Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skoreczka. twoje cycuchy chcą maleństwa a moje nie mają o tym pojęcia xD... nic z nich nie leci 😜... a mi w szpitalu babka powiedziała że jak będę tydzień po terminie i nic się nie zacznie to mam do nich przyjść... i wywoływać będą 🙂... więc najgorsza opcja to 26.01 XD...choć wolałabym wcześniej :P... żeby szybciej do siebie dojść :P...

WielkaB witamy witamy i na relacje czekamy!! 🙂

Kobzior ta pogoda jest okropna, człowiek nic takiego męczącego nie robi a senny jakby go ktoś środkami nasennymi odurzył... masakra

ja mam wrażenie że Monika rodzi bądź już urodziła 🙂... i 30072010 chyba też :P

Przed chwilą byłam z mężem w kauflandzie... po deskę do prasowania .. i patrzymy są 3 ceny... jedna 119,90, druga 69,90 a trzecia 49,99.... bierzemy tą deskę z kodem 49,99 ale opis jej wskazuje na 119,90... i są na niej dwa kody... rozerwane opakowanie ma... i w kasie pytam czy tu jest w komplecie ten rękawnik... a ona że powinien być ale chyba ktoś go sobie wziął... i się tak zamieszała że nabiła nam ten kod z 49,99 byłam zaskoczona bo myślałam że ktoś się pomylił :P... więc mamy 70 zł w prezencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

hejka
Dziś wyszliśmy, Emilka miała żółtaczkę i leżała pod lampami więc się trochę przedłużyło. Raczej nie dam rady teraz wszystkiego przeczytać, ale chociaż kilka ostatnich stron. Cieszę się, ze już jestem w domku z Emilką 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie z dzieciaczkami 🙂

Pamii oby samo przyszło, aby nie trzeba było czekać dłużej niz do 19 i nie wywoływać 😮
Kasiulka tez nie czuje sie za dobrze, leżę w łózeczku, w ogóle mam piżamowy dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się cieszę, że wyszłam. Znów się napatrzyłam bo koło mnie... ta rodzi... tamta na cesarkę czeka a ja sobie leżę i fisia dostaję 😮 😮 😮
Śmiać mi się chce... najpierw napiszę, że odebrałam wyniki badań od tego lekarza... tego, który mi USG zrobić nie chciał i w ogóle miał dziwne komentarze.... i niech mi któraś wytłumaczy... jak to możliwe, że u niego zawsze mam coś źle z wynikami... a te, które zrobiłam u siebie... są prawidłowe 🤪 🙃 😁 oczywiście otrzymałam do wyników komentarz, że mam się u niego pojawić.... ale mam to w nosie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie poszpitalne mamuśki 🤪 Fajnie, że cieszycie się już spokojem w domu rodzinnym 🙂
Kacha masz rację - olej go, że tak powiem sikiem prostym 🙃 Ja też poszłam po bandzie i zmieniłam lekarza i szpital w którym miałam rodzić - we wtorek idę na wizytę zapoznawczą 😉
magditta współczuję Kochana - trzymaj się dzielnie 😘
...a mnie dalej łupie w krzyżu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do szpitala... to jak mnie przyjmowali to oczywiście był do wypełnienia stos dokumentów i także już takie do porodu.... a ja uparcie tłumaczyłam, że ja nie przyszłam tu rodzić 🤪 😁

W szpitalu miałam robione jeszcze raz badania, KTG 3 razy dziennie... Wszystko wychodziło prawidłowo, więc się cieszę, że z dzidzią pod tym względem nie dzieje się nic złego, wszystko dobrze 🙂 🙂 A powód mojego trafienia do szpitala jest taki, że dotychczas USG wskazywały na termin porodu 17-21 styczeń a tu nagle......... 9 luty się pojawił 😮 😮 🥴
Na szczęście dzidzia mimo wszystko rozwija się prawidłowo... Jak to określił ordynator "gigantem to dzidzia nie będzie" 😁
Mam się zgłosić, jeśli się zacznie akcja porodowa... a jeśli nie to... najpierw powiedzieli, że mam w terminie porodu się zgłosić do szpitala i zadecydują czy mnie zostawiają na obserwacji, czy nie a potem stwierdzili (pewnie po rozmowie z moją lekarką), że najpierw mam się u niej pojawić. No to czekam 12 dni 🙂
a teraz trochę poczytam co tam u Was bo ja jestem do tyłu z brzuszkowymi rewelacjami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki moje kochane tak bardzo wam dziekuje spacie duzo dla mnie to znaczyło 🤪 🤪 🤪 🤪
czwartek jak poszlam do szpitala byłam załamana myslałam ze swiat mi sie zawalił nic nie wiedzialam co jest co sie dzieje wieczorem dowiedzialm sie ze maluszek jest oduzo zamałůy ze łozysko jest 3 stopnia i do tego mam bardzo mało wod plodowych poprostu koszmar lezałam na łozku i plakałam w piatek tez przechodziłam w sobote mieli mi zrobic Oct ale ze wyszły mi skorcze to nie miałam robionego noi w niedziele przyszedl na swiat o 18 Fabianek ale opis porodu opisze wam w innym temacie 🙃 🙃 🙃
moze jeszcze dzisiaj jak zbiore chwile sily bo nie spałam cała noc mały dostał zółtaczki musiał byc w inkubatorze i pilnowac jak sie budził 😁 😁 😁
ale juz jestem w domu szczesliwa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszkowym Mamusiom jeszcze raz gratuluję i cieszę się razem z Wami 🙂 co za ulga, że macie to już za sobą. To co przed Wami to też nie łatwe ale nowy etap się zaczął 🙂 Ja to sobie wyobrażam, że w końcu będę mogła spać na brzuchu 😁 i przestaną mnie biodra boleć i zgaga odejdzie w zapomnienie 😁 zacznie się coś innego 🙂 ale na razie staram się o tym nie myśleć bo już nie raz tu pisałam, że przerażona jestem 🤢 😮
Pamii mi powiedziano, że jak dzidzia mała to można nie zauważyć obniżenia brzuszka. Nie wiem jak u Ciebie z wagą dzidzi.
Mra_ a Ty wciąż 2 w 1 🤪 no nie starasz się 😉 żartuję 😘 Przyjdzie Twoja pora i będziemy Ci gratulować 🙂
Odliczanie - Widzę, że to właśnie chłopcy się pchają osro na świat 🤪 Dziewczynki to tak wstydliwie 🙃 ciekawe jak będzie wyglądało podsumowanie porodów styczniówem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Emilka wykąpana, nakarmiona i mam chwilkę dla Was. 🙂
Współczuję dolegliwości ciążowych, ale jeszcze trochę dziewczyny. Potem przyjdą inne, takie jaki problemy z siedzeniem czy pełnymi piersiami 😉
Tylko jak patrzę na Emilkę to ona mi wszystko wynagradza i z Wami też tak będzie.
Jeśli chodzi o opis porodu to chyba na razie nie napiszę, był koszmarny i muszę dojrzeć do tego, żeby się nauczyć o tym mówić a po drugie nie chcę Was straszyć, bo to był problem z moja miednicą.
Kacha najważniejsze, że już w domu.
magditta spokojnie Twoja kolej też przyjdzie.
WielkaB dobrze, że Ty też już w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, wielkaB, Kacha dobrze Was "widzieć" 🙂 🙂 🙂 😘

Nikusia to może faktycznie na razie nie opisuj porodu, żeby nas nie straszyć, bo ja staram się myśleć o swoim porodzie w superlatywach 😜

Kacha nie no, jakiś przedziwny w takim razie Twój doktorek.. 🥴

wielkaB Twój Malutki tak słodko wygląda w tym avatarku 🤪 Musisz zmienić swój suwaczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra skurcze będą tak regularne, że na pewno zauważysz. Można wg nich zegarek nastawiać. A jak odejdą wody to albo chluśnie, albo tak jak mi, że będą się sączyły ale nie przestaną.
Jak jest czop to może być biały albo różowy (podbarwiony krwią) wtedy rozwiera się szyjka.
Więc spokojnie na pewno jak się zacznie to się zorientujesz, że to już ten czas.
Kobzior zobaczymy jak Twoje przeczycie co do Moniki i 31072010
Kruszyna jest w szpitalu, była w tym co ja ale nie nie widziałyśmy, bo nie mogłam zabrać Emilki i iść do niej. I okropnie żałuję.

Chciałam Wam podziękować za smski i wsparcie. Bardzo dużo to dla mnie znaczyło. 😘
Czytałam też jak się o mnie martwiłyście jak rodziłam i aż się wzruszyłam (a miało mi wzruszanie minąć po ciąży 🙃 )
Teraz ja trzymam kciuki za dwupaczki, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Nikusia, wielkaB, Kacha dobrze Was "widzieć" 🙂 🙂 🙂 😘

Nikusia to może faktycznie na razie nie opisuj porodu, żeby nas nie straszyć, bo ja staram się myśleć o swoim porodzie w superlatywach 😜

Kacha nie no, jakiś przedziwny w takim razie Twój doktorek.. 🥴

wielkaB Twój Malutki tak słodko wygląda w tym avatarku 🤪 Musisz zmienić swój suwaczek 😁

juz suwaczek zmieniony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
mra_ a już myślałam, że jesteś na porodówce 😜
myślę, że reszta moim przypuszczeń jest słuszna i dziś rodzi Monika i 30072010 bo meldowały się codziennie 😁
ja dzielnie zaciskam nogi i czekam na powrót męża 😉


Dodałabym jeszcze Urszulkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata dokładnie, wezmę z Ciebie przykład i zaczne mysleć pozytywnie o porodzie 🙂
WielkaB masz pierwszy na forum avatorek z dzidziusiem 🙂 Sliczny synuś 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...