Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pamii to te 5% zostaw a jak odpoczniesz to może szybciej ci pojdzie 🙂 Powiem Ci, że ja tez nie lubię tych końcowych robót.
A jak sie czujesz? Czy ten twój lekarz wspomina coś o zwolnieniu, czy nadal nie chce ci go dać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
hej dziewczyny ja siedze i płacze bo mam ciche dni z m szkoda gadać zaraz chyba jade gdzies sie przejechac bo nawet w domu mi sie nie chce siedziec i patrzec na niego oczywiście tera zudaje ze sie nic nie stało ja jestem i nie ugieta powiedział mi kilka słów za duzo i to wystarczy nie bede sie odzywac i koniec a ja nie bede tylko sprztaczka i suzacom mam powoli wszystkiego dośc 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii dziękować 😘
WielkaB ja to myslę ze to wszystko wina tej wstretnej pogody, bo ona wpływa na nastroje! Jeżeli maz juz zapomniał to moze pogadaj z nim i ci ulży. A tak jak pisze Monika spokój w ciazy jest ważny, ja walcze z tym od kilku dni, dziś już wyluzowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zapomniałam się pochwalić! Wczoraj mój mąż dostał od koleżanki z pracy całą reklamówkę ciuszków 😁 Część jest mała na początek a część na potem 🙂 Jest nawet czapeczka w ogóle nie używana bo jeszcze metki wiszą 🙂 Ach jak ja lubię takie niespodzianki 🙂 Zrobię foty i na fb wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika to super 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😆 😆 😆

ide sobie wzias relaksujaca kopiel zrobie z soba porzadek małe spa dla siebie może troche sie wyluzuje i odstresuje potem zrobie sobie liste co mi jeszcze potrzebne dla mnie i dla maluszka

ja zrobie fotki jak już bede po remoncie bo jak narazie wszystko trzymam u mamy a komoda i łóżeczko jeszcze zapakowane 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 pisałam wczoraj, że jeszcze się za zakup ciuszków nie wzięłam a dziś dostałam telefon od mojej mamy, że już pierwsze zakupki za mnie zrobiła 🙂 Zaczyna się 🙂
A dziś miałam intensywny dzień... Maraton po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego sprzętu AGD bo w trakcie remontu jesteśmy i nic swojego jeszcze nie mamy. I jeszcze napiszę, że ostatnio czułam się bardzo źle, brzuch mnie ciągnął w dół i czułam spory dyskomfort (lekarz stwierdził, że szyjka macicy się skraca) ale od przepisanych leków czuję się lepiej! I wytrzymałam to łażenie i nie marudziłam i nic mnie nie bolało. Sukces, którym musiałam się podzielić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spać nie mogę, popołudniu była koleżanka i zrobiła dla mnie pizze, nawet jak z nią siedziałam w kuchni to wieczorem twardniał mi brzuch i czułam skurcze. Nie było ich dużo ale były 🥴
Pamii19 nie wiem czy to przesądy, ale za mną bardzo słodycze "chodzą", ale też owoce, nabiał, ogórki kiszone i co akurat mi na myśl przyjdzie 😁 😁 😁
Na porodówce będę z mężem a jemu nawet nie pasuje że ginekolog mnie ogląda a cóż dopiero stażyści. 😉
Kiedy masz USG, że się zastanawiasz czy maleństwo się ujawni??
Monika odpoczywaj, bo jutro też jest dzień 🙂. Już nie wspomnie, że też miałaś problem z rozwarciem więc lepiej uważać 🙂
Ubranka oglądałam, ja też trochę dostałam (ale już wcześniej) i bardzo to cieszy, teraz już raczej nie bo skoro ciągle leżę to nawet nigdzie nie idę. 😉
WielkaB my wczoraj pokłóciliśmy się o moje książki, już kiedyś pisałam, że ma ich bardzo dużo, a teraz w meblach nie ma miejsca i mąż ciągle chodził i marudził, że wyniesie do piwnicy, po co mi tyle tego itd. Aż wczoraj tak się czepiał bajek syna, że powiedziałam, że zaraz je do syna pokoju przeniosę. Dopiero jak wstałam i zaczęłam wynosić to zaczął mnie przepraszać. W końcu na zgodę posegregowaliśmy bajki i są u syna na półce a cześć weźmie siostra do przedszkola (te które się powtarzały). Relaksuj się w wannie, zrób sobie spa, pomyśl o sobie a maluszek też będzie zadowolony 😉
Kacha uważaj jak mi się szyjka skracała i brzuch twardniał to dostałam skierowanie do szpitala, oszczędzaj się, żebyś nie wylądowała na stałe w łóżku tak jak ja. Lepiej powoli i na raty zakupy a mieć czas na odpoczynek. Jeśli chcesz, żebyśmy coś doradziły na temat listy zakupów to skopiuj ją do tego wątku, bo tam tylko każda wstawia ale żądna nie komentuje, ale to jeśli chcesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dużo stron zapisanych,ale to dobrze jest co nadrabiać po całym dniu!!!
Nikusia wkońcu jutro mam swoją drugą Studniówkę!!! Z jednej strony radośc a z drugiej zaczyna pojawiać się lęk przed czymś nowym!!!
Wszystkie mamy huśtawki nastrojów i łatwo o sprzeczkę 🥴
Słodycze pokusa duża więc staram się nie kupować bo jak mam coś słodkiego to mnie bardziej korci i wcinam wszystko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 🙂...

Nikusia mój mąż z moimi rodzicami i bratem no i oczywiście z psiakami wyruszyli też w poszukiwaniu grzybów 🙂... a ja niestety siedzę w pracy i znów mnie omija taka przyjemność 🙂 ale przetrwam :]. Pytałaś o wizytę 🙂 więc mam 13 października 🙂 i już nie mogę się doczekać :]

Taaa ten czas leci widzę że i ja za 2 dni wkroczę na listę 100 dniówek 😁...

AAA doczytałam wczoraj wieczorkiem co w sprawie l4 dla kobiet w ciąży... troszkę się zmartwiłam no ale bywa... piszą że lekarz nie ma obowiązku wystawienia l4 jeżeli ciąża nie jest zagrożona i prawidłowo się rozwija... więc z jednej strony się cieszę bo to chyba dobrze że jeszcze nie dostałam bo to znaczy że jest ok ale z drugiej strony to się zasmuciłam bo męczy mnie ta praca przed kompem, głównie chodzi o to że nie mam jak się przejść rozprostować... wstanę to zaraz na kompie coś piszą w mailach i muszę odpisać itp .. ok nie narzekam 😁 oby dzieciątko się rozwijało dobrze 🙂 a reszta jest już mniej ważna :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...