Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a ja po wrzuceniu fotki poszłam sobie podjeść i chyba przeholowałam, bo zwymiotowałam. Już mam dość, wczoraj w podróży po śniadaniu a dziś po obiedzie. Przecież to już II trymestr a wymiotuje częściej niż w pierwszym 😮 🤢

chciałam Wam jeszcze wrzucić fotkę z 9 miesiąca z pierwszej ciąży, ale coś mi chyba skaner szwankuje. Jutro spróbuję jeszcze raz. Też mało przytyłam i szybko zrzuciłam, ale to mam po mamie, bo ona też tak. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Czesc dziewczynki .Czułam dzisiaj dzidzie i tym razem jestem pewna ze to maleństwo nie mogłabym tego pomylic z niczym innym 😉 😉 😉 hehehe

idziemy dzis z synkiem na msze bo mamy obraz Matki Boskiej i dzis jest msza dla dzieci i kobiet cieżarnych 😉 musze troszke nadrobic bo ostatnio cos miałam za daleko do koscioła...

Co do synusiów to i ja uwazam ze są codowni 😉 ale pewnie mamusie córeczek mówią to samo o córeczkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki .Czułam dzisiaj dzidzie i tym razem jestem pewna ze to maleństwo nie mogłabym tego pomylic z niczym innym 😉 😉 😉 hehehe

idziemy dzis z synkiem na msze bo mamy obraz Matki Boskiej i dzis jest msza dla dzieci i kobiet cieżarnych 😉 musze troszke nadrobic bo ostatnio cos miałam za daleko do koscioła...

Co do synusiów to i ja uwazam ze są codowni 😉 ale pewnie mamusie córeczek mówią to samo o córeczkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel gratuluję ruchów, ja już doczekać się nie mogę. Co do kościoła to też chcę nadrobić tę kwestię!
Nikusia ja od tygdonia nie wymiotuje, ale czasem potrafi mnie coś jeszcze obrzydzić.

Ja może też dzis zrobię fotkę brzusia, nie pokazywałam Wam jeszcze mojego Fasolka, muszę powoli nadrobić i się troszkę pochwalić. dobrze że tu tak można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Czesc dziewczynki .Czułam dzisiaj dzidzie i tym razem jestem pewna ze to maleństwo nie mogłabym tego pomylic z niczym innym 😉 😉 😉 hehehe


gratuluje i zazdroszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam Wam się, że te moje sny durnowate i bardzo obrazowe pewnie wzięły się z tego, że właśnie siedzę i piszę pracę o przeciwciałach u ciężarnych. Doszłam więc do wniosku że idę na zwolnienie bo sama się nakręcam!!! W czwartek mam wizytę u lekarza więc poproszę o zaświadczenie, że jestem w ciąży, zwolnienie i fruuuu na wakacje odpoczywać i czekać na kopniaczki Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam Wam się, że te moje sny durnowate i bardzo obrazowe pewnie wzięły się z tego, że właśnie siedzę i piszę pracę o przeciwciałach u ciężarnych. Doszłam więc do wniosku że idę na zwolnienie bo sama się nakręcam!!! W czwartek mam wizytę u lekarza więc poproszę o zaświadczenie, że jestem w ciąży, zwolnienie i fruuuu na wakacje odpoczywać i czekać na kopniaczki Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel gratuluję i zazdroszczę tych ruchów.
magditta brzuszek śliczny.
Trochę mam mało czasu by się tu pojawiać. Wzięłam urlop i kończymy domek, tzn. mąż dopina wszystko na ostatni guzik, a ja pucuję. Na szczęście wczoraj przyjechała teściowa i mi trochę w myciu okien pomogła. Jutro się przenosimy więc jest lekkie zamieszanie. Poza tym wczoraj mnie mój synek rozczulił. Oglądał gazetę i zobaczył zdjęcie niemowlaka. Pokazał na niego palcem i mówi "dzidzia" Po czym podbiegł do mnie i dotknął placem mój brzuch i znów powiedział "dzidzia" i tak raz do gazety raz na brzuch. A ja myślałam, że on nic nie rozumie z tego co mu tłumaczyłam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja posyłam gratulacje dla przeprowadzajacych i remontujacych 😉

To prawda ze dzieci czesto nas zaskakuja 😉 Mój synek ma wiele wersji co do dzidzi w brzuszku ale wie ze lekaz pomoze dzidzi wyjsc z brzuszka jak bedzie duuuza 😉 no i wymysli sobie ze włozyłam ją sobie do buzi i dlatego jest w ,moim brzuszku raz nawet stwierdził ze on tez ma dzidzie 😉

a co do snów to w pierwszej ciązy sniło mi sie ze poród odbierał mój tata i nie wiem czemu potem biegałam po domach i szykałam mojego dziecka bo mi je ktoś zabrał 😉 w tej ciązy śniło mi sie ze urodziłam duuuuża dziewczynke i ktoś na porodówce powiedział ze jest wieksza od Jakubka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w miarę spokojnych przeprowadzek i nie przemęczajcie się przy remoncie. 😉
Myję dziś naczynia i mąż podszedł od tyłu i mnie objął. Jak mi położył ręce na brzuch to maluch go kopnął, 😆 🙃 😆. Jak czatował to nie umiał trafić a jak nie czatował to "dostał".
Ja nie pamiętam co mi się śni, ale najpierw nie mogę zasnąć a rano mam problem, żeby się zwlec. Dziś jeszcze koleżanka przywiozła córkę do popilnowania to musiałam wcześniej wstać. A popołudniu mój syn idzie na urodziny. 😉

Wszystko jest ok, ale znowu mnie dziś mdliło. Normalnie w II trymestrze już więcej razy wymiotowałam niż przez cały pierwszy, bo wtedy mnie tylko mdliło. Dziwna jakaś jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim 🙂 Dawno nie pisałam, bo nie chciałam Was zanudzać moimi narzekaniami jak to się źle czuje. Czytałam tylko Wasze wypowiedzi i gratuluję synków, cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Dziś też mogę się pochwalić, że u mnie wszystko dobrze. Byłam rano u gina, dzidzia ma się dobrze, płci jeszcze nie widać. Miałam pierwszy raz usg przez brzuch i nie jest już tak wyraźne jak poprzednie. Wrzucę zdjęcie do galerii. Wyniki tez mam dobre tylko HCT mam troszkę za niskie, ale położna mówiła, że jest dobrze. Toksoplazmozę też mam ujemną. Czuję się już lepiej, wymioty pozostały ale za to śpię całą noc i zasypiam tak lekko 🙂 Głowa też mnie już nie boli 🙂 Zaczęliśmy słuchać Mozarta i to prawdopodobnie mnie tak wyciszyło- przed zaśnięciem puszczam i wtedy mogę spać bez końca 🙂 polecam, zresztą na dzidzię też czytałam, że pozytywnie wpływa 🙂 Przez miesiąc przytyłam 0,7kg. Brzuszek mi rośnie, ale piersi nic, tylko sutki mam większe. Mam mały biust i boję się, że nie będę miała jak dzidzi wykarmic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika małe piersi mają tyle samo gruczołów mlecznych co i duże. Jeśli masz jedno dziecko a nie bliźniaki powinnaś jakis czas pokarmić. Gratulacje jeśli chodzi o wyniki i badania!

Kahira to parapetówke pewnie robicie za jakis czas...fajnie Wam z tym nowym mieszkankiem!
Gabryś chyba najbardziej wyczekuje na dzidziusia.

Nikusia siłacz Wam rośnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia będzie mieć Kickboksera/kę 🤪 🤪

Kahira zaprosi nas wszystkie na parapetówę 🙃 🙃

Monika1985 małe piersi są fajowe 🙂 😉Ja swoje uwielbiam a jak mi się teraz powiększyły to czuję, że to nie moje cycuchy i wolałabym, żeby za wielkie nie rosły. Bo faktem jest to, że ilość pokarmu wcale nie jest wprost proporcjonalna do wielkości piersi. Istotne np. jest to czy nasze piersi są typu gruczołowego, tłuszczowego lub gruczołowo-tłuszczowego. Ja mam gruczołowe więc liczę, że pokarm będzie, a rozmiar nie skoczy do D bo lobię swoje małe B 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta a jak tam wasze morfologie?? Bo coś się "nie chwalcie" anemią 😮 Tylko mnie dopadła tak na początku?? Ja jutro ma zrobić kontrolna morfologie bo teraz jak łykam żelazo mam robić co 2 tygodnie. Ostatnia Hgb u mnie to 10.9 !!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Dziewczęta a jak tam wasze morfologie?? Bo coś się "nie chwalcie" anemią.
Morfologia i mocz u mnie ok, wydawało mi się ze mam za mało cukru ale okazało sie ze jest dobrze. Ja duzo jem mimo stresów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika jaj cycki rosną, to swędzą. I weź tu wysiedź w pracy bez macania się 😁

Coś się boję, że mnie anemia strzela - za tydzień mam badanie krwi, to niebawem się dowiem. Też w tym trymestrze słabiej się czuję, mdli mnie więcej, pojawiają mi się mroczki przed oczami i... jestem blada i mam mega podkrążone oczy. Jak wampir 😉

I miałam masakryczny tydzień pracy. Dobrze, że jutro weekend 🙂 Pojadę do polskiego sklepu po pierogi 🤪

Macie ostatnio więcej smaków? Mnie rzuca na zupy, obojętnie jakie!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Dziewczęta a jak tam wasze morfologie?? Bo coś się "nie chwalcie" anemią 😮 Tylko mnie dopadła tak na początku?? Ja jutro ma zrobić kontrolna morfologie bo teraz jak łykam żelazo mam robić co 2 tygodnie. Ostatnia Hgb u mnie to 10.9 !!! 🤢


ja miałam lekką anemię jakiś miesiąc temu i od tego czasu biorę żelazo razem z innymi witaminkami. Mój lekarz nie zlecił mi następnej morfologii od tamtego czasu. Chyba muszę się upomnieć.

jakie miałyście badania robione? bo ja oprócz pappa, tylko morfologię raz, nadanie ogólne moczu i na początku cytologię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
magditta ja też mam małe B ale chciałabym mieć duże C 😁 chociaż przez jakiś czas 🙂 ale póki co- to nawet o milimetr się nie powiększyły- ale za to brzusio rośnie 🙂


ja mialam D przed ciążą. teraz mam F!! 😮 😲 🙃 i rosną!! i mam masę niebieskich żyłek. Musiałam sobie kupić sportowy stanik. Nie wiem czy już kupowałyście ale dość trudno dobry kupić. Najpierw poszłam do Triumpha ale tam mają tylko jeden model staników dla ciężarnych a la babcia z lat 50; ramiączka miały z 5 cm szerokości. Znalazłam coś w koncu w sklepie sportowym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...