Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

capslocc daj znac jak po Nanie
Mojej Nici tez sie ostatnio poprzestawialo spanie, dopiero wczoraj/ dzis ladnie spała. zobaczymy jak bedzie tej nocy.
Capslocc pokazałabys fotke swojego starsszego dzieciatka? Siostra podobna do brata?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc śliczne masz dzieci. Martynka podobna do brata 🙂 Podziwiam Cie kobieto ze Ty ogarniasz niemowlaka, 2latka, siebie dom i wszystko 🙂 ja chcialam miec drugie dziecko ale chyba nie dam rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja ja tez podziwiam.Czasem przy Julce wysiadam,a co dopiero 2 😉 😉Zgadzam sie Magda,Martynka faktycznie do brata podobna 🙂Ale jak na niego patrze,to od razu widze,ze ci niezly lobuziak w domu rosnie hihi.A moja panienka znowu zasnela.U nas co druga noc jest w miare,wiec ta pewnie bedzie ciezka...Dlatego pewnie tyle spi,zeby miec na nia sily hehe 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJEJ MAŁEJ WŁĄCZYŁAM VIVĘ AKURAT POLKI POP -DANCE GRAJA I USNĘLA BEZ JAKIEGOKOLWIEK MRUGNIĘCIA LUB MARUDZENIA OCZYWIŚCIE JUZ DOSTAŁA SWOJĄ DAWKĘ NUROFENU BO BE NIEJ TO OSTATNIO ANI RUSZ...ZAUWAZYŁAM ŻE MUZYKA JA USPOKAJA I USYPIA DOSŁOWNIE NATYCHMIASTOWO SPRAWDŹCIE JAK WASZE MALUCHY REAGUJĄ...CO DO MOJEGO PRAWIE 3LATKA TO FAKTYCZNIE NIEZŁE Z NIEGO ZIÓŁKO...ALE TO DZIECIAK WIĘC MUSZE JAKOŚ DAC RADE Z ROKU NA ROK POWINNO BYĆ ŁATWIEJ...OD WRZESNIA IDZIE DO PRZEDSZKOLA WIĘC ZOBACZYMY CZY CHOĆ TROSZKE ROZUMU NABIERZE...I ZACZNIE SIE SŁUCHAĆ BO TAK TO JAK GROCHEM O ŚCIANĘ NIC SIĘ NIE SŁUCHA TYLKO BROI...A JA STRASZNIE NERWOWA PRZEZ TO SIE ZROBIŁAM...NA DODATEK TU ZĄBKOWANIE...PRZYZNAM ŻE MAM CHWILE GDZIE BYM MIAŁA OCHOTE KRZYCZEĆ...POMOCY!!!!!!!!!!!!!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZY WASZE CÓRECZKI TEŻ TAK MRUCZA A NAWET WARCZA PODCZAS GRYZIENIA SWOJEJ RĄCZKI LUB WSZYSTKIEGO INNEGO CO TYLKO ZŁAPIA I DOCIĄGNĄ DO SWOJEJ BUZI...NO MOJA MALUTKA TO JAK ZA PRZEPROSZENIEM WŚCIEKŁY PIESEK SIE ZACHOWUJE...WSZYTKO GRYZIE A JAK ZA MOCNO ZACIŚNIE DZIĄSEŁKA TO ZNOWU PŁACZE CO NIE MIARA...RANY ...A SYNEK PIERWSZY ZĄBEK JAK MU WYRÓSŁ TO NAWET NIE ZAUWAŻYŁAM KIEDY TO SIE STAŁO DOKŁADNIE...TYLE ZE W TYM CZASIE WIECEJ MARUDZIŁ...NO CÓRECZKA MI WYRÓWNUJE ZA ICH CHYBA DWOJE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas tez juz po spaniu i rowniez wyczekuje tego zabka...A co do dzwiekow u nas jest to samo.Czasem Piotrek sie smieje,ze ona jedzie raczke i na niego warczy i syczy 😁 😁 Bo tak to wlasnie brzmi.Ona taki dzwiek wydaje,bo jej ulge to przynosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur....a u nas tez po spaniu bo sasiad zaczął wiercic 😠 😠 😠
Ale jestem zła...
A postanowiłam z łukaszem ze kupimy małej bransoletke z grawerką na nóżkę z pieniążków ktore na chrzest dostanie żeby miala pamiątke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek!A u nas noc dzis nie byla zla,pobudka o 2:30 i potem drzemka do 7 😁 😁 Ale widze,ze dalej ja te dziaselka mecza,bo nawet przez sen raczki jedzie.Dlatego co sie rozbudzam,to ja zelem nawet na spiacego smaruje...I jesc znowu przez to nie chce.Ehhh te dzieci sa biedne.Kto to widzial,zeby takie malenstwa musialy sie tak meczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MUSZE DZIŚ WYSTAWIĆ NA ALLEGRO UBRANKO DO CHRZTU MAŁEJ DOPÓKI TRWA SEZON NA SUKIENECZKI Z KRÓTKIM REKAWKIEM...ALE KIEDY MAM TO ZROBIC MAŁA TYLKO PATRZEC JAK SIE OBUDZI A NA TO TROCHE CZASU POTRZEBUJE...AAA MOŻE MI SIE UDA... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nam sie tez na szczescie chrzicny zwrocily 🙂A co do ubranka,to ja je malej na pamiatke zostawiam,razem z pierwszym ubrankiem,czerwonymi lakierkami,albumem z pierwszych 5 lat takim co sie wypelnia i paroma innymi rzeczami jak np bransoletka ze szpitala,czy album zdjec z rosnacym brzuszkiem 😉 😉Dam jej to wszystko,jak sama kiedys w ciazy bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capsloc Martynka jest coraz bardziej do ciebie podobna.U nas tez raczki w buzi caly czas byly.Kupilam jej ten gryzak z mam,wrzucalam linka ostatnio i teraz na to sie przerzucila 😉Fajny jest,bo zelem mozna go posmarowac i mala to moze zlizywac 😁 Jeszcze raz go bardzo polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo dziewczynki 🙂
U nas pobudka o 3 😞 butla i mała śpi do teraz 🙂 Najgorzej że znowu nie che jesc.... Kurde i jak sie w nocy przebudzila to była zasikana, pamperes jej przeciekł, musiałam zmienić prześcieradełko, nie wiem czemu ale to juz 3 raz.... myślę że może już za małe te pampki. A wy jakich rozmairków używacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam jeszcze 3 dosc dlugo posluza,bo Julka ma chuda dupcie 😁 😁 Z reszta ostatnio zrobilam maly zapas-288pampersow 3 😁 Ale byly na promocji i bardzo sie oplacalo.Nam kiedys przeciekl,ale dlatego,ze rzep byl za luzno zapiety.Moze u was jest ten sam powod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nam jeszcze 3 dosc dlugo posluza,bo Julka ma chuda dupcie 😁 😁 Z reszta ostatnio zrobilam maly zapas-288pampersow 3 😁 Ale byly na promocji i bardzo sie oplacalo.Nam kiedys przeciekl,ale dlatego,ze rzep byl za luzno zapiety.Moze u was jest ten sam powod 😁


ale już na nóżkach jej sie odciskują i ma czaerwone.... a uda to ona ma grubiutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...