Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jako pierwsza dziś 🙂

Pogoda paskuda. Noc przespana, humor taki-siaki 🙃 Czyli ciążowy zestaw 😁

To tylko ja zostałam? 🙃 🙃 🙃 Pokażcie sie babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Cześć Skoreczka jestem i ja i to nadal w dwupaku 🙂
Wróciłam właśnie z badań więc zabieram się za śniadanko i przeglądanie brzuszka 🙂
U nas dziś paskudna pogoda, zimno, wiej i siąpi deszcz, brrrrr...
Dziś mam drugi termin, a więc dziś moa druga godzina zero 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego Magditta 🙂
Ja obliczyłam ze urodze 16 stycznia 😉 Tylko do tego dnia wystarczy mi żelaza i witamin 😁 No i wtedy są moje urodziny i czekam na wyjatkowy prezent 🙂
Pewnie życie i tak mnie zaskoczy 😉

A dziś trzymam kciuki za Twoja druga godzinę zero&&&&&&& 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/owenblog1.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9376/owenblog1.jpg[/IMG][/URL]

Można wyobrazić sobie, ze ta fotka obrazuje mojego Makiego 🙂 "wyjdę- nie wyjdę, chce mi się- nie chce mi się..." 🙂 No ale znając mojego męża , z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że twierdzi dziecior, że ma jeszcze czas i w ostatniej chwili wyskoczy z mamy jak perszing 🤪 🤪 🤪

Skoreczka ale byłoby super dostać taki prezent na urodzinki....najcudowniejszy...\u mnie raczej a może na szczęście szans na taki prezent brak bo urodzinki mam 25.05 ale za to będę miała swój pierwszy dzień matki 🙂

Ciekawe ile kobitek dziś się odmelduje rozpakowanych??? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta czuję ze jesteś opanowana i cierpliwa a dziciąko na zdjęciu jest słodkie 🤪
Co do mam rozpakowanych to tak po cichu myslę o Urszulce bo juz jakis czas jej nie ma 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie tez stawiam na Urszulkę 😁
Co do opanowania to fakt, już jestem baaaaaaaardzo spokojna. wczoraj nawet żartowałam sobie z doktorkiem z tego mojego olbrzyma co przysłania mi świat 😁 no cóż zostało tylko czekać i wierzyć, że wszystko będzie dobrze 🙂 Poza tym o dziwo od tygodnia znacznie lepiej się czuję niż przez cały 9 miesiąc!!!! Przeszłam kryzys około-świąteczny i teraz nawet jest git 🙂 więc czekam :0 no i czekam na wieści od rozpakowanych mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

melduję się po fałszywym alarmie 😎 nie śpię od 22... kładłam się spać, gdy zaczęły nachodzić mnie skurcze - nieregularne do północy, potem było pół godziny przerwy, podczas której się zdrzemnęłam i... przyszły skurcze regularne, przez pierwszą godzinę co 10 minut, potem przez drugą zjechały do 5-7!!! Chodziłam siku co jakieś 15 minut, myślałam, że oderwie mi krzyż, dopakowałam torbę i pojechaliśmy do szpitala. Zbadano mnie ginekologicznie i puszczono do pokoju z ktg. Gdy tylko podłączyli mnie pod ktg, skurcze przeszły, było tylko kilka napięć (nieporównywalnie lekkich do tych bolesnych w domu), Mała rozszalała się i tyle było z porodu 🙃 po 3 nad ranem puszczono mnie do domu (bo jestem z Poznania) i powiedziano, że niewykluczone, że zobaczymy się za 5-6 godzin 😁 Jak tylko wróciłam z mężem do domu, nie mogłam zasnąć bo... co 20-30 minut budził mnie skurcz 😮 rano o 9 tata zrobił mi kolejne ktg i... nic. Nie rodzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się w DWUPAKU 😆 W nocy kiepsko spałam, bo mąż o 6:00 wyjeżdżał 🥴 Nie będzie go przez 2 dni i już mam stresa 😉 No ale trza się wziąć w garść i sobie poradzić 😁 Zaraz naszykuję sobie jakieś śniadanko i będę się relaksować 😜
A Wam Moje Drogie "przeterminowane" dwupaki życzę, aby Wasze maleństwa się w końcu zebrały na odwagę i przeszły na tą stronę 😉 A reszta - zaciskać mocno nogi! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam, że Kahira już urodziła Borysa 🙂 🙂 🙂 Gratulacje!!!

Kasiulka strasznie nie było 🙂 miły personel, każdy grzecznie rozmawiał, nie potraktowano mnie jak jakąś histeryczkę (a tego się bałam). Jedyne co - to nie budziłam mamę, żeby jej powiedzieć, że jedziemy do szpitala, powiedzieliśmy tylko tacie i mama się oburzyła i twierdzi, że jej przykro 😲 a ja nie chciałam jej budzić, bo ma problemy ze snem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ coś wiem o obrażaniu się mamy 😮 Moja wpadła już w stan "gorączki porodowej" i dzwoni do mnie 2 razy dziennie z zapytaniem jak się czuję 🤢 A ja już z jej telefonami psychicznie nie wyrabiam... Ale oczywiście nie potrafię jej zwrócić uwagi, bo by się śmiertelnie obraziła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra to juz lada chwilka moze byc prawdziwy alarm 🤪 Dziwne ze odesłali Cie do domu tak od razu.

A ja będę chyba dziś sprzątać, juz zupę wstawiłam ( jak na mnie to wcześnie 😉 ). Coś trzeba zrobić ze soba aby nie mysleć i zeby pogoda nie zdołowała 😮 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka odesłali po zbadaniu - zapytali, czy jestem z Poznania i chcę wrócić. Gdybym się opierała, zatrzymaliby mnie na obserwacji, ale to bez sensu, bo nic się nie działo. Gdybym była spod Poznania wiem, że zhaltowaliby mnie od razu, żebym nie jeździła tyle 🙃 a tak to wiesz - 20 minut góra dojazdu do szpitala, a w domu lepiej, jeśli chodzi o komfort spania czy kąpania się 🙂

Kobzior nie znoszę takich sytuacji z moją mamą. No bo co? Jej jest przykro, ja jej nie budziłam, żeby nie dostała migreny + spała do rana. No i jakby nie patrzeć, nie rodziłam. Nie rozumiem takich sytuacji 😮

Dziękuję za oklaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to racja Mra skoro tak blisko 😉
A mama twoja przezywa i chciałaby byc wazna w tym dniu. Jak pierwszy raz rodziłam to wydzwaniała co chwilke az z mężem telefony musieliśmy wyłączyc bo zaczęło nas to bardziej meczyc niz poród 🤢

Wiadomość od Kruszyny: ciśnienie ma podwyzszone ale opuchlizna zeszła, jutro moze wyjdzie do domku 🙂 Troszkę nas bedzie wiecej na brzuszku 🙂

A dziś Monika milczy 🙃 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Super, że Kahira urodziła 🤪

Mra szkoda, że to fałszywy alarm... Z opisu to normalne zaczęcie porodu, a tu taki psikus 😉 Musisz być cierpliwa.

Ja dopiero o 11 się obudziłam i jeszcze jestem taka nie do życia - jakoś nie mam dziś humoru. Wczoraj ciężko było mi usnąć, bo jakieś dziwne rzeczy się działy - raz jakby coś walnęło w drzwi od łazienki, a potem pies nagle zaczął skomleć 🤢 Niby mąż sprawdził, że wszystko jest okej, ale ja przeraziłam się jakoś 🥴 Dopiero po jakimś czasie udało mi się zasnąć...

Mra znając życie moja też by się obraziła! 😁 A też ma taki sen jak Twoja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo co ja widzę... super że Kahira ma już swojego Boryska 🙂... fajowo 🙂

Która następna!? MONIKA!? Bo cie nie ma i nie ma :P...

Ja noc przespana idealnie 😉 aż się nie chciało wstawać i tym sposobem do 11 poleniuchowałam xD... ani razu do toalety nie wstawałam... dopiero o 6 jak z mężem wstałam na śniadanie 😜...

Dziś obiad mam z głowy bo pierożki wczoraj dostaliśmy i trza je zjeść :P... a mam na nie ochotę 😜...

Zabieram się za odliczanie 😉...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra odpoczywaj... noc musiala być wykańczająca 😉... a pierożków prześlę 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/polpierogi640.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2406/polpierogi640.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Skoreczka, poczekamy i dowiemy się która się wypakowala 🙂 a może żadna !? :p

SKORECZKA,MOŻE TO ZNAK!? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka nie strasz, bo mnie bolą krzyże i chwilę temu kumpela mi napisała, że los bywa tak przewrotny że jeszcze urodzę zanim mąż zdąży wrócić - i już jestem w stresie 😁
pamii dobrze, że mam pierogi w zamrażarce bo chyba bym Ci "łeb urwała" za zrobienie mi smaka - zaraz idę je gotować - hahahahahaha 🤪 😁
mra_ wyśpij się i kumuluj siły 😘
ps. też obstawiam, że dziś pojawią się nowe styczniowe dzieckaczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja w dwupaku 🙂
Kahira moje gratulacje ale fajnie że jesteś już po wszystkim 😎
Skoreczka masz urodziny wtedy co mój mąż i on też liczy że dzidziuś czeka do 16 😉 ale ja wolałabym urodzić wcześniej 😮
Mra ja CIę kręce co za noc kurczę to faktycznie wyglądało jak poród też bym pojechała do szpitala. Kurde to znaczy że tak częste skurcze jeszcze mogą nie oznaczać porodu 😮 no to pięknie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...