Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madziu mnie tez najbardziej kredyty mieszkaniowe przerazaja.Kiedys sama o nim myslalam,ale sie nie odwazylam 😉Bo to jednak uwiazujesz sie na cale zycie.Z reszta tu jest inaczej,bo sobie cos wynajmuje,a panstwo mi i tak spora czesc czynszu zwraca 😁 My tu kiedys kredyt wzielismy,ale taki normalny,to wykupilismy ubezpieczenie od utraty pracy.Iw tedy jakby Piotrek prace stracil,to bank placi przez rok rate.A to ubezpieczenie kosztowalo tylko 1,5f miesiecznie.Moze zapytajcie,czy w Polsce jest cos takiego,bo to bardzo przydatna sprawa.Nam sie co prawda nie przydalo,ale przynajmniej moglismy spokojnie spac.Kurcze,wychodzi na to,ze moj chuderlak jest najlzejszy 😁 😁 Hihihi.A tyle je 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, wcześnie wstajecie 🙂
moja Marcelina spi do 11 więc jade pozałatwiac wszystkie sprawy, bo mi sie macierzyński kończy i chcę iśc na zwolnienie, że by mieć jakieś pieniądze,
na szczęscie nie mamy kredytów, ale jak sie było przyzwyczajonym, że na wszystko Cie stać to teraz jest ciężko,
trochę sobie dorobię, cos sprzedam na allegro, bo obiecałam sobie, że małej nic nie będę żałować,
zawsze trzeba znaleźć plusy, z jednej strony dobrze, że jest cały czas w domu, bo ma dobry kontakt z mała, wie jak to jest i jak zostane z nia sama, a po drugie nie wiem jak w moim stanie dalabym sobie radę sama, pewnie miałabym jeszcze większądepresję;

ja nie wchodziłam w ogóle na nk, tylko mąż, bo gra w jakieś łowienie ryb i ja mam więcej grających znajomych i grał jako ja;
co do sms-ów to przepraszam, ale trudno jest pisać o problemach i jak pisalyście co u mnie to wybuchalam płaczem, bo nie było najlepiej;
mam nadzieje, że nasze córeczki będą zdrowe i piekne, szkoda, że tyle rzeczy na bierząco mnie ominęło, ale dobrze, że jeszcze tutaj jesteście,
lecą, bo o 12 mam prace musze wrócić,

Pozdrawiam i caluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ciesz się, bo jak byłam z moja malą na szczepieniu to Pani dr do mnie z tekstem:
co to za salceson idzie?
...tak tutaj traktuja pacjenta, więc czuję się jak żebrak teraz z moimi dolegliwościami, bo jak za dużo chcesz to uważaja Cię za hipohondryka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko powodzenia w pracy.I szkoda,ze wczesniej do nas nie weszlas,bo napewno probowalybysmy cie z Magda jakos pocieszyc:*:*Kurcze,a tej pani bym cos niemilego powiedziala!!U nas na odwrot,zeberka na wierzch wystaja hihi 😁 A ta sluzba zdrowia to faktycznie paranoja.Ale nie boj sie prosic o swoje.W koncu za cos skladki placilas no nie?Ja mam tak samo.Chocby nie wiem co,to adbm o to,zeby mlodej niczego nie braklo.Powodzenia w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu my wynajmujemy na razie kawalerke,ale chcemy znalesc 2 pokojowe mieszkanie,bo tu niestety robi sie ciasno.Tylko szkoda mi,bo sie juz do tej okolicy i sasiadow przywiazalam.A placimy 675 plus elektrycznosc,tyle ze mam doplate do mieszkania od kiedy mala sie urodzila i prawie polowe panstwo mi zwraca.Bo tu jak ma sie dziecko to panstwo naprawde doklada.Jak bylismy sami,to nic nam nie przyslugiwalo,bo za duzo zarabialismy,ale z racji,ze jest dziecko to patrza juz na nas inaczej.A ze daja to czemu nie mam korzystac 🙂 🙂Ja planuje na 1-2 dni do pracy wrocic,ale bardziej dla przyjemnosci a nie dla kasy.Bo tu jest tak,ze do 3 roku zycia moge spokojnie z mala w domu siedziec,a panstwo bedzie mi doplacac i w zasadzie wyjde lepiej niz jakbym pracowala na pelen etat.Taki maly paradoks 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Madzia duzo ludzi mi to mowi.Glupia rzecz.Ta operacja co Julka bedzie miala jest na kase chorych w najlepszym szpitalu dzieciecym w Europie.Dowiadywalam sie o ta operacje w Polsce,bo chcialam to z polskimi lekarzami skonsultowac.Tylko 2 lekarzy by sie tego podjelo..Jeden chcial 30tys zlotych,a drugi 12 za kazda stopke 😞Na kase chorych tego nie robia...Z reszta do 18 roku zycia ona ma leki,przejazdy,baseny itd za darmo 😁 😁 Ja leki mam przez cala ciaze i rok po tez za darmo.A jesli chodzi o kase,to siedzac w domu dostaje jakies 300f miesiecznie wiecej niz jak pracowalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tu dużo mówić, eh zycie... mogłam wczesniej zdecydowac sie na wyjazd do londynu, teraz tu sie musze meczyc. I u nas państwo nie mysli co z dziecmi po urlopach macierzyńskich, koszmar! A ja musze kombinowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam stresa.Tylko czekam,az Piotrek z pracy wroci...Bo dzis jest ciag dalszy zamieszek..Tyle,ze policja kazala zamknac wszystkie sklepy na ulicy obok mojej,bo podobno wielkie grupy czarnych ida w ta strone..A wczoraj to czarnuchy auta zatrzymywaly i mowily ludziom"wysiadasz,albo sploniesz zywcem"..i jak tylko ludzie wysiadali,tak oni od razu auta palili...Wiem,ze pewnie sie niepotrzebnie stresuje,ale boje sie o Piotrka i bedzie mi juz lepiej,jak do nas wroci 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No,zebys wiedziala.Zwlaszcza,ze to pod moim domem 😞 😞Teraz to ja naprawde zaczynam sie bac 😞 😞 A co tam kochana u lekarza wyszlo.Sliczny,nowy avatar 🙂 🙂I czekamy na wiecej zdjec Marcelinki,bo my tu na bierzaco ze soba bylysmy,a twojego Slonka nie podgladalysmy,jak rosnie.A i jesli cie to chociaz troche pocieszy kochana,to ja mam straszna anemie(8mg zelaza),a do tego po cholestazie mam bardzo zle wyniki na watrobe i nie wiadomo,jak to sie skonczy!16 mam wizyte i lekarz zadecyduje co dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie byłam u lekarza, tylko dowiedzieć się w Zusie do kiedy mam macierzyński, żeby wiedzieć kiedy pójść do lekarza, żeby była ciągłość, bo ja nie wiem kiedy pojdę do szpitala i musze mieć zwolnienie i sie pytałam jak to p,oźniej ująć w deklaracjach, które składam co miesiąc, bo za pół miesiąca mam macierzyński, a za pół będzie zwolnienie, ze szpitalem jest tak, że muszę być gotowa jak do porodu dziś zadzwonia i jutro jedę, bo mam pilne na skierowaniu, a nakłamałam że nie mam co zrobic z dzieckiem do 15 sierpnia, bo rodzice mięli zaplanowany urlop i nie chciałam im psuć, bo mamy 2 piski, obok sklep rodzicow i chata sama nie może zostać 3 dni;

chciałam wstawić zdjęcia, ale zapomniałam tę str gdzie sie wrzuca, możesz mi przypomnieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko,jestes piekna,wiec nie wiem,co od siebie chcesz:*Ja ci moge tylko pozazdrosci figury i wygladu 🙂 🙂Madzia u nas narazie cicho...znaczy sie nic pod domem sie nie dzieje Bogu dzieki.Mam nadzieje,ze tak zostanie,bo jutro mam o 10:20 wizyte u lekarza.Kurcze,ale fajnie mi sie tu wchodzi,jak wy obie tu jestesice 🙂 🙂Super,ze was mam kochane:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi popieram Monisię.... Jesteś super kobitka a Marcysia to mała modelka 🙂 Pokaż nam tez fotki z chrztu malutkiej...
Monia ja tez sie ciesze bardzo 🙂 tylko capslocc nie widziała pewnie jeszcze tej niespodzianki - w postaci Edi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


tutaj mam 2 tygodnie, spokojnie póżniej nie mam tyle zdjęć, najwięcej jak była malytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...