Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Vespera nie przejmuj się 😉... my wiemy jaka jest prawda :]

WielkaB brzmi smacznie 😉 a co do pleców 🙂 to ja jestem w pracy do 15 ... 😜 i od siedzenia mnie boli... 😜 jak zwykle ... ja nie mogę siedzieć... xD bo posiedzę z 30-40 minut i już mi daje się we znaki ten ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia dla mnie kosmetyki to oczywiście wiem 🙂 tylko tam jest jeden podpunkt
- pampersy i kosmetyki no i myślałam,że kosmetyki dla dziecka jakieś trzeba wziąść 🙂

mi się wydaję, że chodzi o krem do pupy czy jak ktoś zasypki używa itd. bo to do przewijania. No i chusteczki nawilżane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie odkryłam pocztę na brzuszku - wielkaB sorry, że nie odpisałam na Twoją wiadomość tydzień temu ale nie wiedziałam, że coś dostałam.

dziewczyny - dzięki za starania. Ciekawe czy dojadę do 0. Mnie to chyba zaczyna smieszyć. Pierwszy raz jestem na celowniku takiej osoby.

ktoś zrobi za mnie dziś obiad? i caisto? nawet mam składniki na szarlotkę ale nie wiem czy umiem zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
własnie odkryłam pocztę na brzuszku - wielkaB sorry, że nie odpisałam na Twoją wiadomość tydzień temu ale nie wiedziałam, że coś dostałam.

dziewczyny - dzięki za starania. Ciekawe czy dojadę do 0. Mnie to chyba zaczyna smieszyć. Pierwszy raz jestem na celowniku takiej osoby.

ktoś zrobi za mnie dziś obiad? i caisto? nawet mam składniki na szarlotkę ale nie wiem czy umiem zrobić.


spoko lajcik


dziewczyny co sadzicie o tym
http://allegro.pl/taf-toys-przytulanka-szmacianka-pacynka-0m-i1914108742.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna.... babka była podjarana xD... dlatego wzięła :P Wiedziała czego chce... bo jak nie wiedzą to zawsze myślą :P

WielkaB ja jestem raczej za gumowymi gryzakami, grzechotkami, jakimiś zabawkami do kąpieli... itp... bo pluszaki dla takiego maleństwa myślę że ja nie dam... ze względu na roztocza... które by znalazły się szybko w buźce maluszka... i dlatego takiego typu zabawki mam zamiar wprowadzić po 6m życia 🙂 a co do cen to ja już nie raz się tak sparzyłam dlatego teraz dokładnie przeglądam ofertty sprzedających
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😆
Ja spałam tak sobie - ale lepiej niż wczoraj 🙃 Pomijając, że przed 5:00 miałam wrażenie, że ktoś wszedł na teren naszego ogrodu po domem i oczywiście od razu wpadłam w schizy, że zaraz będzie usiłował się włamać 🤔 Miałam stracha podejść do okna więc leżałam z komórką w ręce, obudziłam psa aby czuwał 😁 i czekałam na dalszy przebieg wydarzeń. Tak to jest jak cieżarna baba zostaje na noc sama w pustym domu i każdy trzask ją budzi 😉 Po śniadaniu i odespaniu pojechaliśmy załatwiać do urzędu sprawy związane z naszym powrotem do Polski i na drobne zakupy. Gdy wracaliśmy przyszła do nas taka znajoma Pani z ulicy na której mieszkamy i dostałam od niej piękną sukienkę dla Młodej 🤪 😆 Okazało się, że mąż ostatnio powiedział jej gdy spotkali się wyprowadzając pieski, że wracamy do kraju i chciała nam zrobić pożegnalny prezent 🙂 Miło z jej strony - a sukienka będzie w sam raz na późne wakacje bo w roz. 74 😜
Vespera ważne, że admin zareagował i faktycznie uznajmy sprawę za niebyłą. Dla nas jesteś wiarygodna i to jest najważniejsze 🙂
Nikusia jeszcze raz gratuluję zakupu wózka 😉
Urszulka dobrze, że wyniki wyszły OK i jesteś spokojniejsza 🙂
a od tego Waszego pisania o jedzeniu zrobiłam się głodna i idę zrobić napad na lodówkę 😁
TYMCZASEM 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera ja też chyba jestem na celowniku pewnej osoby, bo już zaczęła mi prywatne wiadomości nie miłe pisać 🤢
I ode mnie zaraz oklaska dostaniesz 🙂

Przytulanka jest bardzo fajna, też się nad nią zastanawiam - w poduszkach, kocykach itp. w sumie też są roztocza... 😉 A jak któraś już kiedyś wspomniała - fajnie jak Dzidzia będzie miała mój zapach w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior fajnie ze strony sąsiadki 🙂.. j

a dziś się cieszę bo mimo iż będę musiała się wyrwać z imprezy którą organizujemy to pojadę po ciuszki dla małej 🙂 zadzwoniła żona wujka 🙂 ale imienna xD... czyli jak koleżanka w rodzinie 😜... no i powiedziała że już ma przyszykowane ubranka 🙂 i że dziś muszę koniecznie wpaść, bo jutro wyjeżdzają a ona musi mi cenne info sprzedać 🙂... tak więc myślę że goście na godzinkę wybaczą :P...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata 🙂 zgadza się co do roztoczy, ale pościel pierze się często 🙂 i przez to eliminuje ją 🙂... a przytulankę jakby się tak prało jak pościel to po 4-5 razach byłaby już niefajna :P... i o to mi chodzi 🙂... nie żebym miała izolować dziecko od roztoczy :P... sama jestem na nie uczulona i myślę że warto przyzwyczajać do życia w środowisku razem z nimi 😉 niżeli wszystko dezynfekować :]... moja koleżanka ma specjalny spray do pluszaków... psika je nim i niby ma to zabić roztocza, ja w to nie wierze... ;p...a sprowadza go z zagranicy :P ja tam wolę wyprać porządnie w wyższej temperaturze 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda, kasa baaardzo szybko się rozchodzi! Za szybko 😜
Fajnie macie, że dostajecie ubranka po innych dzieciach, ja mam w rodzinie jednego malucha, ale raczej nie utrzymuję kontaktu z jego rodzicami (czyli moim bratem cioteczym), więc raczej nic nie dostanę, a upominać się nie będę.

Faktycznie - fajnie ze strony sąsiadki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...