Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie też chwilę nie było i sporo czytania... Odpiszę jutro... I o filmie też napiszę...
I pochwalę się, że wygrałam 4 aukcje na Allegro 😁 😁 😁 tanioszki te rzeczy a wyglądają całkiem całkiem! Zobaczymy jak przyjdą 🙂
Zbieram się spać i jeszcze na dobranoc dziękuję ślicznie za Wasze rady! Są jak zawsze bezcenne!
Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dzień dobry 🙂

Dziewczyny złapało mnie przeziębienie, napiszcie co brałyście albo czego uzywałyscie z domowych sposobów na przeziębienie. Na razie wypiłam herbatę z cytryną. Póki co jakos funkcjonuje i mam nadzieje ze sie poprawi 🙂

Nikusia
co spowodowało tyle szczescia??? 🙂
Kacha super ze wygrałaś te aukcje 🤪
WielkaB to wózek wybrany, teraz bedzie synek takim fajnym BMW jeździł 🤪

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

udało mi się wszystko nadrobić ponad 30 stron 🙃
jestem przerażona poszukiwaniem biustonosza do karmienia bo ja już mam ogromny rozmiar i w sklepie u mnie nie ma dla mnie rozmiaru przez co nie mogę przymierzyć a takich rzeczy boję się kupować bez pomacania 🙂
więc jestem tym przerażona 🤢

też z mężulkiem nie umiemy śpiewać trzeba będzie zainwestować w kołysanki 🙃 ale trochę mi żal wolałabym umieć śpiewać i wymyślać kołysanki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka jeżeli masz katarek taki lejący to polecam Xylogel taki sprej do nosa 🙂 a do gardła bardzo mi pomogło Tantum Verde obydwa z przepisu lekarza a wykrztuśnie flegamina (ja mam truskawkową) więc spoko
szybko wróciłam do zdrowia tylko ja jeszcze dostałam antybiotyk bo w ogóle przestałam mówić 😁 przynajmniej wszyscy się ucieszyli bo taka ze mnie gaduła 😁

a najlepsze jak pojechałam sobie do KFC i zamawiałam z samochodu ja tu się produkuję i produkuję a facio do mnie że proszę podać treść zamówienia a ja wściekła 😠 bo mnie bolało 😠 ale za drugim razem się udało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchole 🙂

Ale dziś biało za oknem przez ten przymrozek 😮 Ale dziś jest dla mnie wesoły dzień bo znowu jade po zakupy - tym razem wracam z moim wymarzonym fotelem 😘

Wczoraj w nocy przestawialiśmy meble w pokoju synka bo ich planowany rozstaw nie był jednak najlepszy. Teaz jest super. Trzeba jednak czasami zobaczyć wszystkie meble w docelowym pokoju na żywo bo to zupełnie inaczej wygląda niz człowiek myślał. Dobrze, że się udało wszystko poprzestawiać 🙂

Skóreczko ja plecam herbatkę z apteki - Grypowitę - jest w proszku ale z naturalnych składników i mi pomogła. Poza tym brałam wit c i rutinoskorbin. I ciepły sok z malin piłam. Pomogło 🙂 Jest jeszcze sposób mojej babci: ciepłe mleko z miodem.

wielka b super wózek 😁 Ja będę miała w bardzo podobnym typie. Przyjechał już do Ciebie czy czekasz z odbiorem na później? Mój przyjeżdza do mnie 06 grudnia i nie mogę się doczekać 😜

Kacha - próbuj dziś z facebookiem. Jak nie będzie działać to może cię wykreślę i dodam ponownie do grupy. Może pomóc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Kacha to chyba masz tyle do czytania co ja 😁 😁 pochwal się aukcjami, albo ubrankami jak przyjdą. 😉
Magditta trzymam kciuki za dzisiejszą glukozę, dasz radę 😉
Kruszynka ja wstaję w tygodniu o 6:30, ale nie odpalam komputera, więc masz rację byłaś dziś pierwsza 😁 😁 😁 oddaję oklaski 😜 w końcu szczęściem trzeba się dzielić, żeby się mnożyło 😁 😁 😁
WielkaB a ja teraz kawkę piję, wózek super, znalazłam go na allegro i pokażę mężowi jak wróci z pracy, bo wczoraj znowu za wózkami buszował na allegro. 😉
skoerczka nie chorowałam na razie w tej ciąży, ale w poprzedniej na samym początku lekarka powiedziała mi wtedy, że herbata z cytryną, z syropem z malin, z miodem, czosnek z mlekiem, mleko z miodem, na kaszel cebula z miodem lub cukrem, mogłam wtedy brać rutinoscorbin, ale o to lepiej dopytaj lekarza. Są też w aptece specjalne syropy dla ciężarnych.
Urszulka ja też w sumie nie wiem czy kupię w sklepie biustonosz do karmienia, mam nadzieję, że tak, ale jak byłam po ciąży z Kubą to nie było takiego rozmiaru bo mam mały obwód a wielki biust. Tyle, ze teraz jest więcej rozmiarów, ale wydaje mi się, że bardziej też mi w biust poszło. 😮
a teraz będę czytała wczorajsze zaległe strony .... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior jeśli będziesz miała taki problem ze stanikami do karmienia to porozglądaj się w sklepach, zobacz też z angielskiej rozmiarówki, a biustonoszy do karmienia jest sporo i chyba lepiej kupić niż chodzić bez. Nie wiem jak Tobie, ale ja zaraz miałam plamy na koszulce, po drugie będzie zima a to zawsze dodatkowe ciepłą a przeziębienie piersi jak się karmi to masakra no i bałabym się, że stracą kształt (obwisłe się zrobią) jak tak ciężar sobie dyndał będzie 😉
Pamii18 dorzucam Ci oklaski, bo wczoraj Cię ominęło 😉
a smaki masz chyba na konkrety??? ale jak mi piszesz o ogórkach kiszonych to ja już się ślinię 🙃
Kasiulka to czekamy na fotkę brzuszka 😉
WielkaB super, że już się remont kończy, ja już bym też chciała moją komodę i jeszcze maż ma nowy stół w planach. A na razie na płyty czekamy 😠
z czatem do dobre pytanie co wolicie rano (przed południem) czy popołudniu. Ja bym może piątek proponowałam to jeszcze nie pouciekamy na weekend???

Kruszyna ten sklep jest w Kr-cach, w tej nowej galerii na dole (w tym samym budynku jest PKO), nie wiem jakie tam mają staniki, bo babka jak ostatnio kupowałam mi tylko powiedziała, że są i cenę. Jak będziesz w okolicy to podejdź i zobacz.
Magditta to fajnych rzeczy Was na tej szkole uczą, ja lubię takie prawne nowinki, człowiek wtedy wie, że w razie draki może się bronić. Chociaż skuteczność poleskiego sądownictwa w walce z lekarzami to druga sprawa. Napisz co mówili, bo mnie zaciekawiłaś 😎
skoreczka widzisz my nie mamy zakazu od lekarza a seks kończy się skurczami i w sumie na to samo wychodzi jakbyśmy mieli, ale brakuje mi ☺️
Pamii18 po narodzinach dziecka libido spada, mama jest zmęczona i tak zaaferowana maleństwem, że czasem z seksem bywa ciężko. -mój mąż to w necie wyczytał i się załamał 😜
Kruszynka co do płynów po porodzie to czytała że dziewczyny polecają Tantum Rosa, do butelki z dziobkiem i polewają. Nie wiem jak Wy ale ja się po porodzie bałam dotknąć, że szwy mi puszcza i wszystkie środki, które trzeba była ręką nanieść odpadały.
Vespera ja koleżance składałam łóżeczko bez instrukcji i nie wydawało mi się to skomplikowane. Może Ty masz jakieś inne??
Piszesz, ze Ci niedobrze, może coś innego Ci na żołądek siadło? Mnie mdli codziennie, ale pomaga zjedzenie czegoś. 🙂
Beata dziękujemy za poradę odnośnie staników, tyle że czasem jak kupuje to w sklepie wydaje się ok a w domu mnie uwiera 🙃 co do gazet w ciąży to w pierwszej tak się naczytałam, nie miałam doświadczenia więc wierzyłam we wszystko i potem byłam w szoku, że mój poród był zupełnie inny niż opisywały itd.
Monika nie dostałaś wczoraj ode mnie oklasków więc nadrabiam dziś 😉, aż Ci współczuje tego bólu pleców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Narzeczony zamówił te dwa komplety białe:
http://allegro.pl/wyprawka-r-68-kaftanik-spioch-4-czesci-pajac-i1847287238.html

http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-r-56-kaftanik-spioch-2czesci-i1858226644.html

🙂 już zostały wysłane 🙂 ciekawe czy wyglądają tak fajnie jak na fotkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulka55544 napisał(a):
wielkaB świetny ten wózek 🙂
my z narzeczonym chyba kupimy ten:
http://dino.sklep.pl/nowy/tako-captiva-2011-spacerowka-gondola-fotelik-kurier-gratis-p-11152.html

Tylko inny kolor,raczej niebieski 😁


tym wózkiem jeździłam w weekend od koleżanki z córcią, nawet kolor ten sam. Super się prowadzi, podoba mi się (tylko cena trochę mniej). Wózek ekstra jak dla mnie ma tylko jeden minus, ja mam 155cm i jak jechałam głębokim to mógłby być o parę cm niższy. Chociaż to kwestia przyzwyczajenie, ale jakby był niższy to lepiej bym widziała zaraz za nim co jest na drodze. Chociaż tak jak piszę nie był to super duży problem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak byłam w piątek u gina to się przeraziłam,bo wg lekarza termin mam na 21 stycznia,a wg USG już nawet na 4 styczniaa 🤪 🤪 🤪
Więc styczeń mam całkiem ruchomy 🙂 na szczęście udało mi się na uczelni wystarać o Indywidualny Tok Nauczania (IOK) i sesję przesunęłam na grudzień 🙂 dziekan jest na tyle fajny,że mi to poradził i się zgodził 🙂 więc jak się uda to styczeń i połowę lutego będę z Maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj pisałam o szczęśliwym dniu. I było to tak:
Moja siostra powiedziała, że jej szwagierka ma rzeczy po synku. I żebyśmy pojechały zobaczyć, ale jest jeden warunek, jak moje dziecko obnosi to wszystko do siostry wraca (bo szwagierka trzymała to dla nich) i wczoraj pojechałyśmy zobaczyć.
I będę miała łóżeczko i materacyk (chyba gryka-kokos), fotelik do karmienia, rożek, podusie do wózka i masę ubranek jak dla księżniczki, bo ona po swojej córci też zostawiła 😁 😁 😁. Nawet ma huśtawkę dla starszego dziecka, ale nie brałam bo nie mam gdzie tego dać 😉
Jak będę szykowała ubranka do prania to Wam fotki porobię, ale mówię cudne są. W nocy z emocji nie mogłam spać do 2 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):

Vespera ja koleżance składałam łóżeczko bez instrukcji i nie wydawało mi się to skomplikowane. Może Ty masz jakieś inne??
Piszesz, ze Ci niedobrze, może coś innego Ci na żołądek siadło? Mnie mdli codziennie, ale pomaga zjedzenie czegoś. 🙂


Też myślałam, że złożenie łóżeczka to bulka z masłem - w koncu to tylko cztery ścianki. Ale moje ma jeszcze wbudowana szufladę i jakiś dziwny system śrub - jedna ozoba musiała trzymać jedną śróbę, a druga wkręcać inną z drugiej strony 😮. Słowem; robota dla dwojga. Poza tym najpierw skręciłam szufladę i okazało się, że śróbami do łóżeczka więc trzeba było rozkręcać 😠 Kop w kuper producentowi 😠 No ale w końcu stoi!!!

Myśle, że to była wina ciasta; raz ze za słodkie, a dwa że mi zaszkodził jakis skladnik. Bo teraz juz jest ok - co za ulga 🙂 Na pocieszenie dostałam sałatkę warzywną - mniam - mi się nigdy nie chce samej jej robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja też tak miałam,że nie mogłam spać w nocy jka dowiedziałam się,że narzeczony zamówiłl te kompleciki 🙂 teraz czekam tylko aż sprzedamy auto i jedziemy na porządne zakupy dla Maluszka 🙂 wtedy dokupimy już raczej wszystko 🙂 nie mogę się doczekać 🙂
Moi rodzice wymyślili,że na święta w pierwszy dzień lub na Wigilię chcą spędzić z rodziną Andrzej 🙂 chcą się poznać w i ogóle 😁 już się boję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia, Vespera i Kasiulka udało się Was oklaskać 🤪
Dzięki dziewczyny za rady w zwiazku z przeziębieniem, szczególnie te domowe, Leżec niestety nie moge bo nie jestem sama w domu i nie jestem tez sama przeziębiona. A na Rutinoscorbin jestem uczulona, wyskakują mi olbrzymie opryszczki nna buzi 😠

Nikusia
to czekamy na fotki, to ja chyba tak nie przezywam jak wy, ale moze dlatego ze nie mam czasu cieszyc się tym wszystkim co mam dla dzidz, to to zmęczenie sie przejawia ☺️

Kasiulka wiem jak to jest jak zjezdzaja sie rodziny aby sie poznać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż przywiózł wczoraj tyle jaj z gospodarstwa swoich rodziców ze az miło patrzec jakie są zółte zółtka 🤪 Jajeczniczka jak marzenie. A jakis czas temu kupiłam w sklepie i wiekszosc do kosza, rozbiłam jajo a ono przezroczyste 😮 jakaś masakra i jak tu zrowo zyć? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Mamusie 🙂
Nie wiem czy nie zaczęłam przesadzać z tymi aukcjami na allegro... Bo od wczoraj siedzę... czaję... licytuję... wygrywam albo nie a cieszę się przy tym jak głupia 😁 🙃 🙃 😁 Zwariowałam?
Skoreczka fotki wrzucę jak tylko ubranka do mnie dotrą. Chociaż te zdjęcia z aukcji są bardzo wyraźne i ubranka wyglądają bardzo dobrze. Zresztą ileż takie maleństwo w tym pochodzi?
Magditta ja również trzymam kciuki za tą glukozę! NIe taka glukoza straszna... 😉
Skoreczka pilnuj się, kuruj i szybko wracaj do zdrowia!
Vespera będę ostro próbować na FB. Może dziś mi się poszczęści 🙂

Odnośnie filmu... Było momenty nudne... ale sporo było takich, że już ze śmiechu brzuch mnie bolał. Teksty niezłe 😁 Jest to na pewno inny film niż te dotychczasowe komedie. I nie żałuję, że poszłam 🙂
I każdej po oklasku jeszcze dam 🙂 Bo mam dobry humor w związku z kolejną wygraną aukcją za 5 zeta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...