Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hejka Mamusie 🙂
Noc mi minęła średnio. Najpierw nie mogłam spać, ale to trochę moja winą, bo jeszcze dyskutowaliśmy z mężem i poszliśmy późno spać. W nocy złapał mnie skurcz łydki i próbowałam obudzić męże. On był taki zaspany, że nie kontaktował. Zaczęłam sobie sama masować a mąż złapał za drugą i też masuje, To u mówię, że to nie ta noga. 😁 musiałam ze dwa razy powtórzyć zanim zaskoczył. Normalnie to aż śmieszne było. 😉
Teraz ja siedzę z laptopem a mąż sprząta 😜
Anabel mam nadzieję, ze teraz już będziesz częściej na brzuszku 😉
Kobzior jak tam noc po zestawie ciążowym?
Beata nie ma lepszych wieści dla mamy jak to że dzidzia zdrowa 🙂
Kruszyna ale masz sny 🙃, ja też mam cześć ubranek do oddania. Są w super stanie i potem powędrują do mojej siostry razem z tym co są moje. 😜
Co do sterylności to się z Tobą zgadzam, musi być czysto ale też bez przesady. na początku wiadomo, że sterylnej, ale w którymś momencie trzeba pozwolić dziecku zetknąć się z bakteriami. 😉
WielkaB to ja odwrotnie, nie mogłam zasnąć, ale w nocy to nawet wyjścia do wc mnie nie wybijały na długo ze snu.
Beata już pisałam, że koszule przyszły. jedna jest 100% bawełny tak jak na aukcji a w drugiej (z innej aukcji) nie piszę wcale składu. W dotyku są podobne i jestem zadowolona. Już je wyprałam i fajne są. 😉
Pamii18 odpoczywaj, Tobie się należy po długim okresie w pracy.
Dzięki za oklaski, 🙂
Marta czasem z ciśnieniem też tak bywa , że się podnosi na widok białego fartucha. 😜
Monika ja swojego czasu się cieszyłam z wizyty na porodówce, bo jak to się mówi zawsze trochę oswoiliśmy "jaskinie lwa" 😁 😁.
Co do porównywania dzieci to na pewno będzie, ale skoro nie spotykacie się codziennie to da się przeżyć 😉
Mra super jest jak się wyprawkę razem szykuje, ale czasem jak nie da rady to lepiej samemu. Wiadomo, że jak wszystko będziesz miała to na spokojniej będziesz czekała na męża. 😜
Udanej imprezki Ci życzę 😉
Kobzior jestem, jestem. Rano syn zajął kompa a ja sobie z mężem leniuchowałam w łóżku. Bo jak chciałam wstać to mnie opierniczył, że mam korzystać i wypoczywać. 😜
Vespera widzisz może ta głupia sytuacja miała być po to, żebyś się jeszcze bardziej z nami zżyła i do tego nazbierała oklasków. 😁 😁
Pamii18 posegreguj ubranka rozmiarami. Wtedy szybciej będziesz widziała co masz a czego Ci jeszcze brak. Pomyśl do tego co po domu, co na wyjście, dodatkowo kombinezon, czapkę, rękawiczki itd.
Z tym sklepikiem to ja też bym mogła otwierać 😁 😁 a cześć z moich ubranek jest u koleżanki i wrócą jak jej córcia obnosi. 😉
Pamii18 moje okna są straszne, ale nie będę ryzykowała mycia. Bo jeszcze na porodówkę pojadę i co. 😉
Mój mąż już podłogi wymył i wysprzątała więc to chyba dużo osób w święto sprząta ( w końcu to święto państwowe a nie kościelne)
Zaraz idę na fb zadrobić zaległości z fotkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja tez dzisiaj nie siedzę bezczynnie 🙂 Teraz wskoczyłam na Brzuszka poczytać wasze posty a za chwilę idę robić ciasto na zimno 🙂 a potem pizze na obiad 🙂 Masakra jak czytałam wasze posty to tak nie chcąco zjadłam całą tabliczkę czekolady 😮 😮 😮
Pamii ciuszki super cieszą oko na prawdę 🙂 Ja jutro mam zamiar umyć wszystkie okna bo ma być już co raz chłodniej 😮
Kobzior jeszcze troszkę i będziesz mogła zaspokoić swoje kulinarne pragnienia bo tam na wygnaniu na pewno brakuje Ci PL jedzonka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia w Twojej sytuacji jakbyś napisała że myjesz okna to bym chyba się do ciebie przejechała i cie opierniczyła :P... więc się nie dziwie 🙂... i wierze że u Ciebie też się brudzą bo podobnie jak ty mieszkam na parterze i wiem co to znaczy xD...

póki co pomyłam naczynia po wczorajszej imprezie... była ich cała sterta 😮
i rozwiesiłam pranie... muszę wyjść z psem 🙂 bo ma ,,mocz w oczach"... ☺️chociaż był rano na dworze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii mnie zmobilizowała i dodałam na fb zdjęcia otrzymanej wczoraj w prezencie sukieneczki oraz moich ostatnich zakupów 😆 tradycyjnie mój album nie wyświetla się na stronie głównej więc chętne osoby zapraszam do odnalezienia albumu "zakupy kobzior_wife" 😆
Dla brzuszków których nie ma z nami na fb fotki dodałam też do naszej galerii na brzuszku 😉 W rzeczywistości ubranka są maleńkie - tylko na zdjęciach wyglądają na takie ogromne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna 😜 taki tok myślenia też jest niezły heheh :P tylko ja mam ten problem że jak widzę brudne okna to mi się humor psuje i chodzę wkurzona :P... (od dziecka tak mam... ile razy mamę poganiałam do mycia okien jak mała byłam 🙃 .. do tej pory mi wypomina 😜 ) no to obiadek postawiony i się pichci a ja zabieram się za okno w salonie bo mi już w nie słońce nie zagląda 😜 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna :P mój mówi dokładnie to samo:P... a ostatnio jak firany zdjęłam do prania to wypalił z tekstem

No widzisz przynajmniej teraz mimo że nie ma firan sąsiedzi i tak nas nie widzą 🤔 myślałam że spalę się ze wstydu ☺️ choć wiem że to był żart 😜...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiadku, przerobiłam rosół na zupę pomidorową, bo się bałam że moja rodzina mnie wyklnie jak znowu im rosół zaserwuję. A ja bym mogła jeść codziennie 😁 😁
Pamii18 ja tam nie zamierzam myć okien, wiem że chodzą i patrzą ale mam nadzieję, że na moje firanki i kwiatki (tak jak pisała Kruszyna) 😜
Kobzior ubranka obejrzałam ale na brzuszku 🙂) takie małe cudeńka 😉
a ja zaczęłam myśleć o pakowaniu torby do szpitala. W sumie to trochę się boję, że we wtorek mi lekarz znowu ze skierowaniem wyskoczy. I tak do jednej włożyłam kilka rzeczy jakbym mnie jednak skierował a do drugiej kilka rzeczy już na porodówkę. No, ale to dopiero po kilka i muszę się za to porządnie zabrać 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB okna pomyte, tzn w kuchni już sobie odpuszczam, bo na dziś mam dość... obiad też zrobiony 🙂... a do powrotu męża jeszcze półtora godziny ;/ przynajmniej odpoczne i z podłogami zrobię porządek, chociaż wczoraj robiłam 😜 ale u nas to jest w domu duży psiak który teraz leni czy lni się jak oszalały 😉...i odkurzam codziennie i myję podłogi praktycznie też codzień... chyba że nie mam jak bądź jest kompletny brak czasu

Kobzior... mój mąż jak mu powiem że ma coś zrobić to robi 🙂... no i czasem jak mnie nie ma to sam z siebie coś zdziała 😉... a ja jak siedzę w domku to się nudzę 🙂... chociaż dziś nawet się nie pomalowałam i włosy zgarnęłam tylko w koczka do tyłu :P... i siedzę w dresach xD... prawie świątecznie :P....

Nikusia ty chyba masz dziś dzień odpoczynku z rodzinką 🙂 bo Cie nie widać za często 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja od dziś też z taką myślą będę patrzyła na ludzi przechodzących pod oknami... bo nie chce wcześniej wylądować w szpitalu... przed świętami jeżeli będzie możliwość (nie będzie zbyt zimno) to mąż pomyje... może jakoś da radę 😉... albo się wylejemy i rolety będziemy szybciej zasłaniać :P...

Właśnie mój pies rąbnął głową w szafę !? nie wiem jak to zrobił że jej nie widział :P ale widocznie nie powinnam wiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia nie strasz z tymi torbami 😁 🤪 ja muszę jeszcze do kraju dolecieć - a gdzie tam 1 grudnia 😁 Poza tym bądźmy dobrej myśli, że nasze maleństwa będą w nas siedziały jak najdłużej 🙂
pamii no chyba żartujesz, że za miesiąc znowu będziecie myć okna 😮 😁
co do obiadu to ja dziś serwowałam ogórkową, a na drugie danie marchewka z groszkiem, jajka sadzone i maślaneczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 jak jest rodzina w kompelcie w domu to muszę się dzielić kompem a jak rano jestem sama to mogę buszować do woli.
Teraz byliśmy u znajomych a za chwilę przyjadą siostra ze szwagrem, czyli aktywny dzień 😁
Kobzior ja panikuję bo jak poszłam ostatnio do lekarza to dostałam skierowanie do szpitala, potem nieplanowana wizyta kontrolną niby wszystko ok i po dwóch tyg kolejna wizyta i znowu do szpitala i teraz mam kolejną. Już się boję na zapas, bo ostatnio też się jakiś gorzej nie czułam czy częstotliwość skurczy wydawała się taka sama. Już nie mówiąc, że teraz jak mnie wypuścili że szpitala to poprawy nie było tylko ilość leków większa. 😮
Pisałam wczoraj ze Skoreczką smsy i mam nadzieję, że szybko wróci do nas 😉
siostra już jest to ja znikam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłam prasowanie ubranek!!! 🤪 🤪

czy pierzecie wypełnienie pościeli?

firanki i zasłony upiorę w normalnym proszku.

wielkaB dzieki za przepis na polędwiczki - ale nie wiem czy bedę umiała. Myslałam o przepisie typu kup, pokrój, usmarz, dodaj sól 😉 dla początkujących 😉 ale dobra; skok na głęboką wodę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wpadłam jeszcze na chwilkę 😉 z męzem zawieźliśmy flaszkę w podzięce za udostępnienie garażu i kanału 😉 przy naprawie auta, a później do rodziców i tak się zeszło 🙂... zaraz zjemy kolacyjkę 😉 i lulu 😉 jutro szkoła... więc nie ma opierniczania się 🙂

Dobrej nocy życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę jutro na babską imprezkę 😜 ale się cieszę. 😁 😁
Dziś moja Emilka dostała ubranka z których córcia od koleżanki wyrosła. (potem do zwrotu) 🙂
Vespera ja mam jeszcze bardzo dużo prasowania, chyba będę się musiałam powoli zabrać. Tak, żeby sobie to na raty rozłożyć. 😉
Ja piorę wypełnienie pościeli, ale tak jak pisałam jest po synku i było już prana w zwykłym proszku więc teraz muszę w takim dla niemowląt. No i muszę je odświeżyć 😉
Urszulka gratulację z okazji rocznicy.
Pamii18 to Wy też dziś towarzyski dzień tak jak my 🙂 Dobrej nocy 🙂
Ostatnio leciał film o statku do podróży w czasie. I mój mąż stwierdził, że jakby miał taki jeden lot to poleciałby w przyszłość i zapytał Emilkę kiedy się urodziła 😁 😁 😁
a Wy w jaki czas byście się przemieściły i czego jesteście ciekawe? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...