Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałam wyniki a potem latałam z siostrą po centrum handlowym. Chciałam sobie kupić jakąś bluzeczkę, ale jak pasowała to za chwilę bym się w brzuchu nie zmieściła a w tych co się bardziej rozciągały nie wyglądałam dobrze. Siostra skomentowała, że teraz mam trochę brzuch zaokrąglony i ani to ciuchy na ciążę ani na obecny stan. Ale ona sobie dwie kupiła a oprócz tego się dobrze bawiłyśmy. 😁 😁 😁
Byłam jeszcze w Smyku pooglądać rzeczy dla maleństwa, ale przebitkę cenową tam mają, że masakra. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dzień dobry 🙂

WielkaB
ja tez mam nerwy, ja ide na 15 na wizytę. Bądź dzielna 🙂
Nikusia to ty tez zrelaksowana po wczorajszym dniu 🙂 Tak czasem trzeba, coś zrobic dla siebie, dla dobrego humoru!!!

Wstałam z rana, zimno jakoś się zrobiło. Mój synek właśnie usnął. Coś czuję ze dziś wszyscy bedą zmęczeni, tak to jest jak słońce nie wyjdzie z zza chmur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Nikusia to ty tez zrelaksowana po wczorajszym dniu 🙂 Tak czasem trzeba, coś zrobic dla siebie, dla dobrego humoru!!!

Skoreczka ja dziś jestem padnięta 😉, bolą mnie plecy od wczorajszego chodzenia. I ta pogoda taka dziwna. 😮
Może po obiedzie się kawka poratuję 😉
A za Was dziewczyny trzymam kciuki &&&& dajcie znać co i jak po wizycie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, bylam dzis oddac siuski na posiew i krwi troche utoczyc, zmarzlam jak nie wiem co, bo sie ubralam w koszulke na ramiaczka a pogoda deszczowa hehe, ale kto mogl rano przewidziec hihi, wypad mialam pechowy bo mnie na poczcie kobieta oszukala i teraz sie zastanawiam jak mam isc z reklamacja bo: rachunkow mialam kilka i tak na oko policzylam ze wyjdzie tysiac z kawalkiem, a ona przy okienko mi powiedziala ze 1170 , zaplacilam ale nie dawalo mi to spokoju i teraz w domu przeliczylam jeszcze raz i wyszlo 1070 wiec na 100% mnie rabnela, cos zle musiala wstukac albo nie wiem co, mialyscie kiedys taka sytuacje? poradzcie co mam zrobic, na poczte moge pojechzac drugi raz dopiero wieczorem.

a co kopniaczkow, to male kopie wlasnie ponizej pepka, no przynajmniej tam czuje, a dzis jak jechalam autobusem to kopalo jak szalone haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetkamm jedź z reklamacją na pocztę. Jak się kasjerka będzie podliczać na koniec dnia/zmiany to jej kasa nie będzie grała. I będziesz szukać gdzie się pomyliła. Ważne, żebyś powiedziała, bo może nie dojść, że to u Ciebie.
Możesz też zadzwonić jak masz nr telefonu i powiedzieć jak wyglądała sytuacja. Zostawiasz swój nr telefonu i w razie jakby nie zgadzała się gotówka to Ci zadzwonią. Oczywiście mówimy o sytuacji gdzie kasjer jest uczciwy, bo pomylić się może każdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka i Wielka B kciuki trzymane 🙂

Ja już jutro rano na usg, doczekać się nie mogę.

Nikusia też jakaś kipnięta jestem. Zasypiałam na stojąco w pracy 🤢

W ogóle, brzuch mnie dzisiaj boli, typuję, że to żołądek. I nogi mi po raz pierwszy od kolan w dół odpadają. Masakra.

Anetka Nikusia dobrze mówi 🙂 odezwij się do nich na pocztę jak najszybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki trzymam kciuki za wasze wizyty 😉
Ja juz dzisiaj obskoczylam działke biedronke i teraz robie boiadek dzis krupniczek mniamc i filecik z kurczaka z kapusta zasmazana z pomidorami 😉 bez ziemniaków bo nie ma kto ich zjasc 😉

Mnie tez juz kusza zakupy 😉 ale czekam na razie to musze sobie jakies dwie tuniki kupic zebym mogła w getrach chodzic i pupu mi nie było widac bo tak trioche urosła i nie bardzo ja wszystkim pokazuywac 😉

Moje malenstwo cos od wczoraj leniwe buyło na szczescie teraz zaczeło sie wiercic wiec sie uspokoiłóam hehehe jak to łatwo komuś pisac ze dzidzia sie ułozyła tak ze jej nie czuc a samemu czlowiek zdaje sobie z tego sprawe a i tak sie deneruje 😉

Ide dorzuvcic kaszy do zupki i wyjąc troszke warzyw bo jeszcze chodzi za mna sałatka warzywna 😉 juz dawno nie robiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mi też pupa urosła i wyciągam sukienki i rajtuzki i getry 🙂
Mra to taki dzień. Oczy sie kleją. Może kawka Ci pomoże. Trzymaj się kobietko!!!!

No a ja wybrałam się do lekarza i kuku...lekarz ma operacje i wizyty odwołane i co najgorsze przepisali mnie na 29 sierpnia!!!!!!!!!!!!!! A ja nie moge tyle czekac bo nawet lekarz kazał mi koniecznie teraz przyjść. dopadłam więc położną i ona zaproponowała mi inną lekarkę w pobliskiej miejscowości. Teraz próbuje sie do niej zapisać. Zła jestem ze tak to dziś wyszło 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Dosyć ze się martwię to jeszcze tak człowieka odsyłają 😞

A przed wyjsciem jak się ubralam zrobiłam kilka fotek dla Was. Sama nie wiem czy wstawiać bo humorku nie mam i zamartwiam się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka fatalnie z tą wizytą. Kurcze Ty czekasz na tą wizytę a tu taka sytuacja. Mam nadzieję, że się do drugiego lekarza umówisz. A zdjęcia super, że wstawiłaś. Ta jedna fotka co masz w awatarze jest super. 😉
Mra to na Twoją relację z USG też czekamy. Aż Wam zazdroszczę, bo moje dopiero 25.08 ale za to USG będzie nagrodą 😁 😁 😁
Anabel to chyba każda z nas panikuje jak dzidziuś za długo nie kopie. Mój sposób na bobaska to kładę się na łóżku i najczęściej po chwili zaczyna kopać. Jak za dużo robię to nie czuję, bo wtedy musi mocno kopnąć, żebym zwróciła uwagę. Już nie mówiąc, że jak chodzę to "bujam" dzidziusia i wtedy częściej słodko śpi. 😁
Ja byłam dziś w Biedronce, kupiłam płyn do prania z Loveli (nic innego dla niemowląt nie było) i muszę się zabrać za pranie. A najpierw przynieść je z piwnicy (to co mam po synku), tylko mam wybitnego lenia. Chcę zobaczyć co mam a co muszę kupić.
Gonię tak z zakupami, bo mam koleżankę, która rodzi za 3 tyg a nie ma wózka, łóżeczka, wanienki, materacyka, kosmetyków, pościli itd. Ma tylko ubranka dla dziecka. Mnie tak przeraża taka sytuacja, że wolę szybciej kupić niż obudzić się przed samym porodem. Nie przeczę, że rozłożenie wydatków też jest ważne. 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia tak sobie pomyslałam ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jutro jadę do nowej lekarki.

No mój mąż kupował większość rzeczy dla Mikołaja bo ja leżałam w szpitalu. Ominęły mnie bardzo przyjemne zakupy 🤢 Ta twoja koleżanka Nikusiu to specjalnie tak zwlekała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Nikusia celowe/świadome zwlekanie? Mam koleżankę, która zakupy zostawiła sobie na statni miesiąc przed terminem, znaczy - na teraz. Ja nie wiem 😉 I nie przesądna czy coś.


W ogóle z tym co się dzieje w Londynie, Manchesterze i Liverpoolu to niewesoło. Nie wiem, czy wrócę z Polski o.O Mam lot powrotny z Poznania do Liverpoolu i podróż pociągami z 3 przesiadkami. Jak się nie uspokoi, to będę musiała szukać lotu do północno-wschodnich miast. O jaaaa, chyba ogarną to w ciągu tygodnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka to super, że masz wizytę na jutro. A to też okazja, żeby zasięgnąć opinii innego lekarza 😉
Mra słucham w telewizji co się dzieję w Anglii. To jest nie do pomyślenia.
A dlaczego moja koleżanka tak wszytko na ostatni moment? To chyba taki typ człowieka. Książki do szkoły dla dwójki dzieci nie kupione itd. Rozumiem, że jeszcze remont w domu robili, ale dla mnie to szaleństwo jest. Stwierdziłam, że ja bym po ścianach z niepokoju chodziła a ona spokojna. 😁
Ale co osoba to innych charakter. Ja mam przeciwny 😁 😁 😁
A ja wyciągnęłam trochę ubrań z piwnicy, właśnie je piorę i już mam ogólne wyobrażanie co muszę kupić dla maleństwa. Dużo niebieskich jest, ale też sporo żółtych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂
Ja mam już sporo ciuszków dla Maleństwa -od rodzinki dostałam 🙂 mam już pierwszą butelkę i rożek do szpitala. Najgorsze jest to,że nie wiem,czy będzie dziewczynka czy chłopiec,bo zaczęłabym kupować stosowne co do kolorku ubranka 🙂 denerwuje mnie zdanie narzeczonego,że za wcześnie jest na zakupy dla Maluszka itd.... 🤢 🤢 on che dopiero około zimy zacząć cokolwiek kupować!!! chyba go zastrzelę 😠 😠 😠 a ja i tak będę robić swoje,bo jego postawa jest chora 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja myślę, że decyzja zależy od Waszej sytuacji. Jak dziewczyny piszą, że przeprowadzka z innego państwa prze nimi to lepiej poczekać. Dla osób które mają więcej pieniędzy, to mpgą sobie pozwolić na ostatni moment,
Ja chcę w każdym miesiącu coś kupić. Po pierwsze bardzo mnie to cieszy, po drugie dzielę wydatki.
Też nie znam płci i na razie kupuję rzeczy, które dla obojga będę potrzebować. 😁

jak już coś masz dla dzidziusia to inaczej, ale jakbym na grudzień zostawiła:
wózek, łóżeczko, materacyk, wanienkę itd do tego jeszcze święta to bankructwo murowane 😁 😁
Już nie mówiąc, że termin mam na 1-2 stycznia a jak urodzę wcześniej to będzie wszystko na hura. 😜
ale każdy decyduje za siebie 😉

dodam jeszcze uczciwie, że inna koleżanka na wieść, że piorę ubranka stwierdziła, że się nudzę. 😉 I uczciwie przyznaję jej rację 😁 🙃 😁
mam radochę i tyle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mra_! - nie, nie czytalam jeszcze. Jak na razie tylko przerobilam wszystkie ksiazki i ulotki z tego pakietu, ktory sie tu dostaje a reszte wyczytuje w necie. Powiedz, warto przeczytac 'Bonding with your bump'? Mozesz jeszcze cos fajnego polecic?
Dzidzia pewnie po Twoim nacisku siedzi i sie zastanawia - a coz to takiego 🙂 - dlatego przestaje kopac 🙂 Poczekaj jeszcze troszke i zaczniecie zabawe w pukanie ! Ja tez tak chce 🙂

mra_ napisał(a):
MartaMay czytasz może "Bonding with your bump"? 🙂 Próbowałam puknięć - na razie na nacisk dzieciak reaguje w ten sposób, że przestaje kopać 😁 Stąd też zastanawiałam się czy się mnie boi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay - 'Bonding...' jest całkiem fajnie i zgrabnie napisane, nie straszą tam medycznymi terminami. Ogólnie rzecz biorąc - treść podobna do tego, co w pakiecie od położnej, tyle że zebrane do kupy. Z ciekawostek wyczytałam, że np. noworodek nie rozróżnia mamy od taty i że dziecko nie odczuwa dyskomfortu, jeśli ma kilkoro opiekunów 🙂 Książkę w sumie polecam, zabiorę ją też ze sobą do Polski, będę jeszcze mężowi podsuwać bo wie dość niewiele o ciąży lub tyle, ile zdążę mu powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia trzeba się cieszyć ile się da 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja nie robie na razie zakupów ale to ze znanych względów.
A moja koleżanka dziś powiedziała ze widać mi brzucholka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, dziś dołączyłam do tego serwisu 🙂 Tak jak i wy mam termin na styczeń 🙂 Dziś byłam na wizycie, wszystko jest ok, płeć dowiem się za miesiąc, wtedy idę już na usg z mężem, niech zobaczy jak się pociecha chowa 🙂... Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pamii18, fajnie, że do nas trafiłaś 😉
Napisz kiedy masz termin i czy mogę Cię do naszej listy stycznióweczek dopisać?
Jak się czujesz i co jeszcze być chciała o sobie napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...