Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam ! 🙂

Po zrobieniu w pracy odprawy samolotowej, mogę wziąć się za pogaduszki, bo nikt w kolejce do mnie nie stoi 🙂 tak więc ja też uwielbiam takiego typu książki, Ostatnio czytałam Saga Zmierzch, wszystkie części, (koleżanki mnie namawiały... ale przekonałam się dopiero teraz) Bardzo mi się podobały 😁 NIe mogłam się od nich oderwać, dlatego w miarę szybko mi to poszło :]
Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Mra ja nie pisałam o książce \"Wyznania zołzy\" tylko \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?\" to poradnik napisany przez psychologa, nic w stylu \"Lejdis\". 😁 😁
Mam jeszcze w domu do czytania 3 książki D. Steell, to będą typowe romansidła. Oprócz tego \"Fioletowy hibiskus\" i \"Długie wrześniowe wieczory\", ale jeszcze nie wiem o czym będą bo nie czytałam 😁 😁
Jak się zmobilizuje i zrobię biżuterię to Wam wkleję fotki. Robię raczej eleganckie komplety, chyba że ktoś chce na zamówienie to wtedy wypytuję czego oczekuje. 😉
Skoreczka \"Mały książę\" to jedna z częściej czytanych książek, pamiętam, że już w podstawówce mi się podobała, tylko efekt psuło, że była lekturą 😁
Pamii18 koleżanka mi to polecała, ale jakoś jeszcze się nie zabrałam. Tzn bym musiała pożyczyć lub kupić a najpierw muszę przeczytać to co mam w domu. Mój mąż już krzyczy, że tyle książek w domu, chcemy teraz meble wymienić i okazało się, że chyba trzeba będzie biblioteczkę dorobić 😁 😁 ale mnie cieszy nie tylko czytanie ale i posiadanie książki. Dostałam to w genach po mamie 😁 🤪
Pamii18 pracujesz na lotnisku w Pyrzowicach? Byłam tam kilka miesięcy temu, na szczęście to nie ja leciałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia kiedys zaczęłam czytać : dlaczego męzczyźni kochaja zołzy" jednak nie skończyłam, ale wróce. Rzeczywiście to fajny poradnik. Kiedyś byłam zołzą, a teraz jestem żoną 😉

Co do biżuterii to twórcza dusza z Ciebie. Ja lubię krzyżykować, moge wam wstawić dzidziusia którego zrobiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka jakbyś mi powiedziała z 1,5 roku temu że mam zdolności artystyczne to bym Cię wyśmiała. Jestem po ekonomii, pracowałam w zawodzie. Potem mi się wszytko "zawaliło", syn poważnie zachorował, wymagał opieki, pracę straciłam i byłam załamana. W szpitalu poznałam dziewczynę, które miała piękne kolczyki, a że nie miałyśmy co robić to gadałyśmy. I ona mi powiedziała jak zaczęła robić biżuterię, gdzie się zaopatruje, jakich narzędzi używa itd. I załapałam bakcyla, to była moja odskocznia od problemów i pasja. Najdziwniejsze jest to, że jej biżuteria jest o 180st inna niż moja, w zupełnie innym stylu. 😁 😁
Ja jestem zadowolona, z zabieganej kobiety znalazłam czas dla rodziny, na drugie dziecko, wyciszyłam się itd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia widocznie tak miało być w twoim życiu. Robisz to co kochasz, sama rozwinełaś styl w biżuterii. Coś musi odejść aby mogło coś innego przyjść. Ekonomia odeszła a przyszło twórczość artystyczna. Pokaż jakieś swoje produkty 🙂 Sprzedajesz na allegro ? Czy tylko dla siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczko ja też tak myślę. Teraz z perspektywy czasu myślę, że tak właśnie miało być i jestem zadowolona. 😉
Sprzedawałam na allegro, ale tam jest bardzo dużo tego więc zrezygnowałam. Bo jak dałam na zwykła aukcje to potrafiło być 9 wejść na stronę. A jak z wyróżnieniem na pierwszej stronie to musiałam zapłacić 12zł a żebym wyszła na swoje to bym musiała dużo sprzedać. Teraz robię dla znajomych, koleżanek itd. Ostatnio prawie wszystkie sprzedałam w szkole na aukcji charytatywnej. Zbierali na chore dziecko z naszej szkoły, zysk był dla szkoły a ja tylko za materiał sobie policzyłam ale miałam darmową reklamę 😉. I teraz znowu muszę coś zrobić, bo mi zostało kilka kolczyków, które nikomu do gusty nie przypadły 😁 😁 😁
Tylko ostatnio to chodzę z głową w chmurach i myślę o dziecku 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jakieś stare linki co robiłam biżuterię dla kogoś lub chciałam komuś pokazać próbki.
Komplet ślubny http://www.aukcjoner.pl/gallery/003986289-.html#I2
Ten na zamówienie z allegro, dziewczyna chciała zmienić czarny na zielony i wysłałam jej fotkę, żeby wiedziała jak będzie wyglądał: http://www.aukcjoner.pl/gallery/003684173-.html#I3
Komplety w jednym stylu ale w innych kolorach: http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/4820879.html
Taki misz-masz czyli moje początki: http://www.aukcjoner.pl/gallery/003230769-9.html#I9
Cześć projektów to ślubne dla siostry, miała sobie coś wybrać: http://www.aukcjoner.pl/gallery/003399185-9.html#I9
Więcej nie mam, bo były za długo na aukcjonerze. Z nowszych nie robiłam fotek. Jak teraz zrobię te na które mam zamówienie to Wam fotki wstawię. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia sorry, zwracam honor 😉 😁 🙃 z poradników psychologicznych podbieram czasem mężowi 'Krajobraz męskiej duszy' b. Sufke (http://www.wdrodze.pl/?mod=opis&id=768) 🙂 w sumie lubię książki około-poradnikowe, które łączą psychologię z innymi dziedzinami nauki 🙂

Biżuteria śliczna, powtórzę za kimś - delikatna! Rób ją dalej - fajna pasja.

Skoreczko także i Ciebie podziwiam, do wyszywania nigdy nie miałam cierpliwości.

A tak bardzo chciałabym nauczyć się szyć, wyszywać właśnie i robić na drutach... Może z wiekiem nabiorę cierpliwości? Wszystko przede mną 😉 choć rodzina mnie chyba zabije - lubię zaczynać mnóstwo nowych kursów tylko z ich kończeniem mam problem 🙃

Pamii18 no to też się przyznam, że przeczytałam sagę zmierzchową 😁 zostałam co prawda wyśmiana przez przyjaciół, ale książki do teraz trzymam na półce 😉 lekturą zaraziłam moją Ciocię - ona z nielicznych mnie zrozumiała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli czytalyscie Zmierzch i odpowiada Wam ten klimat to znaczy ze powinno Wam sie spodobac to co Wam polece do przeczytania :
Cassandra Clare - Miasto kości, miasto popiolów, miasto szkla, mechaniczny aniol - o aniolach i roznych takich , ksiazka wciaga i fajnie sie czyta

Harris Charlaine - Sookie Stackhouse - na podstawie tej ksiazki powstal serial pt czysta krew ale serial wyszedl cienko w porownaniu z ksiazka

Gromyko Olga - Zawod wiedzma - ksiazka przy ktorej wielokrotnie smialam sie w glos, napisana bardzo lekko i zabawnie.

Hamilton Laurell -Anita Blake - tez fajna ksiazka choc ostatnia czesc szla mi juz ciezko ale tylko dlatego ze mialam juz sciagnieta inna ksiazke i niemoglam sie doczekac jej czytania haha

Fitzpatrick Becca - Szeptem - krociutka jak dla mnie ale tez sie przyjemnie czyta czyta

Canavan Trudi - Gilidia magow - to czytam w tej chwili , jestem w pierwszym tomie i zapowiada sie baardzo dobrze.

Czesc tych ksiazek i jakies inne mam na chomiku, mozecie wpasc tam i cos sobie sciagnac moj login na chomiku to anetkamm oczywiscie 😁

Jakby mi sie cos przypomniala z tych mniej znanych ale ciekawych ksiazek lub cos znow zaczne nowego fajnego czytac dam Wam znac.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do szycia to moja mama byla "krawcowa " miala pracownie krawiecka i wiekszosc firan, zaslon, narzut, bierznikow i ubran projektowala i szyla mi mama, nawet przerobki robila, ja rzadko sobie cos wogole kupowalam a teraz nie potrafie nawet prosto guzika przyszyc i latam do obcych krawcowych hehe, ale za to pochwale sie ze robie calkiem ladne palmy wielkanocne z suchych traw ktore sama zbieram, barwie itd i stroiki na wszystkie jakies swieta do domu i na cmentarz ale to powiazane troche z moim zawodem bo ja jestem ogrodnik z roznymi kursami bukieciarskimi a pracuje w odleglej dziedzinie bo przy cyferkach ( spec d.s. rozliczen produkcji ) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka dzięki dzięki 🙂 a "Czysta Krew" i tak mnie wciągnęła 😉 czytałaś kiedykolwiek coś Anne Rice? Nie wiem czy brać się za te książki, bo babka zdaje się jest walnięta 😮 ale mogę mieć złe wyobrażenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anna Rice napisala kroniki wampirze, mam na chomiku juz jakis czas ale jeszcze sie do tego nie zabralam, ale czytalam Melissa De La Cruz - Błękitnokrwiści - tez typowo o wampirach i Caine Rachel - Wampiry z Morganville, recenzje maja dobre te dwie ksiazki ale dla mnie juz troszke za dziecinne byly heh, ale przeczytalam cale 😁 tak sie teraz zastanawiam ze powinnam sobie robic notatki co czytalam i krotkie streszczenie bo zaczynam nie pamietac hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ktoras lubi fantastyke typowa to polecam cykl ksiazek o Enderze, napisal Scad orson czy cos takiego ale wyzstarczy ze wygoglujecie jeden z tytulow np Gra Endera to wam wyskoczy ale to juz typowa fantastyka, o swiatach wymyslonych, walkach taktyce itd ... o moge jeszcze Diune polecic ale na koncu jezyka mam autora, na podstawie tej ksiazki dwa filmy nakrecili ale oba nie dorownuja ksiazce, ciezka ale szalenie wciagajaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetkamm napisał(a):
a jeszcze mi sie przypomnialo ze w zeszlym tygodniu czytala e-booka Kopciuszek - typowe romansidlo , ale napisali ze powyzej 18 lat dozwolone wiec myslalam ze bedziej bardziej erotyczna hihi


😁

Jak tak o erotyce wspominasz to... jako nastolatka zaczytywałam się w Bukowskim 😁 ten to świntuszył, ale już niekoniecznie wyrafinowanie.


Właśnie buszuję Tobie po chomiku 🙂 niestety sama nic nie mam do zaoferowania :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra_ już myślałam, że napiszesz ,,w młodości" ale całe szczęście doczytałam ,,jako nastolatka" hehe 🙂 A już chciałam opieprzać, że nie powinnaś się za starą uważać 😁 A co do Sagi w moich rejonach to w pewnym momencie był bestseler... jak pytałam co czytasz to zawsze to wymieniali 😁

Anetkamm ja też czytałam ostatnio romansidło, które podrzuciła mi moja mama : a mianowicie ZIELONOOKA, ale czytywałam lepsze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę, że człowiek jest tak długo młody, dopóki ma chęci do życia, pomysły i tzw. energię 🙂 nie uważam się za stetryczałą - w końcu dobijam dopiero połowy 20-stki 😉 przede mną co najmniej jeszcze 25 lat młodości, jak nie więcej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po obiadku, byliśmy na placu zabaw i w miejscowości o ładnej nazwie Złoty Potok. Zjedliśmy pstrąga, zrobiłam zdjęcia moim chłopakom i musieliśmy wracać bo Mikołaj zrobił się śpiący. ale po drodze widzieliśmy Park miniatur Zamków i mam plan tam jechać. Ja to tylko pojechałam i siedziałam no bo lepiej spokojnie żyć wg zaleceń lekarza. Jednak ciesze się ze wyszłam do ludzi 🙂 🙂 🙂

Nikusia biżuteria klasyczna, delikatna, na pewno na wyjscia w zwiewnych sukienkach idealna 🙂 Wiem coś na temat allegro bo to co wykrzyzykowałam tez chciałam sprzedawać ale identycznie to sie skonczyło u mnie jak u Ciebie 🤢 No ale ważna pasja 🙂
Mra ja tez zabierałam się za innego rodzaju szycie i też mi nie wychodziło. Trzeba poprostu odnaleźć siebie w tym co się robi 🙂
Pamii jak napisałaś o bieganiu z psem, to zaraz przypomniało mi się moje ostatnie pragnienie. Obudziłam sie jakoś w tym tygodniu i chciałam wziąść aparat i biec przez pole i sfotografować wschód słońca. Jednak nie mogłam tego zrobić ze wzg na zdrowie i odłożyłam to na inny czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...