Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

pamii18 napisał(a):
i tak trzymać !! 🙂 POwiedz mi o co chodzi z oklaskami? XD


Te oklaski to coś w stylu plusa i minusa - każda z nas może go przydzielić innej forumowiczce za napisanego przez nią posta. Jest tylko jedno ograniczenie - w ciągu 120 minut można przydzielić tylko jedne oklaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
My też wybraliśmy się na wycieczkę w góry. Po drodze wstąpiliśmy na łowisko pstrąga i trochę posiedzieliśmy. Podobało mi się, bo pospacerowaliśmy i odpoczęłam. A jednocześnie wyszłam z domu. 😁 Super, że Wam się moja biżuterie podoba, ale to co robię zależy od zamówienia, jak miałam kiedyś zamówienie na prezent dla 13-latki to była zupełnie inna 😁 😁.
Jeśli chodzi o mnie to noszę tylko obrączkę i pierścionek. 😜 "szewc bez butów chodzi" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 😉
U mnie rano świeciło słoneczko a teraz się zachmurzyło. 🥴
Może się jeszcze rozpogodzi. 😉
Jakie macie plany na dziś? Bo ja mam trochę starego chleba i chcemy nad wodę jechać łabędzie i kaczki pokarmić a potem do koleżanki do szpitala. reszta dnia pewnie w domu 😁
miłego dnia Dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia gratulację dla Was z okazji półmetka 🙂
A ja się zamartwiam troszkę bo małego dziś nie czułam, wiem ze jest za mały i te ruchy mmogą być nieregularne ale jakoś dziwnie mi z tym 🤢
Dzień bez planów...choć przyznam ze juz mnie sasiad zdenerwował bo oskarża nasze psy o to że mu młode drzewko obsikują. A miał się odgrodzić 2 lata temu, więc na co on czeka skoro ciągle mu źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka nic się nie martw. Idź coś zjeść a potem się połóż na płasko i na pewno będzie kopał. 😉 Co do sąsiadów to ja też mam z jednymi problem, tylko do dziś nie wiem o co im chodzi. Chodzą naburmuszeni i z łaską "dzień dobry" odpowiadają. Wolę jak ktoś przyjdzie i powie co ma mi do zarzucenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, rybki u Was wczoraj a u mnie dzis, szwagier wrocil z wedkowania i kilka okoni mi przyniosl, juz je oskrobalam i wypatroszylam teraz czekaja na usmazenie 😁 U nas pogoda prawdziwie letnia, goraco i duszno jak nie wiem co i wlasnie zamierzam wskoczyc do wanny i wkoncu wlosy umyc, mam troszke dlugawe i podkrecane wiec susze je tylko suszarka co mnie strasznie meczy wiec mysle o dosc radykalnej zmianie fryzury ale moj sie naburmusza jak mu wspominam o cieciu hihi . Czy ktoras z was farbuje teraz wlosy? ja od bozego narodzenia nie mialam farby na wlosach i wygladam fatalnie juz haha, ale nie jestem pewna jak to jest z farbowaniem w ciazy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia sąsiedzi czasami to prawdziwa udreka 🤢
Anetkamm ja tez nie farbuje. Z tego co wiem to można, ja tego nie robię bo mam długie włosy i takie farbowanie to za duza gimnastyka. Jednak fajnie byłoby poprawić sobie w ten sposób samopoczucie 🙂

A mnie się troszke nudzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kurcze ale miałam do nadrobienia 😉
Co do porodu to ja tez do pierwszego szłam na luzaka a teraz to az mnie strach paralizyje zeby maleństwu nic sie nie stało no i zeby obyło sie bez komplikacji no ale ten strach pewnie bedzie mi towazyszył do samego porodu...

co do ksiazek to ja tez uwielbiam czytac od romansideł fantastycznych do przygodowych 😉

No ja nie jestem taka rybkowa jak wy poza koreczkami gizyckimi i makreli w pomidorac to raczej mało rybrek jem 😉

Byłam wczoraj u tescia w"senatorium' podróz strasznie wyczerpujaca 3i pół godziny w jedną strone ughh kregosłup do wymiany a biorac pod uwage to ze w sobote byłam na 12 godzin w prcy i to prawie cały czas na stojaco to juz wogole kicha czy wy tesz tak macie ze jak troche pochodzicie to was kregosłupy bola ja w pierwszej ciązy nie miałam zednych boli kregosłupa ani głowy a teraz to masakra

Aaa jeszcze nie wiem czy gratulowałam juz p[ierwszej " naszej" dziewczynki 😉 buziaczki dla was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mnie głowa boli, kręgosłup mniej bo ja duzo leżę i siedzę.

Często podgladam na necie zdj usg 4d bo jestem zachwycona. Jednak jak się okazuje są one mało wartościowym materiałem dla lekarzy ale za to kasa jest za nie duża. Chciałam iść ale drogo strasznie. Wkleje wam link dotyczacy artykułu i jest tam zdj bliźniaków w 4d. Przyznam że mnie ujeła ta fotka 🙂
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,106024,8917815.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Anabel lepiej dziciom coś kupić. Mój starszy synek czeka na łózeczko dla juniora takie niskie ale z barierkami i to jest nasz kolejny zakup.
Kupuj a jak kupisz coś fajnego to się chwal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...