Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Skoreczka czas odczekamy i trzymaj obiecane oklaski 😁
Vespera Tobie też już dałam oklaski 😁 😁 😁 doczekałam się
Teraz tylko na Magditte czekam 😉
Kacha jakbyś po chłopcu dostała to też coś wybierzesz, zawsze coś uniwersalnego jest a dziewczynkę na niebiesko też ubierzesz, gorzej odwrotnie 😁 😁 😁
Kobzior wierzę Ci, że się nie umiesz doczekać oglądania ubranek, ja to już chyba jakąś fobię mam na tym punkcie 😁 😁 😁 a może to za dużo czasu. Cieszę się, ze chusteczki kupiłaś 😉
Idę zabierać się za obiad i z synem za lekcje, bo mąż dziś dłużej w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dzięki Nikusia 😘 A mi się udało Kasi dac oklaska 🙂
Kacha nic się nie martw ja też nie dostałam od nikogo nic 😉 Jak szperam po allegro to nieraz na gg Nikusi podsyłam fajne aukcje więc jak chcesz to tez mogę ci dawać znać. Czasem za grosze są takie caceńka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka poproszę 🙂 jeśli coś fajnego to czemu nie 🙂 🙂 🙂 ja jakoś ostatnio nie mam cierpliwości do poszukiwań, a jak wiecie jeszcze do niedawna nie miałam nic 🤢
Widać moje gg w profilu?

Ja w oczekiwaniu za zupę kalafiorową... zajadam się chlebem z serem białym i cebulką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja też tęsknię za spaniem na brzuchu... I do tego zaczęły męczyć mnie bóle kręgosłupa 🤨
Ja jestem po badaniu glukozy - wypicie tego słodkiego nie było tragiczne, a wyszło mi, że jestem na granicy z cukrzycą, więc muszę odstawić swoje słodycze, które po prostu pochłaniałam i gin. kazała mi kupić sobie żelazo.
Co do biustonoszy ciążowych, to czytałam w którejś gazecie, że najlepiej kupić w ok. 9 miesiącu lub nawet po porodzie, ponieważ piersi nadal rosną.
Kruszyna - 4 tyg. dodatkowego urlopu macierzyńskiego (podstawa prawna art. 182 Kodeksu Pracy) "Art. 182.§1. Pracownica ma prawo do dodatkowego urlopu macierzyńskiego w wymiarze:
1.do 6 tygodni - w przypadku, o którym mowa w art. 180 § 1 pkt 1,
2.do 8 tygodni - w przypadkach, o których mowa w art. 180 § 1 pkt 2-5.
§2. Dodatkowy urlop macierzyński jest udzielany jednorazowo, w wymiarze tygodnia lub jego wielokrotności, bezpośrednio po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego".
I chciałam jeszcze zamieścić link, ale mi krzyczy, że nie mogę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha nie widać gg ale to moje:13932003. Czasami tez tak mam ze nic mi sie nie chce szukać, ale jak juz wejdę to potrafi byc cos fajnego 🙂 Teraz sama czekam na pake dla chłopczyka, która wylicytowałam za małe pieniązki a jest w niej duzo ciuszków 🙂 Nie moge sie doczekać az przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam "oklaskowy dzień": uszczęśliwiłam Kruszynkę, Kachę, Skoreczkę, Vesperkę Koziorka i teraz doczekałam się Magditty, 😁 😁 😁 😁 bo co ja bym bez Was zrobiła 😉
Kacha to ja sobie Ciebie też zapiszę i jak mi an allegro coś w oko wpadnie to prześle Ci linka. Moje gg jest w moim profilu.
Beata z biustonoszami to jest racja, jeszcze teraz za wcześnie. Tylko, że jak mi jeszcze biust urośnie to się zastrzelę. Ja mam zamiar kupić po 36 tyg ciąży, bo chcę zabrać do szpitala. 😉
Musisz mieć więcej postów, żeby link zamieścić, 20 lub 22.
a ja dziś na obiadek miałam kluski śląskie i mięsko do tego zjadłam sobie ogóreczka kiszone. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie piersi w tej ciazy az tak bardzo nie rosną, ale myslę ze one sie kryja w porównaniu z brzuchem, bo jest większy niż w pierwszej ciązy. Stanika jeszcze nie kupiłam ale bede musiała to zrobic. Po porodzie jak napuchna mleczkiem to wtedy okaze sie jaki to rozmiar jest potrzebny 😉

Nie no muszę Wam to pokazać 😁 😁 😁 http://allegro.pl/miekki-fotel-sofa-scooby-idealny-na-prezent-super-i1871364658.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka ja ostatnio dwa dni objadałam się pieczarkową 🙃 Dziewczyny teraz w ciąży jak mam zupę to jestem szczęśliwa. Ziemniaki zjem,ale bez zachwytu a na samą myśl o gotowaniu zupki cieszę się cały dzień 🤪
Kacha ja podobnie jak Nikusia wstrzymam się jeszcze pare tygodii i kupię do szpitala staniki do karmienia bo cycuszki pewnie urosną!! Wstawiam link z biustonoszami dla przykładu i dziewczyny doradzcie czy ten się sprawdzi bo cena dość przystępna http://allegro.pl/85b-2szt-biustonosze-do-karmienia-promocja-i1858269479.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe a mi się udało tylko Beacie dać oklaska reszta z was poza czasem 🙂 pododaje jak szaleństwo oklaskowe minie :0 ale oby nie szybko 🙂
Co do biustu to wczoraj odkryłam swoja osobistą tragedie !!! na prawej piersi, pod spodem, pojawiły się dwa czerwone, świeże, paskudne rozstępy!!!! buuuuuu Cholerka zeżlona jestem 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna ja mam taki jeden biały biustonosz jak ten z linku co wrzuciłaś. a co do ceny za ten dwupack to rewelacyjna 🙂 Ja kupiłam jeden na probe a potem jak się okaże ze rozmiar ok to do kupie jeszcze bo wygodny to będzie, bawełniany z dobrym zapięciem. no ale cóż na razie pogniewana jestem ze swoimi cycuszkami więc im nic nie kupie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio byłam w sklepie z bielizną to ekspedientka mówiła, że mają biustonosze dla karmiących za 9,99 i jak będę o 36tyg to pojadę je obejrzeć. Też myślałam, żeby na początku wziąć jeden na próbę a jak się sprawdzi to potem dokupić. Odradzam fiszbiny na początek, szczególnie, że jak karmiłam to i spałam w staniku, bo inaczej "tonęłam" 😉
Potem sprawdzały się też codzienne staniki z odpinanymi ramiączkami, tylko nie wiem czy rozmiar ie będzie inny, bo większy niż przed ciążą a z mniejszym obwodem niż w ciąży. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja przez cały czas na fiszbinach.
Kacha nawet nie miesiąc temu kupiłam sobie jeden stanik, bo został mi jeden. Wszystkie inne za małe, z tego co miałam wyszła mi fiszbina i znowu mam jeden czyli ten który kupiłam. Powoli mam już tego dość. Teraz to jeszcze spoko, ale się zastanawiam co mi zostanie jak urodzę i wykarmię. Pewnie będę miała biust do pasa 😁 😁 😁
Kruszynka ja się boję z netu, że nie trafię w rozmiar. Wg tego co piszą na tej aukcji powinnam policzyć swój obwód pod biustem z przed ciąży minus 5 cm, to ja miałam 73 -5=68. Czyli 70cm a miskę ostatnio kupowałam DD to teraz jakbym miała jeszcze o rozmiar większą kupić, bo mleko i wkładki laktacyjne to chyba E. A są staniki 70E?? 😮 chyba jednak kupię w sklepie, bo jakieś dziwne rzeczy mi tu wychodzą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety "cycnika" do karmienia w moim rozmiarze nie kupię 😞 😠 Ciężko mi kupić normalny - a co dopiero do karmienia 😮 Zatem będę się musiała rozbierać z normalnego, a po domu bez 🙃
Kacha_84 jeśli masz wątpliwości co do allegro to zobacz sobie na facebooku w galerii zdjęć mój album "zakupy kobzior_wife" wszystkie ubranka i buciki są kupione na allegro - za śmieszne ceny. Warto poprzeglądać oferty bo czasem wynajduje się super ciuszki.
A co do wyprawki od przyjaciółki siostry o której wspominałam to znajdują się w niej nowe pieluchy tetrowe i flanelowe, nowy materacyk antypoślizgowy do wanienki, 2 nieużywane leki - jeden do gojenia pępka drugi na kolki, ciuszki (głównie śpiochy i kaftaniki) i grzechotki 😆 Jestem bardzo zadowolona!!! 😉
A teraz czas na kawusię i coś słodkiego 😜

ps. mra_ gdzie Ty się podziewasz???? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkie dzięki! Już biorę udział w kilku aukcjach.. zobaczymy z jakim skutkiem :P
A na FB się dziś już obrażam bo mimo 75 prób to ani razu nie udało mi się dodać nawet pół fotki 😮 😁

Na szczęście jutro też jest dzień!
Zbieram się moje kochane Mamusie 🙂 Kino na 19:30 ale jeszcze może jakiś mały maraton po sklepach, taki bardzo malusi...
Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, widzę że dziś bardzo oklaskowo się zrobiło 🙂 to dobrze ja też pododaje wam a co!! 🙂... uhh poczytałam wszystko co napisałyście a prawie nie pamiętam co która pisała...

no cóż stanik mam zamiar kupić ale chwilę przed porodem, dodam że mi nic nie wycieka póki co 🙂 a ja staram się nie podrażniać brodawek 🙂... no co innego mąż bo on się lubi bawić xD.. ale ostatnio mniej mu pozwalam 😁... no a ja czekam na telefon od wujka żony 🙂 bo mają małą córe i mówiła mi ostatnio że wygrzebie mi ubranek trochę uniwersalnych póki co 🙂...

Skoreczka mam nadzieję że powrót męża przywróci ci dobry humor na długoooo 🙂....

Co do seksiku to nie narzekam 🙂 ostatnio jest coraz lepiej 🙂... mąż chyba się przyzwyczaił do brzusia 🙂... ale nie będę zachwalać 🙂 żeby się nie pogorszyło o! 🙂

Mam ochotę sie czegoś napić bo mnie suszyyy xD... ale nie ma picia bo ktoś moje wypił tutaj w pracy... i muszę iść sobie coś kupić!! ahh

Ogórkowa? Ogórki kiszone? pasta ze szprotek w pomidorach z cebulką i ogórkami kiszonymi i masełkiem na kanapce? mmmm bezcenne !! 🙂

a pstrąg z grilla mmm marzenie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...