Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rzpisujecie, będę musiała zapisywać ostatnią stronę, na której się wpisałam.

Anetka mnóstwa zdrowia, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙂

Straszycie tą glukozą 😉 w ogóle - miałam jechać dzisiaj na badanie krwi i... zapomniałam 🙃 dopada mnie sklera ciążowa!

Czytałam te kilka stron i... nie pamiętam co miałam jeszcze napisać 🤢 także przepraszam z góry 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Mra ale za to mi przypomniała s co ja miałam napisac 😉 Chodzi o glukoze dziewczyny to nie jest takie straszne zabierzcie ze sobą cytryne i wcisniejcie ją do tej glukozy to nie zmienia wyniku badania a polapszy jej smac ,Ja normalnie nie pije sodyonej kawy ani cherbaty i jak szam pierwszy raz na to to sie tez balam ale tez ktos mi poradzil z ta cytrzn i ryecyzwiscie smak nie byl taki straszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra to tak jak ja czytam i potem pisze co mi do glowy przyjdzie,a co do sklerozy to i ja mam i to jaka 🙂 🙂 🙂 🙂

nikusia powodzenia u lekarza ja tez juz bym chciala a musze miesiac czekac taka niecierpliwa jestem 😉

anetko wszystkiego dobrego ,czasami lepiej dluzej polezec w szpitalu gdzie ma sie opieke 🙂 napewno nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra ja to jestem sklerotyczka ciązowa dopiero. Zapominam solić ziemniaki, makaron, a potem zdziwienie 😮

Co do ubranek w roz. 56 to ubranko ubrankowi nierówne. Ja mam takie malusie na 56 ale duze 56 ( jakby juz 62 heeh). Mi brakowało takich malutkich, ale nawet na 54 cm. Teraz kupię malusie, ale nie az tak dużo 🙂

Czekam na wieści od Nikusi 🙂

Anabel gratuluje ukonczenia remontu 🙂 U nas trwa remont w łazience, z tym ze od podstaw, bo to na poddaszu. Podciagnelismy wode, teraz mój mąż - samouk 🙂 - robi ściany, pozniej czas na rarytaski czyli kafelki, wanne szafeczke itp. 🙂 Duzo przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko to ja wspołczuje poczatku remątu ja jak sobie pomysle ze jeszcze pokuj i kuchnie chciałam przemalowac to mnie ciarki przechodza chociaz to juz nie bedzie tyle pyprania jak teraz 😉
Heh jakos ciezko mi sie zabrac za tą łazieke moze dlatego ze tam nie ma duzo sprzatania 😉 zaliczyłam juz spacer ale po tej burzy sie duchota zrobiła straszna po południu chyba na budowe pojade a jutro musze synkowi torcika zrobic 😉 kurcze tak dawno nie robiłam ze teraz nawet przepisu na krem nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Już po wizycie dzidziuś zdrowy, młodszy o tydzień czyli doszła mi kolejna data porodu 8.01 😉
dostałam żelazo na anemię i magnez na skurcze łydek i twardy brzuch. Bo oczywiście lekarz dotknął i zrobił się twardy. Potem był już miękki i jakby się to często powtarzało to do lekarza lub do szpitala.
I najważniejsza wiadomość Będziemy mieli córeczkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko własnie spojzałam na prognoze pogody az sie przelękłam jutro 32 stopnie chyba padne ughhh ja tak nie lubie takich gorączek.... dobrze ze na sobote zapowiadaja ochłodzenie 😉
Nikusia sie nie odzywa hmmm a ja juz tak czekam 😉 hehehe chyba jestesmy w tej samej sytuacji obie byśmy chciałay usłyszec ze w brzuszkach mamy córeczki 😉 zreszta mamy najszybsze terminy a jeszcze nic nie wiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia tak czułam że córa 🤪 🤪 🤪 Gratuluję 🙂 Mam uśmiech od ucha do ucha bo Ty chyba chciałaś córcię 😉

Anabel ciekawe jak to będzie z Tobą i twoim schowanym człowieczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia gratuluję córeczki 😆 - teraz będzie łatwiej wybrać kolor wózka 🤪 😉 (link z wózkiem który wczoraj podałaś bardzo nas zainspirował 😆 )

ja mam nadzieję dowiedzieć się kto kryje się w brzuszku 9 września - ciekawość zżera mnie przeogromna! śniło mi się kiedyś, że córeczka - ale znając życie będzie chłopak 😁 (ku radości mojego męża)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi lekarz powiedział, że córeczka to tak spokojnie a potem jak już jechałam do domu to dotarło do mnie. Poszłam jeszcze do sklepu i z tego wszystkiego najpierw babce za mało o 30gr dałam a potem chciałam 10zł zostawić. Napisałam mężowi sms-a, że wiem jaka płeć, ale nie napisałam jaka. I czekałam z telefonem kiedy zadzwoni. Oczywiście trwało to kilka sekund 😁 😁 😁
Ucieszył się bardzo, tak jak mój syn i teściowa (bo też dzwoniła) 🙂
🤪 🤪

dodam jeszcze, że do początku ciąży przytyłam 2kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ależ wiadomość. Cieszę się przeokropnie. Wreszcie się dziewczynki zaczynają ujawniać!!! Coś czuję, że i u Anabel będzie córeczka. A co do wagi to niezły wynik. Ja mam już 4 i boję się, że znów dobiję 17 albo i więcej na koniec. Dziś mi się tryb jedzeniowy włączył, najchętniej nie przestawałabym przeżuwać 😁
Oj ale się teraz gorąco na forum zrobi skoro "sezon połówkowy" się rozpoczął. Ja muszę jeszcze tydzień wytrzymać. Ciekawe czy się maleństwu nic nie odmieniło między nogami przez te 8 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mi się wydaję, że ja coś przytyłam jeszcze przed pierwszą wizytą u lekarza. Bo na drugiej miałam +700g a potem na kolejnej +100g (ale była po 2 tyg) i teraz po miesiącu dokładnie +1,3kg czyli jestem dokładnie 2,1 na plusie. Teraz patrzę na kartę ciąży z synem i w 20tyg miałam wizytę i byłam 2,1 na plusie 🤪 🤪 a w całej poprzedniej ciąży przytyłam 7kg. Ciekawe jak będzie teraz 😉
To teraz trzymam kciuki za Twoją wizytę i czekam na wieści 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia to ty malutko przytyłas ja w poprzedniej ciązy niby na poczatku mało ale wynik koncowy był niezły bo prawie 14 😉 a teraz zobaczymy 😉 kurcze mi w szpitalu zabrali karte ciązy wiec nie mam nawet jak porównac ile wazylam ;/.

Kahira nie mów nie mów bo jak sie nastawie to bedzie mi troszke przykro jak wyjdzie chłopak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira myslisz ze siusiak odpadł 😁 😁 😁 No róznie moze być 😁 Lepiej zeby wczesniej to stwierdzili niz niespodzianka przy porodzie 🤪
Co do wagi to ja tak tyje jak Kahira, też 4kg na plusie. No ja pewnie tez przytyje ok 20kg tak jak ostatnio. to duzo, ale mam nadzieje ze zrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira ja mam tak od wczoraj 😮 gęba mi się nie zamyka 🤪 😁 lodówka to mój "drugi dom" hahahahaha... i już nie mogę doczekać się obiadu!!!! mąż dla mnie właśnie pichci i od zapachu docierającego z kuchni aż mnie skręca 😜

a co do wagi - przybieranie w ciąży i późniejsze zrzucanie kilogramów to kwestia indywidualna 🤔 nie wszystkie kobiety rodzą się z darem (czyt. genami) wyglądania 2 miesiące po porodzie jak MISS POLONIA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak taką wagę mam po mamie. Ona też tak, że najpierw długo nie było widać a oprócz tego ważyła po 4kg na plusie a teraz waży 42kg 🤪 do wzrostu 150cm. Co dla mnie to już całkiem fikcja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec ciąży wazyłam 68kg a 2 miesiące po porodzie 48Kg. I to jest dla mnie celem i przy tej ciaży 🙂 Samo spadło. Nikusia moja mama w ciazy wygladała jak kulka ( 20kg na plusie) a po porodzie 46kg ui wzrost 157cm. A ja taka sama jak ona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):Kahira myslisz ze siusiak odpadł 😁 😁 😁


Wśród moich znajomych była ciążówka, która przez 9 miesięcy żyła w przeświadczeniu, że będzie mieć syna - wskazywało na to każde badanie usg. I jak trafiła na salę porodową i pokazano jej CÓRECZKĘ, którą właśnie urodziła to zaczęła krzyczeć "oddajcie mi mojego synka" i wpadła w szał 🤢 Ponoć szok trwał kilka dni... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zazdroszczę was dziewczyny prawie kazda z was wie co bedzie tylko u mnie nic 😞 tez juz bym chciala wiedziec ,a tak musze czekac do 20 wrzesnia bo bylismy tydz temu ,

u mnie waga stoi ale ja dopiero 18tydz wiec w 20 cos dobije 😁 bo apetyt ostatnio dopisuje 😉

nikusiagratuluje coreczki
kahira ja bym na zanik siusiaka nie liczyla 😁 sama bede sie go dopatrywac na nastepnym usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...