Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Widzę ze meżowie wtajemniczeni w nasze forum...mój też 😁
Kruszyna przecież ciężarówka to nie modelka 😁 Ja tam czuje sie jak grubasek 😎 No ale w końcu sama waga pokazuje ze jest więcej niż przed ciązą.
Co do opuchlizny, to mi tez wróciła, i w nocy cierpną mi ręce 😮
Kobzior moja mama twierdzi ze skoro raz juz rodziłam to powinnam teraz juz czuć, wiedzieć kiedy to nastąpi 🙃 A ja jej ciągle tłumaczę ze te dwie ciąże są tak różne ze nie jestem w stanie nic przewidzieć. No ale ona swoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej 😠 no nie mogę Wam dać po oklasku, tyle trzeba czekać w kolejce 🙃
Skoreczko ja Ci zazdroszczę rajstopek i sukienek bo mnie wszystkie rajtuzy gniotą 😠 przed ciążą chodziłam w spódniczkach, uwielbiałam 🙂 a teraz no cóż... zostały mi moje sexi wyjściowe dresy 🙃 😁
Malować to mi się nie chce bo większość czasu siedzę w domu. Ale jak wychodzę na dłuższej zakupki lub ktoś ma nas odwiedzić to się pomaluję, tyle że mi to nie pomaga 🙃 😁
Co do ubioru to żeby się ożywić to jakieś kolorowe kolczyki... czy chusteczkę/apaszkę... sobie założę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie tylko troszkę,a tu już tyle do czytania 🤪 ja jadłam płatki z mlekiem 🙂 i znów mam zgagę... A mój Andrzej lata i podłącza telewizję do Liveboxa 🙂 chce mi się coś słodkiego,więc potem ponoć coś mi A. kupi 😁 nie mogę doczekać się wizyty u lekarza 🙂 a to dopiero jutro o 17.30 😞
Andrzej też często pyta co na Brzuszku słychać 😁 kto urodził i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia a Ty kupiłaś laktator? Czy obeszłaś sie bez niego?
Kacha maluję się troszeczkę tylko na wyjście 😉
MartaMay nie mam od jakiegoś czasu fb 🤢 Może na maila mi wyślesz swoją fotkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja wciąż zapakowana, maluszek się nie spieszy.
Cały czas mam problem z netem. 😠NIe radzę sobie z tym co mamy teraz i dopiero jak mąż przyjechał to mi go włączył 😠Brakuje mi Was i Brzuszka 😞
A widzę, że coraz więcej mam rozpakowanych 🤪 Gratulacje dla Vespery, 31072010, Urszulki 🤪 Ależ Wam zazdroszczę ☺️
A ja dziś dzwoniłam do mojego gina bo miałam się umówić na ktg i się okazało, że nie ma kontraktu z NFZ i przez to nie robi ktg 😠 I nie wiem czy szukać innego gina tylko na ktg bo u niej zostaję, czy ktg jest konieczne skoro nic się nie dzieje?
A wczoraj chyba też odszedł mi kawałek czopu. Ale nie przypominał galaretki a raczej taki ciągliwy śluz.
Skoreczka, śliczny awatarek 🙂 Artystyczny, że hoho 🙂
Nikusia, malutka jest śliczna 🤪 Mała księżniczka 🙂 A jakie ma śliczne włoski 🤪
Elka, to ładnie Ci waga spada 🤪 Mi cały czas rośnie 😜
WielkaB Twój synuś też uroczy 🙂 Jakie te maluchy są śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była pielęgniarka środowiskowa, Emilka ma cały brzuszek czerwony i powiedziała, że to rumień. Zostawiła mi próbki z tych emolatów (na 9 kąpieli) i powiedziała, że powinno zejść. Potem możemy spróbować wrócić do mydełka i oliwki. Chyba, że będziemy musieli zmienić kosmetyki, na tą chwilę to wynik kontaktu skóry ze światem zewnętrznym: z ubrankami, kosmetykami itd. Emilka ma wrażliwą skórę.
Kruszyna nie dopytałam ile tych wizyt będzie, chyba 3. A w szpitalu w nocy Emilka była ze mną, tylko rano ją do kąpieli zabierały. Wyjątkiem była żółtaczka jak musiała leżeć pod lampami. A tak cały czas razem. 🙂
Elka cudne zdjęcie 😉 i dzidziuś ma Twój profil. 😁 😁
Kacha głowa do góry, wspieramy się w ciąży będziemy się wspierać w odchudzaniu, jeśli będzie trzeba. 🙂
Skoreczka u mnie też problem z czasem, już tego posta któryś raz piszę. Chociaż mam nadzieje, że jak się karmienie ustabilizuję to będzie lepiej. Wole iść z Emilką na spacer niż np zrobić sobie paznokcie czy inne upiększające rzeczy. 😉
Beata miałam wodę niegazowaną z dziobkiem, przydała się bo mi zasychało w ustach. Podkładów typu \"bella\" zużyłam 2 paczki (potem miałam zwykłe podpaski), podkładów na łóżko jedną, ale koleżance która leżało obok zabrakło. U nas można było używać jednorazowych majtek siatkowatych i powiem, że to świetna sprawa. Jak zabrudziłam to wszystko do kosza. U mnie na oddziale nie było laktatora (bo ukradli) i jak Emilkę zabrali pod kroplówkę i lampy a potem nie chciała jeść to miałam masakrę z piersiami. Jeszcze pomyślę to coś dopiszę.
Dzięki za oklaski. 😘
Kobzior ja wiem jak ja się stresowałam przez wizytą u nowego ginekologa. A potem wchodzę do gabinetu a tam inny niż myślałam 🙃, ale też go znałam i też fajny.
Kruszyna miałam ubranka na 56 na wyjście-były dobre, kombinezon 62 i się w nim topiła ale nawet jak nogi w połowie to nic nie szkodzi. 🙂
Co do wyjścia dla siebie to miałam to w czym przyjechałam, a że sobie to wcześniej przemyślałam i nie wiedziałam jak będę wyglądała to miałam spodnie ciążowe, a na górę tunika.
Skoreczka ja nie kupiłam laktatora, w szpitalu jak zabrali Emilkę i dali jej kroplówkę to ona jeść nie chciała. I tak od 13 do następnego dnia rano nic. W szpitalu laktatora nie mieli a ja ręcznie nie umiałam ściągać, ledwo kapało. W nocy dzwoniłam do męża, bo już płakałam i rano przywiózł mi od koleżanki. A teraz koleżanki mi napisała, że mam go mieć bo ona nie potrzebuje (dopiero jak będzie odstawiała od piersi). I tak się \"dorobiłam\" laktatora\" 😁 😁 😁
Monika ja nie miałam ktg u ginekologa tylko jak w szpitalu leżałam. Jak masz dobrego lekarza to nie zmieniaj.
Położna powiedziała, że jak chcę to mogę już wyjść z Emilką na spacer 🤪 i może jutro przed południem sobie pospacerujemy. 😁
Dziękuje za pochwały mojej Emilki, ja też myślę, że jest słodka, śliczna itd. 😁 😁 😁 🙃
Uciekam bo mój ssak się obudził. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka - U mnie to samo! 🙂 Raz nawet moj m chcial sie zapisac na Brzuszek 🤪 🤪

kasiulka55544 napisał(a):

Andrzej też często pyta co na Brzuszku słychać 😁 kto urodził i w ogóle 🙂


Skoreczka
- a podasz mi maila? Fajnie bedzie miec z Toba kontakt jakby brzuszek sie rozpadl..

Kacha - oj juz nie zartuj tak! Z tak piekna buzia nie wierze! Widzialam Twoje zdjecia na FB - wygladasz super! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay chyba powinnaś widzieć mój mail w moim profilu, bo jesteś wśród moich znajomych 🙂
Nikusia no wiesz ja szukam partii dla mojego młodszego albo i starszego więc wiesz 😉 😘 Emilka jako pierwsza 🙂 A zapomniałam bo jeszcze Kingę Anabel widziałam. Same modelki 😘
Biedna z tym brzusiem 😞

A ja po wizycie. Czop jednak mi odszedł, rozwarcie na palec, szyjka miękka. Powinno zaczać sie coś dziać na dniach a jeśli nie to w terminie czyli 19 mam dzwonić i umawiać się do szpitala.
No i mój Błażejek waży 3kg a może nawet i 3200g 🤪 🤪 🤪 Oby tylko usg prawde mówiło 🙂 🙂 🙂

No i starsznie mnie pęcherz ciśnie i jeść mi się ciągle chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Skoreczko gratuluję czopa, rozwarcia no i tej szyjki 😁 🙃 i 3 kilo - ślicznie 🙂
Taką trochę bym chyba ulgę miała gdybym usłyszała coś podobnego 🤪 Dziwne nie? 🙃 a tu jak wychodziłam ze szpitala w czwartek i mi powiedzieli, że nic a nic się nie zmieniło.... to taka nawet zawiedziona trochę byłam... tak trochę no... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc zaczełam wczoraj pisac ale brakło mi neta wiec wstawiam to co napisałam i probuje nadrobic co u was ;0:
08 01 2012:
Czesc dzis mam internet heh tak jakoś znika w kratke raz jest raz go nie ma w szystko przez to ze maz zformatował wszystko ...

Skoreczko u nas o znieczuleniu mozna raczej zapomniec chyba pisałam ze jak poprosiłam o jakies znieczulenie to połozna zaczeła sie smiac ze ona walczy o to zeby mnie bolało a ja chce zeby mnie nie bolalo i tyle było na temat...

Mała dzisiaj dała mi popalic w nocy chyba w dzien zalicza dzenke jak sie uda ;0

Mój synek miał kikut 3 tygodnie zaa to kinia 12 dni 😉 ale oboje mieli gruba i krutka pepowine ...

Nikusia u nas dzis mała co godzine w nocy jdała ale tak to poza ta akcja z temperatura na razie ok mała pije i rzecxzywiscie po kaptórkach gorzej chwyta piers niz na poczatku ale tez teraz walczymy zeby sie nauczyła łapac tak jak powinna trzeba to przewalczyc najwazniejsze ze ranki sie zagoiły...

U mnie maz jeszcze sie boi przewijac mała ale od jutra biore go w obroty bo jak mi naprawde przyjdzie isc do szpitala to miso jakos sobie porodzic dzis po raz pierwszy udało mu sie ja uspic bez mojej pomocy 😉

A dodam ze wczoraj wyleciało ze mnie tyle skrzepów ze az sie wystraszyłam ale po raz pierwszy mam nadziej ze ten szpital mnie ominie...

Ja przy pierwszym porodzie byłam nacieta a teraz pekłam bo połozna miała nadziej ochronic krocze no ale nie wszyszło ale jak to powiedział mój ginekolog szkody sa małe 😉 zobaczymy co powie maz ...

Mra gratulacje no to teraz tulisz swoja Rite 😉

Ale z Monika wczoraj głuchy telefon zrobiłysmy 😉

Nikusia moje stanki z allegro sa rewelacyjne 😉 i rozmiar idealny no moze przy nawale były troszke ciasnawe ale teraz jest ok 😉
Ja tez po wyisciu ze szpitala wybrrałam sie na zakupy które zrobiłam w super tepie bo mała z mezem została 😉

Niedługo bedziemy odliczac ile zostało nierozpakowanych 😉

No a teraz nadrabiam dalej ale niezkle nakllikałyscie 😉

Pragma witamy i zachecamy do udzielania sie 😉 no i wielkie gratulacje 😉

Marta May moja mała mniej sie ruszała jak mi sie brzuch obnizył moze u ciebie jest podobnie???

Elka Jaś jak malowany 😉 uroczy 😉 no i jaki grzeczny 😉


Nikusia moze Emilce za szybko leci ze tak krzyczy sproboj ja przystawic tak zeby lezała na tobie i musiała ciągnac do góry albo odciągnij na poczatku troszke mleka zeby nie sikało tak mocno U mas mała sie wkuza jak przekładam ja z piersi do poiersi i wtedy juz nie jest taka glodna wtedy jak pije i jej za mocno sika to sie wkuza bio tu by chciała spac a tu tepo wypływu mleka tak wszybkei ze nie nadąza przełykac...

Kinia dzis w dzien ładnie spała wiec nocka moze byc ciekawa ...

Vespera GRATULACJE 😉

Elka jak moge sie wtracic to do odkazania pepka mi kazali kupic octenisept ale zaczełam uzywac dopiero jak pepuszek odpadł i jeszcze zawsze troszke krwi leciało to znaczy strupeczki sie robia to rtym czyszcze 😉

I ja sie przyznaje ze od wczoraj zaczełam dawac małej smoczek ... a tak chciałam wyrtrzymac do pierwszego miesiąca ...no cóz nie udało sie...

Wielka b u mnie ten sam problem mała nie mogła zlapac temperatury w szpitalu spała ze mna w domu pierwsze dni tez marzła a teraz jak ja odkładam do łózeczka to marudzi tylko ciekawe czemu w dzien spi w łózeczku bez problemu a w nocy marudzi zeby ja tulic ...

Gosik gratulacje 😉

Nononon ale mamusiek jak mnie nie bylo przybyło 😉 😉 😉

Kacha ja po porodzie sie strasznie pociłam teraz spokuj nareszcie no i odzyskałam moje łydki 😉 😉 😉 jej nie moge siue napatrzyc 😉

31072010 i dla Cienbie Gratulacje 😉 😉 😉

Dziewczynby tak czytam po kolei wszystkie w pisy i wychodzi ze wiekszosc z nas miała łatwe porody i spokojne dzieci 😉

A jeszcze z waznych rzeczy była dzis połozna mała wazy 4kg bez paru gram 😉 hehehe i pomyslec ze przeszło 2 tygodnie temu wazyła necałe 3 kg 😉

Urszulka 😉 Gratulacje ;0

Co do rozmiaru ciuszków ja zabrałam 56 i nmałasie w nich topiła a to dlatego ze na poczatku dziecko przyjmuje pozycje z brzszka i mała tajk sie ułozyła ze nózki pochowała tam gdzie powinien byc brzuszek 😉 tak samo kombinezom 56 nadal jest za duzy ;0

No i nadrobiłam wszystko 😉 i widze ze kolejny dwupaczek szykuje sie na porodówke 😉 nawet Kinia dała mi dzis przeczytac całe forum mysle ze od teraz nie bede miała w koncuu problemów z internetem 😉 ale i tak tyle przegapiłamm.....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka witaj w klubie bo ja też czuję się jak grubasek 🙂 a wieści z wizyty super przywiozłaś tak więc ty to na dniach możesz ruszyć od szpitala 🙂
Nikusia no jak jutro wyjedziesz nową furą z Emilką na podwórko to na pewno wrażenie na innych zrobisz 🙂 A rumień niech szybko schodzi 😠
Kacha ja tez byłam zawiedziona bo ostatnio chciałam już wyjść z małą ze szpitala a tu jeszcze czas na wszystko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wszystkie nasze dzieciaczki pokażą światu swoje piękne oblicza? 😎

Anabel ale post 🤪 Chyba do wszystkiego sie odniosłaś 🙂 A jak Kingunia? I co z twoim zdrowiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka, Kruszyna ja też chcę do Waszego klubu 😜
Skoreczka, super wieści- lada dzień będziesz tulić swojego skarba 🙂
Nikusia, oby małej jak najszybciej to zeszło, mam nadzieję, że tą ja nie boli 😞
Skoreczka, też bym chciała tak śliczną synową jak Emilka czy Kingusia 🙂
Anabel, no faktycznie się rozpisałaś 🙂 Super, że mimo maleństwa masz czas na Brzuszek 🙂 A jak Twoje zdrówko? Bo widzę, że Kingusia ma się dobrze 🙂 No a z tym smsem to nieźle trafiłam 😉 Ty też nie miałaś netu, a Skoreczka była poza domem 😉
Marta, masz śliczne zdjęcie na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka masz większe rozwarcie niż ja jak na porodówkę trafiłam. 😁 😁 A waga synusia super 🤪
Anabel mój już kąpie i przewija. I muszę przyznać, że bardzo chętnie to robi. Nawet potrafi w nocy wstać jak płacze i mi ją do łóżka do karmienia przynieść 🤪, chociaż wolę żeby spał bo rano do pracy. Jeśli chodzi o chwytanie piersi po kapturkach to u nas problem, bo mała od początku była na kapturkach bo mam wklęsłe brodawki. Dziś jak mi ją pielęgniarka przystawiła to było ok, ale sama mam problem, chociaż przyznała że ciężko mi będzie bo ona już łapie \"kapturkowo\" czyli płytko. A co do tempa wypływu mleka to u mnie odwrotnie, bardzo wolno leci. A mała się denerwuje, bo zanim kapturek się napełni to musi się nieźle namęczyć. Jak jeszcze jestem pochylona to idzie szybciej, ale moje plecy tego nie wytrzymują.
Kruszyna ja już się cieszę na spacer, chciałam dziś ale miałam opóźnienie z obiadem i nie wyszło. Byle tylko jutro nie padało. 🙂
Monika ten rumień nie boli, mała ma czerwony brzuszek i plecki. Położna powiedziała, że zwyczajnie niektóre dzieci tak mają, bo mają bardziej wrażliwą skórę niż inne. I mamy uważać na odparzenia, bo jej się łatwiej będą robiły.
Idę się kąpać i spać. Dobrej Nocy Brzuszki i Mamusie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik1984 Vespery, 31072010, Urszulki moje gratulacje

Skoreczka sliczny awatarek może jeszcze dzien dwa i będziesz tulic swojego Błazejka a widzisz kochana jaki duzy chłop z niego będzie a tak się martwiłaś

Nikusia ja robie tak jak pisze Anabel jak mały za szybko łyka to klade go na sobie a jak czuje ze mam zadumo pokarmu to odciągam np. dzisiaj szklanke odciągnęłam

co do rozmiaru 56 na mojego małego nadal jest za duzy ale widac ze już podrósł bo czapeczki robia się dopasowane tak to wszystkie mu odstawały

co do przewijania to mój jeszcze trzyma się z daleka zato w nocy zanim się zwleke z łozka do małego to już go mam na rekach bo wystarczy ze mały kweknie mój stoi kolo łóżeczka

do pepka uzywam spirytusu 70% już ledwo ledwo się trzyma

a ja się odzywam dopiero teraz bo mojego małego bolał brzuszek cała nocx prężył mi się i nie mogł zrobic kupy płakałam razem znim mój M tak samo ale dopołudnia przyjechała babcia i przywiozła herbatke i małemu przeszło a ja w tym czasie jak spał nadrabiałam wszystko w domu pranie sprzątanie prasowanie za to babcia Dorota czyli moja mama zajmowała się małym i jej się odwdzięczył gdy go zaczeła przebierac to jak wyszczeliła z niego kupa to wszystko było brudne mama mały podloga i kocyk a ja stałam n srodku pokoju i płakałam ze smiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...