Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam was kochane ja juz po kawce i sniaanku dzisaj biore sie za sprzaanie b juz mam dosyc tego bałaganu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 wczoraj byłam na małej wycieczce z M troche odragowałam ale i tak mam mentlik w glowie dobija mnie ta chandra w ciazy chyba za to ze zaduzo siedze w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Witam 🙂
U nas dzień zaczął sie dobrze, nic nie wpłynęło negatywnie na mój nastrój 🙂 🙂 🙂
Rzeczywiście zimmno na dworze ale myślę ze pojdziemy na spacer, moze jakies liście piekne do wazomu uzbieramy 😉
Nikusia ja to uśmiecham się pod nosem jak czytam ze tak lubisz te ogórki kiszone 😁
Kruszyna to moze zrób zdj swoich zbiorów i pochwal sie 🙂
Pamii zmieniaj tego lekarza, bo ona jakiś dziwny 🥴
Kahira a jakie bajeczki Twój Gabrys najbardzie lubi?
WielkaB ty to jesteś kobieta-energia 🤪 Chociaż ja tez lubie mieć wszystko wysprzątane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co kestem zła bo tynki nie chcą wyschnać tak to już byśmy malowali i kładli panele tak to wszystko rozgrzebane ale weszłam i posprztałam tam cały ten pył i brut z podłogi miała to zrobić mój M ale on nigdy nie ma czasu a mi sie wszystko nosi do pokoju ale już zrobiłam wygladam jak bałwan bo jetsem cała biała jeszcze zamiote w duzym pokoju wyytrzepe chodniki umyje podłogi i zmyje szkalnki po kolacji noi musze umyc biurko bo sie całe klei i chyba skocze do pieca podłożyc a zapomniałam zrobie wam zdiecia naszego tośka jest już duzy oczka zaczoł otwierać za poł godzinki już bede pewnie wolna i usiade wygodnie i bede leniuchowac 😜 😜 😜 😜 wstawie wam foteczkę z wczorjaszej wycieczki tylko mojego M zjego przyjacielem jak patrze na to zdiecie to mnie przeraża bo są tacy wielcy jak to dzrzewo za za nimi ja sie czuje jak mała Mi przynich
mimo ze mam 170 cm ale moj M ma 188 a jego kolega 198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny miałam w planach się wsypać, ale średnio mi wyszło 😉
WielkaB i Skoreczka ja też lubię mieć czysto w domu, ale to że musiałam leżeć dało mi niezłą szkołę. Teraz już ze spokojem podchodzę nawet jeśli czego nie dam rady robić (tzn w głębi duszy to już bym się za malowanie, mycie okien zabrała itd) ale dobro dziecka na pierwszym miejscu, 😉
MartaMay super, że będziesz z mężem i dla dzidzi to też jest dobrze. A wynajem chyba lepszy jak się nie ma sprecyzowanych planów.
Kruszynka to wstaw fotki kocyków. Co Ci jeszcze zostało do kupienie?
Urszulka ja o pójściu do teatru, operetki itd to mogę sobie pomarzyć, mój mąż na pewno nie pójdzie, dla niego to nuda. Dodam jeszcze, że do teatru mam ok 30km a do operetki ponad 100km. Do kina bliżej. 😉
Kahira ja teraz byłam w tym szpitalu co będę rodzić i tak ciepło było, dodatkowo to skrzydło jest nowo wybudowane więc się nie martwię, najwyżej mąż szlafrok dowiezie. 😉
WielkaB ja już też mam często dość tego siedzenia w domu. Teraz nawet nie przeszkadza mi zimno na dworze.
Dodam jeszcze, że ja przy Twoim mężu i jego koledze to bym jak krasnal wyglądała. Ja mam 155cm a mój maż 180 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia dużo jeszcze mam do kupienia ; Wózek,łóżeczko i pościele, kosmetyki, resztę do szpitala dla mnie i takie drobne rzeczy których troche się uzbiera!! A właśnie dziewczyny mam pytanie ile kupujeci kompletów pościeli?? Bo ja myślałam aby kupić 2 komplety pościeli z wypełnieniem starczy mi to czy będzie za mało. Co o tym myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny! Mi się dziś tak średnio spało 😠 Dostałam z główki od męża jak się do mnie obracał, bo ja teraz to praktycznie na lewym boku śpię i trochę na plecach, więc prawie cały czas jestem do niego obrócona. Dodatkowo strasznie bolą mnie pachwiny, ale znam już przyczynę tego bólu- schody, a raczej chodzenie po nich. Do gina mam 2 piętra, byłam też u brata na 4 piętrze i w szpitalu dopytać o szkołę rodzenie, więc następne 2 piętra. Już miałam spokój, a teraz znowu jak pokraka chodzę 😠
Kruszynka ja mam dwa komplety pościeli i jedno wypełnienie no i do tego dwa ochraniacze w kolorach pościeli.
WielkaB, drzewo to naprawdę ogromne 🤪
Nikusia, to syn pewnie zadowolony z długiego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka ja mam wypełnienie pościeli po synku, będę kupowała tylko jeden komplet. Mam też pościel po synku, wiec jak będę prała to będzie wtedy na zmianę. Tak to bym tez dwa kupiła, chyba że masz zamiar szybko prać, suszyć i potem ubierać, bo miałam koleżankę, które tak właśnie robiła. 😉
Monika to faktycznie Ci schody dały popalić. Widzę, że Twój maż spi jak mój, że czasem nawet nie wie jak się rzuca na łóżku. 😉
Syn sobie dziś pospał, teraz szybko przeczytał czytankę i do grania 😉
Wczoraj jak odwoziliśmy teściową to odebrałam wreszcie wyniki z ośrodka zdrowia. Miałam robione na wirusowe zapalenie wątroby typy C i zdrowa jestem 😁 😁 😁
Wczoraj jeszcze mnie mąż wkurzył nawet jak dziś pomyślę, to jestem zła.
Idę napić się kawki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia dużo jeszcze mam do kupienia ; Wózek,łóżeczko i pościele, kosmetyki, resztę do szpitala dla mnie i takie drobne rzeczy których troche się uzbiera!! A właśnie dziewczyny mam pytanie ile kupujeci kompletów pościeli?? Bo ja myślałam aby kupić 2 komplety pościeli z wypełnieniem starczy mi to czy będzie za mało. Co o tym myślicie??


Ja kupuję trzy komplety. Planowałam dwa ale bezpieczniej będzie chyba trzy. Bo nie wiem czy pościel zdąży wyschnąć i ile \"wypadków\" będzie miał synek. Może dobrze kupić też więcej samych prześcieradełek - to najbardziej \"zgrożony\" element 🙂 Na razie zamówilam dostawę jednego kompletu i jak będzie mi się podobał to dokupię dwa pozostałe 🙂

co do prześcieradeł to znalazłam taką propozycję na allegro:
http://allegro.pl/bobas-przescieradlo-z-gumka-nieprzemakalne-i1851860850.html

ciekawa jestem czy to dobry pomysł i czy rzeczywiście są nieprzemakalne... Jak myślicie?

a co do wypełnienia - ja na razie kupuję zimowe jedno. Potem kupię drugie letnie, ale dopiero na wiosnę. Chyba nie ma potrzeby kupna większej ilości wypełnienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zajrzyjcie na fb, Kruszyna dodała zdjęcia takich cudeńków 🙂
Nikusia super że wyniki są idealne 🙂
Monika rozumiem cię bo ja kiedyś dostałam w czoło delikatne pukniecia, bo męzowi śniło się ze wbija gwozdzie w sciane, a w realu wbijał w moje czoło 😉 😉 😉

Nie wiem czy bede z Wami w weekend bo byc moze pojade do tesciowej bo zmarła jej mama, czyli babcia mojego męża 😞 Jednak rozwazamy to bo to strasznie długa droga, ze śląskiego w pomorskie a ja i mikołaj jesteśmy troszkę schorowani 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
bikusa to dobrze ze z tesciowa wszystko ok ja mam jeden koplet poscieli i mysle jeszcze jeden do kupic

WielkaB ja już pisałam wcześniej, że muszę wyniki odebrać z ośrodka zdrowia, bo już tak długo leżą. I napisałam, że wczoraj była u mnie teściowa a jak ją odwoziliśmy do domu to po drodze do ośrodka wstąpiliśmy i odebrałam wyniki. 😁 😁 😁 z moją teściową jest wszystko ok 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka ja miałam jedno wypełnienie. Też je prałam od czasu do czasu, ale jak rano wyprałam do do wieczora wyschło. Przy syny miałam dużo ilość zmian pościeli i części nawet nie używałam. 😉
Skoreczka to faktycznie długa droga a po drugie my teraz jesteśmy bardziej czułe na wszystkie emocje a wiadomo, podróż, dziecko, ciążą itd do tego pogrzeb. Zależy czy byłaś z nią bardzo emocjonalnie związana?
a mi syn tak ciśnienie podniósł, że się za pranie zabrałam, żeby tylko coś robić. Chyba mam dziś zły dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dzis udało mi sie położyc na drzemke synka, jakis dzień dziwny.
Pamii super avatorek, a malutki bo moze mały rozmiarek zdjecia 😉
Ja zaraz tez zmienię avatorek bo udało mi sie w końcu zrobic zdjecie innego typu 🙂 Bardziej rodzinne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaki 😁
Ja dziś miałam wizytę u mojej lekarki rodzinnej która prowadzi mi ciążę. Zbadała tradycyjnie na dzień dobry mocz i wszystko było OK 🙂 Potem ważenie, pomiar ciśnienia ( mąż mi je zdążył podnieść w drodze do lekarza 😁 😉 ) Ogólnie wizyta przebiegła dobrze i poinformowałam ją, że w ostatnim tygodniu listopada wracam do Polski. Wydrukowała mi wszystkie wyniki badań, życzyła udanego porodu i to by było na tyle 😆 Została mi tu jeszcze wizyta u położnej i kolejne badanie z glukozą.
Od wczorajszego wieczoru miałam mniej do nadrobienia w czytaniu Was 🙃
pamii18 super fotka 🙂
Nikusia102 złe dni też bywają - coś o tym wiem - buziaki na poprawę nastroju 😘 i super, że masz dobre wyniki! 😆
skoreczka temat wbijania gwoździ wymiata!!! Współczuję pogrzebu w rodzinie - uściski dla Ciebie!!! 😘
Vespera - hahahahaha "nie wiedziałam, że wyglądam aż tak zaawansowanie" - cóż za samokrytyka 🤪 😁 🙃
wielkaB i Kruszyna123 też planuję mieć dwa komplety pościeli 🙂
Monika1985 ból w pachwinach to na bank schody - przerabiałam to ostatnio w Polsce 😮 🤢
Trzymajcie się ciepło w ten chłodny dzień!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorczka avatarek śliczny a synuś słodkie nie wiem czemu myślałam, że masz synka blondynka. Może tak wyszedł na jakimś zdjęciu albo mi się pomyliło.
Kobzior dobrze, że wizyta zaliczona bo pewnie po wizycie w Polsce i badaniu jesteś teraz spokojniejsza.
Mój mąż wrócił z pracy z różami dla mnie i już mi zły humor przeszedł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...