Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia ja wlewam w siebie gorzka herbatę żeby mi przeszło, ale jakoś końca nie widze. Najchetniej poszłabym poleżec tylko nie mam dzis mozliwości. Słyszałam ze mdłosci powracają w 3 trymestrze. Moja kolezanka miała od początku do końca ciąży, kazdy poranek w wc aż do porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Skoreczka ja codziennie mam po pierwszym śniadaniu a przechodzi jak zjem drugie. Jak Kuba idzie do szkoły to je się kładę i przesypiam ten czas. A dziś niestety nie dało rady, dodatkowo mdliło mnie po serku a jak się na klatce schodowej schyliłam to już mnie całkiem wzięło. Tylko ja jestem dziwna bo tu mnie mdli a tu mi rosół pachnie i już bym jadła 🙃 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA już po kompieli mnie nie mndli ale jak tylko sie trochę poschylam to łapie mnie zgaga okropne
a dzisaj w nocy to myślałam że umre wstałam o 1 jak zawsze do wc noi sobie ziewnełam odrazu zaczeła mnie palić zgaga wiec się napiłam wody przeszło nagle znów ziewnełam i znów zgaga ale to penie przez wczorajszy sos bo mojego M też paliła pierwszy raz wrzyciu śmiałam sie z niego ze od tego się nie umiera 😁 😁 😁 kazałam mu sie napić mleka to jak zaczoł pić to wypił 2 l zaraz wł;acxam jakąś komedie kładziemy sie na łóżko i ogladamy już nie pamietam kiedy miałam taką spokojną sobote ale jeszcze głośno nie mówie bo jeszcze może sie ktoś u mnie pojawić 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja (odpukać) od początku ciąży nie wymiotowałam ani razu! Jedynie w okolicach 6 do 9 tyg. miałam silne nudności które wywoływały zapachy. Ale na szczęście przeszło 😉 I mam nadzieję, że tak już zostanie 😆 Natomiast zgaga zaczęła się pojawiać jakiś czas temu zwłaszcza po pikantnych lub bardzo kwaśnych potrawach. Dlatego staram się nie jeść po 20:00 i pilnuję co jem na kolację. A jak już mnie dopadnie to zazwyczaj pomaga mała szklaneczka zimnego mleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgagę mam podobnioe jak WielkaB nawet jak ziewnę. W nocy oczywiście najczęściej łapie. Gdy tylko kłade się do łózka aby odpocząć wtedy przychodzi ona ZGAGA 😉 No i sposobu na nią nie mam, mi nic nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściej mam problem z mdłościami niż ze zgagą, ale przeważnie do kolacji wypijam kubek mleka. 😉
A jak rano mnie mdli to raczej nie wymiotuje poza początkiem ciąży tzn do 4 m-ca a teraz to tylko jest mi niedobrze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj ale sie rozszalałyscie 😉 jeszcze niedawno w weekendy były pustki 😉

U mnie z jedrnoscia skóry tez nie było zle po ciązy oczywiscie wszystko potrzebuje swojego czasu ale naprawde nie ma sie czego obawiac co prawda ja miałam na plusie 3 kg do casu drógiej ciązy ale to i tak nie tak wiele 😉 biorac pod uwage ze nigdy sie nie odchudzałam 😉

Nikusia ja tez wole czytac na bierzaco i jak bede miała wolne to napewno bedzie mi sie udawało nio chyba ze jakies problemy z netem beda ale teraz takie straszne zamieszanie miaklam do tego mały sie rozchorował i wieczorami byłam nie do zycia...

Dziewczyny zastanmawiacie sie jak długo bedziemy ze soba pisały to ja wam napisze ze Jakub ma 3 latka i ja w poprzedniej ciązy tez uwielbiałam pogaduchy na forum no i do tehj pory utzymuje kontak z 2 dziewczynami co prawda juz nie tak intensywny ale jednak zawsze wiemy co sie dzieje u drógiej 😉

Ja mdłosci miałam sporadycznie za to poczatek ciazy to straszna zgaga po słodkim teraz troszke spokoju ale ostatnio dostałam pozwolenie na słodkie od lekarza i coś czuje ze jak przesadzae to moze do mne wrocic

Dobranoc dziewczynki uciekam Bo Jakubek jeszcze nie spi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel ja mam kontakt z jedną dziewczyną z którą kiedys pisałam na Brzuszku. moze troszke sie juz rozluźniło ale kontakt jest 🙂
Mam tez inną kobitkę która urodziła wtedy co i ja, znam ją z innej stronki i dzień w dzień mamy kontakt 🙂 Bardzo to lubię 🙂
Anabel daję ci oklask, bo Ty czytasz wszystkie zaległości od deski do deski, i każdej z nas odpowiadasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc witam was z samego rana 😉

Skoreczko dziekuje za olkaski staram sie byc na bierzaco ze wszystkim co u was 😉 a i jak moge coś dodac to tez sie z tego ciesze 😉

Moz wstawał o 5 na ryby...pózniej nie mogłam spac bo do tesciów ktoś wydzwaniał na tel stacjonarny na szczescie udało mi sie podzemac do teraz .Jakub jeszcze spi troche mu sie poprzestawiało teraz jak jest przeziebiony pewnei bedzie problem jak bedzie musiał wstac do przedszkola rano ...

Liczyłam dzisiaj jeszcze mi zostało 7 lub 8 dni pracy i pózniej wolne 😉
uciekam jakies niedzielne sniadanko zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszynka ryby to jest to czego nie lubie robic na szczescie mój mąz nie bierze wszystkich ryb które złapie tylko jak jakas wieksza jest 😉 tak ze nie bedzie tak zle 😉 dzwoniłam to mówił ze jeszcze nie złapał zadnego wielkoloda woiec luzik 😉 on to bardziej dla rozrywki tam jedzie i rzeby oderwac sie od codziennosci

Dziewczynu u mnie juz 3 dzien przymrozków idzie idze zima 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też ostatnio kupiłam taką rybkę ,którą musiałam czyśćić z łusek 🤪 🤪 Było to starszne dla mnie dobrze,że wewnątrz byla wyczyszczona 🙃 🙃Na szczęście jak ja zjadłam to cała złość mi przeszła bo rybka była dobra!!! Ja już obiad robię a tu pustki 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my jak jemy rybkę to zwykle po grecku albo ja obtaczam filety w bułce i w jajku i do ziemniaczków 🙂
U mnie w rodzinie nie ma ani jednego wędkarza, zresztą my mieszkamy akurat w takim rejonie że jedynie pstrągi można łowić....fakt one sa pyszne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Dziś rano walczyłam z nudnościami 🥴 mąż się wszystkim zajął a ja w łóżku leżałam.
Anabel ja Cię podziwiam, że tak długo w pracy dajesz radę. Ja w pierwszej ciąży miałam dużo energii i chyba dlatego brakło jej na drugą 😉,ale też zawsze czytam wszystko co dziewczyny napisały 😉
Skoreczka odliczanie zrobione 😁 😁
Kruszynka ja lubie rybę, ale z czyszczeniem jej byłby problem. A nawet jakby mąż na ryby pojechał to by je wszystkie wypuścił, bo u nas nie ma kto zabić. Same wrażliwce w domu. 😉
Ja za dziecka dużo łapałam z tatą, ale teraz nikt z rodziny nie wędkuje. 😉
Mra dla Ciebie też uściski i udanej niedzieli.

Oglądałyście dziś Martynę Wojciechowską \"Kobieta na krańcu świata\" o kobiecie, która miała trzech mężów? To byli trzej bracia i tak się związali razem, żeby nie dzielić majątku. Wcześniej żyli bardzo biednie i doszli do wniosku, że jak będą mieli jedną żonę to wtedy wszyscy będą na jeden dom zarabiać. Interesowało mnie jak oni sypiają i wyszło na to, że mężowie decydują który dziś \"śpi\" z żoną a dla niej jest to ok. 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra chyba juz nie nadrobisz 😉 Musisz zagladać częściej. zastanawiałam się gdzie nam sie ostatnio zapodziałaś 😉
Nikusia widziałam reklamę programu i pomyslałam sobie ze chociaż raz jest tak ze kobieta ma kilku mężów a nie na odwrót- jak to bywa w wioskach afrykańskich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka dla mnie czy mąż ma więcej żony, czy żona więcej mężów jest nie do przyjęcia 🙃 🙃 🙃
Wprowadzają się nad nami nowi sąsiedzi i już się stresuję.
Spadam na chwilę pomóc mężowi przy obiadku, bo on dziś wszystko robi 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka dla mnie czy mąż ma więcej żony, czy żona więcej mężów jest nie do przyjęcia 🙃 🙃 🙃
Wprowadzają się nad nami nowi sąsiedzi i już się stresuję.
Spadam na chwilę pomóc mężowi przy obiadku, bo on dziś wszystko robi 😉 😁


No dla mnie też, ale skoro inne tego chcą to niech mają 😁 😁 😁

Oby sąsiedzi byli cool i trendy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedno masz rację, dla nich to normalnie i oni są zadowoleni z takiego związku. My jesteśmy inaczej wychowani i u nas jest to nie do pomyślenia.
A sąsiedzi to też mam nadzieję, że jacyś spoko, tyle że my nie mamy szczęścia w tym względzie. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ja wpadłam tylko na chwilkę, bo się do kościoła szykujemy i trochę mam biegania przy obiadku 🙂 Pogoda u nas śliczna, świeci słonko i jest cieplutko 🙂 Może uda nam się wyjść na spacerek 🙂
Nikusia, ja też jestem za związkami jeden mąż, jedna żona.
Vespera, ja wolę przez miesiąc używać "papieru ściernego" na pupcię maluszka, niż go przez tydzień nie myć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...