Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Witaj Kruszyna123
To super, że się ujawniłaś.
Napisz coś więcej o sobie i mogę Cię dodać do naszej listy stycznióweczek i jeśli chcesz to napisz swoje dane do tabelki????
Oklaski na dobry początek 😉
Hej Dziewczyny
u mnie dziś będzie wielkie sprzątanie, tylko mycie podłóg na jutro i muszę już dziś coś upiec na jutrzejsze urodziny syna, żebym jutro nie padła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra zapytałam syna co chce i zażyczył sobie:
sernik z galeratką (cześć z owocami a cześć bez-bo on woli tą cześć bez owoców 😉 ) i tego mam zamiar zrobić na okrągłej blaszce, żeby trochę jak tort był, bo oczywiście muszą być świeczki a nie chce jeszcze tortu zamawiać, bo nie wiem kto by to zjadł 🙂
i karpatkę - to ulubione ciasto męża i syna 😁
potem mam w planach dwie sałatki i te pałki z kurczaka w woreczku pieczone-to jest szybko, dobre i się nie namęczę. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie STYCZNIÓWECZKI 😆
Wyspane? Ja nawet - ale obudziłam się z nudnościami których już od baaaaaardzo dawna nie odczuwałam 😮 Liczę, że szybko miną.
Nikusia zafundowałaś mi tym linkiem z zestawem imion kolejny klin (po wózku) 🤪 😁 bo zaczęły mi się podobać nowe imiona dla maleństwa 😜 😆

UDANEGO DNIA brzusie! 🙂

ps. i witamy serdecznie nową MAMUSIĘ czytającą nas w ukryciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Mra zapytałam syna co chce i zażyczył sobie:
sernik z galeratką (cześć z owocami a cześć bez-bo on woli tą cześć bez owoców 😉 ) i tego mam zamiar zrobić na okrągłej blaszce, żeby trochę jak tort był, bo oczywiście muszą być świeczki a nie chce jeszcze tortu zamawiać, bo nie wiem kto by to zjadł 🙂
i karpatkę - to ulubione ciasto męża i syna 😁
potem mam w planach dwie sałatki i te pałki z kurczaka w woreczku pieczone-to jest szybko, dobre i się nie namęczę. 😁


Nikusia102 zaraz sprawdzam loty do Polski 🤪 😁 😁 😁 szykuj dla mnie talerzyk 🤪 i adres wysyłaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior wyspane, względnie 😁 musiałam pójść na to badanie krwi - że nie chciałam stać w kolejce, byłam tuż przed 8 😉 piguła średnio sympatyczna była, ale przynajmniej szybka i skuteczna.

Czekam na 10, bo jadę na szybkie zakupy - żeby przywieźć coś fajnego mężowi (zbliża się rocznica) i mojej współlokatorce, bo przywiozła mi ubrania wiosną z Tajlandii a na Absolutorium kupiła drogi róż do policzków. Pora się czymś miłym i ładnym zrewanżować, myślę o eleganckiej apaszce od Wittchena lub jakiś kolczykach od Kruka czy Apartu. Wspóllokatorka robi doktorat z ekonomii i często ubiera się elegancko na zajęcia, które prowadzi itp. Mam nadzieję, że wynosi to co jej kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Mra zapytałam syna co chce i zażyczył sobie:
sernik z galeratką (cześć z owocami a cześć bez-bo on woli tą cześć bez owoców 😉 ) i tego mam zamiar zrobić na okrągłej blaszce, żeby trochę jak tort był, bo oczywiście muszą być świeczki a nie chce jeszcze tortu zamawiać, bo nie wiem kto by to zjadł 🙂
i karpatkę - to ulubione ciasto męża i syna 😁
potem mam w planach dwie sałatki i te pałki z kurczaka w woreczku pieczone-to jest szybko, dobre i się nie namęczę. 😁


Nikusia102 zaraz sprawdzam loty do Polski 🤪 😁 😁 😁 szykuj dla mnie talerzyk 🤪 i adres wysyłaj 😉



To żeby było Wam raźniej - dołączę na kawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 to zazdroszczę bo ja źle sypiam a potem nie mam energii. Motywujesz mnie do zabrania się za robotę 🙂. U Ciebie też jakaś okazją, że sałatka i ciacho? a co pieczesz?
Mra nie przejmuj się szybkością, to jest poprostu zbieżność myśli przyszłych Mamusiek a czas nie ważny 🤪
Mra i Kobzior to czekam na gości jutro o 16. Ciasto i inne pyszności czekają 😉 😜
Anebel jak tam na badaniach? Czekamy na relację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Na poczatek witam nowa mamuske 😉

Własnie wrociłam z miasta hehe wiecie co jest najsmieszniejsze mówiłam wam o tej cytrynie do glukozy zebyście zabrały a sama naszykowałam sobie i zapomniałam wrzucic do torebki 😉 Ale jakioś przełknełam ten kleik 😉 najpierw pobrali mi krew na czczo póznej czekałam godzine w poczekalni i znów pobrali mi krew wynik dzis po poludniu musze męza po pracy wysłac po odbior 😉\
Zrobiłam tez zakupy na torcika Nikusia ja tez dzis sie biore za pieczenie 😉 tylko ja torcik i pare babeczek wiecej nie robie bo jak goscie pojda to nie bedzie miał kto tego jesc ;/
heheh jeszcze musze zrobic prezglad co mam do dekoracji do tego torta 😉

Ja tez ostatnio gorzej sypiam i cos mnie brzuch ciagnie do dołu hmmm czyżby urosł 😉

Ide teraz na dwor wypic zborzówke i troszke sie dotlenic z synkiem 😉 a póznej za krem sie zabieram 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Witam Cię Kruszyno i twoje maleństwo 🙂
Kobzior wstałam o 8 i jakos tak zeszło do teraz 🙂
Nie mam jakiś zdolności kulinarnych ale gotuje, nawet biszkopta upiekę hehe Ale na roczek zamówiłam torcik dla mojego syna. Myslałam ze jak bedzie taki kolorowy to bedzie niejadalny ale okazał się pyszny, śmietankowy. Wkleje fotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi narobiłyście smaka na sałatkę jarzynową 😞
ja dziś mam w planach przygotować jako dodatek do obiadu brokuły z serem feta + śmietana i czosnek 🙂 polecam 😉 (dbające o linię śmietanę mogą zastąpić jogurtem naturalnym 😁 )
a jutro może się skuszę na przygotowanie jakiejś dobrej pieczeni z foremki, bo mam już dosyć tradycyjnych wędlin na kanapkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to nie do końca tak, mój mąż uwielbia ciasta, ale nie piekę jabłeczników i serników, bo nie lubi. Sernik to wyczaiłam z paczki taki na zimno na serkach i jedynie ten lubi. Resztę ciast lubi. Co do sałatek to on jarzynową z majonezem a ja lekkie na kapuście pekińskiej czy lodowej z dodatkami. To robię dwie. Z obiadami też wymyśla, ale powiem Wam, że jak byliśmy po ślubie to jadł wszystko. Dokuczam mu, że się odkochał i już mu tak nie smakuje 😁 😁
Dodam jeszcze, że ja też nie mam jakieś super zdolności kulinarnych, pisałam kiedyś, że nie lubię gotować, ale uwielbiam piec. Nawet jak coś nie wyjdzie to wtedy mi nie przeszkadza. a z gotowaniem to jak w domu jest dwóch wymyślatych facetów to wiecie, odechciewa się 😉
Skoreczka zapraszam Cię na sałatkę jarzynową 🙂 razem z resztą Dziewczyn 🙂
Sernik się chłodzi, czekam na galaretkę i jak zacznie tężeć to pokroję banany (bo się ciemne zrobią) i nektaryny. A potem zabiorę się za karpatkę, aż się boję bo w domu ciepło a tu jeszcze piekarnik na dwie blachy. 😉

a teraz w czasie przerwy od kuchni zrobiłam fotki skarpetek i śpiworka i jeszcze jedną 😜- zobaczcie same 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie najllepiej sie dzis czuje, kręci mi sie w głowie i miałam taki straszny ból brzucha, wziełam nospe na rozkurczenie. Do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Dziewczyny nie najllepiej sie dzis czuje, kręci mi sie w głowie i miałam taki straszny ból brzucha, wziełam nospe na rozkurczenie. Do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek.


skoreczka pocieszę Cię, że ja nadal w średniej formie a wizyta u lekarza dopiero 9 września. Może spróbuj wziąć relaksujący prysznic i połóż się wygodnie - nogi lekko do góry. Ty przynajmniej masz pod ręką no-spę a ja muszę czekać aż dojdzie mi przesyłką z Polski 😞 PRZESYŁAM CI POZYTYWNE FLUIDY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Dziewczyny nie najllepiej sie dzis czuje, kręci mi sie w głowie i miałam taki straszny ból brzucha, wziełam nospe na rozkurczenie. Do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek.


skoreczka pocieszę Cię, że ja nadal w średniej formie a wizyta u lekarza dopiero 9 września. Może spróbuj wziąć relaksujący prysznic i połóż się wygodnie - nogi lekko do góry. Ty przynajmniej masz pod ręką no-spę a ja muszę czekać aż dojdzie mi przesyłką z Polski 😞 PRZESYŁAM CI POZYTYWNE FLUIDY 😉


Dziękuję Ci kochana, jakby coś to ja ci nospę wyślę 🙂 Oby nam się poprawiło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko połóz sie odpocznij moze przejdzie a jak nie to moze warto szybciej do lekarza sie wybrac lub do szpitala jak cie jeszcze bedzie brzuch bolał no bo po co ryzykowac trzyam kciuki za poprawa samopoczucia...

Nikusia skad ja to znam tylko ja na domiar wszystkiego jeszcze pracuje w kuchni wiec jak gotuje w domu i widze ze nmoi panowie kreca nosem to zaczynam watpic w moje jakiekolwiek zdolnosci kulinarne ehhh juz jeste,mtak zniechecona nie raz ze najchetniej bym zostawiła kuchnie i poszla w długa ale mąż nie umie wogule gotowac wiec nie pozostaje mi nic innego jak gotowac dalej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...