Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dziewczynki dzięki za duchowe wsparcie 😘
A ja mam tel. tylko do Nikusi i do WielkiejB 🙃 Jeśli ktos ma ochotę na wymiankę tel. to na skrzyneczkę proszę 🙂
Anabel to dobrze ze jeszcze w dwupaczku 🙂
MartaMay to moze napisze Ci jak to u mnie wyglada tzn. jak może wygladać bo życie pisze przerózne historie i ciezko przewidzieć jak dokładnie bedzie 😉
Pojadę ubrana w zwykłe ciuszki, bo przed oddziałem trzeba przebrać sie w koszulę do porodu. Przed oddziałem zeby nie wnosic zarazków. Koszulę naszykowałam sobie taka większą, zeby było mi wygodnie, zarówno na leżance jak i przy chodzeniu. W niej mam zamiar urodzić. Później przebiorę sie w inną koszulę taką z dostępem do cycuchów 😉 A dodatkowo wziełam jeszcze bluzkę i spodnie - tak dla wygody, bo po zagojeniu podwozia można u nas załozyc spodnie.
No i mam szlafrok.
Jak bedzie mało to maż dowiezie z domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o "Ugotowanych". Nie ogladałam dzisiejszego odcinka, ale ogólnie lubię ogladać tego typu programy. Mra czesto mam wrażenie ze ludzie którzy tam się udzielają sa jacyc "inni" 😉 Lubię jak ktos jest szczery i nie zaniża specjalnie ocen. Niestety takich jest mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂 nie mam dobrego neta w domku,więc nie mogę pisać. byłam u Gina. Fabianek ma już 48cm i wazy 2800g 🙂 niestety szyjka znów mi się skurczyła,teraz już jest poniżej normy,więc muszę leżeć. Mam nadzieję,że uda mi się donosić do końca grudnia...Jeśli uda mi się być u Andrzeja to się odezwę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Nie odzywałam się wczoraj, bo jak wyruszyliśmy rano na maraton po sklepach to po powrocie do domu ledwo się z windy do drzwi dokulałam 😮 Byłam tak padnięta, że po kąpieli zasnęłam w momencie. Natomiast od rana miałam podejrzanie dziwny ból brzucha 🤔 Gorzej niż na miesiączkę. Miałam wrażenie, że ktoś mi jajniki wykręca - zaczęłam się już bać czy aby się 'nie zaczyna' 🥴 Dlatego wzięłam nospę i leżę plackiem!
Nikusia trzymam za Was kciuki!!!! I przesyłam uściski!
Anabel Twój post o rozwarciu i możliwości porodu w każdej chwili uzmysłowił mi, że godzina zero już prawie wybija 🤪 aż mnie strach obleciał 😁
mra_ gratuluję dobrych wyników i życzę, abyś pozostała w dwupaku tak długo jak tego chcesz 😉
pamii fajnie, że doszłaś do porozumienia z mężem w kwestii porodu 🙂
Monika nie przejmuj się gadaniem babci 🙃 😉 i trzymaj się dzielnie 😘
skoreczka dzięki za podpowiedź w kwestii odzieży szpitalnej 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior leż, leż i się relaksuj 😁

MartaMay przebiorę się dopiero w szpitalu - wezmę ze sobą 1 wielki t-shirt do rodzenia, ale liczę na to, że dostanę jakąś koszulę porodową nieco zasłaniającą pupę 😉 koleżanka, która rodziła w Oxfordzie pojechała w normalnym ubraniu (sukience), ale nie zdążyła się w nic innego przebrać, bo urodziła w korytarzu na wózku tuż po tym jak wysiadła z samochodu 🙃

Urszulka miałam niespodziewanych gości - "ugotowanych" widziałam do 2 obiadu - kto wygrał? I co pozostała 2 podała? 😁

Skoreczka masz rację, trochę szkoda, że ludzie nie potrafią innych oceniać pozytywniej. No, ale to też zasady tego programu - każdy chce wygrać i zostać mistrzem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay u nas przebierasz sie po przyjeciu do szpitala i na porodówce dostaje sie koszule szpitalna musisz miec swoj szlafrok i papcie nawet po porodzie dostajkesz jeszcze koszule szpitalna dopiero póznej zakładasz swoje nie wiem jak to jest za granica moze warto by było jechac do szpitala i zapyrtac Co do dresu to napewno odpada bo jak ci beda wody odchodzic i badanie robic?? jak to brzdko napisze muusisz miec dupsko na wieszku 😉

Elka tak ja bral;am fenoterol ale od tygodnia zmniejszałam dawki dzis wziełam ostatnia połówke i rzeczywiscie jest róznica bo jak jeszcze go brałam to na ktg nie było skurczy a teraz sa

Skoreczako ja chetnie poprosze nr telefonu bo jak by dziewczyny były w szpitali to nie bede im zawracała głowy w trakcie porodu 😉 a ty masz bardziej odległy termin od mojegpo ;0

A i nie rzycze ci zebyś musiała siedziec w szpitalu tak długo az ci sie podwozie zagoi ...

Kasiulka to trzymam kciuki zeby ci sie udało wytrzymac tak długo jak chcesz..

Kobzior no rzeczywiscie czesc naszych dzieciaczków jest juz donoszona i moze sie rodzic wiec teraz tylko czekac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay u nas przebierasz sie po przyjeciu do szpitala i na porodówce dostaje sie koszule szpitalna musisz miec swoj szlafrok i papcie nawet po porodzie dostajkesz jeszcze koszule szpitalna dopiero póznej zakładasz swoje nie wiem jak to jest za granica moze warto by było jechac do szpitala i zapyrtac Co do dresu to napewno odpada bo jak ci beda wody odchodzic i badanie robic?? jak to brzdko napisze muusisz miec dupsko na wieszku 😉

Elka tak ja bral;am fenoterol ale od tygodnia zmniejszałam dawki dzis wziełam ostatnia połówke i rzeczywiscie jest róznica bo jak jeszcze go brałam to na ktg nie było skurczy a teraz sa

Skoreczako ja chetnie poprosze nr telefonu bo jak by dziewczyny były w szpitali to nie bede im zawracała głowy w trakcie porodu 😉 a ty masz bardziej odległy termin od mojegpo ;0

A i nie rzycze ci zebyś musiała siedziec w szpitalu tak długo az ci sie podwozie zagoi ...

Kasiulka to trzymam kciuki zeby ci sie udało wytrzymac tak długo jak chcesz..

Kobzior no rzeczywiscie czesc naszych dzieciaczków jest juz donoszona i moze sie rodzic wiec teraz tylko czekac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki !! JA dziś od rana poza domkiem... tzn mąż chciał jechać na garaż a ja nie chciałam być sama więc powiedziałam żeby zawiózł mnie do rodziców 🙂... i tam posiedziałam do 15!? 🙂... PÓŹNIEJ mama wpadła na pomysł żebyśmy pojechali do Tesco na zakupy świąteczne... i tak też zrobiliśmy... :P po 17:30 byłam wdomku:P... jestem padnięta !! xD... chyba dziś szybko zasnę... a to mi się przyda bo wczorajsza nocka była nieciekawa... budziłam się bo bolały mnie biodra... z resztą od chyba tygodnia bolą bardziej niż zwykle 😞.. ale daje radę 🙂...

Skoreczka ja proszę o tel 🙂.. napiszę ci swoj na PW 🙂 i proszę o twoj 🙂

MartaMay ja też do końca nie wiem jakto z tym ubraniem do porodu ale liczę że t-shirt wystarczy a pozniej tak jak skoreczka napisała 🙂

Kobzior to maraton widzę udany skoro caly dzien was nie bylo 🙂

Choinki... ja juz chce ją ubierać :P ale najpierw z mężem musimy wysprzątać mieszkanie... a to zaczynamy robić od poniedziałku więc pewnie w środę lub czwartek ubierzemy choinkę :P...

Ok uciekam... bo idziemy z psiakiem na spaacer 🙂... jemu też się coś od życia należy :P...

Jutro pewnie też będę gdzieś o tej porze... bo mamy obiad u rodziców 😉...

BUziaki Brzuchatki :* i dobrej nocy życzę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urszulka opis na suwaczku bardzo fajny i widzisz nie ma żadnych przeciwskazań 😁
Mra ja jestem na bieżąco z odcinkami Ugotowani i ta baba mi tez nie przypadła do gustu 😲
Anabel dobrze,że synek odstąpił ci kompa i dałaś znać jak się czujesz 🙂
MartaMay ja też mam naszykowaną koszulkę do porodu a później to dopiero te ładne koszule do karmienia 🙂 🙂 🙂 Dres nie wiem czy będzie potrzebny 🥴
A któraś dostała wieści od Nikusi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki ale mam dziś burzę hormonów 🙃 🙃 🙃 Raz do rany przyłóz a raz nerwusek 😁

Anabel i Pamii
zrobione 🙂 Skrzynki macie z moim telefonem 🙂
Kobzior proszę bardzo, dobrze ze się do czekoś przysłuzyłam 🙂
Kruszyna Mra pisała ze Nikusia w poniedziałek wychodzi do domku 🙂

Dobranoc mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś wreszcie się zebrałam w sobie i jak synek zasnął, to wzięłam się za pakowanie torby do szpitala. Zeszło mi się z tym ponad godzinę. Nie wyobrażam sobie robienie tego w przy skurczach lub z odchodzącymi wodami. Chyba połowy rzeczy bym nie wzięła.
Co do choinki to my już mamy zakupioną - żywą w doniczce. Puki co stoi ubrana w same lampki na tarasie i czeka do świąt. Mamy ją zamiar po świętach do ogrodu wsadzić, więc nie może za długo w domu postać.
Skoreczko ja też chętnie wymienię się z Tobą nr telefonu. Mój już czeka u ciebie w skrzynce.
Zmykam już do spanka bo jestem wykończona po imieninach u teściowej. Nie wiem jak ja te święta przeżyję za stołem, tym bardziej, że mąż wymyślił sobie, że to pierwsza wigilia w nowym domu, więc robimy ją u nas i...... bez zastanowienia i konsultacji ze mną już 2 miesiące temu zaprosił całą rodzinkę. Finał jest taki, że na wigilii będę mieć 13 osób a jeszcze wczoraj rozważał czy by dziadków i ciotki nie zaprosić bo przecież wypada. Szok!!!!! Dał sobie spokój dopiero jak mu uzmysłowiłam, że przy naszym stole 16 osób się nie zmieści i musiał by dodatkowy stół skądś załatwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira to współczuję 🤢 Ja bym nie chciała robić Wigilii u siebie będąc w tak zaawansowanej ciąży...

Ja też kupiłam dziś choinkę - na razie stoi na balkonie i czeka na swoją kolej, chyba w środę ją ubierzemy 😉

Poprasowałam dziś ubranka dla Maluszka, jeszcze jedna partię muszę jutro uprać i uprasować i też będę pakowała torbę, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku i żeby spać spokojnie 🙂

Mój nr kom. jest na FB jakby co 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

genialnie, że przespana cała noc 🤪 🤪

mra wygrała waśnie jedynka i 4 facecik który podawał Kaczkę, ale niestety nie pamiętam co ugotowała 3 (skleroza ciążowa) jedynie była najgorzej oceniona 😁

ja też poszukuje koszulki do porodu 🙃

a Wigilia u teściów a jeżeli nie zdążą wrócić z ciepłych krajów to może do babci mojego męża pójdziemy 🙂 ja nie przyjmuję gości 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Witam Was kanapkami z serkiem homogenizowanym 🙂 i ciepłą herbatką.
Kruszyna noc w miarę przespana 😉
Kahira też muszę przygotować wigilie, choć wierzę w to ze nie będę musiała sama gotować. Mąż lubi kucharzyć więc może skupię sie na zupie grzybowej 🙃 i ogólnym przygotowaniu stołu i pokoju.
Tel. u Ciebie w skrzynce 🙂
Beata nie mam fb 😉 więc wymieniam się w ten sposób 🙂

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wam 🙂a myślałam że wpadnę dopiero wieczorkiem 😜... na szczęście udało mi się teraz... słonko mi w okna zagląda.... czuję się dość niekomfotowo 😞... jakoś tak jak wieloryyyyyyybb xD... cóż...

Z mężem czekamy na tel.od przewoźnika i musimy jechać po paczkę, bo jego mama wysłała z Belgii... a nie chcieli ze sobą tachać tych tabołów...wszystkich 🙂 i wysłali wcześniej 🙂...

A później tzn o 14 obiad u rodziców... i tak to dzień zleci... może uda mi się ich na spacer wyciągnąc... bo chce mi się tego jak nie wiem co....

Miłej niedzieli kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Skoreczko dzieki za nr ja swoj tez wysłałam 😉

No i dzis niedziela jutro mam ta wizyte u połoznej rano i po południu ktg jeszcze bym musiała legitymacje podbic bo i 15 wyszła waznosc ...

Kurcze ja jakoś nie czuje sie mocno ociezała tylko brzuch ciągnie do ziemi no ale to normalne ale poza tym gdybuy nie musiała tyle czasu lezei i mogła bym wszystko robic to mysla ze by było ok

Miłej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 🙂 Noc minęła w miarę dobrze oprócz wycieczek do wc. 🥴 Wczoraj wieczorem miałam skurcze takie mniej bolesne niż zwykle a jednak i dziś rano znowu. n 🤨 Tak się zastanawiam czy to wszystko jest normalne czy to ze mną jest coś nie tak. 😮 Jak o dobrze że jutro mam wizytę to może czegoś się dowiem. 🤔 🤔 Z tego co wiem to nie tylko ja mam jutro wizytę także trzymam kciuki za wszystkich 🙃
Miłego dnia Brzuszki
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina te skurcze to juz tak mogą byc ja jak rodziłam Jakuba spotkałam w łaziece kobietke która lezała na patologi i ona chodziła 3 dni ze skurczami i to bolesnymi i lekarze nadal cczekali bo wedłog nich to skurcze przepowiadajace poprostu wiekszosc kobiet ma nie bolesne skurcze ( napinanie sie brzucha ) a inne maja bolesne moze nalezysz do tej drógiej grupy

Ewelina dałam ci oklaska ale reszta dziewczyn dostała od ciebie wiem nie moge dac wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina zgłoś jutro u lekarza swoje dolegliwości 🙂
Anabel brzuch ciągnie w dół masz już porównanie z poprzednią ciążą odczucia masz takie same??
Rano to mąż mi buciki zapinał bo ja nie umiała 🤨 🤨 🤨 problem z opuchniętymi nogami nie z schylaniem się 🙃
Ja już obiad mam prawie gotowy tylko ziemniaki muszą się jeszcze zarumienić i będziemy jeść 🙂 🙂
Po południu idziemy do moich rodziców na kawkę wiec czas pewnie zleci 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...