Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

skoreczka napisał(a):
Vespera rano było 14, wiec dałam ale skoro masz mało to wrzucam jeszcze jeden 🙂


dzięki 😁 Jak było 14 to mi ktoś jeden zabrał ale co tam 😜 Oklask dla Ciebie za poprawienie mi humoru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Vespera słodycze szybko podnoszą poziom cukru, ale jeśli z trzustką wszystko ok to równie szybko on spada. Zrób tą glukozę jak najszybciej byle nie dziś, bo po takiej nocy to różne rzeczy mogą wyjść. Jak będziesz robiła to nie podjadaj w nocy, ale to pewnie wiesz. A maluch szaleje jak dostanie więcej glukozy bo ma więcej energii 😁 😁
Moja też po posiłkach bardziej aktywna. Chociaż po trochę kopie przez cały czas 😉


Pierwszy raz miałam takie sensacje... zaczęłam się bać, że może dostałam cukrzycy ciążowej... teraz się boję wypić ta glukoze - napisalam do lekarza o poradę. Bo może warto zrobić badanie na poziom cukru bez glukozy i sprawdzić czy jest ok, a dopiero potem glukozę. Dobrze, że idę już do niego w piatek. Ale mam wyrzuty sumienia 😞

Czy sa jakies sposobyna obniżenie poziomu cukru? Picie wody pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera objawy za wysokiego poziomu cukry to zmęczenie, senność, wzmożone pragnienie i oddawanie moczy (tym ostatnim teraz bym się nie sugerowała) 😁 😁. Obniżasz wysiłkiem fizycznym o ile cukier nie jest wyższy niż 230 bo wtedy wysiłek podnosi a nie obniży oraz pomaga picie wody na wypłukiwanie ciał ketonowych z organizmu (efekt uboczny za wysokich poziomów) no i oczywiście insulina.
Jak zrobisz glukozę to najpierw zmierzą Ci na czczo cukier, więc bez obaw. A potem w zależności od laboratorium albo po 1 i 2 godzinach albo od razu po 2. U mnie kiedyś było ma czczo i po 2 godzinach. I wynik miałam mieć do 140.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM PRZYSZŁE MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
POZDRAWIAM MAMA STYCZNIOWA 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Vespera rano było 14, wiec dałam ale skoro masz mało to wrzucam jeszcze jeden 🙂


dzięki 😁 Jak było 14 to mi ktoś jeden zabrał ale co tam 😜 Oklask dla Ciebie za poprawienie mi humoru 😁

to jak już tak dzielimy oklaskami to ja Wam też dam, a co! Razem z moim dobrym humorem 😁 😁
I Kacha Tobie też za trudy z fotkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
a macie i ode mnie 🙂 właśnie wróciłam z przychodni /musiałam złożyć deklarację/ i trochę pospacerowałam bo takie śliczne słoneczko i ciepełko 🙂 a wiec słoneczne oklaski dla super mam
🙂

próbowałam Ci też dać, ale muszę poczekać, bo chyba dostałaś 2 minuty temu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe oklasków dodać się nie da bo poblokowałyśmy się 🙂
kacha fajnie, że robisz sobie wypad do kina ze znajomymi 🙂 Mam tylko nadzieje, ze nie wybrałaś horroru 🤪
Nikusia weekend boski to prawda 🙃 co do sexu to też u mnie był szlaban kontrolowany na początku jak ta szyja się skróciła ale już wszystko ok więc szalejemy 🙂 a potem młody szaleje w brzucholu 🙂
Vespera mnie jutro czeka 75g glukozy brrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta na "Baby są jakieś inne" się wybieram. Widziałam zajawki - może być ciekawie hehe

Jak już mi brzuch urósł to trochę się baliśmy szaleć w łóżku... ale teraz to jakoś się przyzwyczailiśmy i jest fajowo! Wcale nie trzeba się sexu wystrzegać! 😎

Ja glukozę miałam tydzień temu. Da się wytrzymać ale do pyszności to nie należy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia na Ciebie zawsze można liczyć 😁 😘 i dzięki za newsa o chusteczkach nawilżanych. Wysłałam do sklepu rodziców i kupili mi 2 opakowania czyli mamy zapas 😆 I dowiedziałam się, że wczoraj przyjaciółka mojej siostry która rodziła w tym roku pod koniec stycznia przytargała dla mnie taką wyprawkę, że szok 😆 Już się nie mogę doczekać aby pooglądać 😉
A co do seksu to my też sobie nie żałujemy ale staramy się być ostrożni 😜 Mam nadzieję, że po porodzie libido mi nie osłabnie 😁
Vespera współczuję nocnych perturbacji pokarmowych - ja sobie strzeliłam samobója w zeszłym tygodniu 😁 napiłam się w nocy zimnego mleka na zgagę - zgaga minęła za to biegunka hardcore męczyła mnie do rana... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah to ja nie daje bo już Wam dać oklaska nie mogę, kazda teraz musi jakiś czas odczekać 😎
Widze nowe avatorki 🙂 Brzuszki dominują 🙂 🙂 🙂
Ja jakaś taka jestem ze nie wiem co napisać więc tylko podczytuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta na pewno się podzielę wrażeniami 🙂 A co do glukozy to niestety każda z nas musi przez to przejść 😞 3-mam kciuki!

Kobzior zazdroszczę tej wyprawki... u mnie wszystkie znajome dookoła synków urodziły 😞 A ja będę mieć córeczkę, więc nie mam nawet od kogo dostać wyprawki.

Dziewczyny mam do Was takie pytanie... Chodzi o biustonosze, ale już takie do karmienia (bo chyba byłoby dobrze się powoli w nie zaopatrzyć?). Gdzie kupowałyście, kupujecie je? I na co zwracać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...