Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Justynka ja miała 24 jak urodziłam synka i też mogę powiedzieć, że bardzo mnie zmieniła. To chyba normalne, nagle taka mala istotka jest od nas całkowicie zależna. I chce tylko, że ją kochać 🙂
Dziewczyny nie wiecie co z Magdittą, ostatnio się logowała 17.08, mam nadzieję, że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka wiem, że będzie córeczka, ale jak damy na imię to nie wiem. Mi się podoba Alicja, mężowi nie a jemu Kinga a mi nie. I nie umiemy znaleźć imienia, które by wszystkim pasowała. A jeszcze syn też chce, żeby mu się podobało 😉

dla mnie jeszcze za wcześnie na spanie 🙂
tu jeszcze jeden artykuł o cukrzycy w ciąży, fajnie napisany, bez straszenia a realistycznie http://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=2353

a taki sklep z używanymi ubrankami znalazłam na naszej-klasie 😉 http://www.lumpik24.pl/category.php?id_category=5&p=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 NARESZCIE DZIAŁA 😆

Witajcie Dwupaczki 😉
Ale nam zrobili "niespodziankę" - co? Wyciągając z tej lekcji wnioski proponuję, abyśmy wymieniły się adresami mailowymi i numerami gg aby w przyszłości nie stracić z sobą kontaktu. Kto jest za? 😆

Miłego dnia wszystkim - ja lecę na śniadanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉 Dwa dni bez brzuszka dwa dni stracone 😉

Kobzior no niezle dwa dni sie zastanawialam czy to tylko ja nie moge wejsc czy my wszytkie;/
Ale dobrze ze juz jest wszystko ok 😉 tez proponnuje wymiane moze numery tel dla szybszego kontaktu 😉 na oczywiscie na sytuacje awaryjne 😉

Uciekam do pracy wiec pewnie wpadne poznej jak zdaze to przed lekarzzem jak nie to zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brzuszki, ale super, że forum już działa 🙃 😁

Myślę, że powinniśmy wymienić się mailami i telefonami, ale nie na forum tylko za pomoca prywatnych wiadomości. W końcu nie chcemy, żeby ktos obcy sobie wszytsko spisał i wysylal do nas potem spam...

Jak będziemy mialy do siebie numery na komórki, to będziemy mogły wymieniać informacje nawet ze szpitala po porodzie 🙂

Poza tym może jednak założymy grupę również na facebooku? Tak grupa byłaby zamknieta (tj. dostępna tylko dla styczniówek) i dzialałaby awaryjnie do brzuszka. Tam jest o wiele więcej opcji jeśli chodzi o dyskusje, wymianę zdjęć i filmików.. miałybyśmy dwa miesjca do dyskusji 🙂

targi
Byłam w sobotę na tragach i ledwo wróciłam do domu. W Warszawie była SAHARA 🤢 Poza tym uważam, że hala była za mała. Było za dużo stoisk, za dużo zwiedzajacych i za ciasno. Rzeczy dla dzidziusia za to cała masa ale ceny niestety kosmiczne.

Udało nam się jednak wybrać i zarezerwować wózek 😁 To jest dokladnie ten sam wózek, który sposobał się nam kilka miesięcy temu jako pierwszy. Spotkaliśmy bardzo dobrego sprzedawcę, który nam wszystko pokaza i rozebrał wózek na części pokazując jak łatwo się go składa. Poza tym chyba zrobilismy dobry interes bo za wózek X-lander XA (gondola + spacerówka + nosidełko + fotelik + isofix) zapłacimy 2700. W internecie widziałam zaś ten sam zestaw ale bez fotelika za 3029. jestem bardzo zadowolona. link do przykładowego wózeczka (my wybraliśmy w wersji fioletowej): http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2185&osCsid=cb807d4ca4cbdf429ffabfd26ab01a9e

Kupiłam też śliczny śpiworek. Wkleję niebawem zdjęcie. Był drogi ale nie mogłam sobie odmówić. Miusi i sliczny mmmm 😁

połówkowe
Ale mój snek jest już duży 🤪 Mam nowe zdjęcia i filmik z badania 🤪 Jest calutki zdrowy i waży już 360 gram 🙃

Widzialam jego buzię w 3 D - jest piękny xxxxx Zakochałam się 🤪 🤪

buziaki dla was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 😉
Najpierw myślałam, ze to mi coś w komputerze nie działa, ale się okazało, że to awaria brzuszka była. Dobrze, że już działa 😁
U nas wszystko dobrze, urodzinki syna wyszły bardzo fajnie, upał trochę doskwierał, ale daliśmy radę. 😁 Wczoraj syn był u kolegi na urodzinach a ja z siostrą pojechałam de centrum handlowego po lampę.
Z wymianą maili czy gg się zgadzam. A potem też numerów telefonów, bo jak zaczniemy rodzic to będziemy się informować- bo ktoś musi kciuki trzymać 😁
Anabel jak nie zdążysz przed lekarzem to czekamy na relację jak było u lekarza.
Vespera z kolorystyki, którą pokazałaś też mi się fioletowy podoba. Tyle, że wózek raczej nie na moją kieszeń 😜, ale podobają mi się X-landery. Wklej fotki Twoich zakupów. 🙂

Dodaję do mojego profilu moje gg, spiszcie sobie a jak któraś zapiszę to przez gg wyślę mi swoje gg a ja mojego maila 🙂

a w avatarze moją córka jak się napnie- to mój brzuch ma taką "bułę" 🤪
miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana,

nie dość, że opuściłam poznańskie tropiki i przeniosłam się w szarą krainę deszczu, gdzie nocami zaledwie 6 stopni, to wczoraj wyłączyli brzuszka i nie mogłam ponadrabiać zaległości; ale już jestem:

Kruszyna – oklaski za pieczenie piernika!
Skoreczka – fajny Elmo-torcik, nie pogardzilabym takim. Jak brzucho?

Uwielbiam jedzenie, mogę godzinami rozmawiać o nim, fajnych knajpkach, przepisach i miejscach, które ze względów kulinarnych chciałabym odwiedzić. W ogóle – moim zdaniem całe życie kręci się wokół jedzenia, kontroli jedzenia, zdobywania jedzenia, urozmaicania go itd. No i funkcje, jakie wspólne jedzenie spełnia 😉 Mam też straszną ochotę na noodle (wiem, niezdrowe) i się biję z tą myślą, bo mamy paczkę w domu... Ostatnio odmówiłam jedzenia Maca (brat kupował nuggetsy), to może i na noodle się nie skuszę?

Nikusia – wszystkiego najlepszego dla syna. U nas z jedzeniem na odwrót – ja wymyślam, mąż je wszystko. Na szczęście nie gardzi warzywami, bo to głównie nimi się odżywiamy. Nikusia, słyszałam, że jest jakaś litania do wszystkich świętych, w której wypisane jest mnóstwo imion – może w niej coś znajdziesz. Piękny avatar, słodka buła 🤪

Anabel – rowniez wszystkiego najlepszego dla Twojego brzdąca 🙂

Anetka – czyli pobyt w szpitalu służy, żeby tylko nie musieli robić Tobie żadnej operacji, uściski i trzymaj się dzielna kobieto!

Pamii – gratuluję dyplomu 🙂

Justynka – jesteś po prostu słodką osobą i potrzebujesz dziennej dawki słodyczy; syn w brzuchu powinien być zadowolony. Oba imiona ładne. I masz mamę z jajem.

Kobzior – imię Lena jest świetne! Jakie maskotki kupiłaś?

Vespera – czyli wyprawa na targi udana. 3 stówy robią różnicę, więc nie dziwię się, że jesteś zadowolona. Moja córa waży 330 g, goni Twojego synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra ja się tak zastanawiam co do wagi naszych maluszków bo wszędzie w książkach piszą, że waga powinna być 200gram, a tu nagle 360 gram u mnie. A ja jestem 1,5 tygodnia za Tobą... więc się trochę marwię kto mojego synka urodzi jak bedzie taki wielki 😲 I pewnie będzie miał wielką głowę 🙃

co do wózka to róznica nawet większa bo przy zamówieniu przez internet musze jeszcze zapłacić za kuriera. Poza tym wolę, w przypadku wózka, go pomacać przed zakupem 🙂 Odbiór wyznaczymy chyba dopiero na grudzień, żeby gwarancja nie biegła. Taki prezent na gwiazdkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra mój syn w obwodzie głowy przy porodzie miał 32cm. Nie wiem jak to jest w stosunku do innych dzieci 🙂
Vespera nie martw się na zapas, książkowe wymiary to jakaś średnia. A różne dzieci w różnym tempie się rozwijają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie 🤪 🤪 🤪 Ale rozłąka 😁

Nie mogłam wejść na brzuszka, ale wyczytałam na facebooku ze nie tylko ja, wiec czekałam. Zaraz Was kochane poczytam.
Mra już lepiej, dziękuję że pytasz 😘
Nikusia piękny avatorek , ja tez juz naszykowałam nowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczko, jesteś po prostu niesamowita. Że wchodzisz w ubrania przedciążowe 🤪 No, no, no. Jaka sexy mama! Z kiecek przedciążowych mogę nosić tylko 2, bo nie były mega dopasowane. Nic, tylko Ciebie podziwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka fajny avaterek, ale brzuszek się schował 🙂
teraz też nie znam obwodu główki. Muszę rozszyfrować kartkę z USG bo tam mam napisane symbolami. Ale nie martwię się tym na zapas. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra jakoś wchodzę heheh ale nie we wszystkie. Dziękuję za tyle miłych słów. Nikusia to wstawie zdjecie brzusia do fotek 🙂 i tam go zobaczycie 🙂

Mra
a pokaż swojego brzusia, bo dawno nic nie dawałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...