Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pamii życzę wytrwałości jutro na uczelni 🙂 i przespanej nocy 😉
Urszula miłego rocznicowego wieczoru zatem życzę 😉
Nikusia zazdroszczę tej babskiej imprezy - baw się jutro dobrze i uważaj na siebie 🙂 a z tą maszyną do przenoszenia w przyszłość kusząca sprawa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Jaka cisza chyba weekend się zbliża 🙂
Nikusia babska impreza super wyrwiesz się trochę z domu 🙂 A podróż w przyszłość kusząca propozycja 😁 Ja to chciałabym zobaczyć siebie i moja rodzinę tak za 50 lat 🙃 🙃
Pamii no to życzę Ci ciekawych wykładów 🙂
Urszulka każda okazja jest super do świętowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezce będę uważała, to z okazji ciąży koleżanki. Więc będziemy we dwie ciężarne, tyle że ona drugi miesiąc a ja 8 😁 😁 i oczywiście reszta koleżanek i moje siostry. Już się cieszę 😉
Jakbym mogla to bym się przeniosła w czasie tak z 30 lat, ( bo 50 to za dużo i bym się bała, że mogę już nie żyć a tego bym nie chciała wiedzieć), jestem ciekawa siebie, męża, dzieci swojego życia itd.
Tyle, że na drugie życie przestałoby być takie ciekawe i jest możliwość że zobaczyłabym siebie taką jaką nie chcę się widzieć ( np alkoholiczką albo ćpunka 😁 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dizewczynki wieczorem ja dzisaj poprasowałam nasze ubrania i resztki dla maluszka zostało mi pieluchy poprasowac moj maz mnie dizsaj zmotywował do prasowania bo zajoł mi kompa a mi sie nudizło 🙃 🙃 🙃 🙃
Ale o tym mysiu okien to sie usmiałam jak nie wiem moj mi jeszcze z takim tekstami nie wyjerzdza nie goni mnie do roboty przewaznie jest na odwrod ze ja mam zawsze cos do powiedzenia
niedawno wrociłam od mamy gdzies mnie wzieło na płakanie i zalenie sie ze M mi nie pomaga w sprztaniu i nie ma czasu mi nawet stolika rozkrecic siedział i sie nic nie odzywał wiem ze on cały czas pracuje i mu sie poprostu nie chce ale mnie dołuje takie cos ze wszytko musze robic sama ale jutro jest w domu jedzie po drzewo do lasu zły jak nie wiem bo cąłe podwórko jest po rozwalanym drzewie tesciu miał wielce cicąć a chodzi i pije a on jak jutro drzewo przywiezie to nie ma nawet gdzie żucic tesciu do lasu nie pojedzie a my musimy myslec bo maluszek sie urodzi j 😠 😠 😠 😠 😠 przed chwilom mi powiedział ze jak sie w kur...... to podpali to wszystko na podworku i zanim wroci to sie wypali oczywiscie moj tesciu spi od 17 i tak do rana dopołudnia spał wyszed ochlał sie i dalej spi jezu jak mozna tak zyc 😠 😠 😠 😠 😠 😠 szkoda gadac nerwy mam ale sie nie przejmuje bo zgłupieje
moj tata dzisaij mnie rozwalił na łopatki siedzimy z mama w pokoju u siostry a on leci z ciastkami do kuchni wyjac na talerzyk my sie patrzymy bo nigdy tak nie robił a on do nas no co gościa mam (zieńcia) no i tak sie gościli 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Na imprezce będę uważała, to z okazji ciąży koleżanki. Więc będziemy we dwie ciężarne, tyle że ona drugi miesiąc a ja 8 😁 😁 i oczywiście reszta koleżanek i moje siostry. Już się cieszę 😉
Jakbym mogla to bym się przeniosła w czasie tak z 30 lat, ( bo 50 to za dużo i bym się bała, że mogę już nie żyć a tego bym nie chciała wiedzieć), jestem ciekawa siebie, męża, dzieci swojego życia itd.
Tyle, że na drugie życie przestałoby być takie ciekawe i jest możliwość że zobaczyłabym siebie taką jaką nie chcę się widzieć ( np alkoholiczką albo ćpunka 😁 😁 😁 )


moze nie było by tak zle patrzysz a tu zamiast 2 maluchów biega z 8 to bym sie napewno wystraszyła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Na imprezce będę uważała, to z okazji ciąży koleżanki. Więc będziemy we dwie ciężarne, tyle że ona drugi miesiąc a ja 8 😁 😁 i oczywiście reszta koleżanek i moje siostry. Już się cieszę 😉
Jakbym mogla to bym się przeniosła w czasie tak z 30 lat, ( bo 50 to za dużo i bym się bała, że mogę już nie żyć a tego bym nie chciała wiedzieć), jestem ciekawa siebie, męża, dzieci swojego życia itd.
Tyle, że na drugie życie przestałoby być takie ciekawe i jest możliwość że zobaczyłabym siebie taką jaką nie chcę się widzieć ( np alkoholiczką albo ćpunka 😁 😁 😁 )


moze nie było by tak zle patrzysz a tu zamiast 2 maluchów biega z 8 to bym sie napewno wystraszyła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


No właśnie, kto to wie co byśmy zobaczyły 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
wielkaB napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Na imprezce będę uważała, to z okazji ciąży koleżanki. Więc będziemy we dwie ciężarne, tyle że ona drugi miesiąc a ja 8 😁 😁 i oczywiście reszta koleżanek i moje siostry. Już się cieszę 😉
Jakbym mogla to bym się przeniosła w czasie tak z 30 lat, ( bo 50 to za dużo i bym się bała, że mogę już nie żyć a tego bym nie chciała wiedzieć), jestem ciekawa siebie, męża, dzieci swojego życia itd.
Tyle, że na drugie życie przestałoby być takie ciekawe i jest możliwość że zobaczyłabym siebie taką jaką nie chcę się widzieć ( np alkoholiczką albo ćpunka 😁 😁 😁 )


moze nie było by tak zle patrzysz a tu zamiast 2 maluchów biega z 8 to bym sie napewno wystraszyła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


No właśnie, kto to wie co byśmy zobaczyły 😁 😁 😁 😁


ja tu patrze a tu na moich ugorach moj malutki domek a z tyłu wielki jak ubojnia dom a tam 15 dzieci i mój M piorący pieluszki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 napewno był by to nie zapomniany widok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB napisał(a):
Verbena przepis jets prosty jak niewiem napewno dasz sobie rade spokojnie

Vespera, a nie Verbena 😉

Ja z mężem dzisiaj byliśmy u mojej mamy na obiedzie, a potem u teściów i pokazywaliśmy nagranie 4D - jestem taka dumna! 🤪

Jutro czeka mnie sprzątanie, zakupy i przygotowywanie wszystkiego, bo w niedzielę mam gości z okazji moich urodzin (chociaż urodziny będą we wtorek) Dobrze, że mąż będzie mi pomagał 😉 🙂

Nikusia miejmy nadzieję, że będzie dobrze i nie będziesz musiała na razie jechać do szpitala!

Urszulka gratulacje i wszystkiego dobrego z okazji Waszej rocznicy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Beata ja to zawsze cos dowalę 🤪 🤪 🤪
jest 5:30 wali mi sie w głowie bo niemoge spać 😠 😠 😠
dzisiaj robie na obiad kugla dla mnie samej 😜 😜 😜 😜
odemnie już teściowa pojechała do pracy teściu standardowo już 5 razy wyszedł i wszedł mój śpi a co ja mam robić ciemno za oknem 😮 😮 😮 😮 😮 szok na gg nikogo nie ma zeby z kim pogadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki!!!
Dziś wyspana tylko za oknem pierwszy przymrozek 😮 Teraz jak będziemy się ubierać ciepło to dopiero istne będą z nas bałwanki 😁 😁 😁
Nikusia no to dzisiaj poszalejesz z dziewczynami 🙂
Wielkab musisz motywować swojego do obowiązków domowych. Ja z moim wspólnie dbamy o dom. Jeśli jest sobota to sprzątamy razem chyba,że on ma inna robotę to wiadomo ja walczę sama no i gotowanie jest moje bo po ostatniej jego karpatce niestety chłop mi się zraził 🥴
Beata szykowanie na urodziny to nie zazdroszczę!! Jestem dziwna,ale nie lubię wyprawiać urodzin moich i męża ze względu na kapryśne towarzystwo i jest mi smutno gdy ktoś nic nie spróbuje i patrzy z obrzydzeniem na moje potrawy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna ja ci powiem pisz kiedy masz urodziny M czy twoje przyjde do ciebie to jak odwalimy impreze to im oczy wyjdą ja lubie szykowac na imprezy wiec z checią ci pomogę
jak wam wcozraj pisałm moj jedize po drzewo do lasu ale z kim musi jechac sam bo tesciu uciekł z tesciowa na targ M sie w kur......jak nie wiem bo on specjane wolne sobie wzioł ja siedze i sie nudze moze zaraz pojade do mamy

http://www.babyboom.pl/ciaza/porod_i_polog/porod_naturalny_czy_ciecie_cesarskie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny znów wczoraj nie miałam internetu chyba zrezygnuje z nadrabiania zaległosci i skupie sie na bierzacych stronach bo inaczej nigdy nie bede wiedziała co u was

Monika ja to sie smieje z takiego porównywania bo moja kuzynka i siostra tez sa w ciązy wiec juz widze jakie beda jazdy ;/ a moje dziecko robi juz to a moje tamto a moje umie to heheheh a i tak kazde bedzie sie rozwijac inaczej ;0 Wiem ze to moze niezle wyprowadzic z równowagi no ale ciezko tego uniknąc...

Mra ja przez to nie wpadałam bo mi internet wyłaczaja musze zmienic go bo juz mnie szlak trafia bo teraz jak mam czas i spokojnie miogła bym posiedziec bo mały wrocił do przedszkola a ja mam wolne to nie mam internetu grrrrrr
I mnie denerwuje ze sama wszystko szykuje dla malenstwa a mąz nie bierze w tym udziałau nawet nie potrafi sie skupic na tym zeby imie wybrac ;/ juz sie ostatnio wkozyłam i mu powiedziałam ze jeszcze trzeba kupic trzy koszulki bo mamy tylko 4 szt i to w róznych rozmiarach no i oznahjmiłam ze to jego zadanie i nic mnie nie obchodzi bo ma je kupic./..
Ale znajac zycie i tak ja pójde kupic...

Vespera co to za zamieszanie ? kurcze ktoś probował cie w coś wkrecic???? grrrrr przegapiłam to

I ja sie za mycie okien nie biore bo lekarz nie poleca takich prac moga doprowadzic do odklejenia łozyska zreszta nie powinnysmy wykonywac zadnych prac w któryych trzeba długo rece do góry trzymac...

Kroszynka 😉 z tymi przechodniami to niezły tekst bede musiał tesciowej powtórzyc jak sie doczepi do moich brudnych okien 😉 pomysł z kwiatkami jest niezły ;0

Pami u mnie to jam mój ma coś zrobic to ja jeszcze musze mu przypominac naprzykład teraz od 3 dni prosze sie zeby posprzatał swoje ciuchy kltóre porozkladane sa po całym domu grrrr a powiedziałam ze ja za niego nie bede ich psprzatac...

Vespera ja prałam wypełnienie ale dlatego ze nie jest nowe tylko po Jakubie wiec trzeba było ale nie pamietam czy jak Jakubowi kupiłam to czy je pral;am chyba nie tylko posciele

Nikusia ja to bym sie przeniosła o pare lat do przodu i zajrzała na budowe czy juz tam mieszkamy i czy dzieciaczki zdrrowe 😉

Wileka B wiem co to za problem jak ktoś pije my mielismy podobny problem dla mnie to był straszny szok jak sie przepprowadziłam po slubie bo u mnie w domu sie nie piło tata to piwko tylko i to ze mnia i z mama na trzeech a tu tesciu tez alkocholik... na szczescie w e wakacje był na odwyku i teraz to całkieminny człowiek 😉 mam nadzieje ze wytrzyma jak naj dłuzej choc widze ze mu ciezko...

Teraz jestem juz na bierzaco zostały mi do nadronbienia strony pomiedzy 1074 a 10977 ale to jak nbede miała wiecej czas i internet ,,, Ide sie ubierac bo jeszcze w pirzamie siedze 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😆
Ja nawet wyspana 😉 Zaraz biorę się za jakieś śniadanko 🙂 Tylko odczekam, aż teściowa zniknie z kuchni i mojego pola widzenia bo inaczej nie zdzierże!!! 🙃
Anabel ciuszki super - wyprawka jak się patrzy 🤪 a te rajstopki... prawdziwe słodziaki! 😆 i współczuję postawy męża - gdyby mój taki był to chyba bym go ubiła 😮
Kruszyna u Ciebie przymrozek a u mnie słoneczko, chociaż czuć że zima nadciąga wielkimi krokami 🤔
a ja wczoraj wieczorem zmotywowałam się jeszcze do gotowania - chciałam zrobić mężowi niespodziankę i przygotowałam zapiekankę z makaronem penne, łososiem, zielonymi warzywami i serem gorgonzola - jak ją szykowałam to aż mi ślinka leciała, a jak się upiekła i ją podałam to smak na nią mi minął 😮 ciążowe akcje żywieniowe to dla mnie porażka 😁 no ale mąż zjadł przynajmniej podwójną porcję i jeszcze mu na dziś zostało 🙃
SPOKOJNEGO DNIA Moje Drogie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior ten mój mąz to poprostu taki jest moze troche zle sie o nim wyraziłam no bo jest leniwy ale pochodzi z domu w którym mama robi wszystko za wszystkich i niegdy nie musiał sie martwic takimi rzeczami jak sprzatanie porzadki pranie zreszta teraz i tak wzioł sie za siebie bo codziennie jezdzi na budowe i ma prawo byc zmeczony tylko mnie to tak strasznie irytuje bo nigdy w domu nie moge miec porzadku bo zawsze grzesc jego ciuchy lerza itp ja ja teraz juz mam coraz mniej sił na teo zeby sie za nim uganiac zreszta troszke mi głupio jak przyjezdza do domu i jest zmeczony a ja mu jeszcze truje ze ma po sobie sprzatac ale z drógiej strony to to sprzatanie tak naprawde trwa 5 minut a to chyba znowu nie jest az tak ciezkie do zrobienia a dom zaraz inaczej wygląda .
Wogiole ja pamietam jak bralismy slub to jak go uprzedzałam za mam ciezki charakter i niech sie ciezko zastaniowkwi czy da rade ze mną ujechac 😉 A tak naprawde to ja jestem bardzo samodzielna od poczatku byłam mtego uczona bo nas było 5 w domu ( ja 2 siostry i 2 braci) i nie było innej opcji i przez to tez nie umie go prosic o zrobienie pewnych rzeczy tylko zabieram si za wszystko sama
Ale namarudziłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel nie namarudziłaś tylko się wyżaliłaś - a od tego tu jesteśmy. Z jednej strony Cię rozumiem, ale z drugiej mój mąż też pracuje w nocy - 7 dni w tygodniu jako kurier i w ciągu dnia odsypia (nie ma wolnych weekendów) a pomimo tego sprząta wszystko w domu, gotuje, robi zakupy i w zasadzie nie trzeba mu niczego podpowiadać 🙂 Dlatego jestem wdzięczna losowi, za to że jest taki a nie inny 😆 Szkoda tylko, że w pakiecie z nim trzeba było wziąć teściową 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny no to mamy dzień marudzenia 🙂 🙂 🙂
Mój mi ostatnio obiecał pomyć okna a dziś już marudzi,że chora jestem ,że wszystkie od razu chcę myć 😠 😠 😠 Pojechał do garażu dokończyć sprawę z oponami a ja czekam jak jeszcze się ociepli bo jak na razie to tylko 4stopnie i ciekawa jestem kiedy wróci i czy mi pomoże a jak nie to sama pomyję bez żadnej łaski,ale obiad to sobie sam zrobi 😜 😜 😜
Wielkab urodziny mam 25 listopada już oznajmiłam mojemu,że jak będę czuła się dobrze to zrobię urodziny a jak nie to nikogo nie zapraszam 🙂i będę o tydzień spokojniejsza i bez nerwów 🙂
Kobzior to ty masz tam teściową no co dzień???
Anabel przeginają u ciebie z tym internetem 😠w końcu za coś się płaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Miałam koszmarną noc ze skurczami. Zaczęły się już jak siostra była. To leżałam podparta poduszkami i tak co jakiś czas ze 3 miałam. Jeszcze żartowałam że mąż ma czas mierzyć miedzy nimi. A wieczorem i w nocy się rozkręciły i były bolesna. Ja już się potem tak wystraszyłam, że zaczęłam czas miedzy nimi mierzyć. Jakby były regularne to w auto i do szpitala. Męczyłam się tak do ok 2 w nocy, potem zasnęłam. Na razie jestem wystraszona, nie wiem czy to były te przepowiadające bo z ciąży z synem ich nie kojarzę. Raczej takie mi się z początku porodu przypominały. Na razie leże w łóżku i myślę czy aby się nie powtórzą. We wtorek mam wizytę u lekarza.
WielkaB o 5 to ja spałam jak zabita, nawet nie kojarzę jak mój wstał o 7.
Kruszyna mój sprząta, gotuje i w sumie większość rzeczy w domu zrobi. Wiadomo, że ja jako kobieta uważam że bym to lepiej zrobiła, ale już nie marudzę skoro mam leżeć. Jedynie pranie, wieszanie go czy prasowanie to robię sama. No i mycie okien, ale poczekają do stycznia, niech sąsiedzi mają o czym gadać 😉
Anabel mój mąż się ubrankami dla dziecka nie interesuje. Razem to wózek, łóżeczko, fotelik i takie większe rzeczy. Z ubranek to on tylko oglądał jak mu pokazywałam co kupiłam i to powiedzmy z zainteresowaniem które mi miało przyjemność sprawić niż z faktycznym. 😜
Kobzior moje gotowanie ostatnio to potrawy, które się szybko robi. Tzn gotuję sama (nie kupuję gotowych dań) ale raczej patrzę, żeby jak najmniej stać. Często też maż dzień wcześniej np mięso postawi a ja tylko ziemniaczku lub ryż.
Anabel z tą samodzielnością to ja też tak mam. Mama nas sama wychowywała a mam same siostry. W domu były same kobiety a wiadomo męskie zajęcie też trzeba było wykonać. I jak zamieszkałam z moim to się musiałam nauczyć, żeby np przykręcenie gniazdka czy lampy jemu zostawić a nie sama robić. No ale przyszło z czasem. Teraz już nie wiem czy bym umiała. 😉
A mąż może uważa, że taki podział w domu jest ok, jak on pracuje i na budowie robi a Ty pracujesz i w domu. Warto z nim o tym na spokojnie porozmawiać, bo czasem jak wyraźnie facetom nie powiemy o co nam chodzi to oni się nie zorientują. W końcu są z Marsa. 😉
A co do marudzenia to po to jesteśmy 😜
Urszulka czyżbyś miała noc jak ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...niestety Kruszyna muszę ją oglądać i jej słuchać codziennie od wielu, wielu miesięcy!!!! Dlatego odliczam dni do wyjazdu i wiele wody w rzece upłynie zanim ponownie zdecyduję (lub ktoś zadecyduje za mnie) się z nią spotkać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak wsiądę w samolot 1 grudnia będę najszczęśliwszą osobą na świecie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja siedze wsciekla bo moj mi nie raczył nawet drezwa nanies do kotłowni zimno mi jak nie wiem chyba zaraz bede musiała zakasac rekawy i sobie przynies 😠 😠 😠 😠 powoli zaczyna mi brakowac do niego cierpliwosci
w koncu wybuchne i chyba go pobije wszedzie bałagan a dopiero sprzatałam szlak mnie zaraz trafi przecierz tu mieszkaja sami dorosli ludzie
po porodzie obiecuje sobie ze palcem nie rusze mimo ze bede sie dobrze czuła bede udawac wielce chora niech oni przymnie robia ale znajac zycie to nie bede miała wyjscia bede musiała zakasac rekawy i sprzatac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...