Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Vespera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz jakoś panować nad przyjmowaniem nowych osób do grupy bo przed chwilą przyjęłaś do niej moją koleżankę z kontaktów która ani nie jest w ciąży ani nie korzysta z brzuszka.net
Jeśli tego jakoś nie rozwiążemy, to każdy nasz znajomy będzie mógł wysłać Ci prośbę o dodanie i tym sposobem fakt ciąży wyjdzie na jaw - a jak już pisałyśmy nie każda z nas sobie tego życzy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

kobzior_wife napisał(a):
Vespera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz jakoś panować nad przyjmowaniem nowych osób do grupy bo przed chwilą przyjęłaś do niej moją koleżankę z kontaktów która ani nie jest w ciąży ani nie korzysta z brzuszka.net
Jeśli tego jakoś nie rozwiążemy, to każdy nasz znajomy będzie mógł wysłać Ci prośbę o dodanie i tym sposobem fakt ciąży wyjdzie na jaw - a jak już pisałyśmy nie każda z nas sobie tego życzy!


myslałam, że to jedna z nas. Ale teraz już nie będę akceptować bez zapytania o nick z brzuszka & nie będę pewna, ze to jedna z nas. Już ją usunęłam z grupy; dość szybko bo po kilku minutach - mysle, że nic nie przeczytała. Zresztą grupa wygląda na zupełnie nie w temacie dziecięcym na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam aż się na fb trochę uspokoi a potem zaloguję się tam pod swoim nickiem, którego tu używam. Moja ciąża na razie też jest sekretem a ja wolę w necie pozostać anonimowa 🙂
jak potem już będziemy wszystkie to zawsze coś mogę o sobie więcej powiedzieć 😉

Już mam też 3 osoby z brzuszka na gg, jeśli jeszcze ktoś jest chętny podać swoje namiary to zapraszam. Mój gg jest w profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra_ - gdzie dokladnie w Finlandii bylas? Ja bylam tam na wolontariacie - co prawda tylko 3 tygodnie - we wiosce Kuusaa (obok Haapajärvi), ale zaliczone 😉 za to przez Danie tylko przejazdem.

mra_ napisał(a):
A, zapomniałam dodać - też jestem fanką Skandynawii. Byłam na erasmusie 6 miesięcy w Finlandii (wiem, to trochę inna Skandynawia); do Kopenhagi wybieram się jak sójka za morze (mieszka tam dobry kolega i już dawno się zapowiedziałam, że przyjadę a on chętnie udzieli mi kawałka podłogi 😉 ). Mąż zakochany w Norwegii, zwłaszcza Spitsbergenie (to z niego pisze już drugą pracę). A w Szwecji byłm tylko w Sztokholmie 3 dni, ale było czadowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam się przywitać. Przez cały weekend nie mogłam się na brzuszek zalogować, ale widzę, że problem był tylko u mnie bo mam 20 stron do nadrobienia. Ale się strasznie frustrowałam jak mi się forum nie otwierało. Stęskniłam się za wami strasznie. Może wieczorem nadrobię zaległości jak Gabryś pójdzie spać. Na chwilę obecną widzę, że Nikusia ma śliczne zdjątko. U nas wszystko w porządku, czekamy do piątku na usg. Buziaczki dla wszystkich mamuś i kruszynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze znajoma kobzior_wife niczego sie nie domysli - przeciez gadalysmy tylko o meskich klatach 🤪 🤪 🤪 Nie martwcie sie 🙂

Vespera napisał(a):
myslałam, że to jedna z nas. Ale teraz już nie będę akceptować bez zapytania o nick z brzuszka & nie będę pewna, ze to jedna z nas. Już ją usunęłam z grupy; dość szybko bo po kilku minutach - mysle, że nic nie przeczytała. Zresztą grupa wygląda na zupełnie nie w temacie dziecięcym na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay byłam w Jyväskylä. 4,5 miesiąca śniegu 😉 zaliczyłam wycieczkę samochodową po Laponii (byłam strasznie dumna z siebie - moje pierwsze 800 km w śniegu za kółkiem), byłam w Helsinkach, Oulu, no i przy okazji Laponii - w Rovaniemi i nad jeziorem Inari (gdzie nocą widziałam zorzę polarną!). Wiem, że jeszcze wrócę do Finlandii, nie wykluczone, że z dzieckiem na wakacje za kilka lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay napisał(a):
Mysle, ze znajoma kobzior_wife niczego sie nie domysli - przeciez gadalysmy tylko o meskich klatach 🤪 🤪 🤪 Nie martwcie sie 🙂

Vespera napisał(a):
myslałam, że to jedna z nas. Ale teraz już nie będę akceptować bez zapytania o nick z brzuszka & nie będę pewna, ze to jedna z nas. Już ją usunęłam z grupy; dość szybko bo po kilku minutach - mysle, że nic nie przeczytała. Zresztą grupa wygląda na zupełnie nie w temacie dziecięcym na szczęście.


No i zastanawiałyśmy się nad wyborem logo. Tylko, że tam było zdjęcie dziecka i że oczekiwanie na styczeń. Hmmm, istnieje szansa, że ta znajoma nie zdążyła się zaznajomić z tym, co było w grupie a skakała po zdjęciach w naszych profilach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira napisał(a):
Wpadłam się przywitać. Przez cały weekend nie mogłam się na brzuszek zalogować, ale widzę, że problem był tylko u mnie bo mam 20 stron do nadrobienia. Ale się strasznie frustrowałam jak mi się forum nie otwierało. Stęskniłam się za wami strasznie. Może wieczorem nadrobię zaległości jak Gabryś pójdzie spać. Na chwilę obecną widzę, że Nikusia ma śliczne zdjątko. U nas wszystko w porządku, czekamy do piątku na usg. Buziaczki dla wszystkich mamuś i kruszynek.


Kahira Brzuszek nie działał, też miałam sporo do nadrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira to wszystko napisałyśmy przed weekendem. Bo w weekend już nic nie działało. Frustrujące to było, szczególnie, że na początku myślałam, że to tylko u mnie. 😉
Dzięki, za pochwałę mojego brzuszka. To moja kruszynka się wypięła 🙂

Czytałam ostatnio fajną książkę "Fioletowy hibiskus" jak będziecie miały okazję to przeczytajcie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniam wymagań, żeby zarejestrować się na FB. 🤪
I co próbuje jeszcze raz to mi ten komunikat wyskakuje. 😮

Marta gratuluje córeczki, widzę, że dziewczyny się ujawniają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny, ja też myślałam, że to tylko u mnie tak było jak zobaczyłam ile mam stron do nadrobienia 🙂 ale już się z nimi uporałam 😁

Nikusia śliczny brzusio, szkoda że ja tak nie widzę ruchów, ale się pewnie jeszcze doczekam 🙂, dodam że czuję kopniaczki wieczorami, jak się położę, takie delikatne bardzo 🙂. Wszystkiego najlepszego dla syna !! 🙂 a co do wieku to ja mam 20 lat 🙂...

Justynka Gabryś dla mnie OK, myślę że wiek nie gra roli jeżeli chodzi o macierzyństwo, tylko charakter i odpowiedzialność 🙂

Anabel przekaż niestety spóźnione życzonka i całusy dla Synka 🙂

Nikusia/Skoreczka też powklejam trochę zdjęć brzuszka, ale dopiero na weekend, jak będę mieć więcej czasu 🙂- natchnęłyście mnie :]

Myszka21 ja mam co drugą wizytę USG 😞 też chciałabym częściej 🙂

Vespera wózek fajny 🙂 ja mam fotelik maxi cosi, wygląda na solidny i bezpieczny, o czym świadczą testy zderzeniowe..., dzięki za objaśnienia- muszę je sobie spisać 🙂

MartaMay Gratuluję córci 🙂 !!!!!!!!!!!

Mra jeżeli twoja mama się śmieje, że jest czarownicą, to zapewne wie od początku o tatuażu ehheheh 🙂

No a co do mnie, weekend spędziłam w pracy, był ciężki bez was !!!!!!!!!,..... ale na szczęście minął, teraz czekam na kolejny grafik... mam nadzieję, że będzie lepszy niż ten teraz... 🙂 i się pochwalę, że chyba czuje pierwsze ruchy, kopniaczki wieczorami 🙂... śmieszne uczucie takie pstrykanie w brzuch od wewnątrz 🙂

Zaraz dołączę się do grupy na fb 🙂

Pozdrawiam Was Mamusie i wasze Bejbusie :*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja nie ogarniam dziś, starszna zamota w naszej rodzince bo moje dziecko ma okropny humor 😠 Szaleje i szaleje. Nawet nie moge nad niczym pomyśleć., Taki dzień marny ma moje dziecię 🤢

Nikusia
piękny tytuł tej twojej ksiażki...moze znajdę w bibliotece!
Kahira powoli nadrobisz bo nas tez nie było więc tylko dzisiejszy dzień masz do czytania 🙂
Pamii pracusiu nasz dodaj fotki 🙂 Czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje 🙂 Pozdrowienia od calej naszej trojki 😉

Pamii18 - Gratuluje kopniaczkow!!!! Ja tez sie zastanawialam kiedy to bedzie - teraz codziennie wieczorami nasza corcia kopie (juz od tygodnia regularnie) Tydzien temu mialysmy swoj pierwszy dialog - dzidzia puknela, ja odpuknelam i tak 3 razy. Wczoraj kila razy dala mi kuksanca w okolice pepka, od razu zawolalam meza - przylozyl reke i nic nie poczul, wiec dostawil policzek i mala nagrodzila go kopniaczkiem po raz pierwszy - i to w policzek 🤪 🤪 🤪

pytanie - czy raczycie Wasze dzidzie jakas fajna muzyka? Czytalam o tym, ze nalezy puszczac muze powazna - ale ja bym chciala cos bardziej bajkowego/pogodnego - tak zeby przyzwyczaic dzidzie do okreslonej melodii na wieczor przed snem... 🙂 Macie jakies pomysly?

znalazlam tez taka stronke - opisuje tydzien po tygodniu w troche odmienny sposob niz inne stronki, moze sie komus spodoba... http://wizaz.pl/Mama-z-klasa/Ciaza/Kalendarz-ciazowy/21-tydzien-ciazy

pamii18 napisał(a):
No a co do mnie, weekend spędziłam w pracy, był ciężki bez was !!!!!!!!!,..... ale na szczęście minął, teraz czekam na kolejny grafik... mam nadzieję, że będzie lepszy niż ten teraz... 🙂 i się pochwalę, że chyba czuje pierwsze ruchy, kopniaczki wieczorami 🙂... śmieszne uczucie takie pstrykanie w brzuch od wewnątrz 🙂
Pozdrawiam Was Mamusie i wasze Bejbusie :*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Nie spełniam wymagań, żeby zarejestrować się na FB. 🤪
I co próbuje jeszcze raz to mi ten komunikat wyskakuje. 😮

Marta gratuluje córeczki, widzę, że dziewczyny się ujawniają 🙂


?? Może zarejestruj się jako Nikusia Kowalska i już. Pewnie Nikusia 102 nie chce wejść 🙂 Cyferek nie lubią za bardzo. dołącz do nas bo jest fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay napisał(a):


pytanie - czy raczycie Wasze dzidzie jakas fajna muzyka? Czytalam o tym, ze nalezy puszczac muze powazna - ale ja bym chciala cos bardziej bajkowego/pogodnego - tak zeby przyzwyczaic dzidzie do okreslonej melodii na wieczor przed snem... 🙂 Macie jakies pomysly?

znalazlam tez taka stronke - opisuje tydzien po tygodniu w troche odmienny sposob niz inne stronki, moze sie komus spodoba... http://wizaz.pl/Mama-z-klasa/Ciaza/Kalendarz-ciazowy/21-tydzien-ciazy

*


ja kupiłam w empiku płytę z "Usypiankami" : http://www.empik.com/usypianki-various-artists,prod61060770,muzyka-p

jest super ale to muzyka klasyczna.

Mam również 4 płyty z piosenkami na później: z Panem Tik-Tak. Witaminkami, Kulfon co z ciebie wyrosnie itp 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Nie spełniam wymagań, żeby zarejestrować się na FB. 🤪
I co próbuje jeszcze raz to mi ten komunikat wyskakuje. 😮

Marta gratuluje córeczki, widzę, że dziewczyny się ujawniają 🙂


?? Może zarejestruj się jako Nikusia Kowalska i już. Pewnie Nikusia 102 nie chce wejść 🙂 Cyferek nie lubią za bardzo. dołącz do nas bo jest fajnie 🙂

ja chyba skopałam sprawę, bo wpisałam byle jaką datę urodzenia i wyszło, że mam 11 lat 😮 a teraz już mnie nie chce przepuścić, żebym się zalogowała. Mój mąż coś kombinuje, bo mówi, że zapamiętało IP,, bo mają zabezpieczenie przed dziećmi. Będziemy próbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio zaczęłam śpiewać brzuszkowi , a muzykę klasyczną chyba raz puściłam z tego co pamiętam, chociaż powiem szczerze, że mam płytkę z muzyką relaksacyjną i ona mnie tak uspokaja, myślę że maleństwo też jest wtedy spokojne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay czytałam z kolei, że tak się utarło, że należy puszczać muzykę poważną, tylko nie pamiętam gdzie 🙃 za to pamiętam, że w artykule napisano, że można puszczać każdą pogodną muzykę - im częściej jakiś kawałek, tym łatwiej dziecko zapamięta i powinno po urodzeniu uspokajać się przy znajomej melodii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):
Ja ostatnio zaczęłam śpiewać brzuszkowi , a muzykę klasyczną chyba raz puściłam z tego co pamiętam, chociaż powiem szczerze, że mam płytkę z muzyką relaksacyjną i ona mnie tak uspokaja, myślę że maleństwo też jest wtedy spokojne 🙂


Wow, ja głosu nie mam (choć podejrzewam, że Małej na tym etapie to nie robi) i nie znam żadnych kołysanek itp. Z ciekawości - co śpiewasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najczęściej słucham radio i stacji ze spokojną muzyką, ale nie z muzyką poważna. 😉
tak samo jak byłam w ciąży z synem a potem jak się urodził to też leciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Nie spełniam wymagań, żeby zarejestrować się na FB. 🤪
I co próbuje jeszcze raz to mi ten komunikat wyskakuje. 😮

Marta gratuluje córeczki, widzę, że dziewczyny się ujawniają 🙂


?? Może zarejestruj się jako Nikusia Kowalska i już. Pewnie Nikusia 102 nie chce wejść 🙂 Cyferek nie lubią za bardzo. dołącz do nas bo jest fajnie 🙂

ja chyba skopałam sprawę, bo wpisałam byle jaką datę urodzenia i wyszło, że mam 11 lat 😮 a teraz już mnie nie chce przepuścić, żebym się zalogowała. Mój mąż coś kombinuje, bo mówi, że zapamiętało IP,, bo mają zabezpieczenie przed dziećmi. Będziemy próbować


buahahaha 🙂 😉 Wpisz innego emaila. Nie moga blokować adresów IP bo czasami cały blok ma jeden czyli tylko jedna osoba mialaby konto. Pewnie adres email pamięta system..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra_ - ja sie boje, ze nie bede spiewac bo sie bede wstydzic hahahha 🙂 zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistosci 😉

mra_ napisał(a):
pamii18 napisał(a):
Ja ostatnio zaczęłam śpiewać brzuszkowi , a muzykę klasyczną chyba raz puściłam z tego co pamiętam, chociaż powiem szczerze, że mam płytkę z muzyką relaksacyjną i ona mnie tak uspokaja, myślę że maleństwo też jest wtedy spokojne 🙂


Wow, ja głosu nie mam (choć podejrzewam, że Małej na tym etapie to nie robi) i nie znam żadnych kołysanek itp. Z ciekawości - co śpiewasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...