Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

U mnie też jak syn się urodził to rozmiar 56 był duży. 😉
Jutro dodam fotki z nowymi ubrankami dla naszego maleństwa-cudne są 😁

Vespera to dobrze, że obie rodziny są ateistyczne i się zgadzają. Problem jak jedna chce tak a druga inaczej 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Kawcia i czekolada Nikusia 🙂 Chyba ze po obiadku zrobisz sobie poobiednią drzemkę 🙂

Ja swoich chłopaków wyprawiłam na nasz wiejski odpust a sama zostałam w domu. Przypomniał mi sie fajny test na spostrzegawczość i chciałam Wam go wkleić tylko skopiuję. To akurat dla mamuś na czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉
Ja juz tez kawke pije u nas dzis ze tak powiem pogoda spacerowa 😉 słonca nie ma ale ciepło jest wiec zaraz zabieramy bąbla i jedziemy gdzies pospacerowac 😉
Hmmm chyba cisnienie spada bo mnie znów głowa zaczyna bolec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Szukajcie dziecka na obrazku 🙂 Miłego dnia 🙂


Cześć Wam wszystkim 🙂
Ja jestem z grudnióweczek '11 ale zaglądam do Was czasami bo po ostatnim usg się okazało, że to może być nawet początek stycznia 😉

A co do tego obrazka to czad pełen 🙂
Widzę dzidzię oczywiście 😉
Mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak skopiuję to do wątku grudniówek 🙂

Miłego popołudnia ciążóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że podoba się wszystkim ten test 🙂 Oczywiście że się Grudnióweczko nie gniewam 🙂

Mój mąż jest wyjatkowy!!!!! mówi tak: chciałem ci coś kupić, pomyslałem o koralach, jednak stwierdziłem że to jest bez sensu bo Ty biedna tylko leżesz i jeszcze bys się zawinęła i udusiła. Ryknełam śmiechem 😁 KOCHAM GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulka55544 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 czy to możliwe,że moje Maleństwo waży 200g w 16 tygodniu?? 🤪


według http://www.brzuszek.net/16_tydzien_ciazy.html
w tym tygodniu waży ok 85gram, chyba że to bardziej zaawansowana ciąża 😉

a ja dziś po obiadku wypiłam małą kawkę z mężem na ławce na dworze. Potem odwiedziła nas Teściowa i sobie pogadałyśmy i w karty pograliśmy (bo rano było ładnie a potem burza i lało). Jeszcze spełniłam swoją zachciankę i kupiłam sobie kawałek ciasta z bitą śmietaną w cukierni, ale było za słodkie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
kasiulka55544 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 czy to możliwe,że moje Maleństwo waży 200g w 16 tygodniu?? 🤪


według http://www.brzuszek.net/16_tydzien_ciazy.html
w tym tygodniu waży ok 85gram, chyba że to bardziej zaawansowana ciąża 😉

a ja dziś po obiadku wypiłam małą kawkę z mężem na ławce na dworze. Potem odwiedziła nas Teściowa i sobie pogadałyśmy i w karty pograliśmy (bo rano było ładnie a potem burza i lało). Jeszcze spełniłam swoją zachciankę i kupiłam sobie kawałek ciasta z bitą śmietaną w cukierni, ale było za słodkie. 😉


mój w 15 tygodniu (pod koniec) ważył 140 gram więc opisy ze stron są bardzo przykładowe; zarówno co do wagi, jak i wzrostu dziecka. Lekarz powiedział, że to bardzo indywidualna sprawa od jakiegoś 14 tygodnia 🙂

Miłego tygodnia Mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Wczoraj jak poszłam się kąpać to mi się taki twardy brzuch zrobił. Nie wiem czy to skurcz macicy czy co, ale dość długo trwało a maleństwo w tym czasie wcale nie kopało. Aż się wystraszyłam. Potem przeszło, ale pamiętam z poprzedniej ciąży, że tak mi się brzuch "stawiał" i nie można go było głaskać, bo to mogło do wcześniejszego porodu doprowadzić. Tylko nie pamiętam na jakim etapie ciąży to było. Teraz jest ok, ale wczoraj miałam stracha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Nikusia
nie bierz kochana kąpieli tylko prysznic, rzeczywiście mogą to byc jakieś skurcze spowodowane wodą gł. za ciepłą. Powiedz lekarzowi na wizycie!
Ja mam wizyte w środę i czekam teraz do środy.

Wracam teraz do łózeczka i mojej książki " Być jak płynaca rzeka". Polecam mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja raczej myślałam, że ten brzuch to z powodu męża, bo on głaskał przed kąpielą. A wody miałam mało i brzuszka nie zakrywało. Chociaż przyznam, że tego nie wzięłam pod uwagę. 😮
do wizyty jeszcze mam 2,5 tygodnia, ale powiem lekarzowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...