Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kacha no właśnie nic takiego bo posprzątać mieszkanko 🤢 kiedyś zajmowało mi to 2 godzinki a dzisiaj jest masakra jakoś końca nie widać 🤢 🤢 To ty jeszcze szalejesz na allegro bo my wczoraj też kupiliśmy nianie z monitorem oddechu i to będzie już wszystko a potem to okaże się czego brakuje,albo czego jest za mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Kacha no właśnie nic takiego bo posprzątać mieszkanko 🤢 kiedyś zajmowało mi to 2 godzinki a dzisiaj jest masakra jakoś końca nie widać 🤢 🤢 To ty jeszcze szalejesz na allegro bo my wczoraj też kupiliśmy nianie z monitorem oddechu i to będzie już wszystko a potem to okaże się czego brakuje,albo czego jest za mało 🙂


To moje ostatnie takie mega potrzebne zakupki i daję sobie spokój. Wyjdzie w trakcie czego brakuje. Bo pieluszki...... chusteczki...... to będą szły na potęgę 🙃 😁 Na razie mam 1 paczkę pieluszek do szpitala... myślicie, że starczą?

Ewelina takie telefony na pewno są denerwujące... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina, racja z telefonami. Nie odbieraj. Ja w niedzielę miałam niemiłą sytuację- byliśmy u teściów i przyjechała męża ciocia i z tekstem do mnie co Ty tu robisz? Powinnaś być na porodówce 😮 No hellooo, czy to moja wina, że Mały się zaparł 🙃
Kacha, czyli czop 🙂 a było to dwa dni temu wieczorem, więc może w końcu się wykluje 😜
Kruszyna, ja też tak mam ze sprzątaniem 🤢 końca nie widać i po chwili jestem tak zmęczona, że robię przerwę 😉
Skoreczka, gdzie Ty jesteś? Trzymać kciuki? Ok, to i tak będę trzymać 🙂
A z pampersami nie pomogę bo nie muszę brać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też mam jedną paczkę do szpitala i wydaje mi się,że wystarczy 🙂
Wczoraj spotkałam moją ciotkę a ona z hasłem ,,a ty jeszcze chodzisz'' 🥴 tak chodzę 😮 😮
Monika to nie twoja wina 🤔 choć pamiętasz cały grudzień zaciskałaś nogi a teraz małemu jest dobrze w brzuszku to się nie pcha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Dziewczyny ja też mam jedną paczkę do szpitala i wydaje mi się,że wystarczy 🙂
Wczoraj spotkałam moją ciotkę a ona z hasłem ,,a ty jeszcze chodzisz'' 🥴 tak chodzę 😮 😮
Monika to nie twoja wina 🤔 choć pamiętasz cały grudzień zaciskałaś nogi a teraz małemu jest dobrze w brzuszku to się nie pcha 🙂

No i chyba za mocno te nogi zacisnęłam 😜
Ach te ciotki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja spóźniona dziś bo w nocy mi mała dała popalić. Wiem tylko, że jak była 3 to ja karmiłam 4 raz 🙃, jak zadzwonił budzik, żeby syna do szkoły wyszykować to mała się też obudziła. I nie umiałam synowi śniadania naszykować. W końcu syn ją uspokajał a ja robiłam. A potem znowu karmiłam. Chciałam odespać, ale się budziła. A potem siostra napisała że wpadnie a ja w łóżko 🤪, pół godziny i byłam ubranka, pomalowana, rozpaliłam w piecu, nastawiłam pranie i pomyłam gary, dawno takiego sprintu nie miałam.
Z dobrych wieści, super mi brzuch schodzi 🤪 już tylko leciutki pagóreczek został 🤪 😁 😁 😁
Przeczytałam wszystko, ale nie jestem w stanie odpisać.
Adzia Gratulację, wiedziałam, że jednak urodziłaś jak się tyle czasu nie odzywałaś 😘
WielkaB właśnie byłam ciekawa czy ta herbatka pomogła, bo przeczytałam reklamę , że Espmuisn też można podawać, tylko nie wiem czy to jakiś dla dzieci specjalny nie musi być.
Skoreczka gdzie jesteś??? Czy to już?
Dziewczyny ja miałam ze sobą 15 pampersów. Jak zabierali małą do kąpieli czy na badania to dawali szpitalne i jeszcze kilka do domu przywiozłam. Chociaż chciałam żeby mąż mi dowiózł, bo myślałam, że mi braknie.
Mam nadzieję, że dwie ostatnie mamusie pojadą razem na porodówkę, żeby żadna sama nie została.
A z tym rodzeniem wcześniej to tak jest, mówiła mi w szpitalu, że najpierw dostaje się leki na podtrzymanie a potem wywołują. 🙃
Dostaliśmy dziś dwie paczki pampersów roz 3. Jedną siostra przywiozła a drugą mąż w pracy od koleżanki 😁 😁 i moja ciocia dla Emilki przysłała paczkę ubranek i są cudne. 🤪
Idę obiad podgrzewać 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja też tak mam, że jak dostaję sygnał, że ktoś ma wpaść, to dostaję spida w sprzątaniu 😁
No, nas też czeka to niewyspanie 😜 Ale dla Skarba wszystko 🙂
Super, że brzuszek Ci schodzi 🙂
Raczej będzie tak, że ktoś sam zostanie na koniec... Ale oby to nie była duża przerwa od przedostatniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak sobie myślę czemu lekarz przesunął Kasiulce termin... jak ma skurcze i jednak coś się dzieje... 🤨 Kasiulka jak to z tym Twoim terminem jest?
Z tym spidem to ja też tak mam 😁 a normalnie to się ruszam jak mucha w smole 😁 🙃
Dobrze by było żeby żadna nie musiała za długo czekać bo można fisia dostać ech 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha Lekarz przesunął mi termin,bo Fabian jest duży i myślał,że urodzę wcześniej. Ale ostatnio powiedział,żebym jednak trzymała się terminu,który ustalił mi na samym początku,czyli 21 stycznia 🙂 więc niech mu będzie 😉

Kacha i Ewelina ja też biorę jedną paczkę pampersów do szpitala 🙂
Czekam na księdza... Nie lubię takiego czekania.
Nie mogę też doczekać się wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poprawiam się:
dostaliśmy dziś 4 paczki pampersów roz. 3. 🤪 🤪 🤪
Jedną od mojej siostry a resztę szef męża razem z córką kupili. 🤪 🤪 🤪
Normalnie jestem w szoku. I bardzo się cieszę 😁 😁 😁
Zaraz jedziemy do szpitala na kontrolę z Emilką, ale żółta się ponownie nie zrobiła więc nie mam problemu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dostałam smska od Mry:
"Hej, jak tam? My wczoraj wyszliśmy ze szpitala, zapodziała się gdzieś ładowarka od mojego kompa i nie mogę wejść ani na fejsa ani na forum. My mamy się dobrze i uczymy się dostawiania do cycucha. Jeszcze trochę i powinnam się ogarnąć ze wszystkim. Pozdrów Brzuszki! Ktoś jeszcze urodził? "
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia fajnie, że ludzie dbają i obdarzają prezentami, szczególnie tymi przydatnymi! 🙂
Powodzenia na wizycie 😘

U mnie w tym roku na szczęście nie chodzi ksiądz, bo mamy dużą parafię i chodzi raz na 2 lata 😜

Ooo, Mra się odezwała! 🙂 Jak będzie mogła, to niech szykuje foty Rity 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia pozdrów Mrę koniecznie!
Takie prezenty są rewelacyjne i cieszą!!! Oby takich prezentów jak najwięcej 😜 i chusteczek mokrych też 😁
Kasiulka a ile Fabian teraz waży? Teraz dopiero zauważyłam, że Fabian... tak jak u WielkiejB a myślałam, że żadne z imion się nie powtórzy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjjjjjj Beata 😞 nie dziwię się, że się zezłościłaś 😞 Ale może to nic poważnego...? Oby 🤨 Daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej!!!! 😘 😘 😘

Mam pytanie, do tych Brzuszków, które skurcze miały lub mają..... Bo tak się zastanawiam... ile sam skurcz może trwać? Liczy się od rozpoczęcia skurczu do następnego skurczu? Czy jak ten skurcz przejdzie...? Może to głupie 🥴 ale na prawdę teraz tak sobie myślę, że nie wiem jak to liczyć, gdy się zacznie 🥴

Dobra, znalazłam już odpowiedni artykuł 😎 Podaję namiar:
http://www.naobcasach.pl/a.1454.d.10.Skurcze_porodowe__parte__pologowe___.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadam na moment by podzielić się z Wami moim spokojem ducha i radością!!!! Nowy lekarz którego wybrałam okazał się być niesamowitym człowiekiem!!! Jestem przeszczęśliwa, że do niego trafiłam i że odważyłam się na podjęcie tego szalonego kroku. Widziałam też szpital w którym będę rodziła i powiem Wam, że chyba lepiej zdecydować nie mogłam. W czwartek mam konsultację anestezjologiczną, bo będę rodziła ze znieczuleniem 🙂 A newsy po wizycie są takie, że poród będzie SN, Kaja waży na dzień dzisiejszy 2900 gram i jak stwierdził Pan dr - będzie ją łatwiej urodzić 😁 Zdaniem lekarza powinnam się wypakować najpóźniej do 27 stycznia - ale mam być w ciągłej gotowości ze spakowaną torbą 😉 Czekamy zatem ze spokojem ducha, że w końcu trafiliśmy do właściwej osoby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...