Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

edi81 napisał(a):
nareszcie zasnęła, ja mam eferalgan to tez chyba mogą być


tak moga, z tym ze eferalgan - to jak goraczkuje, a ten co ja mam to najlepszy jest jak nie ma goraczki, nam pomaga ten viburcol - on jest bezpieczny dla zoladka a eferalgan tez mamy ale my mamy go podawac tylko jak goraczkuje, albo jak viburcol nie pomaga.... tak jak u Monisi tylko nurofen pomaga... ale najpierw nalezy sprobowac najmniej ingerujących środków.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się udało super pogoda więc na dworze spędzilismy czas, wcześniej zrobiłam mięso, szaszłyki, de volaie i pomroziłam, ciasto kupiłam, więc tylko rosołek ziemniaki, surówki i pozostałe mięsa pozostały
ja mialam Chrzciny o 16 więc na 12 był obiad o 15 kawa, po Kościele kawa i ciasto, a óźniej grill i po imprezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam.Mala byla tak strasznie nieznosna,ze poszlam z nia na spacer.I 3 godziny w parku spala.Mi az sie odcisk na prawej stopie zrobil,wiec uznalam,ze ide do domu i najwyzej sie obudzi,jak ja wniose...a ona dalej spi 😁 😁 Dobrze,niech sobie odpocznie 🙂Edyta ja malej na poczatku syrop dawalam,ale jak sie drze to nie idzie wcisnac.Wiec w takich sytuacjach dale jej czopek.Viburcol tez mam ale u nas bardziej nurofen sie sprawdza.Ale nie chce jej nim faszerowac,wiec daje jej go tylko w najgorszych sytaucjach,a tak to teetha i calgelem probuje zalagodzic.I daje jej rumianek do picia,bo tez jest bardzo dobry na zabkowanie.My chrzciny w restauracji mielismy,wiec mialam spokoj.Na szczescie cala impreza nam sie zwrocila.Dobra,lece obiad robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzień jak co dzień właśnie siedzę z małą na kolanach i pisz do was żalu ...dziś mała spała w sumie 2godziny w dwóch etapach...wstaje około 6tej a idzie spać na noc około 20tej wcześniej kąpiel ale zazwyczaj co 2dzień no chyba że jest bardzo gorąco to kąpie ją wtedy codziennie...od ponad godziny próbuję ją uspać...oczka ma już takie czerwone...senne a mimo to nic innego nie robi tylko gryzie piąstki...ZĘBY ACH TE ZĘBY...MAM DOŚĆ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko w opakowaniu sa 24 saszetki i mozna to dawac maksymalnie 6 razy dziennie..Ale nam sie jeszcze nigdy nie zdarzylo tyle razy uzyc.Zazwyczaj 3 dziennie wystarczaja,bo na mniejszy bol stosuje calgel.Capslocc wiem co czujesz,bo ja mam to samo.Wolalam dzis pol dnia w parku chodzic niz sluchac ciaglego placzu.A co do kapania,to ja to robie codziennie,bo dziecko w ten sposob rutyny nabiera.Nawet jak mala jest przed kapaniem jazdowna,to woda ja uspokaja.No i jest nauczona,ze po kapaniu dostaje butelke i odkladamy ja do lozeczka i sama zasypia.A jak raz jej nie wykapalismy,bo pozno wrocilismy,to za nic zasnac nie chciala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MOJA MAŁA NIE MA TEAKIEGO CZEGOŚ JAK REGULARNE PORY KARMIENIA ...PRÓBOWAŁAM TO WPROWADZIĆ ALE NIC Z TEGO JE KIEDY CHCE ...ALE JA CAŁY CZAS JA KARMIE TYLKO CYSIEM POZA TYM DOSTAJE JEDEN SŁOICZEK DZIENNIE INNEGO PAPU...I JAKOS TAM JEST..NO I PIC SOCZEK LUB WODĘ DO TRZECH RAZY NA CALY DZIEŃ...ZA NIC NIE CHCE MLEKA MODYFIKOWANEGO DOBRZE ŻE PRZYNAJMNIEJ PIĆ SOKI I WODE POLUBIŁA ...I TAK CIĄGLE W POGOTOWIU BO NIE WIADOMO KIEDY PANIENKA BEDZIE ZNOWU CHCIAŁA CYSIA...UFFFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOBRA UCIEKAM BO POZOSTAŁA DWÓJKA NIE WIEM CO NA GÓRZE MI ROBI...MÓJ SYNEK I MOJEJ SIOSTRY CÓRCIA ...JEST U MNIE NA WAKACJACH PRZEZ TEN TYDZIEŃ ...MA 4LATA ..SYNEK 3LATA NO I MOJE 5MC BEBE...RANY I POMYSLEĆ ŻE LUDZIE MAJA I 5DZIECI I DAJA RADĘ JA TO BYM ..CHYBA PADŁA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc u nas tez nie ma regularnych por karmienia.Jedyne,co mamy stale,to wlasnie wieczorem kapiel,karmienie i spanie.U nas sie sprawdzilo to i dzieki temu mala nauczyla sie sama zasypiac 🙂A viburcol u nas tez srednio sie sprawdzil.I biedna ty jestes z 3 dzieci.Ja czasem z jednym malym robaczkiem mam dosc,jak ma dzien pelen histerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MOJA PANIENKA PO KĄPIELI I PO DAWCE NUROFENU ŚPI JAK ANIOŁEK...POZOSTAŁA DWÓJKA JE PO RAZ DRUGI KOLACJĘ...NAJPIERW ZAZYCZYŁY SOBIE MLECZKA Z BUTELEK A TERAZ ZAJADAJA PŁATKI ...CO JAK CO ALE NA TRÓJKE DZIECI NIE ZDECYDOWAŁABYM SIE ŚWIADOMIE NIGDY...
JAK TAM WASZE MALUSZKI PRZEKRĘCAJĄ SIE JUŻ SAME Z PLECKÓW NA BRZUSZEK I ODWROTNIE ?MOJA MAŁA PRÓBUJE OSTRO ALE JAK DO TEJ PORY NIE DAŁA JESZCZE RADY...ALE W LEŻACZKU STARACH JA JUZ SAMA ZOSTAWIĆ..POMIMO PRZYPIĘCIA JA PASAMI BEZPIECZEŃSTWA CAŁY LEŻACZEK SIE PRZECHYLA PRZY JEJ WYGIBASACH...MÓJ SYNEK TEZ SIE W NIM WYCHOWAŁ I NIGDY PODOBIE SIE NIE ZACHOWYWAŁ...MOJA MALUTKA MA TYLE SIŁY ŻE CHYBA W WIEKU 9MC ZACZNIE JUŻ CHODZIĆ BO SIEDZIEĆ SAMA ZACZNIE JUŻ LADA MOMENT I TU TEZ PROBLEM..LEŻEĆ JUZ WCALE NIE CHCE TYLKO SIEDZIEĆ ..LEŻACZEK JA DRAŻNI BO NA NIM MA POZYCJE PÓŁ LEŻĄCĄ A JEJ NAJLEPIEJ NA KOLANKACH BO NA SIEDZĄCO...TE CIOCIE I BABCIA JA TAK ROZWYDRZYŁY ŻE TERAZ TYLKO JA NOSIĆ ZOSTAŁO A WTEDY SPOKÓJ JAK MAKIEM ZASIAŁ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Monia od razu widac kto jest gaduła 🙂
u mnie tez nie ma systematyczności, ale staram sie ja kąpać ok 21 butelka i też do łozeczka i spokój, ale ost, dwa wieczory była nie do zniesienia i wykapałam ją juz o 20, najpierw chciałam żeby poleżała nago, bo to ja uspokaja a wyla caly czas i nic - i po kąpieli jak zasypia to do rana spokój, może jej bylo za pozno,
moja też juz prawie siedzie, ale o orzekręcaniu nie ma mowy na brzuszek tylko z plecków na boki i odwrotnie, ona jest bardzo ociążała i nie jest ruchliwa tylko ja z nią codziennie ćwiczę i bardzo to lubi i uwielbia na brzuszku,
więc jak nie ma czasy, tu jest krzesełko do karmienia, żabka-skoczek, kolyska, mata edukacyjna i tak kółeczko 🙂
a jak nic nie chce......to nerwy siadają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Nici w dzień śpi po 20minut....
Ale problem u nas jest w tym że ona bez smoka nie zaśnie.... a teraz nauczyła się wyjmować goo i rzucać we wszystkie strony i ma radoche jak jej podnoszę i znowu daję i tak w kółko. I jak się zmęczy wyjmowaniem i rzucaniem to wpada w nerwy ze zmęczenia i dupa blada.... I problem się zamyka....
Ja sie strasznie ciesze ze jestesmy tu we 4 🙂 🙂 🙂

A co do przekrecania to Nici przekreca sie z pleców na brzuszek ale tylko przez prawe ramię, teraz widze ze probuje przez lewe ale na razie jej to nie wychodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...