Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Kacha_84 napisał(a):
Dziewczyny a gdzie się Kruszyna podziała, czy ktoś wie????


Dzis pisała mi ze jutro powinna byc juz w domku 🙂 Wcześniej o tym pisałam 😉


No ale ja zupełnie nie w temacie 😞
Dobrze, że wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
A ja jestem w mega stresie 😮 od rana bolą mnie krzyże, kilka godzin temu dołączył kręgosłup i jak byłam chwilę temu w łazience to zaobserwowałam że chyba odchodzi mi czop 🤔 - tylko że nie jest podbarwiony krwią... Nie wspomnę już o bólu w podbrzuszu. Mam tylko nadzieję, że to nie sygnał rozpoczynającej się akcji porodowej bo jestem sama w domu!!!!!!!!!!!!!!!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobziorku Malutka na pewno poczeka na tatusia 🙂 Ty się stresujesz, ze zostałaś sama wiec automatycznie jesteś bardziej wyczulona. Pamiętam jak ja siedziałam jak na szpilkach 5 dni sama to wydawało mi się że już młody wychodzi 🙂

No dobrze, życzę Wam dobrej nocki 😘 Jutro 3 króli wiec może mój syn będzie chciał poświętować 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta napisał(a):
No dobrze, życzę Wam dobrej nocki 😘 Jutro 3 króli wiec może mój syn będzie chciał poświętować 🤪 🤪 🤪 🤪


tekst dnia!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁

magditta mam nadzieję, że masz rację - bo oblał mnie już zimny pot 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

melduję się dzisiaj jako pierwsza 🤪 🤪 🤪
Mam powtórkę z rozrywki - znowu skurcze, teraz kilka nawet co 5 minut, ale tym razem odnotowuję czy są tak samo silne i długie (nie są), więc jeszcze troszkę poczekam. Zaczęła mi się sączyć na różowo podbarwiona wydzielina, tym razem nie jest to od badania czy seksu - także może, może dzisiaj pojadę na porodówkę?

...ale nie teraz, jednak rozregulowały się skurcze, są silne, ale w nieregularnych odstępach. Spróbuję się kimnąć 😁

Nikusia przepiękna jest Emilka, to zdjęcie jako pierwsze rzuciło mi się w oczy po załadowaniu forum 🙂

Kobzior trzymam kciukasy za męża, żeby wrócił sporo przed czasem 🙂

Magditta u nas podobny żart - że będzie Trzech Króli i Jedna Królowa 😉 na szczęście to nie ja wymyśliłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
Ja nadal 2 w 1 - chyba stres i wizja samotnego porodu tak na mnie podziałały 😁 Tzn. nadal mam bóle brzucha i krzyża - ale nic więcej się nie dzieje. I mam takie parcie na pęcherz, że szok 😮 W nocy wstawałam chyba co 50 minut 🤔 Mam wrażenie, jakby Młoda całkowicie zgniotła mi pęcherz moczowy, że czasem nie mogę się wysiusiać 🥴 I jakby tego było mało, to chwilę temu dzwonił mąż, że złapała go jelitówka + temperatura 😞 Choróbsko wybrało sobie idealny moment!!!!!!!!!!!!!! 😠
mra_ trzymam za Ciebie mocno kciuki - niech ta Królowa nam się dziś objawi 🤪 😆
magditta a do pary dla Rity czekamy na Maksa 😉
ciekawe jak tam pozostałe Brzuchatki??! 😜
Całusy dla DWUPAKÓW, Mamusiek i Dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek 🙂
My nadal dwa w jednym 🙂 Fabiś nie ma ochoty chyba się pojawić po drugiej stronie 🙂
Już zjadłam śniadanko i leżę w łóżeczku 🙂
Wczoraj jak czytałam wypis to było podane "poród fałszywy" 😁
Wolałabym,żeby pojawił się już ten ostateczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Obecna w dwupaku 😉
Elka napisała że jutro wyjdzie z Jasiem ze szpitala 🙂

Nikusia słodziutka jest Emilka, usmiech wybił mi się na twarzy jak ja zobaczyłam 🙂 🙂 🙂 Rozczuliłam się ☺️ Ja tez juz chce!!!!!!!!!!!
Kobzior zdawaj relacje co sie dzieje u Was 🙂 Moze to juz niedługo 😉
Mra a Tobie zycze powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie mamusie i dzieciaczki 🙂
Miałam fatalną noc podobną do kobziorka czyli straszne bóle krzyża i podbrzusza 😮
myślałam że akcja się rozkręci a tu nic.
Nikusia Wielka B śliczne są te wasze dzieciątka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha dobrze że już w domku i z małą wszystko ok 🙂... moja też ponoć wielkoludem nie będzie 🙂 ale się okaże ... w końcu ma jeszcze troszkę czasu xD...u mnie w 37 tygodniu mała ważyła 2700... i lekarz powiedział że nie jest duża... więc nie wiem :P

WielkaB dobrze że już jesteście z Fabiankiem w domku 🙂... nie ma to jak domowa atmosfera 🙂

Kobzior zaciskaj nogi zaciskaj... mąż musi być przy narodzinach Kaji 🙂

Nikusia z tym wzruszaniem to chyba przejdzie dopiero za jakieś pół roku 🙂 bo narazie pełno emocji w tobie siedzi 🙂... i dobrze w końcu narodziny dziecka to nie codzienność :*

Mra 3mam kciuki żebyś już pojechała na porodówkę rodzic :P... bo takie skurczole muszą być męczące :/

AJĆ JAKIE TE KRUSZYNKI SĄ ŚLICZNE... NAPATRZEĆ SIĘ NIE MOGĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙃

Kruszyna dobrze, że wróciłaś. Pisz co to się działo.... i jak teraz jest? Czemu termin zmieniony?
Pamii
u mnie w 38 tygodniu ponoć 2300 😮 ale wiadomo, że USG często przekłamuje, prawda? Najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze. Nie chcę się nakręcać.
Nikusia, WielkaB to prawda, że macie śliczniusie avatarki 🤪
Kobzior a co to jest ten plan porodu???
Nikusia tak mi się przypomniało.... była kolęda u Was 😁?

Dziewczyny myślałyście o tym, gdzie się przeniesiemy, gdy już wszystkie zostaną wypakowane 🙃? Czy zostajemy tu? Szkoda by było tracić kontakt 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Witam 2w1 🙂

Śniło mi się dzisiaj, że zaprosiłam Was wszystkie do siebie i przyjechałyście, ale nie do mnie, tylko do mieszkania moich rodziców, który nagle zmienił się w wielką willę i okazało się, że Wy jesteście modelkami i to był dom modelek 😁

Nikusia Emilka jest urocza 🤪

Kacha chyba dziewczyny coś już pisały o tym, ale nie pamiętam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobziorku dziękuję 😘 Odebrałam pocztę 🙂 Ciekawa sprawa. Nie wiedziałam, że coś takiego może być. U mnie w szpitalu na pewno nie ma. Raczej robią to co uważają za stosowne bo podpisuje się stos oświadczeń (nie pamiętam już dokładnie ale wiem, że np. nacięcie krocza jest...)
Skoreczko przykra sprawa 😞 tak się biedna męczysz 😞 Mam nadzieję, że już szybko dolegliwości odejdą w zapomnienie 😘 Ja pytałam lekarki i pozwoliła stosować leki na zgagę i nawet pomagają 🤪 Próbowałaś czegoś???
Beata modelkami będziemy po porodzie 😁 super sen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Ja dziś z opóźnieniem (pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz) 😁 😁 😁, chciałam zrobić odliczanie ale w miedzy czasie karmiłam, goście wpadli i zeszło mi z 2 godziny.
Mra no może dziś, trzymam kciuki, żeby Ci szybko poszło a jakbyś jechała dziś to napisz. 😜
Kobzior pomyśl sobie, że teraz ciężko jak mała siedzi na pęcherzu, ale jak jest nisko to szybciej ją urodzisz. 🙂 Napisz mi jeśli możesz co wyszło z Twoim porodem (sn czy cc) bo nie jestem w stanie przeczytać 80 zaległych stron. 😉
Kasiulka będzie i u Ciebie dzidzia wie kiedy będzie odpowiednia pora. 😉
Pamii18 zdublowałam Twoje odliczanie, bo jak zaczęłam to go jeszcze nie było a że tyle czasu mi zajęło to będą dwa. Teraz już będę robiła, choć nie obiecuję, że zawsze rano. 🙂
Kruszyna szkoda, że się nie spotkałyśmy. Z tym, że ja nie miałam jak podejść na oddział ginekologiczny bo z Emilką by mnie nie puścili a samej bym jej nie zostawiła. 😉
Kacha kolędy nie było, mój mąż stwierdził, że on sam nie będzie przyjmował. Powiedziałam mu, że w takim razie on się będzie tłumaczył księdzu jak pójdziemy pogadać o chrzcinach.
U mnie też jest nacięcia krocza, ale tylko jeśli jest konieczne. Lepiej, żeby nacięli niż ma rozerwać na odbyt. A nacięcie nie boli, miałam dwa razy i nie ma się czego bać. 😘
Beata ale masz sny, 😁 😁 😁 daleko mi do modelki, chociaż muszę powiedzieć, że chodzę w jeansach z przed ciąży, za to brzuch jest jeszcze do rzucenia. No ale wzrost zawsze będzie 155cm 😁 😁 😁
Kobzior bo tyle czasu mi zajęło odliczanie, że Pamii zdążyła zrobić. 😁 😁
Skoreczka ja też myślałam o mamusie. net ale najpierw się wszystkie wypakujmy.
Jeszcze trochę i dolegliwości przejdą. 😘

Dziewczyny dziękuję za pochwały mojej Emilki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...