Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dziewczyny ja myślę, że dopóki każda się tylko wypowie, czy ma zamiar chrzcić itd to spoko, wiadomo, że każda sama z nas zdecyduje i nikt nikogo do zmiany zdania nie namówi. A jak się czyta wypowiedzi, to każda ma swoją rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Dziewczyny ja myślę, że dopóki każda się tylko wypowie, czy ma zamiar chrzcić itd to spoko, wiadomo, że każda sama z nas zdecyduje i nikt nikogo do zmiany zdania nie namówi. A jak się czyta wypowiedzi, to każda ma swoją rację.


w 100 % się z tobą zgadzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uważam że na Brzuszku można pogadać o wszystkim!!! 9 miesięcy to czas rozmów i nie tylko na temat ciąży 🙂 Ciesze sie ze dziewczyny wypowiadają sie na różne tematy i ze maja swoje zdanie 🙂 Vespera oklask !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój mąż jak słyszał, że do brzuszka mówię Kingusia stwierdził, że jednak mu to imię nie pasuje (a to był jego typ) i że chyba podyskutujemy nad czymś innym 😉

ja też myślę, że na brzuszku powinnyśmy rozmawiać o wszystkim, szczególnie, że czasem są to takie tematy, że z nikim innym się o tym nie porozmawia.
A przecież jakbyśmy się zgadzały we wszystkim to byśmy spały z nudów 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mam nadzieję, że swoim pytaniem nie "wsadziłam kija w mrowisko" 🤔 po prostu liczyłam na Wasze wypowiedzi - jak Wy do tego podchodzicie 🙂 i nie uważam, aby było to zapytanie nie na temat - bo dotyczy ono naszych dzieciątek które za niedługo pojawią się na świecie - a przecież od tego mamy to forum dla BRZUSZKÓW - aby móc porozmawiać o wszystkim 🙂 zgadzam się jednak z opinią, aby się wzajemnie nie krytykować bo każdy ma prawo do swojego poglądu i wyznania...

pogoda bez zmian... mra_ u nas też zimno jak cholera - a padać nie przestaje niestety...

z tego co czytałam, jest szansa że w tym tygodniu będziemy miały okazję uzupełnić dane w tabelce o płeć naszych maleństw - ja też liczę, iż mój BEJBIK zechce się w piątek ujawnić 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):

Nikusia czyli jednak Kamila? Bardzo ladnie. Ja myślałam jeszcze o Wiktorii lub Weronice 🙂

Kamila raczej nie, to imię wybrał syn i zgodziliśmy się, bo ma być na drugie. Tylko mąż stwierdził, że może jednak na drugie damy tak jak ja mam. Bo wczesniej jak się syn urodził to nazwaliśmy Jakub na pierwsze a drugie po mężu i teraz zaproponował, żeby tak samo dla córci 🙂 ale to tylko taka luźna rozmowa były.

Mąż sobie przerwę w pracy zrobił i przyjechał na 15min do domu i zamiast pogadać okazało się, że zlew mi się zapchał i automat wypuścił wodę więc łazienka pływała. To się domyślacie co robiłam i jeszcze jak wróci z pracy to trzeba go odetkać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia wybuchnęłam śmiechem, wyobrażnia mi się uruchomiła jak wyobraziłam sobie wszystkie śpiące nad kompami i czekające aż coś się wydarzy. dla Ciebie też oklask za wyzwolenie u mnie takiego usmiechu 😁
Vespera dziękuję 🙂
Kobzior licze na to że już Wasz maluszek się ujawni w pełni 🤪
Mnie sie imię Kinga podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior wcale nie wsadzilaś kija w mrowisko, kazda z nas się po prostu wypowiedziała. Może moja wypowiedź była najbardziej widoczna bo chyba jako jedyna nie jestem katoliczką ale ja wypowiedziałam swoje zdanie i nikogo nie namawiam do naśladowania. Ja też uważam, że powinnysmy poruszac wszystkie tematy związane z dziećmi, a to jest dość związany temat. dziś temat chrztu, jutro krwi pępowinowej, a później znieczulenia i cesarki 😉

Nikusia fajny pomysł z tym drugim imieniem po Was. Mój M nadal mysli nad 2gim imieniem. Mi się podoba Fryderyk 😜 Jak mój M będzie tak wolno myślał, to pozostanie przy moim pomysle (hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior ja nie uważam, że "włożyłaś kij w mrowisko", temat jak każdy inny a dodam, że już wcześniej był poruszany. 😉
Już to kiedyś pisałam, że zanim założyłam ten wątek to byłam na innym forum. Czytałam i tam wiało nudą. I chciałam, żeby ten był inny, żebyśmy mogły na wszystkie tematy porozmawiać, bo kto po raz setny będzie słuchał, że mi maluch na pęcherzu siedzi lub że myślę nad kombinezonem jak nie inna Mama. 🤪
I tak samo z każdym tematem, a bo skoro ktoś pyta o poglądy religijne to chętnie mu odpowie, ale jeśli ma inne to uważam, że nie mam prawa go krytykować. Jednocześnie nawet jak moje są inne to doceniam osobę, które ma odwagę powiedzieć, że "nie"-szczególnie w naszym środowisku. Jak każda z nas tak podejdzie to żadna różnica poglądów nie będzie problemem 😉

ale mi gadka wyszła 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się śniło że urodziłam dziewczynkę i nie daliśmy jej imienia 🙃 bo nie byliśmy przygotowani 🙃 A przecież w rzeczywistości wiem jak nazwałabym dziewczynkę. Nazywałaby się Marika 🙂
Vespera mojemu tez podoba sie imię Fryderyk, a mnie troszkę ono śmieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja chrześniaczka ma na imię Kinga i też mi się to imię podoba 🙂
Też sobie wyobraziłam, jak wszystkie siedzimy i czekamy aż ktoś coś ciekawego napisze, albo w ogóle coś napisze! Nikusia to ode mnie też oklask za rozbawienie 😁
Faktycznie Brzuszek ma nam wszystkim służyć i dawać możliwość do swobodnego wyrażania własnej opinii, a co za tym idzie do poruszania trapiących nas tematów. Ale najważniejsze żebyśmy nie narzucały swoich zdań, tylko je umiały wyrażać. Więc jeśli moja wypowiedź na temat mojego podejścia do religii kogoś uraziła to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka też na to baaaaaaaaaaaaardzo liczę i zapomniałam dodać w poprzednim poście, że nowe brzuszkowe zdjęcie w Twoim profilu jest super 😆 ( ja próbowałam sobie ostatnio robić zdjęcie na siedząco ale wyszło to marnie 😁 )
Nikusia tekst o zasypianiu z nudów faktycznie dobry 😉
Vespera dokładnie - każdy człowiek jest inny i ma do tego pełne prawo - od tego mamy wolną wolę 🙂

a ja dziś niestety musiałam się ratować no-spą bo coś niewyraźnie się czuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Nikusia- na mojego oklaska bedziesz musiala poczekac 105 min 😁

spoko 🙂 mi się jeszcze tak nie zdarzyło, żebym musiała czekać. To chyba jak dwóm jedne po drugich dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny no nie, opuchlizna ciążowa, po prostu polika mi się powiększyły. Miałam tak w ostatniej ciąży ale trochę poźniej niż teraz 😮 Zdjęć już nie będzie mojej osoby dopóki nie zejdzie ☺️

Nikusi dałam oklask, więc Monika moze ci dać za 120minut 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczko Fryderyk jest slodziutki. Jakby nie podobało mi się tak bardzo imię Max, to dałabym Fryderyk na pierwsze. W skrócie Fred jak Fred Flintstone 🙃 Imię Marika bardzo fajne; opowiem Ci wesołą historię; znałam kiedyś Marikę i ona pojechała na wakacje do Wenezueli. W recepcji hotelu zawolał ją po imieniu brat (dość głośno), zapadła cisza i wszyscy się na nią zaczęli gapić. Ponoć w ich języku (a może slangu lub lokalnym dialekcie) to oznacza lub brzmi podobnie do słowa określającego panią spod latarni 😮 nie wiem czy to prawda ahaha ale nawet jeśli to założę się, że większość z naszych imion może oznaczac coś innego w innych językach więc ta opowieść w ogóle nie wplynełaby na mój wybór. A swoją drogą myślę, że opowieść nie jest prawdziwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...