Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Mra_ : powiem Ci że miałam ostatnio podobny sen ;p ale ja w tym śnie byłam w ciąży z byłym a on się wypierał, to też była psychiczna masakra. 🙃 😜 ale na szczęście to tylko sen. Ciekawe skąd się biorą w naszych głowach takie dziwne sny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina szczerze mówiąc, nie wiem jak to z przeziębieniem. Na bank, by ubierać się ciepło, ale nie przegrzewać.

Mnie najbardziej rozwaliło, że ten chłopak się śnił. Nie następnych dwóch - gdzie jeden okazał się mieć chorobę psychiczną a drugi traktował mnie jako dodatek do laptoa na imprezę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_:hihi no tak ciepło ale nie przegrzewać hihi
hehe to nie fajnie dość być dodatkiem nawet w śnie 🙃ciężkie są te sny mnie najbardziej zaskoczyło skąd to się może brać, może to powód naszych hormonów które dają nam popalić w czasie ciąży:P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - myslałam ostatnio o nim, co robi 🙂 i pewnie dlatego mi się przyśnił, chociaż do snu go nie zapraszałam 🙃 zazwyczaj śni mi się praca - że całą noc pracuję 😮 ale po tych snach nie jestem zmęczona. Tylko raz po raz mam sny z kotami, lasem i morzem. I mniej więcej nauczyłam się, co to oznacza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina18 witamy na forum.
Na przeziębienie naturalne sposoby tzn czosnek, cebula, herbata z cytryną, z syropem z malin. Jak masz kaszel to syrop z cebuli - robisz go z tartej cebuli i miodu lub cukru. Paskudne, ale skuteczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam nowe, prawdziwe konto na Fb, powysyłałam Wam zaproszenia 🤪. Może jutro wstawię jakieś fotki 🙂
dzięki Vesperka, że mnie namówiłaś i pokazałaś co i jak, bo inaczej bym się nie zdecydowała. Wierzę, że jest na tyle zabezpieczone, że nikt niepowołany nie przeczyta mojego narzekania co mnie boli itd 🙂
Miłych snów 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może 🙂 wiem, że jak jestem w lesie to sen jest związany bezpośrednio ze mną (że ktoś coś miesza lub chce mi zrobić, przy czym w lesie jestem bezpieczna i mogę się w siebie wsłuchać) a morze/plaża, że jakiś szum i kłótnie, ale takie, które mnie ominą, choć będą dotyczyły najbliższych mi osób. A psy to u mnie ludzie 🙃 pokręcone, wiem, ale sny mi czasem pomagają 😉

Paulina dziewczyny wymieniają się poprzez priva nr gg; ja akurat gg nie używam. Została też utworzona grupa na facebooku na awaryjne sytuacje, gdy np. znowu Brzuszek siądzie na cały dzień czy weekend. Fajnie jednak jest pisać na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko witaj na forum. Mi w pierwszej ciąży polecił na katar płukanie nosa wodą morską w sprayu można taką w aptece kupić marimer się np nazywa, a na gardło tantum verde - pomogło.
U mnie też sny ciekawe. Ze trzy dni temu obudziłam się ze łzami cieknącymi po policzkach. Śniło mi się, że byłam gdzieś z synkiem i mi zginął i szukałam go w jakimś dużym budynku, otwierałam różne drzwi, biegałam i go nigdzie nie było. W końcu podjechała winda a w środku byli jacyś ćpuni i mój mąż z Gabrysiem na rękach. Normalnie byłam tak roztrzęsiona że ryczałam jeszcze z 5 minut po obudzeniu. Myślę, że winne są hormony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatm Kahira: dziękuję za pomoc :* jesteście Kochane ja już nie wiedziałam co stosować a katar mi zawadza bardzo 😞
a co do snów dziewczyny ja mam czasem sny bardzo realne jak nigdy wcześniej, jak się budzę bolą mnie nogi jak biegam gdzieś, albo kręgosłup i łokcie jak gdzieś sie czołgam;p ostatnio śniło mi się nawet że rodzę ale nie polecam takiego snu jak miałam ja związanego z porodem to był koszmar, rodzina naopowiadała mi różnych rzeczy o nacinaniu itd i później miałam sen z tym związany jakieś problemy z porodem, krwawienia i okropny ból w śnie masakra ale jestem za Kahira że to winne są hormony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi z kolei snilo sie juz 2 razy, ze moj maz mnie zostawil i nie chcial ze mna miec nic wspolnego 😲 - zawsze budzilam sie przerazona i wszystkie moje miesnie byly sztywne ze strachu - na szczescie maz zawsze spal obok 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina18 napisał(a):
Wiatm Kahira: dziękuję za pomoc :* jesteście Kochane ja już nie wiedziałam co stosować a katar mi zawadza bardzo 😞
a co do snów dziewczyny ja mam czasem sny bardzo realne jak nigdy wcześniej, jak się budzę bolą mnie nogi jak biegam gdzieś, albo kręgosłup i łokcie jak gdzieś sie czołgam;p ostatnio śniło mi się nawet że rodzę ale nie polecam takiego snu jak miałam ja związanego z porodem to był koszmar, rodzina naopowiadała mi różnych rzeczy o nacinaniu itd i później miałam sen z tym związany jakieś problemy z porodem, krwawienia i okropny ból w śnie masakra ale jestem za Kahira że to winne są hormony...


...iemocje 😉 to tak jak większość maturzystów przeżywa w snach zdawanie matury 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_: hehe masz 100 % racji 🙂 nie którzy przeżywają matury inni rozmowy kwalifikacyjne w pracy a my przyszłe mamy przeżywamy porody, ciąże i zastanawiamy się często jak tam nasze kochane jeszcze nie narodzone ale wyczekiwane dzieci 🙂
a tak nawiasem jak tam Dziewczynki chciałybyście już urodzić czy jeszcze wolałybyście ponosić maleństwo?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, mnie się nie spieszy do porodu 😉 im dalej tym lepiej, przynajmniej na razie. Może zmienię zdanie, gdy będę +10 kg na plusie.

Co do snów i aktywności - z desera: http://deser.pl/deser/1,111858,10199187,Rysuje_tylko_wtedy__gdy____spi__Niezwykla_przypadlosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_: no tak z tym przytyciem to prawda jak nam sie zrobi bardzo ciężko to pewnie będzie się nam śpieszyć :P ja płacze prawie przy każdym usg jak widzę moje maleństwo 🙂 czuję się jak wariatka wtedy lekarz tak na mnie dziwnie patrzy ale komentuje: ojj kochana to naturalne każdy się wzrusza jak widzi swoje maleństwo" mimotego czuję się jak obca. Wy też tak macie? czy tylko ja jestem z kosmosu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! ( tak wiem jest 6:21 😮 ) 😁
Jako pierwsza dziś Was powitam, bo nie śpię od 2:50 w nocy i zastanawiam się kiedy w końcu zalegnę i zasnę 🤪 😁 Zdążyłam już pozmywać, zrobić śniadanie i wziąć mega długi prysznic. To moja kolejna nieprzespana noc... Liczę, że do końca ciąży się to zmieni bo inaczej będę wyglądała jak zombie 🤔 🥴

Witam na forum Paulina18 a na przeziębienie dla ciężarnych jest jakaś specjalna odmiana PRENATALU więc zapytaj o nią w aptece.

MIŁEGO DNIA (a dla mnie dobranoc 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, co do budzenia sie u boku u kochanego to u mnie sie to chyba niedlugo skonczy, bo dzis zwalilam swojego A z lozka tak sie podobno tylkiem pchalam ze on sie zeslizgnal w koncu 🥴 i wogole strasznie sie krece, wstaje po kilka razy w nocy bo albo siusiu albo skurcz albo pic, a rano do pracy wstaje przeciez ... a wczoraj w nocy jak mnie zlapal skurcz w lydke to az sie poplakalam bo nie chcial puscic i nie moge stanac na nodze do teraz, a na lydce wyskoczyly mi zyly ( oby to nie zylak tylko byl )
A dzionek zapowiada sie dzis sloneczny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziś mój syn nie dał już pospać 😞 Od 6 już jesteśmy na nogach, zjedliśmy śniadanko, ogarnęłam trochę domek i wpadlam do was zajrzeć.U nas dzionek też rozpoczął się słoneczkiem, więc pewne będzie dobrze. Wczoraj przyszła do mnie sąsiadka, która ma córeczki z różnicą wieku 1,5 roku i trochę mnie nastraszyła jak to przez pierwszy rok miała ciężko z dziewczynkami. Mam nadzieję, że u nas nie będzie aż tak strasznie i Gabryś nie będzie tak mocno zazdrosny o malucha.
WielkaB ale masz fajnie z tym usg, ja muszę jeszcze do piątku czekać. Trzymam kciuki za was, żeby wszystko było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...