Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
a ja porobiłam już porządki, odsłoniłam rolety a tam deszczowo i ponuro!! 😞 moja mama ma przyjść na kawkę więc muszę się pozbierać i iść do sklepu po jakieś ciacho. a na allegro w sumie nic ciekawego nie znalazłam i się denerwuje ... ale jeszcze poszperam 🙂

Anabel sama nie wiem, pewnie rozważymy z mężem też i taką opcję 🙂... a niespodzianki ja lubię 😉...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Chwilę mi zajęło zanim przeczytałam posty,które mnie ominęły 🙃 🙃
Koleżanka wysłała mi link to ślicznej torebki,którą ona już ma i powiem,że bajer 🙂 narzeczonny mi ją zamówi dzisiaj 🙂)oto link:
http://allegro.pl/elegancka-aktowka-damska-mega-cena-3xkolor-t2-i1873492565.html

Niedługo zmykam na uczelnię 🙂 nie mogę doczekać się piątku,bo do domciuuu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Wczoraj zasypiałam na siedząco a jak się położyłam to nie umiałam spać, rano jak mi budzik zadzwonił to jakbym po głowie dostała. Nie zapakowałam Kubie wszystkiego i już miałam telefon ze szkoły- muszę się bardziej skupić. 😠
Położyłam się jak Kuba wyszedł i mi się jakieś dziwne sny śniły, kolega (z którym się kumplowałam w dzieciństwie a teraz z 20 lat nie widziałam) rzucił we mnie śnieżką a jak chciałam w niego i poleciało w okno i tylko taki brzdęk szkła. Poszłam zobaczyć, przerażona, że szyba w oknie pękła ale okno było w tym czasie otwarte (a śnieg leżał, więc było zimno). I nie trafiłam w okno tylko w taką małą szybkę tak z 10cm X2cm i facet do mnie, że to będzie 200zł kosztowało. Ja do niego, że ma mnie nie naciągać tylko dać mi oprawę tej szyby a ja zaszklę. I budzik mnie obudził. 🙃
Teraz piję kawę to może stanę na nogi i się obudzę. 😉

To mamy ustatlony czat na piątek o 9


Vespera proszek Lovela jest dobry, potem to już kwestia indywidualnych preferencji dziecka jeśli by uczulił.
Kruszynka ja miałam nadzieję, że skoro wczoraj wstałam o 6:30 to wieczorem padnę jak mucha, a pomimo zmęczenia też miałam problem ze spaniem.
Pamii18 ja nawet jak spać nie mogę nie włączam kompa bo to już by mi wcale odeszła senność 😉
Kasiulka torebka mi się podoba, nawet ta beżowa, by mi do płaszcza zimowego pasowała. Tylko nie wiem czy płaszcz będzie na mnie pasował 😁 😁 😁
WielkaB robisz mi smaka na bitą śmietanę to moja słabostka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Nikusia dzięki za ten czerwony kolor 🙂 Bo ja nieprzytomna już dziś wlazłam na czata i jeszcze przeprosiłam grzecznie, że nie o 9 tylko kilka minut po 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 To przepraszanie to dobre 😁 😁 😁
ale ja też nieprzytomna. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂
ja sobie dziś pospałam i jestem bardo zadowolona po mimo obrzydliwej pogody za oknem-szaro, mokro, brrrr....
niesamowite jesteście, że już od rana zdążyłyście tyle naprodukować 🙂
na razie kawka na rozruch, kocyk na zimno i zbieram siły na sprzątanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki!
Nie było mnie wczoraj i mam mnóstwo do nadrobienia. Była u mnie przyjaciółka i przywiozła całą torbę ciuszków! 😁Jakie śliczne, zrobię potem zdjęcia i wkleję. Byłyśmy też na zakupach i kupiłam sobie dużą kosmetyczkę i prawie wszystko co będzie mi potrzebne do szpitala, w tym szczoteczka, pasta, żel pod prysznic itd.- żebym nie musiała w „godzinie zero” pamiętać aby zabrać z łazienki.
Skoreczka, mi ginekolog poradziła, że gdy złapie mnie przeziębienie to mam brać Rutinoskorbin i pić wodę z cytryną. Wodę z cytryną piję cały czas i „odpukać” nic mnie łapie, a mąż już był zasmarkany. A na kaszel i ból gardła cebulę z cukrem.
WielkaB, wózek bardzo ładny, podoba mi się. 🙂
Nikusia, dziękuję za oklask. 🙂
Kasiulka, super, że udało Ci się przesunąć sesję. Zawsze jeden stresik w styczniu mniej 🙂
Nikusia, gratuluję niespodzianki w postaci tak wielkiej wyprawki! 🤪Też bym nie mogła zasnąć. 😉
Vespera, bardzo ładna pościel, szczególnie ta z kolekcji Ala i As. 🙂
Skoreczka, mój mąż też przywozi jajka z gospodarstwa rodziców. A raz w tygodniu przywozi 150 sztuk i sprzedaje w pracy. My te wszystkie jajka musimy umyć i popakować w pudełka. 😮Czasami to jajka mam przed oczami. 🙃
Kacha, ale Ci się trafiły aukcje, nie dziwię się, że tak szalejesz 😉 Sukieneczki przecudne 🙂
Kahira, cieszę się z udanej wizyty i ginekologa 🙂
Mra_ super, że wyniki z glukozy masz dobre. 🙂
Nikusia, świetny sen. Tylko bardzo drogi 🤪
Co do czatu to nie wiem. Mój mąż o 5 rano ma wyjazd i pewnie po 4 wstanie(a w między czasie czuwanie, żeby nie zaspać), no i ja z nim żeby się pożegnać bo cały weekend go nie będzie 😞 Więc albo będę odsypiać, albo myśleć czy bezpiecznie dojechał. Jeśli ta druga opcja to na czad wpadnę 🙂
Wczoraj mnie nie było, więc dziś muszę nadrobić oklaski 🙂 To biorę się do roboty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta oglądałam 🙂
Kacha zgadzam się, że babcie są nieocenione.
Dla mojego Kuby nie dostałam nic od koleżanek a potem się okazało, że moja babcia a jego prababcia mi tyle ubranek przywiozła, że "uratowała nas". Cześć jeszcze teraz będzie miała Emilka.
Za to teściowa nie ma kasy na kupowanie, ale za to przyjeżdża do nas, pogada, interesuje się itd. szczególnie, że ze swoją mamą się dopiero w grudniu zobaczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Wszystkie mamusie od strony 830 już oklaskałam, jak kogoś pominęłam to piszcie, a chętnie jeszcze sobie poklaskam 😁 O dziwo, klaskanie odbyło się bez problemu 😉

Bo dziś masz wyłączność na klaskanie 🙂)
Ja czekam na siostrę a ona jak zwykle się spóźnia, mam nadzieję, że nie zadzwoni za chwilę, że jednak nie przyjedzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowe aktywistki 😁

też dziwnie mi się spało - budziłam się w nocy kilka razy, spałam do 9:30, obudziłam się z poczuciem jakby mi ktoś w nocy w głowę przydzwonił i do tego miałam okropny sen 😮 że jakaś bardzo daleka znajoma (nie znam tej kobiety w rzeczywistości) poprosiła mnie, żebym przez weekend pomeszkała w jej domu, bo gdzieś wyjeżdża. Było takie duszne lato. Miałam być w domu sama. Po kilku godzinach zorientowałam się, że nie jestem sama w domu, tylko z przemykającą po pokojach ex-dziewczyną syna tej kobiety. Na początku troszkę jej się bałam, ale po jakimś czasie okazało się, że ta dziewczyna jest mi strasznie potrzebna, bo musimy z domu zrobić sobie azyl. Otóż spodziewałyśmy się najazdu kilku innych ex-dziewczyn tego syna, które podejrzewały, że jestem jego nową kobietą i chciały mnie zabić. W ciąży. No to zaczęłyśmy chodzić po całym domu, zamykać okna (okazało się, że ramy okien są wyrobione i bezproblemowo okna można z zewnątrz otworzyć), zaciągać zasłony i żaluzje. Wzięłam telefon, zadzwoniłam na policję, że spodziewam się włamania z usiłowaniem zabójstwa i żeby przyjechali jak najszybciej... tyle, że nie zdążyłam podać adresu, telefon zrobił się głuchy i wywnioskowałam, że odcięto mi kabel telefoniczny. Podeszłam do okna, by wyjrzeć i... obudziłam się zmęczona 🙃

Przed chwilą buszowałam po allegro, ale nie kupiłam niczego dla Rity, tylko jedzenie dla siebie 🙃 kupiłam pastę z chili, pastę do miso, wodorosty i 1l sosu sojowego 🙃 i czekam na ostatnią wypłatę.

Mama organizuje osiemnaste urodziny mojego brata. Wczoraj sprawdzała butelki z alkoholem, bo ma przepis na ostatnio ulubionego drinka. Wymieniała mi co tam wchodzi w skład tego cuda a ja na to: "mamo, a nie będzie jakiejś wersji bezalkoholowej dla ciężarnych?!" 🙃 Dowiedziałam się, że mogę napić się soku lub wody gazowanej z kawałkami owoców i lodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Wszystkie mamusie od strony 830 już oklaskałam, jak kogoś pominęłam to piszcie, a chętnie jeszcze sobie poklaskam 😁 O dziwo, klaskanie odbyło się bez problemu 😉


Oklaski zwrotne na dobry dzień/popołudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka super, że wyniki ok
a ja wściekła, siostra się na 12:30 umówiła i nie przyjechała. 😠 Nawet nie zadzwoniła, żeby powiedzieć. 😠 Jak w erze telefonów komórkowych można tak nie szanować drugiej osoby. Szczególnie, że to już któryś raz z kolei. 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...