Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anabel moja coreczka w pierwszym przedszkolu przeplakala 2 pierwsze dni az mi sie serce krajało gdy ja zostawialam i jak teraz przypomne sobie to mi sie smutno robi (przedszkole miejskie z duza iloscia obcokrajowcow i starymi paniami ),po pol roku ja zabralam ,oddalam do innego i o dziwo ani razu nie plakala !!! zostawala na caly dzien od 8 do 17 bez problemu i odliczala dni w weekend kiedy znowu spotka dzieci !!! takze nie ma co sie martwic pierwsze tyg moga byc ciezkie ale potem jest tylko lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Ja też w kimę, żeby nie zasypiać w pracy na stojąco. Karaluchy pod poduchy 😉

evelcia jeśli macie czas, to zaproponuj mężowi jakieś wyjście 🙂 powinien się ucieszyć. Obiecujemy sobie z mężem, że po porodzie też będziemy razem spędzać czas - jak nie na spacerze czy w kinie, to na kawie w mieście czy coś w tym rodzaju. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

WielkaB graty! jest jeszcze trochę czasu, by synek się obrócił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz namawia mnie na badanie 4Dw 22 tyg.sama nie wiem mam jeszcze czas na podjecie decyzji.
Fajnie napewno jest popatrzeć z innego wymiaru na maleństwo.
A ja zaś mam problemy ze spaniem po 21ej spałam na siedząco jak tylko położyłam się do łóżka to wszystko przeszło. Przewracam się z boku na bok i nic a mąż czuwa ze mną ,ale uciekłam od niego bo on przecież rano wstaje do pracy a i tak w nocy zdaże go obudzić jeszcze nie raz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay napisał(a):
Urszulka
Ja zrobilam USG 3D/4D - warto bylo, ale nie dlatego, ze byly obrazy 3D/4D (swoja droga myslalam ze beda ladniejsze 🙂 ), tylko dlatego, ze aparatura byla nowoczesna i mialam tez zwykle USG obok tego 3D/4D, bardzo bardzo dokladne - no i mam plytke z wszystkimi pomiarami itp. Ciesze sie, ze zrobilam sobie to USG, bo, jak juz kiedys wspominalam, angielska aparatura jest dosc stara (przynajmniej w mojej miejscowosci) i majac tylko wyniki stad bardzo bym sie stresowala.

Podsumowujac - USG 3D/4D zrob sobie jesli chcesz miec fajna pamiatke. 🙂

Urszulka napisał(a):
czy któraś z was wybrała się na usg 4D ?
ja po swoim mam mieszane uczucia i chciałbym poznać wasze spostrzeżenia 🙂

jedyny plus to że można sobie je zobaczyć ponownie w domu 🤪



to dokładnie jak u mnie, po prostu opisałaś moje badanie 🙂
ja tym bardziej chciałam bo mój skarbek jak dla mnie wcale się nie ruszał i byłam przerażona, straszne myśli więc chciałam mieć nagrane że wszystko porządku 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Położyłam się zasnęłam, obudziłam o 2 w nocy i tyle było ze spanie.Jeszcze byłam głodna to poszłam jeść. Chociaż potem jak już zasnęłam to obudziłam się przed budzikiem o 6:30, a potem kolejna drzemka i teraz jestem "padnięta".
Evelcia my najczęściej jak gdzieś wychodzimy to też z synem, jak ma się prosić, żeby ktoś z nim został to wolę go zabrać. Sporadycznie się zdarza, że sami.
WielakB świetnie, że mały zdrowy, a na obrót się ma jaszcze czas. Ja mam na kartce z USG napisane, położenie dowolne. Nawet nie wiem jak jest położona, ale mam wrażenie, że różnie bo fika i kopnie w różnych miejscach.
Mra ja myślę, że to dobry pomysł dla związku, gdy się czas razem spędza.
Kruszyna akurat lekarza to bym nie słuchała, jeśli namawia na 4D. To duży koszt, ale robi się raczej na pamiątkę i dla przyjemności. Wy zdecydujcie czy chcecie, czy Was stać itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Noc przespana. Ranek chłodny. Śniadanko w postaci dwóch kanapek zjedzone, popite herbatką.
Brzuch mam większy, wygląda jak kulka armatnia 🙂 Moje dziecko należy do tych leniuszkowatych bo większość czasu przesypia a budzi sie tylko rano i wieczorem.
Przeglądałam ubranka które mam odłożone w reklamówkach i pudełkach. Wydaje mi się że nie muszę dużo kupować. Skupie się na kombinezonie i kocu polarowym bo tego mi brak.

WielkaB gratuluję dużego chłopca, taka waga jest bardzo cenna 🙂 A polożenie to jeszcze może się zmienić kilkakrotnie 🙂
Anabel pisałaś ze dotrzemy do 1000 stron, a ja dziś weszłam specjalnie na wrześniuweczki i patrzę a one maja ponad 8000 stron 🤪
Nikusia czemu nie chce Ci się szukać butelek? Pewnie dopadlo cię wczoraj zmęczenie 🙂 Współczuję tych pobudek 🤢
Kruszyna najważniejsze zdrówko maluszka, a płeć na pewno przed porodem sie ukaże. Rozumiem że chcielibyście wiedzieć bo można zrobić zakupy pod kontem chłopca lub dziewczynki i w ogóle to frajda. Ale czasem trzeba poczekać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki 😆
Nikusia a wszystko przez to, że nie wspomniałyśmy wczoraj wieczorem o trzymaniu kciuków 🤪 😁 😉 nie logowałam się pod wieczór na brzuszek bo po powrocie z zakupów objadałam się ciastem i popijałam kawkę, później wisiałam na skype z rodzicami a potem oddałam lapka mężowi - bo przez brzuszek, allegro i fb moja druga połowa jest poszkodowana 😁 😜 (generalnie ja spałam w miarę - nie licząc przerwy na podjadanie z lodówki ok. 2:00 w nocy i śniadanie o 7:00 rano)
skoreczka jak fajnie, że macie już łóżeczko - my chcemy zamówić jak poznamy płeć aby dobrać kolorystykę pościeli, przewijaków itd. (ps. kalosze kupione 😆, czarne w szaro-fioletową kratkę)
Anabel ja też myślę, że do 1000 stron lekko dobijemy - a nawet ponad 🙂 z naszym zapałem do pisania jesteśmy gotowe na wiele 😁
Kruszyna co za pech, że maluszek taki wstydliwy 🤔 - mam nadzieję, że nasze BOBO zechce się ukazać światu i nie będzie chciało nam zrobić niespodzianki. Może na kolejnym usg będzie lepiej?
mra_ my sobie randko-wycieczkę chcemy zrobić jutro - planujemy wypad do Szwecji o ile oczywiście nie będzie lało jak z cebra 🤨
wielkaB syn na pewno przed porodem ułoży się w pozycji startowej 😉 spokojna Twoja głowa 😆

a MY wszystkim mamom mówimy MIŁEGO DNIA 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):Kobzior pisałam że to łóżeczko dla mojego starszego dziecka, a młodszy odziedziczy po starszym a jak bedzie miał 2 latka dostanie nowe 😁


Oooo przepraszam 😮 ja jeszcze na jedno oko czytam i piszę, bo się nie dobudziłam i okularów nie założyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie! Jak dobrze, że już mi brzuszek działa, bo rano nie mogłam się połączyć 😞
Ja przespałam całą noc, odkąd się nie objadam przed snem jest super. W ogóle się nie objadam, jem mało, ale często, tak co 2 godzinki i czuję się bardzo dobrze 🙂 Nie jem smażonego i ciężkostrawnego, pomogło to na zgagę i sen 🙂
Teraz szykuję się do rodziców, mama na pierogi z serem zaprosiła 🙂 Dziś nie muszę gotować 🙂
Pozdrawiam i miłego dnia życzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cicho i nikogo nie ma 😜
My pierwszy raz w tym roku szkolnym odrabiany lekcję i właśnie mnie mój syn denerwuje. On by wszystko rzucił i do gry pobiegł, jak mu karzę robić lekcje to płacz. Normalnie przez te wakacje się rozleniwił. A tak teraz zrobi i w weekend spokój. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustki na forum, chyba weekend się zrobił 😜

Ja uwielbiam pierogi z serem ( z mięsem zjem ale nie przepadam), lubię też leczo. A po wczorajszym spagetti to dziś lekka zupka 🙂 Właśnie się gotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...