Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Brzuchatki,

Skoreczka wszystkiego najlepszego na 1 rocznicę 🙂

My mamy rocznicę ślubu jutro - to już trzecia 🤪 a zarazem druga spędzona osobno 🙃 ale odbijemy sobie obiadem rocznicowym nieco później 😉

Szarlotka na ciepło z lodami, mniam! Smaka mi narobiłyście 😉

Parę dni temu narzekałam na brzydką pogodę i proszę, ostatnie 3 dni były dużo lepsze - cieplej, słońce, choć bardziej jesień niż lato. Mam ochotę przejść się na dłuższy spacer dzisiaj.

Spadam, zajrzę jeszcze wieczorem. Dobrej niedzieli!

Ps. Na fb też powinien być dostępny dla nas wszystkich czat grupowy. Wtedy wszystkie możemy tam pisać. Ale skoro jest na Brzuszku, możemy go wypróbować 😉 łatwiej jest ogarniać 1 stronę niż 2 na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dobre rano mamusie i brzuszki 😁

SKORECZKA - gratulacje z okazji 1szej rocznicy slubu!
MRA_ - gratulacje z okazji 3ciej rocznicy slubu! 🙂

NIKUSIA102 - Faktycznie - trudno sie rozeznac w brzuszkowym czacie i chyba nie da rady samemu tam zainstalowac grupy.
Czekam na odpowiedz od admina odnosnie zalozenia czata dla nas na brzuszku.

Milego dnia!!! 😁

admin napisał(a):
zapraszam wszystkich na CHAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziń Dybry 😁
Witam (nie tak wcześnie z rana) - wyspałam się na maksa od 22:00 do 7:00 i od 8:00 do teraz 😜 (była tylko tradycyjna przerwa na śniadanko). Widać kilkugodzinny pobyt na świeżym powietrzu bardzo dobrze mi zrobił ( pomijając ból nóg i pachwiny 🤔 ) Ale widzę, że mało Was zajrzało z rana więc problemy ze spaniem chyba chwilowo minęły 🙃
skoreczka najlepsze życzenia rocznicowe dla Was - oby cierpliwość, miłość i zrozumienie zawsze gościły w Waszym domu 🙂 ( miło, że oglądałaś zdjęcia 😉 😆 )
Nikusia pytałaś gdzie osiądziemy po powrocie do Polski - postawiliśmy na moje mieszkanie w Zabrzu (bo tam mam pracę) a do Bielska-Białej będziemy jeździć na weekendy (mieszkanie z czasów kawalerskich męża) aby dzidziuś odpoczywał od górnośląskich toksyn 😆
mra_ nam się też zdarzało spędzać rocznice ślubu osobno i wiem, że nie jest to przyjemne - ale da się przeżyć i jak pisałaś odbić w późniejszym terminie 😉
stwierdzam, że moja skleroza ciążowa powoduje iż nie pamiętam postów przeczytanych na poprzedniej stronie więc na chwilę obecną na tym zakończę swój poranny wywód 😁
aha - byłam kiedyś na czacie na brzuszku (tym ogólnym) i jeśli admin nie stworzy opcji aby był czat tylko dla styczniówek - to ja się na ogólny nie piszę - po prostu mi się tam nie podobało (i może nie będę się rozpisywać dlaczego) a tak jak któraś z Was wspominała na fb na naszej grupie jest opcja czat zbiorowy który włącza się automatycznie gdy się jest online 🙂

BUZIAKI i miłego dnia[color=orange][/color] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
założyłem pokój dla styczniówek 2012

Bardzo dziękujemy 🙂
na pewno skorzystamy 🙂)
oklaski 😉

Dziewczyny to kiedy się umawiamy na pogaduchy?? Może we wtorek o godzi. 10??? Czy większości pasuje????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kobietki za piękne życzenia 😘
Mra Wam życzę aby każda rocznica ślubu była spędzana juz razem 🙂 Wszystkiego Najlepszego dla waszej rodzinki 🙂
Kobzior bo ja lubię oglądać zdjęcia 🙂
Ja też dzis zaliczyłam dłuższy spacer bo byliśmy na Jasnej Gorze, msze słyszeliśmy z daleka no bo z dzieckiem biegającym nie da rady wystać, tym bardziej ze wózeczka z domu nie wzieliśmy.

Moje drogie ja czatu ogólnie nie lubię. Wolę gadu gadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):

Moje drogie ja czatu ogólnie nie lubię. Wolę gadu gadu 🙂


Ja proponuję raz spróbować, a potem jak nam się nie spodoba to zawsze możemy z innych komunikatorów korzystać. Szczególnie, że już się trochę "znamy" a to też inaczej.
Może niech każda się wypowie co myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka jak pisałam z Tobą na gg to nie zauważyłam, żebyś jakoś wolno pisała 🙂
ja jeszcze będę przypominać, ale sama sobie chyba alarm w telefonie nastawię, bo mam sklerozę ciążową. 😁 😁
Kobzior już rozmawiałyśmy kiedyś chrzcinach i wyborze chrzestnych. 😉
Syna chrzciłam jak miał 3 tygodnie, ale chrzestny wyjeżdżał za granice i ze względu na niego. Teraz mam zamiar trochę poczekać aż się cieplej zrobi, ale skoro chcę z mojego becika skorzystać to raczej jak bobas będzie miał ok 4 miesięcy, żeby mi nie zdążył wyrosnąć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia tak się śmieję, bo wiesz mam maluszka w domu i jak bedzie krzyczał albo sie czegos domagał to wtedy nie nadążę za Wami 😁
Co do becika to racja, 6 miesięczne to juz raczej w sukience albo w garniturze do chrzcin jest niesione 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
Jak nie zaśpię - to też się stawię 😁
Mam do Was brzuszki pytanie - może kontrowersyjne a na pewno wywołujące dyskusję 😉 Czy zamierzacie ochrzcić swoje dziecko a jeśli tak to ile po urodzeniu?


Ja nie mam zamiaru chrzcić swojego synka ale my jesteśmy wszyscy atieści więc nawet się nie zastanawiałm przez sekundę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Vespera ja to myślałam że Ty to już na wczasach dawno odpoczywasz 🙂
[


jestem na wczasach domowych, a to będą wczasy nadmorskie 🤪


przypominam o grupie nr 2 na fb - grupa super kobiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

w tym tygodniu pracuję - wtorek i czwartek od 8, więc nie dam rady poczatować 😉

Chrzcić będziemy, ale nie wiem jak szybko? Przypuszczam, że w 3-4 miesiące po narodzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm... my mamy w tej kwestii dylemat, bo praktykujący nie jesteśmy - ślub braliśmy cywilny (z wyboru a nie przymusu) i myśleliśmy, że potomka się nie doczekamy. A tu niespodzianka 😆 Z jednej strony nie chcemy być hipokrytami a z drugiej dlaczego dziecko ma cierpieć przez nas (pytania w przedszkolu i szkole w stylu "czemu nie chodzisz na religię" i później akcja z komunią św.) Myśleliśmy, że jeśli ochrzcimy to jak dzidziuś ciut podrośnie - czyli w lato 2013 😉 ( no chyba, że coś albo ktoś nas natchnie i zdecydujemy w lato 2012 😜 ) Aha - i teraz najlepszy HIT - u nas będzie nieco inny skład chrzestnych 🤪 czyli dwie mamy chrzestne 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior Moim zdaniem to nie chodzi głównie o to czy praktykujecie chodząc do kościoła ale czy wierzycie, tak głęboko gdzieś w serduchach. Jeśli tak to moim zdaniem nie ma żadnej hipokryzji w tym że chcecie ochrzcić maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior to nie tylko Wy macie złe doświadczenia, my też. Zgadzam się jednak, że już w przedszkolu jest religia i potem w szkole. My mieliśmy ślub kościelny, bo mi bardzo zależało. I przestrzegamy tradycji tzn święta itd. Za to bardziej wierzę w uczciwe postępowanie niż chodzenie do kościoła i dlatego mam z naszym proboszczem na pieńsku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior - my tez bedziemy chrzcic coreczke, prawdopodobnie na wiosne - kosciol jak to kosciol, dyskutowac by dlugo mozna o roznych zlych i dobrych aspektach, wiadomo - ale ja uwazam, ze wiara nie zaszkodzi dziecku a wrecz pomoze, bo chrzescijanstwo uczy moralnosci i innych waznych wartosci, dobrego postepowania i bycia porzadnym czlowiekiem - wiec chociazby dlatego warto dac dziecku te mozliwosc rozwoju. I moznaby sie tu klocic - no ale jaki ksieza daja przyklad!?! - no wlasnie nie chodzi o ksiezy - chodzi o to, bysmy to my, jako rodzice, dawali dobry przylkad. Jakby wiara byla wylacznie zla, nie chrzcilabym dziecka, bo po co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior może zmieńcie wyznanie? Mam jedną bardzo dobrą koleżankę, która z katolicyzmu przeszła na baptyzm. Mnie co prawda odpowiada najbardziej katolicka doktryna, ale jakby nie patrzeć - wśród chrześcijan jest wiele Kościołów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane co do chrzcin to ja swojego synka będę chciała ochrzcić oko czerwca jak wszyscy u mnie ochrzczą moja szwagierka i kuzynka mi się nie śpieszy poczekam na nich bo wesele miałam pierwsza wszyscy potem mieli tak jak ja wiec ja poczekam i po obserwuje potem i tak wszystko zrobię po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w nowym tygodniu 😆
U nas oberwanie chmury od godziny - i końca nie widać... 😮 Zimno, ciemno i nieprzyjemnie! Dlatego pewnie zaraz pójdę dalej spać 😁
skoreczka powodzenia na usg wieczorem i czekamy na newsy.
Nikusia wyspałaś się? 😜
mra_ NAJLEPSZE ŻYCZENIA z okazji rocznicy ślubu 😘
MartaMay widziałam pieluszki i skarpetki na fb - super zakup 😆

POGODNEGO DNIA bez zbędnych dolegliwości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...