Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Widzę dziewczyny,że zakupy są robione pełna parą!!!
Moja znajoma kupiła nakładki na piersi juz przed narodzeniem dziecka zapłaciła za nie bardzo dużo i wogóle nie były jej potrzebne!!! Może warto poczekać z tym zakupem...
Życzę każdej krótkiego pobytu w szpitalu po porodzie aby wszystko poszło sprawnie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane ja własnie siedze popijam kawkę zaraz uprztne i jadę do rodziców bo miałam jechać z M po farby bo tynki już zrobione ale wyszło słonce wiec pewnie pojedzie do pracy a ja na 15 do gina już się denerwuje jeszcze musze jechac do szpitala po wyniki badań ciekawa jestem jak mi wyszedł ten cukier 🤢 🤢 🤢 może zjem jeszcze śniadanko a jak nie to u mamy zjem bo narazie mi się nie chce już wybrałam kolor do pokoju wszystko maluje na ekri a wneke co bedzie wniej wisiał telewizor i będa pułeczki na wyklinowe koszyki bedzie kolor zielone jabłuszko do tego już mam upatrzona firankę zaraz wam wstawie fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB śliczne te firanki 🙂
mra dzięki za link, wreszcie wiem dlaczego mój syn dba o to bym się o 6 budziła :P
A co do wczesnego wypisu ze szpitala to naprawdę nie warto się na to nastawiać. Wystarczy, że się zastój w piersiach zrobi lub temperatura ci podskoczy a oni każą jeszcze dzień na obserwacji zostać. Ze mną leżała taka dziewczyna której powiedzieli w drugiej dobie, że następnego dnia wyjdzie. Rano następnego dnia stwierdzono, że ma podwyższoną temperaturę i twarde piersi więc jest zapalenie i ma zostać. Dziewczyna pół dnia ryczała, bo się już nawet spakować zdążyła.
A co do wypisu na własne żądanie, jak z dzieckiem będzie ok to też się tak nie nastawiajcie. U nas syn mógł wyjść w 3 dobie, ale ja miałam dożylny antybiotyki i musiałam wybrać całą serię 5 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Dzisaj spałam jak zabita a to pewnie przez sprzeczkę z moim. Ja to teraz jestem o byle co zaczepna i nie odpuszczam!!! U mnie słonko świeci ,ale jest zimno!!! Zapomniałam się pochwalić wczoraj kupiłam buty o rozmiar większe oczywiście 🤪
WielkaB remont na finiszu tylko teraz, wykończenie najbardziej przyjemne 🙂 🙂
A ja dzisiaj ide zaś do lekarza ciekawe co usłyszę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂
Kruszyna trzymam kciuki za wizytę, oby było wszystko ok :*
WielkaB też trzymam kciuki za dobre nowinki, fajnie, że już wykańczacie mieszkanko 🙂

Co do kwestii nastawiania się na wyjście ze szpitala to ja jestem za myśleniem pozytywnym więc liczę na te 3 dni, natomiast jak będzie potrzeba to ryczeć nie będę tylko grzecznie zostanę dłużej. Teraz jak mnie przetrzymywali 🙂 w szpitalu to codziennie rano przed wizytą pakowałam się do domku 🙂a potem rozpakowywałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Ale się rozpisałyście, wczoraj miałam ciężki dzień od rana bo zanim wstałam to brzuszek chyba z 10 razy mi stwardniał! Ale czytałam, że to chyba skurcze Alvazera i że są zupełnie normalne. Ale na szczęście jutro mam wizytę, więc „przegląd podwozia” pokaże czy coś się dzieje.
Anetkamm, współczuję Ci dolegliwości, ale musisz być dobrej myśli. Dzidziuś zdrowo rośnie i to najważniejsze. 🙂 Lekarze na pewno Ci pomogą i wszystko skończy się dobrze.
Skoreczka ja grzybów nie jem bo w tym sezonie trochę się boję. Wiem, że mój tata jak nie zna grzyba to nie bierze go, ale mimo wszystko wolę nie jeść. Jem jedynie pieczarki ze sklepu. 😉
Mra, świetna historia z bezdomnym. To naprawdę szlachetny gest.
Urszulka, ja raczej chustować nie będę. Bałabym się, że podduszę małego, albo go zgubię. Samo branie go na ręce będzie dla mnie wyzwaniem.
31072010 super, że jesteś zadowolona z wizyty. Cieszę się z Tobą. 🙂
Vespera fotelik bardzo gustowny. Podoba mi się. 🙂 Też będę mieć fotel, ale bujany- zawsze taki chciałam mieć.
Pamii uważaj na takie zawiewanie bo łatwo można się katarku nabawić. 😞
Ooo, już mamy temat świąt. Ja też bardzo lubię święta. W tamtym roku pierwszy raz miałam wigilię poza domem rodzinnym. Ja robiłam wigilię z moim mężem. Ustaliliśmy, że będzie na niej moja najbliższa rodzina czyli 13 osób w tym my. A w tym roku miała być rodzina mojego męża czyli 11 osób z nami. Ale z uwagi na mój błogosławiony stan nie dam rady przygotować takiej kolacji. Już w tamtym roku byłam wykończona. Trochę mi przykro, że tak będzie ale w grudniu zamierzam jeszcze więcej odpoczywać, żeby do stycznia się dokulać. Prawdopodobnie wigilię spędzimy z rodzicami, ale nie wiem z którymi. Wiadomo, coś tam pomogę w miarę możliwości.
Vespera, zaciekawiłaś mnie swoją wypowiedzią odnośnie wigilii. Pamiętam jak kiedyś pisałaś, że jesteś ateistką i myślałam, że nie robicie wigilii, bo to w sumie ściśle związane z wiarą w Boga...
Nikusia, śliczny avatarek i cieszę się, że jesteś zadowolona po wizycie.
WielkaB, widzę, że już remont ma się ku końcowi. To teraz najmilszy etap- urządzanie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki 🙂

Ja dziś wstałam o 11 xD tzn wyglądało to tak że wstalam o 6, na 7:30 pojechałam na badania ale ich nie miałam bo położna się rozchorowała... zajechałam do męża do pracy zawieźć mu to co chciał i do domciu, w domku śniadanko i się położyłam 🙂... no i na 15 do pracy.... druga koleżanka wzięła urlop więc pewnie przypadną mi 2 zmiany... a już na pewno do końca tygodnia tak bedzie :P.. ja już chcę jutro godz 17 !! 🙂 i mam nadzieję że będzie wszystko ok... boję się przed wizytą...

WielkaB gratuluję końcówki remontów 🙂 i życzę udanej wizyty 🙂 i Kruszynie też bo się doczytałam że też idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Nie miałam rano netu a wystarczyło tylko prąd wyłączyć na 10sek i już jest 😉
Kruszynka nakładki na piersi ja mam zamiar kupić po porodzie jak będą potrzebne. Tak mam po cichu nadzieję, że przy karmieniu drugiego doświadczenie z pierwszym mi pomoże 😜
W aptece jak byłam to była jakaś nowa pani i nawet witamin dla ciężarnych nie umiała znaleźć, wiec już wolałam o nic nie pytać, szczególnie że tak jak pisałam dała mi najpierw Femiobion1 , potem jej mówię, że jestem w 7 m-cu i chciałabym Prenatal. To znowu szukała, jeszcze wzięłam te podkłady, których też szukała a ludzi za mną przybyło, więc już o nic nie pytałam 😉 😁 😁
Ja na tą chwilę mam oliwkę z Nivea Baby (j używam teraz a malutka po urodzeniu), kupiłam wcześniej sudocrem, a ostatnio mydełko. I na razie mi starczy, tyle, że oliwka przez miesiąc a potem kupię płyn do kąpieli lub coś w tym stylu, ale to już w sklepie. 😉. Wiem, że ten płyn co ma koleżanka kosztuje w aptece 60zł (duża butelka) ale ja na razie się wstrzymałam.
Napisz jak tam było u lekarza. 😉
WielkaB trzymam kciuki za wyniki i wizytę, firanka super 😉
Kahira dlatego ja też pisałam, żeby się nie nastawiać na szybkie wyjście. Jak ja byłam to też różne sytuacje się zdarzały i dziewczyny zostawały dłużej. A żadna nie zaryzykuje zdrowia dziecka lub swojego żeby tylko do domu pójść. 😉
Monika mi też się brzuch twardy robi, ale o ile nie skraca się szyjka to chyba jest ok 😉, dobrze, że masz wizytę i wszystkiego się dowiesz. Zawsze co lekarz to lekarz 😉. Przygotowanie wigilii na 11 osób faktycznie odpada, ale przecież możecie to nadrobić za rok czy dwa 😉
Pamii18 to trzymam też kciuki za Twoją i Moniki jutrzejszą wizytę. 😉

a ja muszę jeszcze dziś pójść do kwiaciarni, żeby jutro Kuba zabrał kwiatka z okazji dnia Nauczyciela. Piętek mają wolny, więc jutro do szkoły na galowo i z kwiatkiem. I jeszcze podejść wreszcie po zaległe wyniki do ośrodka zdrowia, bo najpierw miałam czekać, potem szpital i leżenie a one dalej tam czekają 😁 😁
a wydaje mi się, że avatar mi nie wyszedł, bo na ciemnym tle w ciemnej bluzeczce mało co widać, ale mam pretekst, żeby poprawić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dziś też słoneczko, ale jak szłam do pracy coś pokropywało.. więc nie wiem jak teraz wygląda sytuacja 🙂... Mało coś dziś piszecie 🙂... nie ma co czytać 🙂... musicie się rozkręcić !! O! 🙂

Mam ochotę na mandarynki 😁 chyba się przejdę na sklep :]...

Kobzior gratuluję 100dniówki ;]

a Gdzie Skoreczka??

NIKUSIA awatarek śliczny 🙂 taka zgrabna jesteś w ciąży że szok aż miło się ogląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Za nami tez cięzki dzień. Anabel pytałas sie o badania Mikołaja jakis czas temu, wiec dzis ci moge odpowiedziec ze po obejrzeniu przez lekarza sa dobre wyniki. A te badania pozwoliły na dalsza diagnoze i wszystko na doobrej drodze!!!

Nikusia
ale ci bęcolek wyskoczył, teraz to widac i może nawet za kilka dni i Twoja sasiadka zobaczy że w brzuszku masz dzidziusia 🙂 A ten link na pewno przejrze bo zajrzałam i rzeczywiscie fajne ceny 🙂
WielkaB zycze szybkiego wyremontowania domku!

Pamii jestem jestem, jakis czas temu wrócilismy do domu 🙂 Dzieki że pytasz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...