Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiataj Urszulko - gratuluję pierwszych ruchów
Skoreczko jak zwykle poprawiasz mi humor nowym avatarkiem - śliczne zdjęcie ty to masz talent do robienia zdjęć i do pozowania zresztą też. Oglądałam twój album na fb i musze przyznać, że doskonała z ciebie modelka. I zdecydowanie nie wyglądasz jakbyś miała 3 z przodu ja bym z 18 obstawiała. Zresztą zdjęcie Nikusi z fb też przedstawia nastolatkę. Chyba wy coś oszukujecie co do wieku, albo czas się u was zatrzymał 🙂
Skoreczko i jakie w końcu łóżko kupiłaś dla Mikołaja, bo my w dalszym ciągu wybieramy.
Paulinko cieszę się, że u malucha wszystko ok dbaj o siebie i wracaj szybko do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kahira zgadzam się z Tobą, że Skoreczka ma talent do robienia zdjęć. Wszystkie piękne, artystyczne i o żywych kolorach. Aż zazdroszczę, bo ja mam dobry sprzęt, ale ustawiać go dobrze nie umie (bo w końcu blondynka hi hi 😁)
Dodałam fotki na fb, teraz już wiecie jak wyglądam 🤪
Paulina18 to dobrze, że jesteś spokojniejsza, to ważne dla dzidziusia 🙂. a przytycie 10kg nie jest tragedią, gorzej jakbyś przytyła 30kg to by dopiero było ciężko. A niestety tyle też można przytyć. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira i Nikusia cudowne te komplementy od Was, poprawiacie mi humor 🙂

Kahira ma rację, uważam że Nikusia nadal chodzi do liceum 😁 😁 😁
Co do łóżeczka to zamówiłam to co Ci pokazywałam kiedyś w linku + materac.

Paulinka
spokój też jest bardzo ważny, ciesze się ze lekarz Cię uspokoił i że wszystko z dzieciątkiem dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gotujecie na obiad? Bo mój syn sobie naleśniki zażyczył 🤪 oczywiście z dżemem, ale on chce taki dżem bez owoców 🙃- i pani w sklepie dała specjalny dla niego (bez kawałków owoców 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na dziś gotowca zrobionego przez moją mamę: makaron z mięsem.

Moje dziecko nadal śpi, juz ponad 2 godziny 🙂 Co do dżemu to my z owocami czy bez owoców jesteśmy ich pożeraczami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mój syn zapytany w sklepie z jakich owoców chce dżem, powiedział, że bez owoców to myślałam, że padnę. Ale pani szybko dała bez kawałków owoców i syn zadowolony.

Ja nie przepadam za dżemami. Sporadycznie na naleśnikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dziś miały być schabowe, ale teść z rana podjechał z gołąbkami od teściowej więc jest lekka zmiana planów. Skoreczko mój syn już półtorej godziny śpi, ale to norma on tak od 2 do 3 godzin w dzień, a w nocy niezależnie czy go położę o 20 czy 22 to o 6 wstaje. Kupiliśmy mu do pokoju rolety zaciemniające bo myślałam, że go słońce budzi, ale on i tak bezbłędnie rozpoznaje kiedy jest 6. A co do dżemów to ja ostatnio mam fazę na truskawkowy mniam mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 😉
Witam naowe mamusie
Ciesze sie ze czujecie sie dzisiaj lepiej 😉 i humiorki zaraz lepsze

Ja to sie zastanawiam jak ja dam rade nadrabiac brzuszk jak zaczne codziennie do pracy chodzic 😉
Dzis byłam tylko na godzine wziełam ze soba małego bo póznej jechalismy wyprawke do przedszola kupic jutro pierwszy dzien 😉

Ja porobiłam pare zdjec telefonem ale jakis problem mam z wrzuceniem ich na kompa bo wyskakuje błąd w galerii . A aparat nie chgce sie dac zreanimowac ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira: dziękuję za miłe słowa 🙂
Nikusia102: co do przytycia to owszem znam jedna dziewczyne która przytyła 25 kg w ciąży, więc tak jak mówisz 10 kg to nie dramat. I tak póki co jestem chudziutka do 20 tyg przytyłam dopiero 2kg więc nie ma tragedii, tylko jestem troszke zaniepokojona że moje maleństwo rzadko się porusza i prawie to nie wyczuwalne. A co do obiadków ja też miałam gołąbki podobnie jak koleżanka, choć za słodkościami jak dżemy w ciąży mnie nie gania:P miłego popołudnia Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka a ja w poprzedniej ciąży przytyłam 20kg a potem nic nie zostało z tych kilogramów 😁 Podchodź do tematu spokojnie bo jak będziesz sobie wyliczała każdy kilogram to będziesz ciagle smutna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka powiem Ci szczerze ze ja jestem zadowolona z kazdego nowego kg 🙂 Mój mąż też twierdzi ze im bardziej się zaokrąglam tym lepiej wyglądam więc kg póki co nie robią na mnie złego wrażenia. Gorzej że maleństwo się nie rusza tak często jak słyszałam od innnych Ciężaróweczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina mój maluszek kopie tylko wtedy kiedy leżę, wtedy nie kołysam go chodzeniem i zaczyna sie wiercić. Ważne że czujesz ruchy, pamiętaj też ze każde dziecko jest inne, są leniuszki- śpioszki i takie bardziej aktywne dzidzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko nie martw się o ruchy. Domyślam się, że to twoja pierwsza ciąża, więc z reguły ruchy wyczuwa się później nawet ok 24 tyg. To, że czujesz słabo to normalne, sporo z nas ma już jedno dzieciątko i dlatego może intensywniej i częściej czujemy maluchy. Poczekaj jeszcze z miesiąc dwa a zobaczysz jak się rozszaleje to nie raz ci spać nie da. Pod koniec ciąży to już będziesz każdy drobny ruch malucha czuć, każdą czkawkę i nie raz boleśnie naruszy ci żebra czy jakiś organ wewnętrzny. A co do kilogramów to jest tak jak skoreczka mówi ja przytyłam 17 kg w pierwszej ciąży i zrzuciłam wszystko w pół roku plus dodatkowo jeden kg więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uspokoiłaś mnie 🙂 to mój się zalicza do śpioszków hihi bo też czasem się ruszy jak ja leżę albo odpoczywam.
Tak to jest chyba z 1 ciążą, że się człowiek wszystkim niepokoi 🙂 mnie zastanawiała do tej pory połowa rzeczy a moja położna nie jest skora do rozmów :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira: masz rację moja pierwsza ciąża do tego tak jak pisałam moja położna nie jest skora do rozmów więc chyba jedynym ratunkiem będzie za troszkę szkoła rodzenia. W opiece nad dzieckiem nie powinnam mieć problemu bo zajmowałam sie do 6 mies życia maluchem sąsiadki 🙂 ale z ciążą jest masa rzeczy które mnie czasem niepokoją albo zastanawiają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina18 napisał(a):
Uspokoiłaś mnie 🙂 to mój się zalicza do śpioszków hihi bo też czasem się ruszy jak ja leżę albo odpoczywam.
Tak to jest chyba z 1 ciążą, że się człowiek wszystkim niepokoi 🙂 mnie zastanawiała do tej pory połowa rzeczy a moja położna nie jest skora do rozmów :/


Dziwna ta połozna, powinna odpowiedzieć na kazde twoje pytanie. Moja jest gadułą, kiedyś mi to przeszkadzało ale teraz wiem ze bardzo dużo pomaga 🙂
Tak mamy grupe na fb, ale mój link nie wchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...