Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Vespera jakby to wszystko miała wyprać w rękach to chyba bym padła 😁 😁 😁
ja w rekach piorę tylko rzeczy które farbują a mam taką jedna fajną bluzeczkę ciążową, ale niestety farbuje. 😉
co do koszul nocnych z długim rękawem to może jeszcze będą bo się coraz zimniej robi. 😉
Mi lekarz nic nie mierzy, przy pierwszej ciąży na początku mierzył mi rozstaw kości miednicy, ale tak jak pisałam był za wąski i miałam potem problem z porodem. Położna na szkole rodzenia mi też zmierzyła, bo to wg nich na oko było widać.
Marta to faktycznie Wam idzie ta przeprowadzka jak już w połowie 🤪
a mnie mdli do rana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

koszula nocna z długim rękawem ale mi się zbytnio nie podoba http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-191-regina-m-38-i1862304001.html
kolejna http://moda.allegro.pl/100-bawelna-koszulka-ciazowa-i-karmienia-m-s-xl-i1857632833.html
http://moda.allegro.pl/koszula-na-kazdy-etap-ciazy-i-karmienia-italian-i1859645989.html
to kilka przykładowych aukcji, zobacz sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc czas doczytywania ciąg dalszy
Nikusia jesli chodzi o wpuszczanie we wigilie kogoś obcego do domu to ja pewnie by,m chciała wpuscic ale nie wiem co na too mój mąż ... pewnie dopiero jak by sie taka sytuacja zdazyła to wtedy bysmy wiedzieli co byśmy zrobili...
Magditta podałas link do koszulki kopertowej do karmienia musze ci ją odradzic ja miałam taka sama i niestety nie zdała rezultatu dlatego ze strasznie sie rozciągała i po paru załozeniach chodziłam z piersiami na wieszku wiec stanoswczo doradzam przynajmniej akurat ta

Ja wyszłam po pierwszym p[orodzie po 3 dniach 😉 wiec całkiem szybko 😉 ale pamietam jak wszystkie dziewczyny sie dowiedziały ze ida do domu a ja czekałam na wyniki bilirubiny u małego i caly czas w niepewnosci wiem ze jak by mi powioedzieli ze zosrtaje to wyła bym jak nic cały dzien pamietam jak jechalismy do domu i powiedziałam mezowi ze teraz najlepiej zenby nikt do nas nie przyjechał bo musze sie wyryczec no ale to hormony...Z

Skoreczko ciesze sie z wyniki Mikołajka pomogły w diagnozie i jestes juz spokojniejsza 😉

Wielka B super ze maluszek rośnie i wszystko z nim ok 😉usciski dla was ;0

Nikusia moje malenstwo tez nie raz daje popalic bolesnymi kopniaczkami choc tyeraz jesty tak ulozone ze te ruchy sa o wiele łagodniejsze casem musze poprostu patrzec czy brzuch sie rusza bo malenstwa nie czuje a ono kopie w strone moich pleców lekarz mówi ze moge teraz mniej wyraznie odczuwac ruchy wiec maluszek mnie straszy nie raz..

Lacrimosa witamy 😉

Kacha ja brałam duomox z synkiem w ciązy i to było praktycznie na poczatku 6-7 tc wiec o wiele bardziej niebezpieczne to bylo niz teraz nasze malenstwa sa juz duze i łatwiej toleruja takie paskudztwa wiec sie nie mart i bierz ten antybiotyk bo bardziej moze malenstwu zaszkodzic Twoja choroba ...

Torbe do szpitala mam zamier spakowac poczatek grudnia no moze koniec listopada 😉

Monika super ze po wizycie i ze malenstwo rośnie jak na drozdzach 😉

Vespera moj mąz w nocy po zachcianke to by napewno nie poszedł jak w dzien coś chce to kreci nosem a gdzie tu w nocy...

Pami ty to tego lekarza masz dziwnego;/ jak moze ci nie dac zwolnienia skoro nie dajesz rady po co szpikowac malenstwo tabletkami jak mozna poprostu odpoczac nierozumie takich dzieadów grrrrrrrrr..../

Kruszynka ja przy synku miałam 2 komplety poscieli i wystarczyły teraz tylko dokupie przescieradło i bedzie ok 😉 wypełnienie mam jedno ale to wystarcza bo jeszcze mam spiworek no i na poczatku pewnie malenstwo bedzie spało w rozku bo tak podobno niemowlaczki nczuja sie bezpieczniej ;0

Nikusia czy ja moge poprosic Twojego synka na pare lekcji do mojego męza??? oczywiscie to Kuba ma dawac lekcje Danielowi 😉 😉 😉

Co do spania to u mnie tez kiepsciutko pozycji znalesc nie moge cały czas sie wierce ii mam takie cos ze bydze sie w nocy i na przykałam 2 godziny obracam z boku na bok i dopiero zasypiam ;/ grrrrr a przeciez chyba brzucha jeszcze takiego woelkiego nie mam ...

Co do zwolnienia to ja ostatnio dostałam tez tylko na 2 i pól tygodnia ale to dlatego ze lakarz chce skontrolowac moja wage bo nic nie przytyłam a tak ostatnio mialam na 5 tygodni zobaczymy teraz 😉 wizyta 24 pażdziernika ;0

Wiecie co nadrobiłam całe zaległosci czesc wczoraj w sumie to doszłam do 773 strony ale nie zdazyłam odpisac i mi internet wyłączyli;/ ale dzis o 12 właczyli wiec przeczytałam reszte i moge w boncu odpisac 😉 jak ciś pominełam to przepraszam ale tak duzzzzzzo informacji na raz troszke mnie przerosło 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem przerażona mój zabrał sie za karpatkę!! Już jest bałagan w wysprzatanej kuchni 😠 😠 zdążył przepalić krem i wylądowało wszystko w koszu!!! Kupił zaś krem i nie daje za wygraną,ale dobrze bo poprosił o pomoc 😉 Początki zawsze są trudne 😁
Urszulka to ciekawe czy się ze wszystkim zabierzesz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie zjadłam ciasto 😜 wypiłam kawkę i jest mi błogo 😁 Nie muszę też szykować obiadu, bo prawie już tradycyjnie oddałam kuchnię mężowi 😁 🙃 Oboje lubimy gotować, ale skoro on się pali do wyręczania mnie - nie będę mu w tym przeszkadzała 🤪 😁
Urszulka że też Ci się chce do Warszawy jeździć - ja miałam dosyć w pociągu na trasie Zabrze - Kraków 😁
Kruszyna zrób tak jak ja - zwolnij kuchnię, zrelaksuj się i niech mężczyzna przejmie stery 😉
Anabel wiem jak ciężko nadrabia się zaległości na forum 😉
MartaMay postaram się dziś wrzucić kilka fotek na fejsa 😆 Jak będziesz miała wolną chwilę to poprzeglądaj moje albumy na fb bo jest ich kilka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior zazdroszcze wam dziewczyny facetów w kuchni 😉 u mnie to poza podgrzaniem wody na kawe to słabo u meza z gotowaniem hehe jeszcze pamietam za kawalra jak mu mama kazała ugotowac makaron do rosołu i skonczyło sie z rosołem w makaronie w jednym garnku 😉 😉 😉 a o gotowaniu ziemniaków niedawno pisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aj wyprawiłam męża w podróz, synka połozyłam spać i zasiadłam na Brzuszka i miałam do nadrobienia kilka stron. Teraz jak ja jestem to pewnie żadnej z Was nie ma 😁 🙃 🙃

Co do meża w kuchni to ja mam tez fajnie, bo on lubi i potrafi gotowac 🙂 Później tylko muszę ogarnąć kuchnię 😁 Kruszyna liczą się chęci, a ciasto pewnie tak wyjdzie i bedzie smaczne 🙂

Co ja miałam jeszcze napisać? Hmmmm A ja nie wiem że do lekarza pod koniec ciazy chodzi się częściej bo w ostatniej ciazy leżałam długo w szpitalu i tam to miałam usg co tydzień i każdego dnia tętno i wszystkie inne pomiary. Jakbym była na "wolności" to pewnie przekonałabym sie jak to jest 😉
Pranko ubranek juz zrobiłam, nie wydaje mi się ze coś sie zakurzy. Też mam nauczke jak Nikusia że lepiej troszke wczesniej. wiem że na pewno ktos z rodziny pomógłby na ostatnia chwilkę poprac i poprasowac ale wolę sama 🙂
W brzuch jest mi najcieplej, jest wręcz goracy, wcale go nie opatulam, normalnie zaciagam bluzeczkę albo sweterek i jest dobrze 🙂 Dzieciątko i tak ma w środku stałą temperaturę 😉

No i sama nie wiem czy o czyms nie zapomniałam napisac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodac, że dzis kupiłam zielonego hipopotamka- grzechotke, bo chciałam spasowac z rozkiem 🙂 Wyprawka do szpitala będzie w wiekszości zielona, a nastepnie biała i niebieska 🙂 W takich kolorkach mam najmniejsze ciuszki 🙂
Musze poszukac jeszcze grubego, pluszowego koca dla Błażejka. Mikołaj ma niebieski więc teraz kupie zielony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Ja już też mam część wypraną bo nie chcę czekać na grudzień bo to różnie bywa. A czy Wy pierzecie też pieluszki wielorazowe?


Monika chodzi ci o to czy teraz pierzemy? Ja mam strasznie zniszczone tetrówki i dopiero kupie nowe, myslę ze wyprac trzeba po zakupie, bo tetrówke przykładac bedziemy do piersi i do buźki dzidzi 🙂

Kruszyna smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Tak Skoreczka, chodzi mi o pierwsze pranie zanim maluch będzie je miał na tyłeczku. Bo potem to wiem, że się je pierze 😁


To piorę 😜 A Ty zamierzasz w ogóle zakładać tetrówki na pupcię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zamiar przez miesiąc używać tetrówek. A potem to już jednorazówki. Pamiętam jak kiedyś jedna z mam pisała o produkcji pampersów i trochę mnie nastraszyła, więc na pewno miesiąc będą wielorazówki.
Miesiąc to nie długo 🙂 Więc myślę, że aż tak źle nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, tak teraz oglądam różne rzeczy na allegro i trafiłam na bieliznę po ciąży wyszczuplającą, modelującą itd. Czy któraś z mam już mających dzieci używała czegoś takiego? Czy to faktycznie pomaga w odzyskaniu figury, najbardziej mi chodzi o skórę na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...