; zaczyna i zaraz zupełnie przestaje. I tak co jakiś czas. Dzowniłam do gina, kazał mi leżeć na boku i powiedział, że to mogą być więzadła. Ale mi od razu wchodzą głupie myśli i się boję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
Kobietki, czy was też boli/ bolało po jednej stronie na dole brzucha, prawie przy lini bielizny? bo mnie od wczoraj tak boli; zaczyna i zaraz zupełnie przestaje. I tak co jakiś czas. Dzowniłam do gina, kazał mi leżeć na boku i powiedział, że to mogą być więzadła. Ale mi od razu wchodzą głupie myśli i się boję...

parę dni temu ja się na to samo skarżyłam. Już mi przeszło, a też wtedy przypuszczałam, że to więzadła. Niestety tak to już mamy, że się martwimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
Kobietki, czy was też boli/ bolało po jednej stronie na dole brzucha, prawie przy lini bielizny? bo mnie od wczoraj tak boli; zaczyna i zaraz zupełnie przestaje. I tak co jakiś czas. Dzowniłam do gina, kazał mi leżeć na boku i powiedział, że to mogą być więzadła. Ale mi od razu wchodzą głupie myśli i się boję...


kochana mnie czasem zaboli ale tylko jak się zdenerwuje 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I mnie czasem chwilkę kuje i boli a potem mija 🙂 mój lekarz powiedziała: WSZYSTKO W NORMIE 🙂

Mówię wam Kobitki jakie okropne miałam dzisiaj sny!!! dotyczyły dzidzi i były najgorsze z najgorszych!!! I przez cały czas szukałam swojego lekarza ... Masakra... 🤢
No i już kolejna noc jak budzę się w całej mokrej koszulce taaaaaaaaaaaak się pocę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
I mnie czasem chwilkę kuje i boli a potem mija 🙂 mój lekarz powiedziała: WSZYSTKO W NORMIE 🙂

Mówię wam Kobitki jakie okropne miałam dzisiaj sny!!! dotyczyły dzidzi i były najgorsze z najgorszych!!! I przez cały czas szukałam swojego lekarza ... Masakra... 🤢
No i już kolejna noc jak budzę się w całej mokrej koszulce taaaaaaaaaaaak się pocę ...


Mi się zeszłej nocy śniło, że cały czas robiłam krzywdę niemolaczkowi bo np. nie umiałam wykąpać i woda była za gorąca. Coś strasznego. A potem, już na jawie, cały dzien tęskniłam za tym dzieckiem bo sen był taki realny, mogłam przytulić itp. i nagle mi tego zabrakło...

Ja chcę już styczeń!! 😉 pierwszy raz czekam na zimę 😉 pomyślcie jak będzie fajnie; najpierw gwazdka, a potem druga gwiazdka z Bobo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie, że mnie uspokoiłyście z tymi bólami 😘 Chyba powinam się mniej doszukiwać, ale dmucham na zimno. Już raz przeżyłam stratę i nie mogę wyłączyć "głupiego" myślenia. Muszę nauczyć się medytować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dziewczynki nic od siebie nie napisze 😞

Przeczytałam wasze posty i odniosę się do :

WielkaB gratuluję chłopczyka...Kahira ma rację synkowie są fantastyczni. Tak piszę bo sama mam synka a drugi w brzuszku. Jakbym miała córcię to też byłabym na równi szczęśliwa!

Vespera
mnie też pobolewa - moim zdaniem rozrastamy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak jak Skoreczka - też mnie pobolewa i kuje 🙂 czasem nawet jakby coś "ciągnie", ale myślę, że wszystko ok 🙂 Vespera, też mam jedną stratę za sobą, stawiam jednak na pozytywne myślenie.

Skoreczko - ściskam!

Wyskoczył mi brzuch - wrzucę na dniach fotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...