Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Nikusia a co się dzieje z synkiem?
???
a co się ma dziać?? Jest w szkole. 😉

pytasz o wczorajszy wieczór, musiałam mu jeszcze o 23 lekarstwo dać, sorry, ale ja chyba jeszcze zaspana jestem i nie zatrybiłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
przyszły moje 3 koszule do karmienia są rewelacyjne i każda kosztowała 11 zł 🤪 🤪
takie żyrafki jak tutaj ale była promocja 🙃 i wydałam na wszystkie 3 wraz z przesyłką tyle co jedna taka koszulka w sklepie (40zł) 🙂

http://moda.allegro.pl/s-m-koszule-do-karmienia-porodu-25-kolorow-i1854487656.html

genialne, mam to już z głowy kolejne etapy do karmienia piersią 🤪 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia spoko 😉 Kiedys się wyśpisz to będziesz wszystko kojarzyć 😉

Urszulka
bardzo fajne, a napisz mi jak cycucha uwalniasz z takiej koszuli....odpinasz te guziczki? bo ja mam taka koszule ale innaczej wygladająca. Może się skusze i tez zamówie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczęta,

Anetamm bardzo Ci współczuję stresu i wszelkich dolegliwości :* wierzę, że jesteś pod dobrą opieką i wszystko będzie dobrze. Pomyśl,że już niejedna ciężarna z cukrzycą urodziła zdrowego bobasa i tej myśli się trzymaj .

Temat świąt... nas to strasznie trudna sprawa co roku bo moja i mojego faceta rodzina są daleka a ja bardzo często dyżurowałam a to w wigilie a to boże narodzenie. no cóż ale zawsze staramy się pojechać do rodziny choćby na chwilkę. W tym roku to któraś rodzinka przyjedzie do nas bo ja tydzień przed porodem 400km jechać nie będę 🙂 A jak nikt nie przyjedzie to tez damy radę bo mój mąż już nie raz szykował wigilie jak ja byłam na dyżurze 🙂 damy radę 🙂 No i Wigilia to magiczny dal mnie czas bo właśnie wtedy oświadczył mi się mąż, w trasie 🙂Mhhhh....

Co do grzybów to ja nie mam problemu, bo kiedyś się zatrułam grzybami i od tego czasu nienawidzę grzybów....a wiec nie jem.

Co do chust to bardziej niż ja szykuje się na ten temat tatuś 🙂On chce nosić więc też pewnie będziemy poszukiwać odpowiedniej. Tym bardziej, ze wiele pozytywnego słyszałam o chustowaniu noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byliśmy na drugiej lekcji w szkole rodzenia 😉 Fantastyczna sprawa. położna poopowiadała nam o pierwszych możliwych objawach, ze to już i przestrzegła o tych zagrażających życiu . Fantastyczna sprawa jak może tego wszystkiego facet posłuchać, mój np. bardzo się tym przejął i podszedł bardzo na serio, aż jestem zdziwiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
a co do koszul to nie wygodniejsze są takie kopertowe na zakładkę? wydaje mi się, że jak nie ma guzików to myk myk i cyc w buzi i nic nie ugniata.


Ja własnie mam taka kopertową, ale nie czułam sie komfortowo...z takim rozcięciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka chustę kupiła tą: http://www.mamazen.pl/chusta-nati-alaska.html tyle, że ona tak jak my szukała informacji, jak jej przyjdzie i przetestuję to wypytam co i jak. 😉
Też oglądałam te koszule na allegro, cena przystępna tylko się zastanawiałam jaki to materiał. Jak być mogła to napisz, bo ja kupiłam piżamkę przed szpitalem za 25zł na targu, pisze 100 % bawełna ale jest lekko elastyczna i pocę się w niej.
magditta bo jak na szkole mówi położna to faceci inaczej to traktują niż być to Ty powiedziała a po drugie mężowie też się boją 🙂)
Co do kopertowych koszul nocnych, to ja bym wolała te z wstawką, nie chciałabym mieć za dużego dekoltu, źle bym się czuła. Podoba mi się link od Urszulki ale dla mnie też za drogo, szczególnie że nie kupuję 1 szt.
Mój synuś dziś przyniósł trzy 5 ze szkoły, ale jestem dumna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam osłonki avent. W sumie to mąż w nocy w aptece kupował i się nie zastanawiał nad marką, bo jak ze szpitala wyszłam to byłam tak pogryziona, że wyłam z bólu i nie szło inaczej karmić. Przemęczyliśmy się w osłonkach jakiś tydzień czy dwa i potem było już ok. Także u mnie avent się sprawdziły. A z śmiesznych historii to moja przyjaciółka nakładała te osłonki na smoczek od butelki bo mała nie chciała przez smoczek pić, a przez osłonkę piła chętnie. Wyglądało to przekomicznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane znow mam podły chumor dzisiaj wszystko sie zaczeło jak tesciu wrócił on mnie dobija psychicznie 😞 😞 😞 😞 😞

M mój w pracy a ja siedze nadal w tym bałaganie ale myśle ze na rocznice ślubu mi posprztaja już
wogóle nie wiem co sie zemna dzieje bardzo cieżko mi sie odych az mnie boli cały nos do tego budzą mnie boleści brzucha w nocy ale jutro mam wizyte to może się czegoś dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira oklaski za tą historyjkę o nakładkach na smoczku, jak sobie to wyobraziłam to się tak uśmiałam, że aż maż przyszedł pytać o co chodzi. 😉
Skorczka mi też kupowałam mąż, ale w szpitalu po urodzeniu położna mi pomogła Kubę przystawić do piersi i mówi, że mam wklęsłe brodawki i mam sobie kupić te nakładki. Nawet nie wiem jakiej były firmy. Tyle, że jak potem przyszedł mój lekarz to kazał to zdjąć i porządnie dziecko przystawić, stwierdził, że dziecko wyciągnie i miał rację. 😉
Kahira i ja tak jak Ty używałam jak mi sutki krwawiły bo mały tak jadł. Używałam aż się wygoiły a potem już nie potrzebowałam 😉
WielkaB ja też mam problem z oddychaniem, to maleństwo zabiera przestrzeń i wszystkie narządy są skurczone i dlatego czasem ciężej odetchnąć. Staraj się nie przejmować teściem, jeszcze trochę będzie maleństwo i cały świat się nam zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB współczuję, a to co opisujesz to ie brzmi za dobrze. Może zadzwoń do swojego lekarza? Dobrze, że jutro masz wizytę.

Nikusia ale fajne te linki z chustami, spodobał mi się zwłaszcza ten z mamazen.pl 🙂 troszkę te chusty kosztują, ale sprawdzają się 🙂 na fejsie jedna laska napisała mi profilu, że za dużo czytam forum ciążowych 🙃 i to tylko dlatego, że napisałam, że zdecydowałam się na pieluchy wielorazowe i chcę iść na warsztaty z wiązania chust 🙃 a ja tylko chcę zobaczyć różne chusty w akcji i dowiedzieć się, jak dociągać prawidłowo chusty i jak nosić dzieci na poszczególnym etapie rozwoju. Baby są jakieś inne 😉

Fajne te koszule wrzucacie, te droższe są prześliczne, no ale cena niefajna 🤢 może do szpitala kupię 2 z tych nieco tańszych i taką 1 lepsiejszą? 😉 bo są ładne 🙂 no i Magditta wrzuciła linka fajnego 🙂 te Urszulki są ok, żyrafki fajne, ale chciałabym mieć piżamę w kolorze 🙂

I patrzcie, nie wiedziałam, że są takie nakładki na sutki 🙂 no to je wypróbuję 🙂

Teraz patrzę co napisała Nikusia - kupię jak będą potrzebne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...