Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeszcze ja się dziś nie odhaczyłam... 2 w 1 melduję się 🙃
Mam dziś kiepski dzień.... 😞

Wiecie co zrobiłam? A raczej czego nie...? Wybraliśmy się na gigantyczne zakupy do Wrocławia........ Napakowaliśmy cały kosz (calusieńki!!!!!!!!) bo i szklanki kupowałam, kubeczki... i inne takie tam..... podchodzimy do kasy....................... a ja nie mam przy sobie portfela 😮 😮 😮 😮 zostawiłam w domuuuuuu 😮
Mąż się nawet nie zezłościł... ale wróciliśmy w domu... Wczoraj wyłam za frytkami a dziś takie coś 🙃 Czubek ze mnie 🙃

Mam wieści od Magditty Oczywiście Wszystkie macie serdeczne pozdrowienia od niej!!!! Pisze, że trzyma za te zapakowane kciuki 😁
Ma skurcze ale nie są regularne i delikatne. Ma nadzieję, że jutro coś się ruszy skutecznie i się w końcu wypakuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
...a my wybraliśmy się na zakupy do centrum handlowego, bo nie kupiłam jeszcze Małej czapeczki zimowej i przy okazji zrobiliśmy zakupy spożywcze. Oczywiście czapeczek zimowych dla noworodków brak - toż to jakiś absurd 😮 I dziś po raz pierwszy skorzystałam z kasy z pierwszeństwem 😁 bo już wystać nie mogłam - tak mi brzuch stwardniał 🤔 Teraz leżę plackiem, a mąż bierze się za pieczenie ciasta 😆
Czyli jednak magditta i Monia się nie wypakowały 😜 - to brak jeszcze wieści od 31072010 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Woah a ja myślałam że Monika się rozpakowała 🙂

kruszyna dokładnie tak też myślę 🙂 za wczasu się najeść pyszności bo później nie będzie można :P...

WielkaB dobrze że twoja mama nie natrafiła na coś twardszego :P...

Nikusia właśnie nie... chyba :P o kolokwium w ogóle nie myślałam, za to co zasnęłam to poród mi się śnił... Mry xD... a później już skurcze itp.. takie ,, nie wiem co" to było :P...

Kacha uou :P to niezła przygoda Cię dziś spotkała...

Dziewczyny dzięki za 3manie kciuków za moje kolokwium 🙂 10/10 xD... jutro mam 2 kolejne xD... na jedno już się nauczyłam a na drugie nie mam sił XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia mi mały w nocy budzi się co 2.5 godz i je oko 15 min za 5 minut go przebieram bo kupa dostaje smoczek i spi dalej.Też góruje u ciebie woda Żywiec ?

A po kapieli ufarbowałam sobie włosy i teraz sobie siedze mielismy już pierwszych gosci na odwiedzinach Fabianek dostał przytulanke krowe i czerwona zawieszke do smoczka muchomora
No dziewczyny juz po pierwszym to dzieciaczki niech wyskakuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Pragma!!! 🙂 Buziaki, M

Pragma napisał(a):
Witam! Nie udzielam się na forum ale często Was czytam. Chciałabym poinformować, że 3 stycznia urodziłam Wojtusia. Ważył 3130 i miał 54 cm. Od wczoraj jesteśmy w domu.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Trochę mnie nie było bo mam problem z netem. Zepsuł się nam modem-ruter 😞 Mąż pojechał dziś zawieźć go do reklamacji ale punk Orange był już zamknięty 😞 Teraz mam neta z telefonu, który z kompem łączy się przez bluetootha-strasznie wolny i kaskę pożera migiem 😠
Ja wciąż zapakowana, synuś coś się nie spieszy 😉 Ale widzę, że Kahira i Mra już się rozpakowały 🤪 Serdecznie gratuluję 😘
Nikusia, WielkaB cieszę się, że jesteście już w domciu z Waszymi maluszkami- słodziaki z Waszych maluszków- widziałam nowe avatarki 🙂 Ślicznie maluszki, napatrzeć się nie mogłam ☺️
Postaram się Was nadrobić, ale widzę, że nie będzie łatwo bo trochę jest do przeczytania.
Pozdrawiam 🙂 i lecę nadrabiać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pami gratulacje zaliczonego tak pięknie kolokwium 🙂

kobzior ja też miałam problem ze znalezieniem zimowej czapeczki dla noworodka - udało mi się po długim czasie poszukiwań znaleźć taką w Świecie Dziecka.

wielkaB to babcia miała niespodziankę od wnusia 😁

A ja dziś pojechałam z mężem do mojej mamy, która mieszka z moją siostrą i moimi dwoma siostrzeńcami. Siostra była na uczelni, a mama z moim mężem i chłopcami pojechali wybierać farby do malowania pokoju, więc zostałam sama. I co? I suczka yorka mojej siostry zaczęła rodzić! 🤪 Przyjęłam poród i nawet przecięłam pępowinę i ją zawiązałam, a potem przykładałam małego psiaka (bo tylko 1 się urodził) do sutków 🙃
Potem wszyscy przyjechali i mnie podziwiali, że byłam dzielna 😜 i na wszelki wypadek sunia do weterynarza pojechała, gdzie urodziła łożysko, ale tak to wszystko było okej 🙃
Szczeniaczek jest córeczką mojego yorka, tak więc zostałam czymś na podobieństwo babci 😆

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/20120107102.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/791/20120107102.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/20120107103.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9638/20120107103.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam mega kryzys. Boli mnie już wszystko... Nawet już leżeć nie potrafię. Snuję się po mieszkaniu i płaczę, bo mam takie nerwobóle w krzyżach i nogach - jak stara babcia na zmianę pogody 😮 A nastroje mnie wykończą bo wpadam ze skrajności w skrajność... To tyle w kwestii marudzenia. Spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior - to ja wspolczuje! 😞


No i tez troszke pomarudze - Dziewczyny poradzcie prosze! jak to jest u Was teraz z dzidziami? Ruszaja sie bardzo? Wlasnie zadzwonila do mnie bratowa i mnie zestresowala - bo pytala sie czy dzidzia bardzo kopie. Powiedziala tez, ze ja jej dzieci bardzo kopaly! A moja dzidzia jest spokojna - czasem czuje takie rozciaganie (rozpycha sie tyleczkiem) i nozki i lapki ale ogolnie jest spokojna a dzisiaj to juz wyjatkowo. No i zaczynam sie stresowac.

Napiszcie jak u Was?

Poza tym juz bym chciala ja zobaczyc i upewnic sie, ze jest zdrowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika super, że się odezwałaś, już się zastanawiałam czy na porodówce nie jesteś.
Pragma Gratuluję, już zmieniłam dane w odliczaniu i zajrzyj do wątku z gratulacjami 😘 😘
Pamii18 trzymam kciuki za kolejne kolokwium, ale wierze, że Ty "zdolna bestia" jesteś i sobie świetnie poradzisz 😘
Skoreczka to teraz odpoczywaj, a za jakiś czas będziesz mogła brykać z dzieckiem po Małpim Gaju 😉
WielkaB to zazdroszczę, bo u nas karmienie długo trwa bo mała więcej krzyczy niż je, ale jak zaśnie to śpi po ok 3 godziny. Ja pierwszych gości miałam w dniu wyjścia ze szpitala, następnego dnia jednych rano a drugich wieczorem a dziś kolejnych popołudniu. 🙂
Emilce wczoraj kikut pępowinowy odpadł 🤪, Kubie odpadł w 6 dobie a Emilce w 5. 🙃
Dziewczyny jeszcze trochę tych bóli, zgag, problemów a potem już tylko dzidziusie 😉
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta moje dzieciątko ma takie chwile, że bardzo się rusza, aż czasem mam dość. Ale wg książkowych opisów, to dziecko teraz ogólnie rzadko się rusza, bo ma mało miejsca, więc uważam, że wszystko z Twoją dzidzią jest okej i nie masz najmniejszych podstaw żeby się denerwować 😘

\"Na krótko przed rozpoczęciem porodu najczęściej słabną nieco ruchy płodu co jest przez ciężarne wyraźnie zauważane i często jest przedmiotem ich obaw\"
http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=658
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay dokładnie tak jak Beata mówi 🙂 dzidzie mają na tyle mało miejsca że nie w głowie im teraz wygibasy 🙂... później będą zaś nadrabiac 🙂...

Beata 🙂 to gratuluję!! ja nei miałam okazji odbierać porodu u psów 🙂... a psiaczek przesłodki 🙂... i jaki malusi ^^

Monika dobrze że jesteś 🙂...

Kobzior biedna ty 🤨 ja zaś znów mam wrażenie że mnie coś w nocy biegunka weźmie... więc wezmę węgiel na zaś :P... bo jeszcze dziś nie brałam :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was moje kochane.
dzis wróciliśmy ze szpitala 🙃 🙃
Dziekuje wszystkim za wsparcie[/b
W niedziele tak od 2 mialam pobol,ewanie brzucha oraz bol jak na okres, moj maz mowi ze fajna data na urodzenie synka 🙂
wiec bralam prysznice skakalam na pilce itd... 🙂
około 16 dostalam regularnych skurczy co 6 min ale czekalam bo nie byly bolesne wiec mysle ze to nie to, potem dostalam tego plamienia rozowego wiec zadzwonilam do mojej ginekolog i kazala przyjechac do szpitala bo prawie miala dyzor. pojechalam około 17.30 z mysla ze mnie zbada i do domciu w aucie miaam skurcze co 4 min.
dojechalismy na miejsce tam mnie przyjeli zbadali dali pid ktg ktore skonczylo sie o 19.00 wtedy te skurcze jeszcze nue byly bolkesne zbadala mnie gin i powiedziala ze wody sie nie leja, a rozwarcie na 4 cm
po ktg poszlam na porodowke ok 19.30 polozna mowi ze musimy zrobic rozwarcie, wiec bralam prysznic i znowu pilka skurcze przyszly bolesne co 3 min az zwijalam sie z bulu maz mnie masowal po plecach taki bol polewal ciepla woda , ok. 21.00 polozna mowi ze rozwarcie na 8 cm ze szybko (staralismy sie) moj mowi do 24 musze urodzic 🙂
polecialy po gin ta mnie zbadala tylko jak zaczelam przec to tetno malego spadalo nie wiedzialam co sie dzieje mialam takie bole ze nie dalam rady oddychac moze to przez to, juz parlam juz mi wody przebili i trzymali nozyczki do przeciecia krocza ale ja juz mdlalam podali mi tlen wtedy lekarz mowi ze bierzemy ja na cesarke. pojechalam ledwo przytomna tam mnie uspili. o 22.16 na swiat przyszedl moj synek. 3230 waga 56 wzrost.
obudzilam sie okooło 1 nad ranem bolaly mnie szwy zimno mi bylo , pytalam o meza dziecka myslalam ze mi sie to sni. polozna mowi ze maz widzial ucalowal nas i pojechal do domu. cala noc i dzien pod kroplowka. malego mi dali na 2 dzien. oj to byl ciezki porod.
Jasiu mial malo cukrow musieli mu dac kroplowke. i dzisiaj szczesliwie jestesmy w domu.
w szpitalu spal cale dnie inne dzieci plakaly a on ani drgnal 🙂 teraz tez spi je spi je 🙂
jestem szczesliwa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nadal 2 w 1. Będę pewnie dosypiała na raty, bo znowu miałam bezsenną nockę. I szukam nowych bioder 😁 Jakby jakaś słyszała, że ktoś chce oddać lub wymienić - to ja chętnie 🙃 🙃Bo moje są już zmasakrowane 🙃
MartaMay mi się wydaje, że ruchy każdego dziecka to indywidualna sprawa. Jak byłam ostatnio w szpitalu, to lekarz powiedział mi, że jedne dzieci ruszają się więcej - inne mniej, wszystko zależy od ich temperamentu - a często zdarza się, że jest on znacznie inny niż ten, który mają rodzice. Moja Kaja też nie buszuje jak szalona 😉 Ale ważne, że czujesz Elin - a pod sam koniec zawsze dzidziuś rusza się mniej 🙂
elka - Jaś jest uroczy 🤪 Zwłaszcza ujęcie z irokezem 😆
MIŁEJ NIEDZIELI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Od paru tygodni śpię jak zabita wiec i dzisiejsza noc zaliczam do udanych 🙂
Kacha już sobie wyobrażam jak byłaś zdziwiona,że nie było portfela 😁 😁 😁 ach ta skleroza ciążowa 🙂 🙂
Nikusia może mała potrzebuje trochę czasu aby przyzwyczaić się do piersi 🥴 A jak poduszka przynosi ulgę??
Magditta trzymaj się tam i czekamy na dobre wieści 🙂
Pamii jeden kolokwium z głowy i dzisiaj pójdzie ci dobrze zobaczysz 😉
Pragma Gratulacje 🙂
Beata Gratulacje z tak dzielnej postawy jakby nie było odebrałaś poród 🙂 🙂 🙂
Martamay jak byłam w szpitalu i cały czas leżałam to moja ruszała się non stop 🙂 a teraz w domku jak się trochę pochodzi to tych ruchów jest mniej. Tak wiec połóż się,odpocznij i czekaj na ruchy 🙂 A z drugiej strony dzidziuś może mieć już coraz mniej miejsca 🤨
Skoreczka odpocznij sobie 🙂
Elka Jasio jest nagrodą za wszystkie twoje cierpienia 🙂 Uroczy jest 🙂
Kobzior jak tylko usłyszę,że ktoś oda biodra w dobre ręce to dam ci od razu znać,ale do tej pory trzymaj się dzielnie 🙂
Vespera Gratulacje
Miłej niedzieli życzę wszystkim zapakowany i rozpakowanym Brzuszkom 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WiTAM, odhaczam się z rana 😉... zaraz idę się zbierać bo o 10:30 wyjazd na uczelnie 😜 .. mam zamiar w drodze pouczyć się na drugie kolokwium 😮xD bo wczoraj już nie dało rady :P...

Vespera gratulacje !! 🙂

,,Rozmnażamy się" :P w tym dosłownym sensie 😜... 🤪

która następna??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂 Ja nadal w Dwupaczku 🙂 Dowiedziałam się,że we wtorek mam kolędę popołudniu. Więc przydałoby się,żeby Fabi poczekał przynajmniej do wtorku do wieczora 🙂 żeby moja mama nie była sama w domku 🙂
Vespera Gratulacje 🙂 😘
Elka śliczny synek 🙂
Pamii Powodzenia!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...