Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kobzior_wife napisał(a):
Nikusia może w ramach dmuchania na zimne leż dziś plackiem i nic nie rób 🤔 Oby się poprawiło - życzę Ci tego 😘

Leże dalej w łóżko, wstaję tylko do wc. Bardzo się wystraszyłam. Jeszcze dziś mam tą babską imprezę i stwierdziłam, że nie idę. Mąż mówi, że mam iść tam sobie poduszki rozłożyć (bo przecież dziewczyny wiedzą, że mam takie problemy) a jak wyjdę z domu to się lepiej poczuję. No ale poczekam z decyzją do wieczora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Nikusia to rzeczywiscie noc straszna lez i naprawde odpoczywaj a na impreze niech mąz cie pozrzuci i połoz sie zawsze szybciej ci minie a skurcze niepowinny chyba byc bolesne nie wiem bo ja nie miałam przepowiadajacych w pierwszej ciązy ale uwazaj na siebie bo Emilka jeszczr z 3 tygodnie powinna posiedziec w Twoim brzuszku jej jakie te 3 tygodnie wydaja sie odległe...

A co do skurczy to ja ostatnio jak sie budze w nocy to tez mi sie napina brzuch dzis w nocy jak szfagier wrocił w nocy do domu i cos na dole przewrociuł to tak sie zdenerwowałam ze mometalnie miałam zkamieniały brzuch musze o tym porozmawiac z lekarzem bo wczesniej twardniał mi jak cos wiecej porobiłam lub wieczorami a teraz to czesciej


Dzieki dziewczyny az mi sie miło zrobiło z wdziecznosci za dobre słowa .Miałam jechac na działke ale zostaje w domu bo maz nie zabrał fotelika do Jakuba wiec miałam do wyboru jechac teraz i siedziec az skoncza a to mi sie nie usmiecha bo bym sie snuła z konta w kont od babci do mamy i to jeszcze w porze obiadowej a tak w sumie to planowałam koło 14 wpakowac sie z młodym w autobus i mały spacerek sobie zrobic no ale cóz przynajmniej jak mąz przyjedzie to obiad bedize miał goracy na stole 😉

Kobzior wspołczuje tesciówki w domu dobrze ze moja mieszka pietro nizej i zrobiulismy dodatkowe dzwi zeby troche przytłumic ich chałasy 😉 Bo u nas to zazwyczaj spokiuj w sumie to nie pamietam czy kiedykolwiek sie pokłuciłam z mężem tak zebyśmy na kiebie krzyczeli 😉 chyba raczej zamykam sie w sobie jak mnie cos zdenerwuje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anabel zadroszcze ci tych dzwi ja mam spolna kuchnie i łazienke niby do mnie odrazu wchodzi sie z ganku niby nikt do mnie nie musi isc przez całe mieszkanie ale rano np oni mnie obudzili wuieczne kutnie i lamentowanie a szkoda gadac chyba musze sobie poplakac to mi ulzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka B wypłacz sie to pomaga wiem coś o tym bo ostatnio dwa dni wyłam do księzyca 😉
Aco do wspolnej kuchni to był mój pierwszy warunek jak mielismy sie wporowadzic do tesciowej po ślubie to ze przed przeprowadzka nbedziemy juz miec swoja kuchnie no i tak sie udało wiec w sumie to mamy 2 pokoje kuchnie i łazienke dla siebie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę miała przyjechać po mnie koleżanka autem. Chciałam jechać swoim, ale jakby coś się miało dziać to lepiej, żebym nie została sama w aucie. Zadzwonię po męża i po mnie przyjedzie ( w razie "w" lub jakbym była zmęczona czy coś).
Dziś syn idzie do kolegi na 14 a do nas przyjeżdża teściowa. To sobie pogadam i mi na pewno się humor poprawi. 😉

ps. ja też dziękuje za wysłuchanie mnie. Dziś jestem zmęczona i zniechęcona.

Z pozytywnych wieści to Kobzior i Kahira weszły do kulających się 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urszulka ja tez sie dzisaj nie zadobrz czyuje brzuch mi twardnieje tak dziwna jestem moj krol przyszedl i mi naniusł drzewa do kotłowni alla hułaba dla niego 😠 😠 😠 😠 juz prawie skączyłam sprztać zostało mi odkurzyc w duzym pokoju i umyc podłogi w kuchni i łazience nie sprztam bo nie ma siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój skarb ostatnio ewidentnie wciska mi w rzołądek jakąs czesc swojego ciała ostatnio to była nózka ale teraz tak sie wierciła ze juz nie wiem jak teraz lezy .A to nie nalezy do najprzyjemniejszych ale przynajmiej powoduje ze sie nie garbie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do piatku miałam małą po lewej stronie rączkami kombinowała koło pęcherza kolanko miała nad pępkiem hehehe chyba nadal lubi siedziec po turecku bo tak to wyglądało zreszta bardzo wyraznie czułam to kolanko no a nozkami kopała w prawy bok a teraz ruchy są co chywilke z innej strony i bądz tu teraz mądrym 😉 ale pamietam ze w pierwszej ciązy synek tak sie układał ze wogole nie byłam w stanie rozróznic czesci jego ciała 😉
Zastanawiam sie nad trzema imionami :Aleksandra Natalka i Alicja Męzowi podoba sie najbardziej Aleksandra mi sie wydaje takie dłuuugie i jak by to napisac twarde 😉 ehhh dobrze ze jeszcze mamy troszke czasu na zastanowienie 😉 chcoc juz ucieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy któraś używała linomag?
bo teraz to strasznie dużo wariantów

LINOMAG KREM z tlenkiem cynku na odparzenia od 1 d
LINOMAG, LINODERM OMEGA na atopowe zapalenie skóry
LINOMAG, LINODERM PLUS z alantoiną na odparzenia
LINOMAG, LINODERM PLUS z pantenolem na odparzenia

ale chyba ten pierwszy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urszulka ja osobiście użyłam kiedyś kremu i maści LINOMAG bo tak mi zasugerowano ( nie była to wersja dla niemowląt 😉 ) i szczerze mówiąc nie polecam 🤨 Jest potwornie tłusty i skóra przez niego nie oddycha - a wchłania się godzinami. Zdecydowanie lepiej moim zdaniem sprawdza się ALANTAN PLUS (używałam po zrobieniu tatuażu kilka lat temu) a moja przyjaciółka używa go aktualnie do pielęgnacji pupy 2 miesięcznego synka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was... ja już w domku 🙂... kręgosłup mnie boli od siedzenia :P... i dziś się dowiedziałam że za dwa tygodnie mamy ,,0" z prawa xD... szybko :P... no i tak myślę że trzeba będzie się pouczyć :P... ja noc miałam nawet fajną... nie narzekam... a co do mężów... to ja przyjechałam a on sobie śpi w najlepsze... a później w nocy nie będzie mógł ;/... masakra... no ale cóż budzić go nie będę ...


No ja dziś skrobałam w aucie szyby xD... ale słonecznie też było u nas 🙂 więc 2 w 1 😉...

Nikusia miłej imprezy 😉...

Kobzior współczuje teściowej na karku :P...

Anabel wydaje mi sie że Aleksandra najładniejsze 🙂...Olcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urszulka ja kupiłam te podkłady ale dlatego ze akurat kupowałam inne rzeczy u tego samego sprzedającego ( nie u tego którego aukcje wstawiam do pokazania)
http://allegro.pl/podklady-poporodowe-ginekologiczne-27-cm-10-szt-i1931227811.html
jak byłam z Jakubem to miałam podkłady belli :
http://allegro.pl/podklady-poporodowe-higieniczne-mamma-10-sztuk-i1931227803.html

Osobiscie jak wrociłam do domu i przeszłam na mniejszy rozmiar to musiałam uzywac zwykłaych podpasek takich co to kiedys były z belli bo wszystkie z siateczkami itp mnie podrazniały i cała rana mnie paliła

Ide sie troszke naszykowac bo goscie sie zapowiedzieli na wieczór 😉 Siostra z męzem a ze to pora kolacyjna a szfagier lubi zjesc no to musi coś byc na stole 😉 Wiecie co uwielbiam patrzec jak on je 😉 zawsze z takim apetytem az mi sie przyjemnie szykuje bo jak widze jak mój mąz przeebiera a synek jeszcze gorzej to mi sie odewchciewa gotowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
U nas też zimnisko, już tęsknię za latem. W nocy raz się obudziłam i myślałam, że się zadrapię 🙃 Brzuch to tak mnie swędzi, że momentami nie da się wytrzymać. I wydaje mi się, że to potówki, bo jak się budzę w nocy to brzuch mam cały mokry no i mam wysypkę. W dzień mam spokój.
NIkuisa, życzę udanej imprezy i odpoczywaj ile się da 🙂
WielkaB, no ale masz tego męża, musisz go do pionu postawić, już czas najwyższy żeby Ci pomagał w obowiązkach domowych. To nic, że on pracuje. Inni mężowie też pracują. Nie żałuj go bo on Ciebie nie żałuje.
Mój maluch znowu jest w innej pozycji, tym razem trudno mi określić w jakiej. Mam tylko nadzieję, że głowa jest na dole 😉 I też mnie sięga do żołądka, z rana jeszcze nie zdążę się najeść a już mam zgagę 😮
Wczoraj zastosowałam poradę ze szkoły rodzenia- odnośnie bólów pleców i powiem Wam, że mi pomogło. Mąż masował (robił kółeczka) na dole pleców i potem przeciągał ręką po całym kręgosłupie, i tak parę razy. I aż mi łzy poleciały z radości, że może być tak dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Dobrze, że sobie ponarzekałyście - na pewno lżej na duszy się zrobiło, co nie? 😉
Ja na szczęście nie muszę narzekać na swojego męża - trafił mi się wyjątkowy okaz 🙂 Np. teraz sprząta całe mieszkanie, bo uważa, że po zakupach mam tylko leżeć i odpoczywać 😜

Teściów też mam okej, ale nie wiem jakby to było, jakbyśmy razem z nimi mieszkali 😉

Anabel wszystkie trzy imiona bardzo ładne 🙂 Najlepiej jak sami zdecydujecie, nie pytajcie innych o zdanie, bo i tak każdy co innego będzie doradzał. Ja na przykład nie znoszę jak ktoś pyta się o imię dla naszego dziecka i za chwilę wyjeżdża ze swoimi propozycjami 😠 Niech sobie zrobi dziecko, to będzie nazywać jak chce...

wielkaB Ty to lepiej poodpoczywaj Kochana, a nie tak ciągle sprzątasz 😉 Relaks Ci się w końcu należy za to, że tak ładnie codziennie sprzątasz, gotujesz i na dodatek masz dzidziusia w sobie 🙂

Nikusia i pozostałe dziewczyny - współczuję nie przespanych i problemowych nocy 🤨 Mnie na szczęście nie dotyczą. Mam nadzieję, że Wam się poprawi 😘

Moje dzieciątko na szczęście jest już główką w dole i lekarz na USG powiedział, że raczej zostanie już tak do porodu, bo nic nie chciał się przekręcić jak do niego pukał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu taka cisza 😲
Dziewczyny dzięki za linki na pewno skorzystam 🙂
Anabel ja też lubię gości którym wszystko smakuje 🙂
Wielkab czasami lepiej jest wyżalić się i popłakać niż wszystko dusić w sobie 🙂
Ja na dzisiaj mam już dość jestem padnięta,ale to co miałam zaplanowane to jest zrobione i mąż szybko wrócił z garażu i udzielił się 🙂 Teraz marzę aby zaszyć się w łóżku z pilotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...