Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
a ja skurczy nie czuje ... chyba ... tzn czasem ale bardzo rzadko brzuch mi się stawia... i to wszystko... dlatego mam wrażenie że mogę nie poznać porodu..;p chociaż wydaje mi się że się nie da :P...

Ja też myślałam co u Bichito... już dawno się nie odzywała i co z Urszulką... bo też się meldowała a ostatnio cisza... hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko to siemie lniane to pijesz takie zmielone z wodą? Czy te ziarenka z wodą? I jakbło serio pomaga Ci? Ja na szczęście mam jeszcze tabletki.

Pami mnie też się czasem wydaje, że nie będę wiedziała, kiedy się zacznie... 🙃 no ale nie da się chyba nie zauważyć 😁 a co do skurczy to dlatego dopytałam o nie... bo dla mnie twardniejący brzuch to twardniejący brzuch itd 😁 Nie wiem kiedy skurcze to skurcze... tzn teraz już wiem 🙃 ale nie sądzę, by to co teraz odczuwam było sygnałem, że dziś lub jutro zacznie się akcja. Kurczakos... do mnie w ogóle to nie dochodzi 😮 😮

Muszę Wam dziewczyny napisać, że coś się faktycznie dzieje u mnie bo nawet włosy mi się zaczęły znów kręcić 🙃 🙃

P.S. Zauważyłam, że od 2 nocy budzę się strasznie zlana potem 😮 mokrusieńka! Czy któraś z Was miała/ma coś podobnego? Ciekawe jak będzie dziś w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik gratulacje 😆 - kolejna szczęśliwa mamusia 🙂
...a ja nie chcę zapeszać - ale wydaje mi się, że chyba i u mnie się zaczyna 🤔 od rana mam twardy brzuch, który dziwnie się stawia. Do tego czuję ewidentnie, że Kaja zeszła nisko i uciska mi głową tak jakby na wzgórek łonowy, do tego silne bóle w dole brzucha - gorsze od miesiączkowych, przesrany (sorry za dosłowność) występujący partiami ból krzyża promieniujący do nóg i chyba po raz 3 wyląduję zaraz w WC bo mnie czyści... Wody mi się co prawda nie sączą ale czytałam, że nie zawsze u każdej kobiety odchodzą samoczynnie - 2 moje koleżanki musiały mieć przebijany pęcherz płodowy 😮 Jak myślicie - czy to już? Bo ogarnia mnie masakryczny stres!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha i Kobzior jak wy juz zaczniecie rodzić to juz będę sama na końcu 🙃 Żebym tylko do lutego sie nie zagalopowała 😮 🙃 Gdyby zaczęło sie u Was coś dziać to zyczę wam powodzenia 🙂
Kacha zjadłam dwa jabłka, popiłam kompotem i nie mam zgagi 😎 Ciekawe jak długo.
Co do siemia lnianego to wsypałam ziarenka i zalałam wrzątkiem, przykryłam talerzykiem aż do zaparzenia. I wypiłam poźniej wywar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie, nie, nie... ja dziś nie mogę 🙃 😁 muszę najpierw pozbyć się kataru a mój mąż musi dokończyć szafę 🙃 😁 z podanych wcześniej dolegliwości pozostał mi ból na dole... jakbym miała okres dostać... ale nie, kategorycznie ewentualnej dzisiejszej akcji mówię NIE 😁 (...jakby to było ode mnie zależne...) 😎 😁

Dostałam wiadomość od Magditty, że Młody konsekwentnie siedzi w brzuszku, a mama w ramach rozrywki wybrała się na koncert 😁 mama dostaje już kota 😁 ale da znać, jak dzidzia zdecyduje się w końcu przyjść na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę Was poinformować że już nie jestem przeterminowana 🙂 5.01.2012r. o 19:55 urodziłam moją Lenkę ,a dzisiaj wróciłam do domu i jestem wyczerpana jak tylko podładuje baterie to się odezwę jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31072010 gratulację, popoprawiałam już w odliczaniu 😉 jak odpoczniesz to wracaj do nas.
Ale to idzie. Ciekawe kto się teraz odezwie 😜, że urodził. 😜
Kobzior Twoje objawy mogą zwiastować poród ale też nie muszą. Jeśli skurcze zrobią się regularne lub odejdą wody to wtedy na pewno się zaczyna. Poród nie trwa tak super szybko, szczególnie pierwszy wiec na pewno zauważysz. W razie czego czekamy na wieści. 😉
Kacha będziesz wiedziała kiedy się zacznie, zawsze możesz poczekać trochę w domu, chyba ze odejdą wody. 🙂
Skoreczka ja środki na zgagę stosowałam na koniec posiłku, czasem pomagało.
Emilka śpi wykąpana przez tatusia, a mnie dalej bolą plecy. Idę się zaraz myć i spać, bo pewnie noc będzie długa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woah :p chwile mnie nei było i 3 storny do przeczytania 🙂 ale fajnie 🤪 ostatnio to jakoś tak cicho :P...

31072010 super!! 🙂 kolejna mamuśka 🙂 pięknie ....

Skoreczka nie martw się 😜 my chyba jedziemy na tym samym wózku... nie zdziwie się jak zaczniemy rodzic w tym samym momencie :P więc sama na pewno nie zostaniesz!! :P...

Kobzior Kacha... kto wie może wasze dzidzie dziś mają zamiar was zaskoczyć :P??


Światełko do nieba było przepiękne... z Werby zrezygnowaliśmy... :P bo chłodnawo 😉... i kręgosłup mnie boli xD... od dłuższego stania 🙂...

kruszymy się kruszymy :P... ot która następna się wybiera lub nas poinformuje że jest szczęśliwą mamą!? 🙂...
Dobranoc dziewczęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie dziś się rozpisałyście 🤪 A ja jestem uzależniona od tego forum 😁

Kacha ja miałam parę takich nocy, że budziłam się zlana potem. Otwierałam okno (mąż krzyczał, że zimno 😜) i przechodziło na chwilę, a potem znów spocona 😁 Trwało to kilka dni 😉 I nie wiem od czego.

Skoreczka avatar jak ZAWSZE super, extra! Musiałam mężowi pokazać jaki fajny 🙂

Gosik, 31072010 Gratulacje ! 🤪

To prawda, coraz mniej brzuszków zostaje 🙂
A to, że zaczyna się poród, to na pewno zauważymy 😎

Dziękuję dobrym duszyczkom za oklaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior, Kruszyna, Monika, Nikusia - dzieki za wsparcie! 🙂 Moja dzidzia w takim razie nalezy do tych spokojnych 😉 Delikatnie dzis sobie \\\'tupala\\\' nozkami po mojej watrobie 😉 Wlasnie - najwazniejsze, ze czuje ruchy!

Skoreczka - moj brat i bratowa dzwonia do mnie tylko wtedy jak jest u nich jakas impreza i sobie \\\'popija\\\' - teraz tez mieli jakas okazje. Najgorsze jest, ze oni w ogole nie mysla co mowia - i stad ten moj stres - paplaja sobie i nie obchodzi ich, ze mnie to moze denerwowac... Ehhh, jak ja sie ciesze ze mieszkam z dala od nich! 🙂
skoreczka napisał(a):

MartaMay podobno dzieci w końcówce ciaży potrafia mało kopać i dużo spać. Mój akurat ciśnie się we wszystkie strony ale z tego co wiem dużo dzieci śpi w najlepsze 😉 A gadaniem sie nie przejmuj bo tak jak ostatnio mnie wkurzyła niepotrzebnie znajoma tak teraz widze ze ktoś próbuje ciebie 😠

Gosik, 31072010 - gratuluje jeszcze raz! Ale macie fajnie! 🙂

Pamii - mam ten sam problem ze skurczami - niby brzuch mi czasem twardnieje, ale zadnego bolu nie ma i czasem mysle, ze to dzidzia tylko sie rusza... a potem nakrecam sie, ze moze zawsze tylko skurcze czulam a nie ruchy dziecka... ale zaraz potem przypominam sobie, ze przeciez czuje wyrazne tupanie 🙂 Ehh, juz bym chciala zobaczyc moja dzidzie!

Dzisiaj zrobilam sobie ostatnia sesje zdjeciowa w ciazy, teraz czekam na dzidzie - nie kupowalam jej rozowych ubranek, ale dzisiaj znalazlam taka na maksa rozowa sukieneczke baletnicy - zakupilam tak dla zabawy - obfotografuje ja w tej wlasnie sukieneczce! 🙂 A teraz uciekam szukac jakichs fajnych pastelowych szali i czapeczek na EBay\'u - bo na miescie same szaro-bure 😞
Ponadto oprocz rozmiekczania szyjki wprowadzam inne metody na szybszy porod - dzisiaj bylo to dosc ostre curry. Jutro chyba znowu poprobuje zumby!

Trzymajcie sie dziewczyny i dzieki jeszcze raz za Wasze wsparcie! Buziaki
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaale męcząca nocka dziś za mną 😮 Melduję się w dwupaku 😎
Całą noc brzuch mnie bolał, jakbym miała okres dostać 🤢 boli nawet teraz 🤢 i znów ból w krzyżu 😞 Nie chciałam zaczynać dnia od narzekania, ale nie wyszło 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉... MI NOC mineła dobrze... spałam jak zabita 🙂 obudził mnie dopiero mąż o 5 rano xD... zawiozłam go do pracy i zaraz zmykam na ktg... zobaczeć czy coś się dzieje czy nadal cisza 😉...

Buziaki i miłego dnia, wpadnę do was później 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Kacha może coś powoli się u Ciebie zaczyna...? 😉

pamii ja też miałam dziś dobrą noc 🙂 Daj znać po KTG.

Śniło mi się, że wszystkie już urodziłyście i tylko ja zostałam na odliczaniu. I tak dziwnie to wyglądało, że tak tylko jeden nick "wisiał" 😁 A Wy rodziłyście jedna po drugiej (tylko, że nie pamiętam kto kiedy 😉 )

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Noc zaliczona a za oknem tak brzydko pada i pada 🤨 Dziś wybieram się po wypis ze szpitala a z wielką przyjemnością nie wystawiałabym dzisiaj nawet nosa za okna 🥴 Wczoraj zaliczyłam światełko do nieba,ale z balkonu a wy??
Kacha może faktycznie skręcanie się włosów oznacza zbliżający się poród 😁 😁 😁
Skoreczka jak zwykle avatarek super 🙂 Skoreczka ja tez bym chciała wybrać sobie termin a anie czekać w nieskończoność 🤨
Kobzior a dzisiaj jak się czujesz??
Magditta ma rację lepszy koncert niż siedzenie w domu jak na szpilkach 🙂
Beata no szkoda,że nie pamiętasz jak to poszło po kolei z naszymi porodami 🥴 miałaś pewnie proroczy sen 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Nadal jako DWUPAK 🙂 Występujące seriami bóle krzyża przed zaśnięciem odeszły. Pozostał tylko ból brzucha ale nie wezmę już nospy żeby w razie czego nie spowolnić akcji 😉 Nad ranem znowu dopadły mnie bóle w łydkach i stopach w stylu "rwanie na zmianę pogody". I szybko drętwieją mi ręce 🤨 Wiem jednak, że lepiej już nie będzie 🙃 i pozostaje mi czekać na rozwiązanie... Pewnie bym jeszcze pospała, ale obudził mnie (jak i resztę osiedla) autoalarm założony przez jakiegoś debila w starym cinquecento - na szczęście akumulator w tym samochodzie też ma do bani, bo po 10 minutach wycia się rozładował 😁 🙃
Kruszyna u mnie też brzydka pogoda, pada i wieje a muszę jechać do laboratorium 🥴
Kacha narzekaj, narzekaj - jeszcze to nam zostało 😁
pamii daj znać jak wrócisz po KTG
skoreczka powodzenia u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...