Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
a mnie dopadł kolejny atak głodu 😁 i przed chwilą ugotowałam sobie coś czego wieki nie jadłam a na co dostałam smaka - czyli szybka zupka mleczna na słono, z łyżeczką masełka i lanym ciastem 😆
(po misce zupy i tak bym zjadła wasze sałatki i sernik na zimno 🤪 😁 )

Anabel dla Ciebie 😘 za uściski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior mnie bardzo do mleka i jego przetworów ciągnie, często jem kasze manną i mleko do kolacji piję (ma też na sen pomagać). Piję ile mogę, bo jak się karmi to chyba nie można za dużo, już dokładnie nie pamiętam. Ale korzystam puki mogę 😉

Jest tak ciepło, że robię na raty a potem siedzę, bo chyba bym padła. Okropna ta pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziewczynki dziś odpoczywam i męczę się w tym skwarze. Zjadłam właśnie troszke sernika i ogórkową - też zestawienie na miarę ciężarnej 😁
Mnie do mleka nie ciągnie, zresztą dobrze bo mam skazę białkową, przynajmniej kiedys miałam, bo z wiekiem takie sprawy zmieniają się. Smacznego Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Dziewczyny nie najllepiej sie dzis czuje, kręci mi sie w głowie i miałam taki straszny ból brzucha, wziełam nospe na rozkurczenie. Do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek.


mnie dziś też brzuch bolał ale nospa pomogla. Weź sobie więcej nospy i magnez i pośpij sobie na boku. ale jak nie pomoże, to jedź do szpitala i nie daj się zbyć! trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, na weekend zostaje w szpitalu, mialam dzis konsultacje z neurologiem, powiedzial ze w moim stanie powinnam doczekac rozwiazania, a jesli bede miala atak bolu to czeka mnie chirurgia i tak mnie zaszokowal ze nawet sie nie zapytalam co rozumie przez slowo chirurgia czy operacja czy co... ale poki co zmienili mi sklad kroplowki i jest dobrze, gdyby jeszcze nie bylo tak nudno ... net dziala mi od przypadku do przypadku bo strasznie z zasiegiem w tej sali.Wiec pisze szybciutko, a jak wroce do domu to bede miala duuuzo stron do nadrobienia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetkamm to czkamy aż Cię wypuszczą i zdrówka życzę.
Skoreczka ja już też mam dość upały, na razie nie ma czym oddychać. Tak sobie powoli robię i do tego pokłóciłam się z mężem. Normalnie mam dość 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera nospa mi też pomogła. Moze to jakieś z tych skurczy które kiedys wypisywała Anabel 😮
Anetkamm zdrowiej dziewczyno!!! I wracaj do domku i do nas!
Nikusia koszmar na dworze i w domu też. A ja tez szcześliwa nie jestem bo mój wróci poźniej niż normalnie 😠 Twój jak jest juz w domu to pewnie i tak przyjdzie się do Ciebie przytulić. A jak nie do Ciebie to na pewno do Fasolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetkamm zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka 😆 i czekamy aż wrócisz do domku i do nas 😉

Nikusia102 wszystkie od czasu do czasu (ja częściej niż zwykle 😁 ) chodzimy w ciąży podminowane 😜 i nasz nastrój i zachowanie odbija się na naszych partnerach (mój ma do mnie na szczęście anielską cierpliwość 🤪 )

Ja właśnie wysłałam mojego husbanda do sklepu bo zobaczyłam w gazetce reklamowej piękne maskotki do łózeczka 😆 i przy okazji kupi mi coś słodkiego 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, również witam nową mamusię 🙂

Kobzior co do słodkiego 🙂 to własnie znalazłam sezamki, trochę się przez tee upały posklejały ale i tak są pyszne 🙂

Mnie wzieło na zupy, przed wczoraj ugotowałam krupnik, wczoraj ogórkową a dziś kapuśniak 🙂 ciekawe co jutro zmątuje... no cóż ale przez ten upał nie chce mi się jeść mięsa itp...ale obiecałam męzowi że zrobie kopytka tak więc uciekam je robić 🙂

aa i muszę się pochwalić : dziś odebrałam dyplom uzyskania zawodu Technik ekonomista 🙂 a myślałam że nie zdałam tego 😁... no cóż miła niespodzianka ^^

Buziole ;* wpadnę jeszcze wieczorkiem...

a i wszystkie dziewczyny z bólami 3majcie się zdrowo :******!!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za zupami, ale odkąd jestem w ciąży to często jemy rosół. a dziś to już wybitnie namieszałam, bo najpierw słodkie jak robiłam ciasto, potem ogórki kiszone jak sałatkę, jeszcze lody i sałatkę (bo przecież musiałam ją doprawić :silly 🙂 teraz drugie ciasto. 🤪
Pęknę 😁 😁 😁
Pamii18 gratuluję tytułu zawodowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii to toaścik dla Ciebie 🤪 Gratulację!!!
Kobzior ogórkowa to chyba wrózy ci chłopca 😁 😁 😁 oczywiście żartuje ale tak gadają w przesądach.

Upiekłam cycka tzn. pierś z kurczaka i dziecko zjada. Cieszę się bo w te upały odmawia jedzenia.

To forum powoli sie forum kulinarnym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja padam skwar nak nie wiem nawet torta musiała co chwile do lodówki wkładac bo wszystko sie rozplywało a juz nie mowiue jak mi szklo wysypywanie napisu na torcie jak sie czekolada do paluchów kleiła ughh heheh mam nadzieje ze bedzie smakował 😉

Ja dzisiaj miałam zupke buraczkowa i nalesniki bo synek nalesniki jada 😉

Anetka trzymam kciuki zeby cie wypuścili i obyś do stycznie nie musiała sie tam pojawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel nawet jakbyć mnie takim rozciapanym poczęstowała to bym zjadła 🙂 Ja Cie bardzo przepraszam ale nie wiem, nie doczytałam kto ma u Was urodziny. Wszystkiego dobrego 🙂

Upały straszne...koszmarek z tego dnia!

Nikusia ma nowy avatorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka witam Cię jeszcze raz, fajnie że mamy kolejną Mamusię 🙂 i oklaski na dobry początek 😉
Mam nadzieję, że tymi upałami to macie rację, bo ja wyszłam z kąpieli i dalej mi gorąco. Może zamieszkam w wannie 🙃
Skoreczka muszę sobie jakieś zdjęcie zrobić co bardziej brzuszek widać. Czatuję na takie jak maluszek się wypina i się położę to mi się taka bańka na brzuchu robi - zabawnie to wygląda. Jak mi się uda to pstryknę 😉
U Anebel urodzinki na synek i to chyba dziś czy jutro?
Anabel pisałaś, że jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...